Konto dla dziecka do 13-18 roku życia – Ranking maj 2024

Przelew online
0 zł
Bankomaty
0 zł
? wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
Konto
0 zł
Karta
0 zł

131 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Opinie:
3,6/5
Przelew online
0 zł
Bankomaty
0 zł
Konto
0 zł
Karta
0/5 zł
? Karta będzie darmowa, jeśli wykonasz min. 2 transakcje kartą lub BLIK-iem w miesiącu.

73 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Przelew online
0 zł
Bankomaty
0/ 2,3% min. 5 zł
? - 0 zł - bankomaty własne banku,
- 0 zł - 2 pierwsze wypłaty w mies. z bankomatów obcych (pod warunkiem spełnienia warunków aktywności)
- 2,3% min. 5 zł – w pozostałych przypadkach.
Od klientów do 26 roku życia opłata nie jest pobierana.
Konto
0 zł
Karta
0/4 zł
? - 0 zł - jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł/ mies. oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową kartą/ Google Pay/ Apple Pay/ PeoPay
- 4 zł - w przypadku niespełnienia powyższych warunków.
Od klientów do 26 roku życia opłata nie jest pobierana.

434 osób

wybrało ofertę
Sprawdź

Konto bankowe dla dziecka może wydawać się niepotrzebną ekstrawagancją – a jest to bardzo pomocne narzędzie, które może być początkiem fajnej przygody z finansami. Nasz ranking kont dla dzieci jest zróżnicowany i na pewno jest w czym wybierać. Jednak na jaki rachunek ostatecznie się zdecydować?

Rachunek bankowy dla dziecka – dlaczego warto?

Fanaberia czy znak obecnych czasów? Konto osobiste posiada coraz więcej nastolatków, w tym dzieci poniżej 13. roku życia, których rodzice już od najmłodszych lat starają się nauczyć samodzielnego zarządzania finansami. I rzeczywiście taki rachunek to doskonały pomysł na „odseparowanie” finansów rodziców od kieszonkowego swojej pociechy. Jest to również okazja do rozpoczęcia nauki gospodarowania i oszczędzania.

edukacja finansowa dzieci

Na pytanie: kto Pani/Pana zdaniem jest odpowiedzialny za edukowanie społeczeństwa (w tym dzieci) nt. związane z ekonomią i finansami? Aż 59 proc. badanych odpowiedziało, że szkoła. 40 proc. uznało, że państwo i instytucje państwowe (np. NBP), a 34 proc. wskazało, że rodzice. W kolejnym szeregu ankietowali, uznali, że każdy człowiek sam za to odpowiada (32 proc.), dużą rolę odgrywają media (28 proc.), a także firmy z branży finansowej, np. banki i firmy pożyczkowe (21 proc.)1.

Konto dla dziecka: osobiste czy oszczędnościowe?

Założenie konta dla dziecka może mieć różne bodźce: wyjazd z kolonią za granicę, wycieczka szkolna, nauka posługiwania się pierwszą kartą debetową, edukacja ekonomiczna czy planowanie oszczędności… Dlatego, w zależności od tego, czego oczekujesz i szukasz dla swojej pociechy – możesz zdecydować się albo na otwarcie konta osobistego, albo konta oszczędnościowego.

W praktyce oba typy rachunków otworzysz małoletniemu, nawet jeśli nie ukończył on 13 lat. Musimy jednak z góry przyznać, że polski rynek bankowy nie obfituje w oferty dla osób poniżej 13. roku życia, więc wybór może być niełatwy.

Co to jest konto bankowe dla dziecka?

Rachunki dla dzieci są odmianą zwykłego konta osobistego w wersji dorosłej – przy czym skierowane są do osób, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia. Z pozoru wydaje się więc, że funkcjonują na takich samych zasadach. Choć, niestety nie zawsze to tak działa, bo mamy tutaj sporo ograniczeń.

Zgodnie z polskim prawem osoba poniżej 13. roku życia nie posiada zdolności do czynności prawnych. A to oznacza, że dziecko nie może być właścicielem swojego rachunku bankowego, ale ma za to prawo swobodnie z niego korzystać. Właścicielem prawnym konta jest opiekun prawny albo rodzic małoletniego, który ma całkowitą kontrolę, wgląd w historię, saldo czy stan środków.

 • Konto osobiste dla dziecka pełni często funkcję subkonta w ramach prowadzonego konta osobistego dla dorosłych.
 • Niektóre konta dla najmłodszych do 13. roku życia nie oferują zdalnego dostępu lub karty płatniczej (oba te produkty wymagają podpisania umów, a jak wiesz dzieci do 13. roku życia, nie mogą ich podpisać. Ba, nawet zwykła transakcja w sklepie to czynność prawna!). Często również nie można wypłacać z nich dowolnych kwot.
 • Z drugiej strony tego typu rachunki proponują atrakcyjne opcje oszczędnościowe. Konto oszczędnościowe dla dzieci często przebija swoją stawką rachunki oszczędnościowe skomponowane dla dorosłych użytkowników.

Kto może założyć konto dla dziecka?

Polskie prawo nie określa minimalnego wieku, od którego można założyć własne konto bankowe. W praktyce jednak większość banków zastrzega sobie próg wiekowy, wymagając ukończenia 13. roku życia. Jednocześnie nie oznacza to braku możliwości otwarcia konta płatniczego młodszym dzieciom.

W ofercie instytucji odnajdziemy, np. konta dla dziecka poniżej 13 lat, a niekiedy konta dla dziecka od urodzenia, czyli od poczęcia. Przyjmują one zazwyczaj formę dziecięcego konta oszczędnościowego, zakładanego i zarządzanego przez dorosłych.

Banki dołączają do nich także karty przedpłacone, na które opiekunowie mogą „doładowywać” określoną kwotę pieniędzy do dyspozycji dziecka. Na koncie należącym do takiego małoletniego nie można zatem zrealizować żadnej transakcji bez zgody dorosłego.

Przykład: Twoje dziecko zamierza wykonać płatność na 30 zł w sklepiku osiedlowym. Wówczas informacja o takiej transakcji pojawi się natychmiastowo na Twoim koncie rodzica. Dopiero gdy ją zaakceptujesz, może ona zostać zrealizowana u sprzedawcy.

Konto bankowe od 13. roku życia, czyli wersja młodzieżowa

Nieco mniej restrykcyjne egzekwowanie przepisów pojawia się, gdy nastolatek ukończy 13 lat. Nabywa on wówczas ograniczoną zdolność do czynności prawnych i może otworzyć konto juniorskie, czyli rachunek na własne nazwisko – ale z pewnymi ograniczeniami.

Może wtedy, m.in. robić samodzielnie zakupy na mniejsze kwoty, ale i gromadzić oszczędności. Kupi sobie bez problemu książkę, buty, zapłaci za grę, lecz nie zapłaci już za drogi laptop czy tym bardziej motocykl. Nie uzyska również dodatkowego limitu na koncie ani nie wyrobi karty kredytowej.

Poza tymi szczegółami nastolatek korzysta ze swojego rachunku tak, jak osoba dorosła. Ma możliwość, np.:

 • realizować z konta przelewy,
 • wypłacać gotówkę i zatwierdzać transakcje,
 • korzystać z bankowości elektronicznej i mobilnej,
 • ustanawiać pełnomocnika do konta.

W teorii młody człowiek może zatem swobodnie dysponować gotówką z konta. Jednak osoba dorosła (np. rodzic lub opiekun prawny, który wyraził zgodę na otwarcie rachunku) w każdej chwili może na swój wniosek wprowadzić pewne ograniczenia. Ma prawo, np. czasowo zablokować wypłaty z rachunku, zmienić limity transakcji czy nawet wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym.

Osoby poniżej 13. roku życia nie posiadają zdolności do czynności prawnych i w zasadzie nie mogą posiadać konta osobistego, którym mogłyby zarządzać samodzielnie. Nierzadko tyczy się to też karty do rachunku.

Czytaj także —> Konto dla młodych, czyli ranking najlepszych kont do 18. i 26. roku życia

Jak wybrać konto dla dziecka?

Przed wyborem konta bankowego dla swojej pociechy, oprócz zapoznania się z aktualnymi ofertami banków, pamiętaj jeszcze o kilku poniższych krokach, dzięki którym podejmiesz właściwą decyzję.

1. Zastanów się, czy bardziej zależy Ci na oszczędzaniu pieniędzy na przyszłość dziecka, czy może na codziennym korzystaniu z konta. Niektóre konta bankowe dla niepełnoletnich powiązane są z wysoko oprocentowanymi kontami do oszczędzania.

2. Przemyśl, czy konto dziecka będzie używane regularnie, czy tylko sporadycznie. Jeśli zależy Ci na ciągłości korzystania z produktu, to nie zadowoli Cię fakt, że dostęp do niego będzie możliwy tylko w oddziale banku.

3. Zastanów się, czy pociecha ma korzystać z karty. W przypadku większości kont dziecięcych nie ma opcji posiadania karty debetowej – ale jest możliwe, np. podpięcie karty przedpłaconej.

4. Określ, które funkcje i usługi ma w pierwszej kolejności poznać Twoje dziecko, a jakie są dla Ciebie mniej ważne. Czy ma najpierw poznać płatności telefonem? Czy może bardziej zależy Ci na płatnościach w sieci?

5. Sprawdź, czy banki oferują bogatą ofertę samouczków edukacyjnych. Dzięki nim młody człowiek nauczy się, jak wygodnie i przedsiębiorczo korzystać z konta.

6. Dowiedz się, czy konieczne jest posiadanie konta rodzica. W każdej instytucji tę kwestię można rozwiązać inaczej.

Pamiętaj, że prowadzenie rachunku płatniczego dla dziecka może przynieść korzyści jednej i drugiej stronie. Rodzicom pomaga w edukowaniu swoich pociech, z kolei najmłodszym – pozwala poznawać świat pieniądza i bankowości.


Przeczytaj także —> Oszczędzanie dla dziecka – od czego zacząć?

Ranking kont dla dzieci to podstawa

Na początku zaznaczamy, że konta dla dzieci nic nie kosztują – ich prowadzenie jest całkowicie bezpłatne. Banki nie wymagają również ani regularnych wpłat, ani minimalnej sumy wpływów na rachunek. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoje dziecko zyskujecie pełną swobodę korzystania z takiego produktu, kiedy tylko zechcecie.

W ostatnim czasie coraz więcej banków decyduje się na wprowadzenie rachunków bieżących dla najmłodszych. Zaliczyć do nich możemy najpopularniejsze instytucje na polskim rynku.

BankOferta konta dla dzieckaJakie dokumenty są potrzebne?
Millennium BankKonto 360° Juniorakt urodzenia dziecka albo
inny dokument z danymi dziecka
mBankeKonto Juniornie wymaga dokumentów dziecka
PKO BPPKO Konto dla Dzieckaakt urodzenia dziecka albo
inny dokument z danymi dziecka
Bank Pekao SAPortfel PeoPay KIDS
(Konto Przekorzystne dla młodych)
nie wymaga dokumentów dziecka
Santander Bank PolskaKonto Jakie Chcę dla dzieckaakt urodzenia dziecka albo
inny dokument z danymi dziecka
BNP ParibasKonto Samodzielniakaakt urodzenia dziecka albo
inny dokument z danymi dziecka
Alior BankKonto Internetowe za 0 złakt urodzenia dziecka albo
inny dokument z danymi dziecka
ING Bank Śląskitzw. karta przedpłaconadowód osobisty rodzica, ew. paszport

Aplikacje dla dzieci do codziennego bankowania

Kilka banków zdecydowało się także na wprowadzenie dedykowanych apek, które skrojone są do wieku małoletnich.

Co mamy do wyboru?

BankAplikacja mobilnaCo oferuje?
Millennium Bankkonto oszczędnościowe Profit (0-17 lat)
specjalna aplikacja mobilna dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat
aplikacja mobilna w wersji „dorosłej” dla młodzieży od 13 do 17 lat
– dostęp do oszczędności na koncie oszczędnościowym Profit od 7 roku życia,
– apka mobilna dla dzieci do 12 lat pozwala na wysyłanie szybkich próśb o kieszonkowe,
– dostęp do nowych funkcji dla nastolatków do 17 lat, jak doładowania telefonu, zakup biletów
PKO BPaplikacja PKO Junior
(dla dzieci do 13 roku życia)
– obsługę konta i zarządzanie pieniędzmi z poziomu telefonu
– nagrody i odznaczenia za podjęcie działań stawianych przez rodziców,
– kalkulator oszczędności i odkładanie pieniędzy na wirtualnych skarbonkach,
– karty płatnicze i zbliżaki do płacenia,
– doładowania telefonu i przelewy
Pekaoaplikacja PeoPay KIDS– wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Mój Skarb,
– skarbonki do nauki oszczędzania,
– wirtualni trenerzy, którzy ułatwią stawianie pierwszych kroków w bankowaniu,
– panel rodzica (a w nim kontrola karty i limitów dziecka, podgląd do wydatków i oszczędności dziecka)
mBankaplikacja mBank Junior– podgląd do salda bez możliwości wykonania innych czynności na rachunku przez dziecko,
– interaktywne gry wprowadzające w świat finansów

Najlepsze konto dla dziecka – gdzie szukać?

Konta dla dzieci i młodzieży poniżej 18. roku to specyficzny rodzaj usługi bankowej. Dlatego bez względu na wiek Twojej pociechy, musisz się zdecydować na współpracę z konkretnym bankiem. W praktyce jest to zwykle instytucja, w której posiadasz już konto bankowe.

Dlatego w pierwszej kolejności, warto przyjrzeć się warunkom prowadzenia rachunku dla małoletniego. Wychodzimy z założenia, że darmowe konto dla dziecka jest rynkowym standardem.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

 • Opłata za otwarcie i prowadzenie konta. Zwykle banki proponują brak opłat za podstawowe czynności, m.in. polecenie przelewu wewnętrznego, przelewy zewnętrzne, przelewy w placówkach banku, autoryzacja transakcji SMSem, zlecenia stałe czy wypłaty i wpłaty gotówkowe.
 • Łatwość korzystania z rachunku i środków na nim zgromadzonych. Odpowiedz sobie na pytania: czy obsługa konta odbywa się wyłącznie w oddziale banku, czy może poprzez system bankowości elektronicznej opiekuna – a może bank udostępnia dziecku specjalną ku temu aplikację?
 • Dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe. Dzięki czemu możesz zrezygnować ze świnki-skarbonki i zdecydować się na profesjonalną usługę, która pomnaża dodatkowo oszczędności Twojej pociechy.
 • Dodatkowe korzyści, jak nowoczesna bankowość internetowa, promocje bankowe oraz bonusy przyznawane za systematyczne odkładanie środków.
 • Walory edukacyjne rachunku. Możemy do nich zaliczyć, np.materiały edukacyjne poświęcone finansom i odpowiedzialnemu korzystaniu z produktów bankowych. Cenne w tej kwestii są także wszelkie samouczki, gierki edukacyjne czy, tzw. wirtualne odznaki.

Oczywiście wybierając najlepsze konto dla dziecka, uwzględniamy przy tym konieczność posiadania konta bankowego przez rodziców. Choć nie wszystkie instytucje obligują dorosłych do założenia rachunku osobistego, to w większości jest to warunek obowiązkowy. Warto więc zwrócić uwagę również na ewentualne koszty prowadzenia i korzystania z rachunku dorosłego.

Jak założyć konto dla dziecka?

Samo otwarcie rachunku dla osoby niepełnoletniej jest bardzo proste. Najważniejsze w tym przypadku są odpowiednie dokumenty, które potwierdzą tożsamość dziecka.

 • Dowód albo paszport małoletniego lub
 • Akt urodzenia dziecka,
 • Dowód osobisty rodzica,
 • Skrócony odpis urodzenia rodzica.

Gdy rachunek dla dziecka przybiera formę, tzw. subkonta „podpiętego” pod konto dorosłego, wiele banków umożliwia założenie go z poziomu aplikacji mobilnej bądź bankowości internetowej.

Jakie ograniczenia w bankowości mają dzieci do 13. roku życia?

Choć założenie rachunku dziecięcego nie jest czymś nadzwyczajnym, to już jego samo użytkowanie wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

 • W przypadku kont dla dzieci nie odnajdziemy dodatkowej usługi, która jest oczywistym standardem w rachunkach „dla dorosłych”. Mowa tutaj o debetowej karcie płatniczej. Małoletni mający mniej niż 13 lat, nie posiadają zdolności do czynności prawnych – a taką czynnością jest nie tylko zawarcie samej umowy, ale także zwykła transakcja.
 • Jednak trudno wyobrazić sobie sytuację, w której dziecko w wieku 12 lat nigdy nie posługiwało się gotówką. Stąd też istnieje prawo, które dopuszcza, by umowa o konto bankowe dla małoletniego do lat 13, dotyczyła codziennych i drobnych zakupów, np. zakupu bułki, napoju, książki, a nawet małej zabawki.
 • Rachunek dla dziecka pozbawiony jest wielu innych standardowych funkcjonalności, jak np. cashback, przelewów natychmiastowych, przelewów zagranicznych albo dostępu do konta walutowego i usługi wielowalutowej. Dlaczego? Ponieważ wydanie takich produktów jest wiążące i wymaga podpisania umowy.
 • Banki zamiast karty debetowej oferują tzw. karty prepaid, o którą umowę podpisuje jeden z opiekunów. Na takim „plastiku” nie jest widoczne imię i nazwisko właściciela, dlatego dziecko może korzystać z karty w 100 proc. legalnie.
 • Z konta dziecka można wybrać maksymalnie, ok. 5500 zł miesięcznie. To, tzw. kwota zwykłego zarządu wyliczana na podstawie średniego wynagrodzenia. Każda suma ponad tę kwotę wymaga zgody opiekuna rachunku.

Co oferuje konto bankowe dla dziecka/nastolatka?

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy konto dla dziecka ma sens, spójrz na poniższe korzyści wynikające z takiego rozwiązania:

 • prowadzenie konta za darmo,
 • niezłe oprocentowanie konta oszczędnościowego, które może pomnożyć kieszonkowe Twojej pociechy,
 • kontrola rodzicielska nad wydatkami,
 • rozwój wiedzy finansowej dziecka, które zyskuje dostęp do różnorodnych produktów bankowych,
 • dostęp do gotówki w każdej chwili. Nie musisz martwić się o to, by wypłacić pieniądze na szkolną wycieczkę. Mimo dzielącej Was odległości szybko przelejesz gotówkę,
 • możliwość otwarcia rachunku również poprzez bankowość elektroniczną (gdy podpinasz go do swojego konta, tzw. subkonto),
 • szansa na wypracowanie umiejętności zarządzania dostępnymi środkami,
 • korzystanie z nowoczesnych płatności mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay). A to z kolei może oznaczać dodatkowe rabaty i premie pieniężne,
 • okazja do kształtowania u młodego człowieka odpowiedzialności, samodyscypliny oraz rozsądku.
Co oferuje konto dla dziecka

Rachunek wspólny dla dzieci – czy to możliwe?

Choć z perspektywy wielu rodziców konto dla dwojga lub większej liczby dzieci byłoby bardzo wygodne, to niestety takie rozwiązanie jest niemożliwe. Tego typu produkt jest co do zasady rachunkiem indywidualnym – i nawet wyznaczeni do niego pełnomocnicy, muszą być pełnoletni. Dlatego, jeśli planujesz założyć konta swoim pociechom, możesz to zrobić dla każdej z nich z osobna.

Co dzieje się z kontem po uzyskaniu przez dziecko pełnoletności?

W momencie, gdy Twoja latorośl ukończy 18. rok życia, może się ona zdecydować na otwarcie nowego rachunku w innym banku albo przejść na wersję konta dla młodych w obecnej instytucji. Ciekawy jest fakt, że część banków oferuje równie atrakcyjne warunki do 26. roku życia z darmowymi usługami. A niektóre z nich naliczają dodatkowe opłaty w związku z wersją rachunku „dla dorosłych”.

Pozostaje jeszcze kwestia pełnomocnictwa do konta, którą rodzic traci wraz z osiągnięciem przez nastolatka pełnoletności. Choć w zależności od banku może się zdarzyć, że młody człowiek samodzielnie będzie musiał odwołać takie pełnomocnictwo.

Konto dla dziecka – krótkie podsumowanie

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez bankowości, transakcji bezgotówkowych czy różnego rodzaju produktów bankowych. Korzystanie z nich oznacza prostsze życie, wygodę oraz szanse na realne zyski.

Dlatego bez cienia wątpliwości uważamy, że warto zadbać, by młodzi ludzie, jak najszybciej oswoili się ze światem finansów, wyrobili w sobie praktyczne nawyki, a także zobaczyli, że bankowość elektroniczna to nic strasznego – a praktyczne narzędzie, ułatwiające codzienne życie.

Pierwszym ku temu krokiem może być właśnie rachunek dla dziecka. Wiemy, jak duża odpowiedzialność spoczywa na rodzicach, dlatego mamy nadzieję, że choć trochę rozwialiśmy Twoje wątpliwości w kwestii wyboru oferty i przybliżyliśmy Ci najważniejsze szczegóły dotyczące tego tematu.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Jakie konto dla dziecka będzie najlepsze?

Bezpłatne konto dla dziecka to podstawa, podobnie jak brak opłat za podstawowe czynności, np. przelewy czy wpłaty/wypłaty gotówki. Dobrze by było, aby dziecięcy rachunek posiadał specjalne aplikacje do oszczędzania.

Gdzie założyć konto dla dziecka?

Wszystko zależy od tego, jakiej oferty poszukujesz. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy rachunek ma spełniać swoje podstawowe funkcje płatnicze, nieść ze sobą dobrą ofertę oszczędnościową, walory edukacyjne, czy może każdą z tych cech, itp.

Ile można wypłacić pieniędzy z konta dziecka?

Obecnie jako opiekun małoletniego możesz wypłacić maks. do 5500 zł miesięcznie w ramach tzw. zwykłego zarządu majątkiem dziecka.

Co widzi rodzic na koncie dziecka?

Jako rodzic dziecka pow. 13 roku życia, masz wgląd do pełnej historii rachunku, a więc do zrealizowanych przelewów, płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych. Gdy coś Cię zaniepokoi możesz dokonać zmiany limitów.

Jak założyć konto w mBanku dla dziecka?

mBank oferuje eKonto Junior z kartą lub opaską płatniczą, które dedykowane jest również dzieciom poniżej 13 roku życia. Otworzysz je online, tylko wtedy, gdy jesteś klientem mBanku. Potrzebujesz do tego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka, np. legitymację szkolną, akt urodzenia.

Jak założyć konto dla dziecka w PKO BP?

PKO Konto dla Dziecka pon. 13 lat otworzysz w oddziale banku, w serwisie internetowym iPKO lub poprzez opcję kuriera. W każdym przypadku konieczne jest posiadanie konta rodzica.

Millennium konto dla dziecka – jak założyć?

Konto 360° Junior otworzysz poprzez Millenet lub aplikację mobilną banku. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Millennium, na początek wypełnij online wniosek o dorosłą wersję Konta 360°.

Jak otworzyć w ING konto dla dla dziecka?

Konto Mobi dla dziecka 13-17 otworzysz w bankowości internetowej Moje ING. Dodatkowo przygotuj skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości dziecka, np. paszport lub akt urodzenia.

Jak otworzyć w Santander konto dla dziecka?

Konto Jakie Chcę dla młodych 13-17 lat założysz w placówce banku lub online z poziomu swojej bankowości internetowej w zakładce Oferta banku –> Konto dla dziecka.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas. Postaramy się rozwiązać Twój problem!

Źródło:

1. Wyniki testu wiedzy finansowej przeprowadzonego przez firmę Maison&Partners: https://alebank.pl/wp-content/uploads/2021/10/Wiedza-Finansowa-Polakow2021.pdf

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
4.6/5 - (11 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • G
  G

  Gabrysia

  18.05.2021, 15:19

  Wyróżniający się komentarz

  Ja ostatnio założyłam dziecku konto Proste Zasady Junior w Getin Noble. Przy okazji młody dostał kartę podarunkową do Decathlona. Gęba mu się śmiała.

Porównywarka ofert
Porównaj ()