Konto Jakie Chcę: 600 zł premii w kumulacji Santander Bank Polska!

Promocja ważna do 28.02.2021r.

Santander Bank Polska sprawił miłą niespodziankę i w swojej najnowszej akcji dotyczącej Konta Jakie Chcę (również w wersji studenckiej) nagradza sowitą premią. Na początek Bank wręcza 250 zł premii za założenie rachunku osobistego – po czym rozdaje dodatkowe 50 zł za skuteczne polecenie rachunku i do 300 zł zwrotu na domowe opłaty.

Wielka kumulacja z Kontem Jakie Chcę

Wraz z początkiem nowego roku, Santander Bank Polska kontynuuje promocję swojego sztandarowego rachunku – Konta Jakie Chcę. Właśnie rozpoczął akcję „Twoje Konto z premią 250 zł”, której zasady nie są wcale skomplikowane.

Aby otrzymać premię w wysokości 250 zł, musisz złożyć wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (w tym z usługami Santander internet/ mobile) i przez 3 miesiące wykonać dość standardowe aktywności (m.in. transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę, wpływ i zalogowanie się do aplikacji Santander mobile).

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i odbierz 600 zł premii

Jednak to nie koniec dobrych wiadomośći. Gdy tylko skutecznie zarekomendujesz rachunek komuś z bliskich osób, Bank wypłaci na Twój rachunek 50 zł za każde polecenie. W ramach Oferty czeka też na Ciebie 1% na lokacie mobilnej (przez 4 miesiące dla środków do 20 000 zł) oraz 300 zł rocznie zwrotu za rachunki. Nie ukrywamy, że gra jest warta świeczki. Promocja trwa do 28.02.2021 r.

Kto może wziąć udział w Promocji?

Sprawdźmy teraz, kto może uczestniczyć w akcji. Organizator stawia kilka warunków. Po pierwsze, musisz być pełnoletnią osobą fizyczną, która ma pełną zdolność do czynności prawnych. I po drugie, musisz mieć też obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terenie kraju.

 • w okresie od 11.01.2020 r. do dnia otwarcia Konta w trwającej Promocji, nie możesz figurować jako właściciel lub współwłaściciel rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska,
 • od 1.04.2019 r. nie mogłeś także uczestniczyć w akcjach promocyjnych organizowanych przez Bank (w ramach których otworzyłeś Konto),
 • najpóźniej do 28.02.2021 r. poprawnie złóż wniosek online o Konto Jakie Chcę (także w wersji studenckiej),
 • najpóźniej do 15.03.2021 r. na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o rachunek,
 • wyraź wymagane zgody przez Bank oraz zaakceptuj Regulamin.

Jeśli posiadasz jakikolwiek inny produkt bankowy w Santander Bank Polska, np. konto firmowe lub kartę kredytową to jak najbardziej możesz skorzystać z Promocji.

Co oferuje Konto Jakie Chcę?

Zakładając rachunek w Santander Bank Polska możesz liczyć na wiele korzyści. Zobaczmy, najważniejsze z nich ?

 • 0 zł za prowadzenie Konta (gdy zasilisz Konto kwotą co najmniej 500 zł i zapłacisz minimum 1 raz w miesiącu kartą/BLIK-iem, jeśli masz więcej niż 26 lat),
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej (przelewy ELIXIR, Expres ELIXIR, BlueCash),
 • Bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • Darmowe wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska,
 • 0 zł za przelewy na numer telefonu BLIK,
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej (gdy zasilisz Konto kwotą min. 500 zł i zapłacisz co najmniej 1 raz w miesiącu kartą/BLIK-iem, jeśli masz więcej niż 26 lat. W przeciwnym razie opłata za “debetówkę” wynosi 8 zł/miesięcznie),
 • 1% na lokacie mobilnej w skali roku (wkład od 1 000 do 20 000 zł przez 4 miesiące. Lokata dostępna w PLN),
 • Pakiet wielowalutowy (9 zł/miesięcznie. Gwarantuje darmowe wypłaty gotówki w bankomatach za granicą oraz 0 zł za przewalutowanie),
 • Pakiet wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (7 zł/miesięcznie lub 0 zł/miesięcznie dla klientów do 26. roku życia),
 • Programy lojalnościowe VISA Oferty oraz MasterCard Priceless Specials,
 • 0,01% na Koncie systematycznym (usługa Automatycznego oszczędzania),
 • Moneyback (zwrot za domowe rachunki do 300 zł rocznie, czyli do 25 zł/miesięcznie),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, VISA Checkout,
 • Kantor wymiany walut Santander (atrakcyjne kursy walut dostępne 24/7),
 • Aplikacja Santander mobile (kupuj bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkowania lub zamawiaj taksówki, itp.).

Jak zyskać 250 zł premii z Kontem Jakie Chcę?

Przejdźmy do harmonogramu działań, dzięki którym na start otrzymasz 250 zł w gotówce.

1. Najpóźniej do 28.02.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę albo Konto Jakie Chcę dla Młodych (wraz z kartą debetową Visa i usługami Santander internet/mobile). Link do Promocji podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska i odbierz 600 zł premii

Podczas wypełniania formularza wyraź zgodę na kontakt Santander Bank Polska drogą elektroniczną w celu marketingowym, telefoniczną oraz elektroniczną (EEK). Zgody te powinny być wyrażone najpóźniej do 31.03.2021 r. i utrzymane do końca okresu trwania Oferty.

2. Podczas wypełniania wniosku, podaj Banku swój aktualny numer telefonu i adres e-mail do kontaktu.

3. Do 15.03.2021 r. na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o Konto osobiste. Bank udostępnia dwie formy zawarcia umowy do wyboru:

 • za pomocą wideo rozmowy z doradcą,
 • za pośrednictwem kuriera.

4. W każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu Konta:

 • minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander mobile,
 • wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową/BLIK-iem w sklepie lub w internecie),
 • zapewnij wpływ na rachunku na minimum 1 000 zł.

6. Bonus otrzymasz do 31.07.2021 r. na Twój nowy rachunek.

Kolejne 50 zł w Programie Poleceń

W ramach promocji “Polecam mój Bank – edycja IX” cieszy nas także okrągłe 50 zł za zarekomendowanie Konta bliskim osobom. W tym przypadku, również Polecony nie pozostaje na straconej pozycji, bo otrzymuje 50 zł. Maksymalnie możesz polecić rachunek 10 osobom, za co zgarniesz ogólnie nawet 500 zł. Program trwa do 31.01.2021 r.

1. Do 31.01.2021 r. przystąp do Programu Poleceń. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin Programu.

2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł. Polecony ma czas do 28.02.2021 r. na spełnienie warunków.

3. Po spełnieniu aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł. Pamiętaj jednak, że jako Polecający możesz otrzymać maksymalnie do 500 zł w danej edycji. Co oznacza, że rachunek masz prawo zarekomendować nie więcej niż 10 osobom!

4. Nagroda zostanie wypłacona w formie przelewu na rachunek Polecającego oraz Poleconego. Uczestnicy otrzymają bonusy do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione wszystkie warunki.

Co bardzo ważne, w ramach płatności BLIK-iem (w tym przelew na telefon BLIK) instytucja nie uwzględnia wypłat z bankomatu. Pozostałe operacje mogą zostać wykonane kartą (tutaj Bank wyklucza cashback, czyli wypłatę gotówki kartą w terminalu w sklepie).

Uczestnikiem Programu może być osoba pełnoletnia, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska oraz wyraziła wszystkie wymagane zgody. Przy okazji zajrzyj też na nasz najnowszy ranking kont osobistych 2021.

Jak otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie?

Oferta Banku jest na tyle interesująca, że pozwala na szybki “zastrzyk gotówki” przy wykonywaniu typowych płatności. Jedną z nich jest regulowanie rachunków za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon. Wystarczy zatem, że podczas opłacania comiesięcznych rachunków zrealizujesz je przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty. W ten sposób możesz otrzymać nawet do 25 zł/miesięcznie, co daje zwrot do 300 zł rocznie.

O tym musisz wiedzieć!

Jak widzisz, na premię przyjdzie Ci nieco poczekać, bo wszystkie warunki aktywności są rozłożone w czasie. Spójrzmy teraz na najważniejsze informacje znajdujące się w Regulaminie Promocji.

 • Transakcje bezgotówkowe. Bank wyklucza z nich transakcje anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania, a także wypłaty gotówkowe z bankomatów dokonane kartą debetową bądź BLIK-iem.
 • Płatność BLIK. To polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego w sklepach stacjonarnych i internecie.
 • Kod Polecającego. Numer identyfikujący, który generowany jest przez Osobę Polecającą w usłudze Santander internet albo aplikacji Santander mobile. Następnie przekazywany jest Osobie Poleconej w celu przystąpienia do Promocji.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Co oznacza, że nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Nowoczesny rachunek z premiami

Zysk oferowany przez instytucję bez dwóch zdań wart jest uwagi. Na „dzień dobry” odbierzesz 250 zł i przy okazji możesz zawalczyć o dodatkowe bonusy ? Choć taka kumulacja nagród nie jest dzisiaj czymś nadzwyczajnym, to doceniamy elastyczność oferowanych premii. A jeśli, dodamy do tego jeszcze możliwość łączenia zysków z kilku promocji – to otrzymamy świetny pakiet usług, które będą nam towarzyszyć przez długi czas.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Twoje Konto z premią 250 zł”

2. Regulamin Promocji „Polecam mój Bank” – edycja IX


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły