Konkurs „Halloween z Czerwoną Skarbonką – Wygraj bon na zakupy”!

W domach zapanowała już iście jesienna atmosfera. Halloween tuż, tuż – dlatego, aby nieco umilić sobie ten upiorny czas koszmarów i strachu, przygotowaliśmy mega niespodziankę – konkurs “Halloween z Czerwonką Skarbonką”! Autorzy, którzy wyróżnią się największą kreatywnością oraz spostrzegawczością wygrają bon na zakupy w Allegro! Co trzeba zrobić?

Halloween z Czerwoną Skarbonką – wygraj bon i ciesz się zakupami!

Choć tradycja Halloween zyskała w Polsce popularność dopiero w latach 90. to zdaje się, że na dobre znalazła swoje stałe miejsce w kalendarzu świąt związanych z dobrą zabawą, prześciganiu się w pomysłowości oraz szeregiem konkursów.
W związku z nadchodzącym świętem Halloween przygotowaliśmy dla wszystkich naszych czytelników i konsumentów kreatywny konkurs składający się z dwóch zadań. Co dokładnie trzeba zrobić?

    1. W pierwszym kroku, w najbardziej pomysłowy sposób odpowiedz na pytanie otwarte: “Jak zamierzasz spędzić Halloween w tym roku?
    2. W ostatnim kroku, wykaż się spostrzegawczością oraz sprytem znajdując 4 halloween’owe dynie w TEKŚCIE na podstronach Czerwonej – Skarbonki. To tyle!
Podpowiedź: 3 dynie znajdują znajdowały się w opiniach o pożyczkodawcach.

Konkurs trwa do 28 października 2019 roku, a samo ogłoszenie wyników nastąpi dzień później. Wszyscy laureaci zostaną poinformowani o nagrodzie drogą e-mailową.
Komórki w dłoń, laptopy w ruch i zacznij grę! Nic Cię to nie kosztuje, a w kilka minut możesz zgarnąć całkiem przyzwoitą premię na zakupy w serwisie internetowym Allegro. Czekamy na Ciebie!

Nagrody:

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy kolejno 3 zwycięzców. Do wygrania są “strasznie” fajne nagrody – 3 bony na zakupy internetowe w serwisie Allegro! Za pierwsze miejsce zgarniesz 100 zł, a za drugie i trzecie – po 50 zł.

Psst Jedna dynia jest była tutaj – opinie o pożyczce Netcredit.


Aktualizacja: 29.10.2019 r.

Dziękujemy za udział w konkursie. Wygranym gratulujemy. Lista zwycięzców:

1 miejsce – Pani Zofia z Wrocławia
2 miejsce – Pani Agnieszka ze Zduńskiej Woli
3 miejsce – Pani Beata z Lublina