Konto Jakże Osobiste z konkursem! Do wygrania urządzenia kuchenne Thermomix + 500 zł do IKEA

Promocja ważna do 29.11.2020r.

Jesteś posiadaczem Konta Jakże Osobistego i karty z logo Mastercard wydanej przez Alior Bank? Jeśli jeszcze nie, to być może zachęci Cię do tego konkurs “Dbaj o to, co bliskie”. Zgarnąć możesz cenne nagrody, w tym wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Thermomix o wartości prawie 5,5 tys. zł oraz karty upominkowe IKEA na sumę 500 zł.

“Dbaj o to, co bliskie” z Alior Bankiem

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które posiadają rachunek i kartę płatniczą Mastercard (debetową albo kredytową) w Alior Banku bądź zamierzają skorzystać z któregoś z tych produktów. Bank wspólnie ze spółką Albedo Marketing prowadzi konkurs pod nazwą “Dbaj o to, co bliskie”, w ramach którego rozdaje cenne nagrody:

 • 5 nagród głównych: wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Thermomix TM6 o wartości 5,495 zł,
 • 160 nagród etapowych: karta upominkowa do wykorzystania w sklepach sieci IKEA zasilona na kwotę 500 zł.

Aby zdobyć jeden z bonusów musisz być klientem Alior Banku lub T-Mobile Usługi Bankowe. Powinieneś też posiadać w którymś z wyżej wymienionych banków albo kartę kredytową Mastercard, albo kartę debetową Mastercard (co równoznaczne jest z otwarciem konta osobistego). Następnie wykonaj “plastikiem” przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na kwotę … 5 zł i zgłoś swój udział w konkursie. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 29.11.2020 r.

dbajotocoblisko.pl

Konkurs dotyczy wyłącznie płatności kartą płatniczą debetową lub kredytową wydaną w Alior Banku lub T-Mobile Usługi Bankowe. Z tego grona wykluczone są karty służące do obsługi rachunków firmowych!

Nie jesteś klientem Alior Banku? Rozważ założenie Konta!

Jeśli aktualnie nie posiadasz w portfelu wymaganej karty płatniczej to jeszcze nic straconego. Być może zainteresuje Cię Konto Jakże Osobiste z 11 korzyściami do wyboru, z których dwie z nich są całkowicie darmowe. Możesz więc wybrać 1% zwrotu za płatności mobilne czy pakiet assistance, ale i w zależności od aktualnych potrzeb, bezpłatnie konfigurować korzyści wedle uznania.

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i zawalcz o nagrody

Wówczas otrzymany do rachunku “plastik” możesz też zarejestrować w Programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Na wstępie zgarniesz okrągłe 6800 pkt powitalnych (równowartość 100 zł), które wymienisz na nagrodę. Przykładowo, jeśli Twoją pasją jest muzyka, to bonusem w Programie może być, np. bilet na festiwal muzyczny 😊

Kto może wziąć udział w konkursie?

Spójrzmy dokładnie na wszystkie warunki uczestnictwa w konkursie. Z oczywistych powodów jest on skierowany do pełnoletnich osób, które ukończyły 18 lat i posiadają polski adres zamieszkania. Ponadto jako klient Banku musisz spełnić poniższe wymogi:

 • do 29.11.2020 r. dokonaj co najmniej 1 transakcji na kwotę minimum 5 zł kartą płatniczą wydaną przez Alior Bank,
 • zgłoś swój udział w konkursie za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie: dbajotocoblisko.pl,
 • zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin konkursu (zaznacz checkbox w formularzu zgłoszeniowym).

W konkursie nie są uznawane i premiowane transakcje wykonane kartami wydanymi do rachunków prowadzonych na rzecz firmy/przedsiębiorstwa. Instytucja nie uznaje również przelewów z karty kredytowej wykonanych przed 5.10.2020 r. i po 29.11.2020 r. Pod uwagę nie są brane też transakcje płatnicze zwrócone lub anulowane w jakikolwiek inny sposób.

Jak wylosować nagrodę?

Sprawa przedstawia się bardzo prosto. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, musisz przystąpić do poniższych działań (w identycznej kolejności).

1. Najpóźniej do 29.11.2020 r. załóż Konto osobiste wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej w Alior Banku. Link do promocyjnej Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i zawalcz o nagrody

2. Również do 29.11.2020 r. zgłoś swój udział w konkursie poprzez wypełnienie formularza elektronicznego na stronie: dbaotocoblisko.pl. Podaj w nim następujące informacje:

 • imię i nazwisko,
 • adres e-mail,
 • 4 ostatnie cyfry numeru karty płatniczej, którą dokonujesz transakcji,
 • wskaż, czy 4 ostatnie cyfry karty płatniczej są cyframi karty debetowej lub kredytowej,
 • datę urodzenia.

Zaakceptuj także Regulamin konkursu. Potwierdzenie swojego zgłoszenia otrzymasz w formie komunikatu na ekranie, w terminie do 1. dnia – także e-mailowo.

3. Do 29.11.2020 r. zrealizuj transakcję zgłoszoną kartą. Za każdą operację na sumę minimum 5 zł otrzymasz 1 pkt. Możesz otrzymać tylko 1 pkt dziennie, w jednym punkcie akceptującym transakcje!

4. Graj o nagrody w poniższych etapach:

 • 19.10.2020 r. – 1.11.2020 r.
 • 2.11.2020 r. – 15.11.2020 r.
 • 16.11.2020 r. – 29.11.2020 r.

W każdym etapie do rozlosowania są identyczne nagrody: 40 kart podarunkowych do IKEA o wartości 500 zł. Osoby z największą liczbą zebranych punktów odbiorą jedną nagrodę etapową.

5, Po zakończeniu powyższych etapów, 5 osób z największą liczbą transakcji otrzyma nagrodę główną, czyli urządzenie kuchenne Thermomix.

6. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przyłączył się do trwającego już etapu. Organizator przyzna Ci punkty za wszystkie wykonane transakcje od dnia, w którym dany etap się rozpoczął.

Wyniki konkursu

Jak zastrzega sobie Organizator, informacja o wynikach (zwycięzcach) danego etapu zostanie udostępniona e-mailowo w terminie do 21 dni od dnia zakończenia danego etapu. Taki sam termin obowiązuje w przypadku zdobycia nagrody głównej (czyli urządzenia Thermomix).

Dlatego, jeśli otrzymasz wiadomość o wygranej, to w ciągu 72 godzin musisz odesłać Organizatorowi formularz wypełniony o dane osobowe i adres korespondencyjny, na jaki ma zostać wysłany zwycięski bonus. Trafi do Ciebie najpóźniej do 4.01.2021 r.

Ważne informacje

Ciekawostką, o której wspomina Alior Bank jest fakt, że do konkursu możesz zgłosić nie jedną, a kilka różnych kart płatniczych Mastercard wydanych przez Bank. Jednak przed wysłaniem zgłoszenia warto upewnić się, czy dane podane w formularzu są prawidłowe (później nie będziesz miał możliwości ich zmiany).

Za każdą wykonaną transakcję otrzymasz więc 1 pkt. Przy okazji, nie ma tutaj największego znaczenia to, czy płatność opiewa na sumę 5 zł, 10 zł czy 30 zł lub więcej. Niezależnie od wysokości zrealizowanej operacji dostaniesz od Organizatora tylko 1 pkt. Natomiast łączna kwota wydana podczas płatności decyduje o kolejności w rankingu – w sytuacji, gdy dwóch lub więcej uczestników uzyskało identyczną liczbę punktów.

Każdy uczestnik może wygrać jedną kartę podarunkową do IKEA oraz jedną nagrodę główną.

Prosta akcja z atrakcyjnymi nagrodami

Zasady konkursu “Dbaj o to, co bliskie” są bardzo proste. Jeśli będziesz aktywnie korzystał z karty debetowej lub kredytowej z logo Mastercard (wydanej przez Alior Bank lub T-Mobile Usługi Bankowe) to być może szczęście się do Ciebie uśmiechnie i sprezentujesz sobie miłą niespodziankę.

Wartość wspomnianych bonusów nie jest przypadkowa. Pojedyncza karta podarunkowa do IKEI pozwoli na konkretne zakupy do domu, a wysokiej jakości urządzenie kuchenne Thermomix stanie sie Twoim nieocenionym pomocnikiem podczas przygotowywania profesjonalnych posiłków. Warto więc działać!

Sprawdź pozostałe promocje bankowe organizowane przez Alior Bank – w tym 1 500 zł premii dla firm za iKonto Biznes oraz Konto Jakże Osobiste dla młodych z darmowym pakietem korzyści.

Źródło:

1. Regulamin konkursu „Dbaj o to, co bliskie”

2. Strona konkursu, dbajotocoblisko.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły