Konto Jakie Chcę: 250 zł premii + 300 zł zwrotu za rachunki + 50 zł w Programie Poleceń w Santander Bank Polska

Promocja ważna do 31.10.2020r.

Santander Bank Polska sprawił miłą niespodziankę i w swojej najnowszej akcji dotyczącej Konta Jakie Chcę (również w wersji studenckiej) nagradza sowitą premią. Na początek Bank wręcza 200 zł w gotówce za założenie rachunku oraz 50 zł za jego skuteczne polecenie. Nowością w bieżącej edycji jest premia w wysokości 50 zł za nowo otwarte konto dla dziecka poniżej 18. roku życia.

Konto Jakie Chcę z nagrodami dla nowych klientów

Wraz z początkiem października obserwujemy “wysyp” promocji kont bankowych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dlatego miło nam poinformować o kolejnej ofercie, która cieszy się dużą popularnością wśród łowców promocji.

Santander Bank Polska rozpoczął akcję “Bonus 200 + 50 zł za Konto Jakie Chcę z dzieckiem”. Jej zasady nie są skomplikowane. Aby otrzymać 200 zł załóż Konto Jakie Chcę albo Konto Jakie Chcę dla Młodych (opcjonalnie z kartą debetową). Później przez 3 miesiące musisz wykonać standardowe aktywności na rachunku. W ramach akcji możesz zgarnąć też 50 zł, gdy otworzysz Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka (poniżej 18. roku życia).

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i odbierz 300 zł premii

Jednak to jeszcze nie wszystko! Gdy tylko skutecznie zarekomendujesz rachunek komuś z bliskich Ci osób, Bank wypłaci Ci 50 zł za każde polecenie. W ramach Oferty czeka na Ciebie 1,5% na lokacie mobilnej (przez 4 miesiące dla środków do 20 000 zł) oraz 300 zł rocznie zwrotu za rachunki. Nie ukrywamy, że gra jest warta świeczki. Promocja trwa do 31.10.2020 r. Z kolei w przypadku Konta Jakie Chcę dla dziecka zakończy się 25.11.2020 r.

Co oferuje Konto Jakie Chcę?

Zakładając rachunek w Santander Bank Polska z całą pewnością możesz liczyć na wiele korzyści. Zobaczmy najważniejsze z nich!

 • 0 zł za prowadzenie Konta,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej (przelewy ELIXIR, Expres ELIXIR, BlueCash),
 • Bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • Darmowe wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska,
 • 0 zł za przelewy na numer telefonu BLIK,
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej (przy minimum 5 transakcjach w miesiącu. W przeciwnym razie opłata za “debetówkę” wynosi 3 zł/miesięcznie),
 • 1,5% na lokacie mobilnej w skali roku (wkład od 1 000 do 20 000 zł przez 4 miesiące. Lokata dostępna w PLN),
 • Pakiet wielowalutowy (9 zł/miesięcznie. Gwarantuje darmowe wypłaty gotówki w bankomatach za granicą oraz 0 zł za przewalutowanie),
 • Pakiet wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (7 zł/miesięcznie lub 0 zł/miesięcznie dla klientów do 26. roku życia),
 • Programy lojalnościowe VISA Oferty oraz MasterCard Priceless Specials,
 • 0,01% na Koncie systematycznym (usługa Automatycznego oszczędzania),
 • Moneyback (zwrot za domowe rachunki do 300 zł rocznie, czyli do 25 zł/miesięcznie),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, VISA Checkout,
 • Kantor wymiany walut Santander (atrakcyjne kursy walut dostępne 24/7),
 • Aplikacja Santander mobile (kupuj bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkowania lub zamawiaj taksówki, itp.).

Kto może wziąć udział w Promocji?

