Konkurs w Smart Pożyczka. Codziennie 5 osób wygrywa!

Konkurs w Smart Pożyczka. Codziennie 5 osób wygrywa!

Skoro święta Bożego Narodzenia tuż-tuż, jest to więc doskonała okazja, by obłowić się w prezentach. W końcu sama przyjemność otrzymania podarunków nie tyczy się wyłącznie najmłodszych. Wiele marek szykuje z tego tytułu wiele rabatów i promocji – w tym prezentowana dziś – Smart Pożyczka. Firma w ramach akcji przygotowała specjalny konkurs “Kalendarz świąteczny”. Codziennie 5 osób wygrywa e-kartę podarunkową o wartości 100 zł do empik.com.

Konkurs w Smart Pożyczka – weź pożyczkę i odbierz nagrodę

Lubisz korzystać z dobrych okazji? W okresie świąteczno-noworocznym czeka na Ciebie mnóstwo wydatków? W takim razie spójrz na ofertę, jaką przygotował jeden z popularniejszych pożyczkodawców. Smart Pożyczka w ramach nadchodzących świąt wymyślił ciekawy konkurs o nazwie: “Kalendarz świąteczny”. Jakie są jego zasady?

Bardzo proste. Wystarczy, że w okresie od 20 listopada do 23 grudnia 2019 roku weźmiesz pożyczkę na stronie smartpozyczka.pl1. Dodatkowo, wypełnisz formularz kontaktowy oraz zdobędziesz się na kreatywne życzenia dla Smart Pożyczka – i gotowe. Łącznie do zgarnięcia jest aż 120 nagród o wspólnej wartości 12 000 zł. Codziennie 5 autorów najbardziej kreatywnych życzeń, otrzyma bon podarunkowy na 100 zł do wykorzystania w empik.com.

Co muszę zrobić, żeby wygrać? Proste zasady konkursu!

Skoro konkurs organizuje popularna firma pożyczkowa – to głównym wyznacznikiem jest wzięcie pożyczki. Jaka kwota obowiązuje? W tym przypadku klienci mają duże pole manewru. Można pożyczyć od 200 zł do 7 000 zł na 30 dni. Z tą uwagę, że jako nowy pożyczkobiorca masz gwarantowaną pierwszą darmową pożyczkę do 3 000 zł z RRSO 0%..

Dlatego, aby zgarnąć jedną ze 120 nagród wystarczy, że spełnisz kilka prostych warunków:

1. W dniach od 20 listopada do 23 grudnia 2019 roku, weź pożyczkę na stronie smartpozyczka.pl. Link podsyłamy poniżej:

Złóż wniosek o pieniądze w Smart Pożyczka

2. Wypełnij prosty formularz rejestracyjny. W specjalnej rubryce: “Złóż nam kreatywne życzenia świąteczne” napisz najbardziej pomysłowe życzenia dla pożyczkodawcy!

3. Kliknij przycisk “Weź pożyczkę”. Na podstawie przesłanego wniosku, Smart Pożyczka zweryfikuje Twoją pożyczkę. Pamiętaj też, że biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin2.

4. Codziennie od 1 grudnia do 24 grudnia 2019 roku zostanie wyłonionych 5 osób, które mają szansę zdobyć nagrodę. Jest nią e-karta podarunkowa Empik o wartości 100 zł.

5. Nagroda jest Twoja, jeśli w terminie spłacisz zobowiązanie!

Smart Pożyczka losuje zwycięzców z całej gamy osób biorących udział w konkursie. Każdego dnia masz więc szansę na zwycięstwo. Pamiętaj tylko, że nagrodę możesz wygrać tyko jeden raz!

Konkurs w Smart Pożyczka – dla kogo?

Okres bożonarodzeniowy to moment dużych wydatków związanych z zimowym wyjazdem, organizacją Wigilii czy zakupem wymarzonych prezentów dla najbliższych. Przyglądając się bliżej kryteriom pożyczkodawcy sprawdźmy, jak prezentuje się typowy profil Klienta firmy.

Klientem i jednocześnie Uczestnikiem konkursu może być osoba, która:

  • Ma od 19 do 73 lat
  • Posiada ważny dowód osobisty, konto w banku i numer telefonu
  • Dysponuje stałym dochodem
  • Posiada pełnie praw do czynności prawnych
  • Nie ma niespłaconych zobowiązań wobec Smart Pożyczka
  • Złożyła wniosek o udzielenie pożyczki i pozytywnie przeszła weryfikację, za pomocą aplikacji Kontomatik
  • Zawarła umowę pożyczki i nie odstąpiła od niej
  • Spłaciła zobowiązanie w wyznaczonym terminie

Co ciekawe – uczestnikiem konkursu “Kalendarz świąteczny” może być równie dobrze konsument, który za pośrednictwem aktywnego Profilu Klienta składa wniosek o pożyczkę refinansującą.

Pożyczaj na własne cele i wygrywaj!

Konkurs Smart Pożyczka, w którym codziennie 5 osób wygrywa 100-złotowy bon podarunkowy to na pewno miła i przyjemna niespodzianka. Nie tylko szybko i bez zbędnych formalności pożyczasz pieniądze na dowolny cel – ale i zgarniasz ekstra nagrodę. Jeśli zatem poszukujesz dodatkowych źródeł finansowania, to warto kliknąć w tę pożyczkę. Nie pozwól, by okazja uciekła Ci sprzed nosa.

Szybka chwilówka w Smart Pożyczka

Źródło:

1. Strona oficjalna Smart Pożyczka, https://smartpozyczka.pl/

2. Regulamin konkursu w smartpozyczka.pl „Kalendarz świąteczny”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Bank BPS
07.04.2020
Bank BPS – opinie i recenzja
Świat bankowości może z pozoru sprawiać wrażenie, że oparty jest na stosunkowo prostych założeniach i instytucjach, które nie różnią między sobą. Nie brakuje jednak banków, które działają w zupełnie inny sposób niż najpopularniejsi i najwięksi giganci. Jednym z nich jest Bank BPS, będący spółdzielczą instytucją zrzeszającą kilkaset placówek. Przyglądamy się dzisiaj bliżej jego ofercie. Największe […]
07.04.2020
Bank Pocztowy – opinie i recenzja
Z pozoru większość instytucji tworzących sektor bankowych świadczy praktycznie takie same usługi. Kredyty, konta osobiste czy lokaty, o które wnioskować można przez internet lub stacjonarnie. To, co czyni je konkurencyjnymi, to odpowiednie dobieranie parametrów jak np. prowizje czy koszty prowadzenia konta. Istnieją jednak i takie banki, które z tego schematu się wyłamują, prowadząc działalność w […]
Kredyt gotówkowy paribas
07.04.2020
BNP Paribas – Kredyt gotówkowy do 200 000 zł – opinie i recenzja
Kredyt gotówkowy to sztandarowy produkt finansowy każdego z liczących się na rynku banków. Poszczególne oferty kuszą nas niskim RRSO czy prowizją, niewielkimi odsetkami i bardzo długim okresem spłaty. Sprawdźmy dzisiaj, jak prezentuje się oferta przygotowana przez BNP Paribas – czy ich kredyt gotówkowy do 200 00 złotych to finansowanie, na które warto się skusić? Kredyt […]
Bank Credit Agricole
07.04.2020
Bank Credit Agricole – opinie i recenzja
Rynek bankowy tworzą instytucje, które mają ambicję zabiegania o wyselekcjonowane i ściśle określone grupy klientów. Są jednak i tacy, którzy preferują budowanie pozycji dużego banku ze zróżnicowanymi usługami, które są gotowe sprostać oczekiwaniom szerokiego grona konsumentów. Do tego zalicza się Bank Credit Agricole, proponujący nowoczesne usługi bankowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i prowadzących małe oraz średnie […]
Santander Bank
07.04.2020
Santander Bank Polska – opinie i recenzja
Bankowość to dziedzina, która podlega nieustannym przemianom – zarówno lokalnie, jak i globalnie. Niektóre zmiany pozostają niezauważone przez konsumentów, inne mają na nich bezpośredni wpływ. Dobrym przykładem jest Santander Bank Polska, który dużo namieszał na polskim rynku bankowym w ostatnich latach. Czym wyróżnia się oferta tego dużego gracza i jakie ciekawe usługi proponuje on dla […]
07.04.2020
Pożyczka internetowa 0% Prowizji w Alior Banku – opinie i recenzja
Awaria sprzętu domowego, chęć kupna nowego samochodu czy chwilowe problemy finansowe, które wydarzyły się w niespodziewanym momencie, mogą skłonić do sięgnięcia po szybki kredyt gotówkowy online. Pożyczka Internetowa 0% Prowizji w Alior Banku to kolejna oferta, która dostępna jest w naszym rankingu. Jak prezentują się odsetki, opłaty oraz dodatkowe koszty? Sprawdźmy najważniejsze parametry produktu. Pożyczka […]