Konto Jakie Chcę: 600 zł premii w kumulacji Santander Bank Polska!

Promocja nieaktywna

Santander Bank Polska proponuje miłą niespodziankę za otwarcie Konta Jakie Chcę (również w wersji studenckiej) – 250 zł za aktywne korzystanie z niego to tylko nagroda podstawowa. Czeka na Ciebie jeszcze dodatkowe 50 zł za skuteczne polecenie rachunku oraz do 300 zł zwrotu rocznie za opłacanie rachunków domowych.

Wielka kumulacja z Kontem Jakie Chcę

Wiosna tuż-tuż, dlatego idąc za ciosem Santander Bank Polska kontynuuje promocję swojego sztandarowego rachunku – Konta Jakie Chcę. Właśnie rozpoczął akcję „250 zł za aktywne bankowanie”, której zasady nie są wcale skomplikowane.

Aby otrzymać premię w wysokości 250 zł, musisz złożyć wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową (w tym z usługami Santander internet/ mobile) i przez 3 miesiące zrealizować standardowe aktywności (m.in. transakcje bezgotówkowe, wpływ i zalogowanie się do aplikacji Santander mobile).

Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Gdy tylko skutecznie zarekomendujesz konto komuś z bliskich osób, bank wypłaci na Twój rachunek 50 zł za każde polecenie. W ramach oferty czeka też na Ciebie 1% na lokacie mobilnej (przez 4 miesiące dla środków do 20 000 zł) oraz 300 zł rocznie zwrotu za rachunki. Nie ukrywamy, że gra jest warta świeczki. Promocja trwa do 31.03.2021 r.

AKTUALIZACJA —>

Santander Bank Polska przygotował również ofertę dla klientów z segmentu premium. Konto Select, które zastąpiło wcześniej proponowane Konto VIP – w ramach promocji oferuje do 300 zł premii (250 zł za otwarcie + 50 zł za rekomendację rachunku). Dodatkowo bank udostępnia darmowe prowadzenie rachunku maklerskiego VIP.

Załóż Konto Select w promocji

Kto może wziąć udział w Promocji?

Organizator stawia kilka warunków. Po pierwsze, musisz być pełnoletnią osobą fizyczną, która ma pełną zdolność do czynności prawnych. I po drugie, musisz mieć też obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terenie kraju.

W okresie od 1.03.2020 r. do dnia otwarcia Konta w trwającej promocji nie możesz figurować jako właściciel lub współwłaściciel rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santander Bank Polska. Poza tym od 1.04.2019 r. nie mogłeś również uczestniczyć w akcjach promocyjnych organizowanych przez instytucję (w ramach których otworzyłeś Konto),

Jeśli posiadasz jakikolwiek inny produkt bankowy w Santander Bank Polska, np. konto firmowe lub kartę kredytową to jak najbardziej możesz skorzystać z Promocji.

Jak zyskać 250 zł premii z Kontem Jakie Chcę?

Przejdźmy do harmonogramu działań, dzięki któremu na start otrzymasz 250 zł w gotówce.

1. Najpóźniej do 31.03.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę albo Konto Jakie Chcę dla Młodych (wraz z kartą debetową Visa i usługami Santander internet/mobile).

Załóż Konto Jakie Chcę i odbierz 600 zł premii

Podczas wypełniania formularza wyraź zgodę na kontakt Santander Bank Polska drogą elektroniczną w celu marketingowym, telefoniczną oraz elektroniczną (EEK). Zgody te powinny być wyrażone najpóźniej do 30.04.2021 r. i utrzymane do końca okresu trwania oferty.

2. Podczas wypełniania wniosku, podaj banku swój aktualny numer telefonu i adres e-mail do kontaktu.

3. Do 15.04.2021 r. na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o konto osobiste. Bank udostępnia dwie formy zawarcia umowy do wyboru:

 • za pomocą wideo rozmowy z doradcą,
 • za pośrednictwem kuriera.

4. W kwietniu 2021 spełnij poniższe warunki:

 • minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander mobile,
 • wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (kartą debetową/BLIK-iem w sklepie lub w internecie) każda na min. 10 zł,
 • zapewnij wpływ na rachunku na min. 1 000 zł.

5. Pierwszą część premii – 50 zł otrzymasz do 31.05.2021 r. na Twój nowy rachunek.

6. W maju i czerwcu 2021 wykonaj identyczne aktywności, co w kwietniu. Drugą część bonusu – 200 zł zgarniesz do 31.07.2021 r. 😊

Kolejne 50 zł w Programie Poleceń

W ramach promocji “Polecam mój Bank – edycja X” cieszy nas także okrągłe 50 zł za zarekomendowanie konta bliskim osobom. W tym przypadku również Polecony nie pozostaje na straconej pozycji, bo otrzymuje 50 zł. Maksymalnie możesz polecić rachunek 10 osobom, za co zgarniesz ogólnie nawet 500 zł. Program trwa do 30.04.2021 r.

1. Do 30.04.2021 r. przystąp do Programu Poleceń. W usłudze Santander internet lub Santander mobile wygeneruj kod polecający i zaakceptuj regulamin programu.

2. Przekaż kod znajomemu (nowemu klientowi). Niech loguje się do Santander internet (do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), płaci kartą mobilną, kartą debetową bądź BLIK-iem na kwotę minimum 300 zł. Polecony ma czas do 31.05.2021 r. na spełnienie tych warunków.

3. Po spełnieniu aktywności zarówno Ty, jak i Twój znajomy otrzymujecie premię w wysokości 50 zł. Pamiętaj jednak, że jako Polecający możesz otrzymać maksymalnie do 500 zł w danej edycji. Co oznacza, że rachunek masz prawo zarekomendować nie więcej niż 10 osobom!

4. Nagroda zostanie wypłacona w formie przelewu na rachunek Polecającego oraz Poleconego. Uczestnicy otrzymają bonusy do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione wszystkie warunki (najpóźniej do 30.06.2021 r.).

Co bardzo ważne, w ramach płatności BLIK-iem (w tym przelew na telefon BLIK) instytucja nie uwzględnia wypłat z bankomatu. Pozostałe operacje mogą zostać wykonane kartą (tutaj bank wyklucza cashback, czyli wypłatę gotówki kartą w sklepie).

Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada konta osobistego w Santander Bank Polska oraz wyraziła wszystkie wymagane zgody. Przy okazji zajrzyj też na nasz najnowszy ranking kont osobistych 2021.

Jak otrzymać do 300 zł zwrotu rocznie?

Oferta banku jest na tyle interesująca, że pozwala na szybki “zastrzyk gotówki” podczas wykonywania typowych płatności. Jedną z nich jest regulowanie rachunków za prąd, gaz, internet, telewizję i telefon. Wystarczy zatem, że będziesz opłacać miesięczne rachunki przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty. W ten sposób możesz otrzymać nawet do 25 zł/miesięcznie, co daje zwrot do 300 zł rocznie.

O tym musisz wiedzieć!

Jak widzisz, na premię przyjdzie Ci nieco poczekać, bo wszystkie warunki aktywności są rozłożone w czasie. Spójrzmy teraz na najważniejsze informacje dotyczące promocji.

 • Transakcje bezgotówkowe. Bank wyklucza z nich transakcje anulowane w terminie 7 dni od ich wykonania, a także wypłaty gotówkowe z bankomatów dokonane kartą debetową bądź BLIK-iem.
 • Płatność BLIK. To polecenie przelewu albo polecenie przelewu wewnętrznego w sklepach stacjonarnych i internecie.
 • Kod Polecającego. Numer identyfikujący, który generowany jest przez Osobę Polecającą w usłudze Santander internet albo aplikacji Santander mobile. Następnie przekazywany jest Osobie Poleconej w celu przystąpienia do Promocji.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Co oznacza, że nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Co oferuje Konto Jakie Chcę?

Zakładając rachunek w Santander Bank Polska, możesz liczyć na wiele korzyści. Zobaczmy, najważniejsze z nich:

 • 0 zł za prowadzenie Konta (gdy zasilisz Konto kwotą co najmniej 500 zł i zapłacisz minimum 1 raz w miesiącu kartą/BLIK-iem, jeśli masz więcej niż 26 lat),
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej (przelewy ELIXIR, Expres ELIXIR, BlueCash),
 • Bezpłatne zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • Darmowe wypłaty w bankomatach Santander Bank Polska,
 • 0 zł za przelewy na numer telefonu BLIK,
 • 0 zł za obsługę karty płatniczej (gdy zasilisz Konto kwotą min. 500 zł i zapłacisz co najmniej 1 raz w miesiącu kartą/BLIK-iem, jeśli masz więcej niż 26 lat. W przeciwnym razie opłata za “debetówkę” wynosi 8 zł/miesięcznie),
 • 1% na lokacie mobilnej w skali roku (wkład od 1 000 do 20 000 zł przez 4 miesiące. Lokata dostępna w PLN),
 • Pakiet wielowalutowy (9 zł/miesięcznie. Gwarantuje darmowe wypłaty gotówki w bankomatach za granicą oraz 0 zł za przewalutowanie),
 • Pakiet wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (7 zł/miesięcznie lub 0 zł/miesięcznie dla klientów do 26. roku życia),
 • Programy lojalnościowe VISA Oferty oraz MasterCard Priceless Specials,
 • 0,01% na Koncie systematycznym (usługa Automatycznego oszczędzania),
 • Moneyback (zwrot za domowe rachunki do 300 zł rocznie, czyli do 25 zł/miesięcznie),
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, MasterPass, VISA Checkout,
 • Kantor wymiany walut Santander (atrakcyjne kursy walut dostępne 24/7),
 • Aplikacja Santander mobile (kupuj bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkowania lub zamawiaj taksówki, itp.).

Nowoczesny rachunek z premiami

Zysk oferowany przez instytucję bez dwóch zdań wart jest uwagi. Na „dzień dobry” odbierzesz 250 zł i przy okazji możesz zawalczyć o dodatkowe bonusy. Choć taka kumulacja nagród nie jest dzisiaj czymś nadzwyczajnym, to doceniamy elastyczność oferowanych premii. A jeśli, dodamy do tego możliwość łączenia zysków z kilku promocji – to otrzymamy świetny pakiet usług, które będą nam towarzyszyć przez długi czas.

Źródło:

1. Regulamin promocji „250 zł za aktywne bankowanie”

2. Regulamin promocji „Polecam mój Bank” – edycja X

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x