Sprawdźmy teraz, kto może uczestniczyć w akcji. Organizator stawia kilka warunków. Po pierwsze, musisz być pełnoletnią osobą fizyczną, która ma pełną zdolność do czynności prawnych. Po drugie, musisz mieć też obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terenie kraju. I po trzecie, spełnij jeszcze kilka poniższych wymogów:

 • w okresie od 1.10.2019 r. do dnia otwarcia Konta w trwającej Promocji, nie możesz figurować jako właściciel lub współwłaściciel rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska,
 • najpóźniej do 31.10.2020 r. poprawnie złóż wniosek online o Konto (także w wersji studenckiej!),
 • najpóźniej do 15.11.2020 r. na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o rachunek,
 • wyraź wymagane zgody przez Bank oraz zaakceptuj Regulamin.

Z akcji wykluczeni są również obecni, jak i byli klienci Banku, którzy od 1.04.2019 r. brali udział w sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych lub Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18. roku życia1.

Jeśli posiadasz jakikolwiek inny produkt bankowy w Santander Bank Polska, np. konto firmowe lub kartę kredytową to jak najbardziej możesz skorzystać z Promocji.

Jak zyskać 200 zł premii z Kontem Jakie Chcę?

Przejdźmy do harmonogramu działań, dzięki którym na start otrzymasz 200 zł w gotówce.

1. Najpóźniej do 31.10.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę albo Konto Jakie Chcę dla Młodych. Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i odbierz 300 zł premii

Podczas wypełniania formularza wyraź zgodę na kontakt Santander Bank Polska drogą elektroniczną w celu marketingowym, telefoniczną oraz elektroniczną (EEK). Zgody te powinny być wyrażone najpóźniej do 30.11.2020 r. i utrzymane do końca okresu trwania Oferty.

2. Podczas wypełniania wniosku, podaj Banku swój aktualny numer telefonu i adres e-mail do kontaktu.

3. Do 15.11.2020 r. na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o Konto osobiste. Instytucja udostępnia dwie formy zawarcia umowy do wyboru:

 • za pomocą wideo rozmowy z doradcą,
 • za pośrednictwem kuriera.

4. W każdym z 3 miesięcy po otwarciu rachunku wykonaj następujące działania:

 • zapewnij wpływ na nowo otwarte Konto w wysokości co najmniej 1 000 zł lub więcej (np. wpływ z tytułu wynagrodzenia),
 • zrealizuj minimum 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową w sklepie lub internecie bądź BLIK-iem),
 • zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

5. Premia zostanie przelana na Twój rachunek do 15.03.2021 r.

Przykładowo, jeśli otworzysz Konto w październiku 2020, to warunki aktywności musisz spełnić w każdym z 3 miesięcy: październiku 2020, listopadzie 2020 oraz grudniu 2020 albo w listopadzie 2020, grudniu 2020 i styczniu 2021. Natomiast, gdy Konto założysz w listopadzie 2020, to aktywność musisz wykonać w każdym z 3 miesięcy: listopadzie 2020, grudniu 2020 i styczniu 2021 albo grudniu 2020, styczniu 2021, a także lutym 2021.

50 zł za Konto dla dziecka

Kolejną szansą na zarobek jest premia w postaci 50 zł kieszonkowego za nowo otwarte Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18. roku życia.

1. Do 25.11.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka po zalogowaniu się na swoje nowo otwarte Konto.

2. Najpóźniej do 30.11.2020 r. zawrzyj umowę o Konto dla dziecka (na podstawie złożonego wniosku). Tutaj również możesz zdecydować się albo na wideo rozmowę z doradcą albo na kuriera.

3. Najpóźniej do 30.11.2020 r. wyraź niezbędne zgody na rzecz Banku:

 • zgodę na kontakt ws. realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celu marketingowym.

Wymagane zgody utrzymaj do końca okresu trwania Promocji!

4. Bank wypłaci premię w wysokości 50 zł do 15.03.2021 r.

W ramach akcji dla każdego swojego dziecka poniżej 18. roku życia możesz otworzyć po jednym Koncie.

Kolejne 50 zł w Programie Poleceń

W ramach promocji “Polecam mój Bank – edycja VIII” cieszy nas także okrągłe 50 zł za zarekomendowanie Konta bliskim osobom. W tym przypadku, również Polecony nie pozostaje na straconej pozycji, bo otrzymuje 50 zł. Dla Polecającego premia przyjmuje postać gotówki, a dla Poleconego – formę 3400 punktów wymiennych na nagrody w Programie MasterCard Bezcenne Chwile. Do wyboru w Programie są, m.in. karta podarunkowa do Decathlon, RTV Euro AGD albo cegiełka na Fundację WWF Polska. Same warunki działania nie są skomplikowane i prezentują się następująco:

1. Do 31.10.2020 r. przystąp do Programu Poleceń. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin Programu.

2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł. Polecony ma czas do 30.11.2020 r. na spełnienie warunków.

3. Po spełnieniu aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł. Pamiętaj jednak, że jako Polecający możesz otrzymać maksymalnie do 500 zł w danej edycji. Co oznacza, że rachunek masz prawo zarekomendować nie więcej niż 10 osobom!

4. Nagroda zostanie wypłacona w formie przelewu dla Polecającego oraz w postaci kodu dla Poleconego (kod dostępny będzie na Poczcie w bankowości internetowej i mobilnej). Uczestnicy otrzymają bonusy najpóźniej do 31.12.2020 r.2

Uczestnikiem Programu może być także osoba małoletnia, która ukończyła 13. rok życia (w imieniu której występuje przedstawiciel ustawowy – rodzic). W tym przypadku Konto Jakie Chcę założysz wyłącznie w oddziale Banku. Zajrzyj też na najlepszy ranking kont dla młodych 2020.

Jak otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie?

Oferta Banku jest na tyle interesująca, że pozwala na szybki “zastrzyk gotówki” przy wykonywaniu typowych płatności. Jedną z nich jest regulowanie rachunków za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon. Wystarczy zatem, że podczas opłacania comiesięcznych rachunków zrealizujesz je przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty. W ten sposób możesz otrzymać nawet do 25 zł/miesięcznie, co daje zwrot do 300 zł rocznie.

O tym musisz wiedzieć!

Jak widzisz, na premię przyjdzie Ci nieco poczekać, bo wszystkie warunki aktywności są rozłożone w czasie. Spójrzmy teraz na najważniejsze informacje znajdujące się w Regulaminie Promocji.

 • Transakcje bezgotówkowe. Bank wyklucza z nich transakcje anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania, a także wypłaty gotówkowe z bankomatów dokonane kartą debetową bądź BLIK-iem.
 • Płatność BLIK. To polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego w sklepach stacjonarnych i internecie.
 • Kod Polecającego. Numer identyfikujący, który generowany jest przez Osobę Polecającą w usłudze Santander internet albo aplikacji Santander mobile. Następnie przekazywany jest Osobie Poleconej w celu przystąpienia do Promocji.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Co oznacza, że nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Nowoczesny rachunek z premiami

Nie da się ukryć, że zysk proponowany przez instytucję jest warty uwagi. Możesz zdobyć 200 zł za otwarcie Konta i standardowe działania, 50 zł za Konto dla dziecka, 50 zł w Programie Poleceń za skuteczną rekomendację, 1,5% na lokacie mobilnej i wreszcie 300 zł rocznie zwrotu za rachunki.

Warto przy tym docenić fakt, że Bank nie wymaga w tej Ofercie wnioskowania o kartę debetową. Jednak warto ją zamówić w momencie, gdy chcesz powiększyć swoje bonusy za sprawą Programu Poleceń (aby uczestniczyć w Programie konieczna jest karta płatnicza MasterCard). To się nazywa prawdziwa kumulacja korzyści!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Bonus 200+50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem”

2. Regulamin Promocji „Polecam mój Bank- edycja VIII”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Skorzystaj z promocji >>