Konkurs w Smart Pożyczka. Codziennie 5 osób wygrywa!

Konkurs w Smart Pożyczka. Codziennie 5 osób wygrywa!

Skoro święta Bożego Narodzenia tuż-tuż, jest to więc doskonała okazja, by obłowić się w prezentach. W końcu sama przyjemność otrzymania podarunków nie tyczy się wyłącznie najmłodszych. Wiele marek szykuje z tego tytułu wiele rabatów i promocji – w tym prezentowana dziś – Smart Pożyczka. Firma w ramach akcji przygotowała specjalny konkurs “Kalendarz świąteczny”. Codziennie 5 osób wygrywa e-kartę podarunkową o wartości 100 zł do empik.com.

Konkurs w Smart Pożyczka – weź pożyczkę i odbierz nagrodę

Lubisz korzystać z dobrych okazji? W okresie świąteczno-noworocznym czeka na Ciebie mnóstwo wydatków? W takim razie spójrz na ofertę, jaką przygotował jeden z popularniejszych pożyczkodawców. Smart Pożyczka w ramach nadchodzących świąt wymyślił ciekawy konkurs o nazwie: “Kalendarz świąteczny”. Jakie są jego zasady?

Bardzo proste. Wystarczy, że w okresie od 20 listopada do 23 grudnia 2019 roku weźmiesz pożyczkę na stronie smartpozyczka.pl1. Dodatkowo, wypełnisz formularz kontaktowy oraz zdobędziesz się na kreatywne życzenia dla Smart Pożyczka – i gotowe. Łącznie do zgarnięcia jest aż 120 nagród o wspólnej wartości 12 000 zł. Codziennie 5 autorów najbardziej kreatywnych życzeń, otrzyma bon podarunkowy na 100 zł do wykorzystania w empik.com.

Co muszę zrobić, żeby wygrać? Proste zasady konkursu!

Skoro konkurs organizuje popularna firma pożyczkowa – to głównym wyznacznikiem jest wzięcie pożyczki. Jaka kwota obowiązuje? W tym przypadku klienci mają duże pole manewru. Można pożyczyć od 200 zł do 7 000 zł na 30 dni. Z tą uwagę, że jako nowy pożyczkobiorca masz gwarantowaną pierwszą darmową pożyczkę do 3 000 zł z RRSO 0%..

Dlatego, aby zgarnąć jedną ze 120 nagród wystarczy, że spełnisz kilka prostych warunków:

1. W dniach od 20 listopada do 23 grudnia 2019 roku, weź pożyczkę na stronie smartpozyczka.pl. Link podsyłamy poniżej:

Złóż wniosek o pieniądze w Smart Pożyczka

2. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny. W specjalnej rubryce: “Złóż nam kreatywne życzenia świąteczne” napisz najbardziej pomysłowe życzenia dla pożyczkodawcy!

3. Kliknij przycisk “Weź pożyczkę”. Na podstawie przesłanego wniosku, Smart Pożyczka zweryfikuje Twoją pożyczkę. Pamiętaj też, że biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin2.

4. Codziennie od 1 grudnia do 24 grudnia 2019 roku zostanie wyłonionych 5 osób, które mają szansę zdobyć nagrodę. Jest nią e-karta podarunkowa Empik o wartości 100 zł.

5. Nagroda jest Twoja, jeśli w terminie spłacisz zobowiązanie!

Smart Pożyczka losuje zwycięzców z całej gamy osób biorących udział w konkursie. Każdego dnia masz więc szansę na zwycięstwo. Pamiętaj tylko, że nagrodę możesz wygrać tyko jeden raz!

Konkurs w Smart Pożyczka – dla kogo?

Okres bożonarodzeniowy to moment dużych wydatków związanych z zimowym wyjazdem, organizacją Wigilii czy zakupem wymarzonych prezentów dla najbliższych. Przyglądając się bliżej kryteriom pożyczkodawcy sprawdźmy, jak prezentuje się typowy profil Klienta firmy.

Klientem i jednocześnie Uczestnikiem konkursu może być osoba, która:

  • Ma od 19 do 73 lat
  • Posiada ważny dowód osobisty, konto w banku i numer telefonu
  • Dysponuje stałym dochodem
  • Posiada pełnie praw do czynności prawnych
  • Nie ma niespłaconych zobowiązań wobec Smart Pożyczka
  • Złożyła wniosek o udzielenie pożyczki i pozytywnie przeszła weryfikację, za pomocą aplikacji Kontomatik
  • Zawarła umowę pożyczki i nie odstąpiła od niej
  • Spłaciła zobowiązanie w wyznaczonym terminie

Co ciekawe – uczestnikiem konkursu “Kalendarz świąteczny” może być równie dobrze konsument, który za pośrednictwem aktywnego Profilu Klienta składa wniosek o pożyczkę refinansującą.

Pożyczaj na własne cele i wygrywaj!

Konkurs Smart Pożyczka, w którym codziennie 5 osób wygrywa 100-złotowy bon podarunkowy to na pewno miła i przyjemna niespodzianka. Nie tylko szybko i bez zbędnych formalności pożyczasz pieniądze na dowolny cel – ale i zgarniasz ekstra nagrodę. Jeśli zatem poszukujesz dodatkowych źródeł finansowania, to warto kliknąć w tę pożyczkę. Nie pozwól, by okazja uciekła Ci sprzed nosa.

Szybka chwilówka w Smart Pożyczka

Źródło:

1. Strona oficjalna Smart Pożyczka, https://smartpozyczka.pl/

2. Regulamin konkursu w smartpozyczka.pl „Kalendarz świąteczny”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły