Konto osobiste mBank – opinie

Szczegóły konta

Sprawdź ofertę
Szczegóły konta
Bankomaty
0/2,50 zł
? - 0 zł - wypłaty w kwocie min. 100 zł
- 2,50 zł - wypłaty poniżej 100 zł
Płatności mobilne
BLIK/ Apple Pay/ Google Pay/ Visa Mobile/ Garmin Pay/ Xiomi Pay/ Swatch Pay!/ Fitbit Pay
Dla kogo
klient indywidualny
Czas Promocji
30.06.2024
Karta
0/7 zł
? - 0 zł - jeżeli wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 350 zł/mies.
- 7 zł - w przypadku niespełnienia powyższego warunku aktywności
Darmowe bankomaty - Polska
Tak
Darmowe bankomaty - za granicą
Tak
W jakim czasie otrzymasz bonus
przez okres 4 miesięcy
Darmowe konto
Nie
Bezpłatna karta
Tak
Promocja
Tak
? 0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu, 0 zł za przelewy krajowe przez internet
Konto
0 zł
Przelew online
0 zł
Treść promocji
460 zł za aktywne korzystanie z konta i 6,5% na koncie oszczędnościowym
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Nasza ocena

4.5/5

Ocena klientów

3.4/5

Siedziba firmy

mBank S.A.
ul. Prosta 18
00-850 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

Kapitał zakładowy: 169 401 468
KRS: 0000025237
NIP: 5260215088
REGON: 001254524

Czy warto założyć eKonto osobiste w mBanku? Ile kosztuje jego utrzymanie? Nie bój się, nie będzie niezasłużonych ochów i achów. Pokażę Ci, co mi się w nim podoba, a co bank moim zdaniem powinien ulepszyć. Sama od lat mam ten rachunek i mogę śmiało powiedzieć, że znam go bardzo dobrze. Powiem więcej: w mBanku kiedyś pracowałam i wiem, jak wyglądało to „od środka”.

konto osobiste mbank recenzja

Kluczowe informacje

 • mBank w swojej ofercie posiada jeden z najlepszych rachunków bankowych na rynku;
 • eKonto osobiste to cała paleta nowoczesnych usług i funkcjonalności. Konto jest darmowe podobnie jak karta płatnicza z usługą wielowalutową (* o ile wykonasz nią transakcje na min. 350 zł msc.). Z poziomu rachunku możesz też otworzyć darmowe konto walutowe z dostępem do 10 walut;
 • mBank umożliwia dodatkowo wypłaty Blikiem z bankomatów w Polsce za darmo i bez ograniczeń kwotowych;
 • eKonto osobiste polecamy szczególnie osobom, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w bankowości, dobrej oferty walutowej oraz atrakcyjnych akcji bankowych. mBank regularnie dołącza do otwarcia rachunków solidne premie pieniężne.

Nasza opinia o koncie osobistym w mBanku

Przez długie lata byłam bardzo zadowolona z usług mBanku, ponieważ wszystko działało nadzwyczaj sprawnie. Niestety, ostatnio trochę się to zepsuło. Jakiś czas temu mBank był na sprzedaż. Ostatecznie kupiec się nie znalazł, a bank nadal funkcjonuje w niezmienionej postaci. Być może od tego momentu zarząd nieco oszczędza na szkoleniu pracowników i nie inwestuje aż tyle w udoskonalanie aplikacji mobilnej.

Co według mnie jest OK w eKoncie osobistym

 • Sam rachunek jest za darmo.
 • Wypłata gotówki kartą z każdego bankomatu jest darmowa (* o ile wybierasz co najmniej 100 zł). Powiedzmy sobie szczerze, 100 zł obecnie to jest nic. Co więcej, BLIKiem wypłacasz pieniądze bez prowizji niezależnie od kwoty.
 • Promocje. Z premią na start za otwarcie oraz program PolecamBank.
 • Usługi dodatkowe. Np. ubezpieczenia na życie czy auta — kilkakrotnie korzystałam, bo było najtaniej. Lub darmowe rachunki walutowe w 10 walutach.

Tip: zadzwoń na mLinię, tam konsultant często może dorzucić jakąś zniżkę od siebie, której nie ma w bankowości.

 • Bezpieczeństwo. Ostatnio przy próbie doładowania kartą innego rachunku została założona mi natychmiastowa blokada na konta i kartę, ponieważ system zakwalifikował transakcję jako nietypową i potencjalnie niebezpieczną. OK, tym razem to faktycznie byłam ja, ale dobrze wiedzieć, że bank tak szybko reaguje na takie zdarzenia. Żeby odblokować produkty, wystarczył telefon do banku, przy czym uprzejmy pan z działu bezpieczeństwa przy okazji opowiedział mi o najczęstszych sposobach wyłudzania pieniędzy od klientów.
 • Tymczasowe limity na karcie. Uwielbiam tę opcję, korzystam z niej często, a nie widziałam takiej w żadnym innym banku (poprawcie mnie, jeśli się mylę). Mam bzika na punkcie rozmieszczania pieniędzy po różnych kontach i ustawiania minimalnych limitów na kartach w razie „W”. Ale od czasu do czasu robię większe zakupy albo przerzucam środki na Revoluta i wtedy potrzebuję zwiększyć limit. W mBanku jest coś takiego, jak limit tymczasowy, który sam się resetuje do poprzedniego poziomu o północy. Coś wspaniałego, nie muszę pamiętać o tym, by go z powrotem zmniejszać po wykonaniu transakcji.

Co mi się nie podoba

 • Ostatnio jakość obsługi znacznie się pogorszyła. Kiedyś na połączenie z konsultantem na czacie nie czekałam dłużej, niż kilka minut. Teraz jest to co najmniej kilkanaście. Na dodatek coraz rzadziej udaje mi się uzyskać konkretną odpowiedź na konkretnie zadane pytanie, tak jakby pracownicy byli niedoszkoleni. Niedawno musiałam zapytać o to samo trzy osoby pod rząd, zanim udało się otrzymać odpowiedź. Nie ukrywam, że mocno mnie to zirytowało. Co więcej, kiedyś reklamacje w banku były obsługiwane naprawdę szybko, teraz jest to termin bliski maksymalnemu.
 • Dość wymagający warunek do zwolnienia z opłaty za kartę do konta — musisz wydać nią min. 350 zł miesięcznie, inaczej zapłacisz 7 zł. Jest wiele banków z łatwiejszymi warunkami, np. 5 transakcji. Jeśli eKonto osobiste to Twoje główne konto to nie powinieneś mieć z tym problemu, gorzej, jeśli to tylko dodatkowy rachunek. Na szczęście to da się obejść: nie musisz zamawiać karty, możesz korzystać z BLIKa zwykłego i zbliżeniowego, wtedy opłaty nie ma.

A co w eKoncie budzi u mnie sprzeczne uczucia

 • Aplikacja mobilna. Z jednej strony działa płynnie, jest intuicyjna, znajdę tam wszystko, czego potrzebuję, a nawet więcej. Transakcje są księgowane na bieżąco, nie muszę się nawet wylogowywać — robię sobie przelew BLIK z innego banku, jestem zalogowana w mBanku i od razu widzę pieniądze na koncie. Albo odwrotnie, płacę kartą i saldo od razu się zmniejsza. Mam doświadczenie z innymi aplikacjami, z których trzeba się wylogować i odczekać kilka minut, żeby pieniądze były widoczne na rachunku. Jeśli chodzi o płatności i zakładanie blokady, tutaj w skrajnych wypadkach było to widoczne dopiero kolejnego dnia (w taki oto sposób można sobie zrobić minus na rachunku). Ale ostatnio również aplikacja od mBanku nieco szwankuje, np. nie mogłam założyć pewnych produktów dodatkowych. Nikt nie potrafił mi powiedzieć, dlaczego w mojej apce tego nie ma.

Jaka jest moja opinia na temat eKonta osobistego w mBanku? Pomimo wymienionych minusów plusy nadal przeważają i uważam, że nadal jest to bank z czołówki. Daję mocne 4,5 na 5.

Co oferuje konto osobiste mBank?

Teraz powiem Ci, czym wyróżnia się ten rachunek na tle konkurencji.

Przede wszystkim nowoczesnością i mobilnością. Jeśli na rynek wchodzą jakieś nowości, np. nowe metody płatności (jak niedawno Xiaomi Pay) to możesz mieć pewność, że mBank wprowadzi je u siebie jako pierwszy lub jeden z pierwszych. Nie bez przyczyny hasło banku od lat brzmi: mBank — ikona mobilności. Z tym twierdzeniem zgadzam się w 100%. Na przykład niedawno w ofercie dla firm znalazła się aplikacja Planet Pay POSapp, dzięki której można przyjmować płatności kartą i BLIKiem bez terminala, korzystając tylko ze swojego telefonu z NFC. Fajnie, co?

Po drugie, wspieraniem fajnych inicjatyw. Od dobrych kilku lat mBank jest jednym z ważniejszych partnerów WOŚP. Co roku dostępna jest nawet specjalna karta debetowa zaprojektowana przez Jurka Owsiaka. I niech każdy sobie myśli, co chce, dla mnie WOŚP jest świetna i ocaliła wiele istnień. Lubię, gdy mój bank robi coś nie tylko dla siebie, ale też dla innych. A że zyska na tym wizerunkowo? Mniejsza o to, jeśli cel jest szczytny.

Opłaty za konto osobiste mBank

Najważniejsze opłaty przedstawiłam w poniższej tabeli. Moim zdaniem eKonto osobiste jest jedną z tańszych opcji dostępnych na naszym rodzimym podwórku.

Działania na koncieOpłatyWarunki
Prowadzenie rachunku0 zł
Prowadzenie karty
(* zwykłej lub wirtualnej)
0 zł/7 zł* 0 zł pod warunkiem wykonania płatności na min. 350 zł msc.
Blik i Blik zbliżeniowy0 zł
Wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce 0 zł/2,50 zł* 0 zł pod warunkiem wypłaty na min. 100 zł
Wypłaty cashback w sklepie0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą0 zł
Wypłaty Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce0 zł
Wpłaty we wpłatomatach mBank, Planet Cash, Cashline0 zł
Wpłaty we wpłatomatach Euronet0,5% min. 5 zł
Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale10 zł
Przelewy w PLN przez bankowość0 zł
Przelewy w oddziale lub na infolinii6 zł
Przelew natychmiastowy poprzez bankowość5 zł
Przelew SEPA0 zł
Przewalutowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych na waluty obce0 zł/3,5%/9,5%* 0 zł jeśli masz konto walutowe i wykonujesz z niego transakcje

* 3,5% jeśli nie masz konta walutoweg i środków na nim, ale masz włączoną usługę wielowalutową

* 9,5% jeśli nie masz usługi wielowalutowej

Otwarcie konta osobistego mBank. Krok po kroku

Otwarcie konta w mBanku jest bardzo proste. Jest kilka sposobów na jego założenie bez konieczności wizyty w oddziale. Dodatkowo wniosek jest wyjątkowo łatwy i przejrzysty.

Jakie metody założenia konta oferuje mBank:

 • W aplikacji mobilnej. Masz do wyboru 3 sposoby podpisania umowy o rachunek: na selfie, na e-dowód z PIN oraz e-dowód bez PIN.
 • Przez stronę internetową. Umowę podpiszesz na e-dowód z PIN, w oddziale banku bądź z kurierem.
 • I oczywiście tradycyjnie w placówce.

Kilka słów o e-dowodzie:

jest to dokument wydany po 4 marca 2019 r. Jeśli Twój dowód jest starszy, nie założysz rachunku w ten sposób. I jeszcze jedno: potrzebujesz telefonu z NFC, by otworzyć konto na e-dowód.

Jak otworzyć konto w mBanku przez aplikację mobilną?

 1. Pobierasz aplikację mobilną mBanku ze sklepu Play lub App Store.
 2. Wybierasz opcję założenia nowego rachunku osobistego Otwórz pierwsze konto -> Indywidualne-> eKonto osobiste.
 3. Następnie wybierasz, czy masz e-dowód, czy też stary dokument tożsamości.
 4. Jeśli masz stary dokument: wypełniasz wniosek, robisz zdjęcia dowodu osobistego oraz swojej twarzy i nagrywasz dwa krótkie filmy, na którym musisz wykonać wskazane w aplikacji gesty. Wysyłasz wniosek, potwierdzasz sms-em i czekasz na jego zaakceptowanie przez bank i uruchomienie konta.
 5. Jeśli masz e-dowód: przygotuj numer CAN z dowodu i PIN do e-dowodu, który nadałeś przy odbiorze dokumentu lub w urzędzie. Jeśli nie masz PINu to założysz konto na selfie (jak wyżej). Wpisujesz numer CAN, następnie kod PIN do e-dowodu. Przykładasz telefon z NFC do e-dowodu. Aplikacja zaczyta dane z dowodu. Następnie uzupełniasz brakujące informacje i podpisujesz umowę sms-em. Czekasz na potwierdzenie aktywacji rachunku.

Jak otworzyć konto w mBanku przez stronę internetową?

 1. Wchodzisz na stronę mBanku i wybierasz opcję założenia eKonta osobistego.
Złóż wniosek o eKonto osobiste w mBank

2. Dokonujesz wyboru: czy masz e-dowód z PIN i aplikację mobilną eDO App czy też chcesz uzupełnić dane ręcznie.

3. Jeśli wybrałeś e-dowód: uruchamiasz aplikację eDO App, skanujesz nią kod QR ze strony mBanku lub przepisujesz go ręcznie. Następnie wpisujesz numer CAN z dowodu. Kolejnym krokiem jest przyłożenie telefonu z NFC do e-dowodu i wpisanie PIN-u. Dzięki temu dane z aplikacji automatycznie zaczytają się na wniosku o rachunek. Uzupełniasz brakujące dane, podpisujesz umowę sms-em i czekasz na wynik weryfikacji.

4. Jeśli nie korzystasz z e-dowodu, nie masz do niego PIN-u lub po prostu wolisz uzupełnić dane ręcznie, samodzielnie wpisujesz wszystkie dane do wniosku. W takim wypadku umowę podpisujesz albo z kurierem, albo w wybranej placówce banku (ktoś musi zweryfikować Twoją tożsamość).

Czy warto założyć konto w mBanku?

Moim zdaniem tak, warto założyć konto w mBanku. Jest to naprawdę dobry rachunek z mnóstwem usług dodatkowych. Pomimo pewnych zgrzytów w aplikacji nadal jest ona najlepsza ze wszystkich, które do tej pory testowałam (czyli prawie wszystkich banków w Polsce, oprócz spółdzielczych).

Jeśli nie stanowi dla Ciebie problemu wydawanie co miesiąc kartą co najmniej 350 zł, to ja bym się nie zastanawiała, tylko otwierała rachunek (* koniecznie w promocji, zawsze będziesz kilkaset złotych do przodu).

Sprawdź akualne promocje bankowe kont osobistych w pozostałych bankach (* zestawienie na bieżąco aktualizowane):

Przelew online
0 zł
Bankomaty
0/7 zł
? 0 zł - osoby do ukończenia 26 r.ż./ wypłaty z bankomatów własnych banku/ dwie pierwsze wypłaty w bankomatach obcych w każdym miesiącu (jeśli wykonasz 1 transakcję bezgotówk. i wpływ w wys.500 zł/ mies.)
W pozostałych przypadkach koszt wypłaty to 2,3% min. 5 zł.
Konto
0 zł
Karta
0/7 zł
? Nic nie zapłacisz, jeżeli:
- masz mniej niż 26 lat,
- wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe, min. 1 raz zalogujesz się do bankowości GOonline lub aplikacji GOmobile oraz wyrazisz zgody na komunikację marketingową.
W przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 7 zł.

330 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Przelew online
0 zł
? za przelewy krajowe i 3 pierwsze przelewy Express Elixir
Bankomaty
0 zł
? za wypłaty z bankomatów Citi i 4 wypłaty z innych bankomatów
Konto
0 zł
? za prowadzenie konta i karty z usługą wielowalutową
Karta
0 zł
? za prowadzenie konta i karty z usługą wielowalutową

667 osób

wybrało ofertę
Sprawdź
Przelew online
0 zł
Bankomaty
0/5 zł
? - 0 zł za wypłaty w bankomatach własnych, w bankomatach za granicą oraz powyżej 100 zł w bankomatach sieci Euronet,
- 5 zł za wypłaty w bankomatach obcych oraz poniżej 100 zł w bankomatach sieci Euronet
Konto
0 zł
Karta
0/6 zł
? Unikniesz opłaty za kartę, jeśli dokonasz płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł/ mies.
W przeciwnym razie koszt karty wyniesie 6 zł.

573 osób

wybrało ofertę
Sprawdź

W którym banku najlepiej założyć konto osobiste?

Wiesz, jak szkoli się pracowników banków? Kiedy do oddziału przychodzi klient i chce założyć rachunek, pracownik musi wypytać go o to, co jest dla niego najważniejsze i czego potrzebuje. Na początku wydawało mi się to bezsensowne. Teraz kiedy ktoś mnie pyta o to, jaki bank polecam, odpowiadam: „A czego potrzebujesz i czego używasz najczęściej?” Bez odpowiedzi na to pytanie nie da się idealnie dobrać rachunku.

Ale spróbujmy. Dokonam prostego porównania najpopularniejszych kont osobistych pod względem opłat. Biorę pod uwagę koszt prowadzenia rachunku i karty, warunki do zwolnienia z opłat, cenę za bankomaty wszystkich sieci oraz prowizje za obsługę gotówkową w placówkach.

Porównaniee ofert kont osobistych

mBank
eKonto osobiste
ING Bank Śląski
Konto Direct
Millennium Bank
Konto 360
Alior Bank
Konto Jakże Osobiste
Veloobank
VeloKonto
Citibank
Citikonto
Prowadzenie konta0 zł0 zł0 zł0 zł/10 zł

* 0 zł: jednorazwy wpływ na konto na min. 1,5 tys. zł
0 zł0 zł
Prowadzenie karty0 zł/7 zł

* 0 zł: płatności min. 350 zł msc.
0 zł/10 zł

* 0 zł: płatności min. 300 zł msc.
0 zł/11 zł

* 0 zł: min. 5 płatności kartą/Blikiem
0 zł/4 zł

* 0 zł: płatności min. 300 zł msc.
0 zł/7 zł

* 0 zł: min. 5 płatności kartą/Blikiem
0 zł
Wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce0 zł/2,50 zł

* 0 zł: pow. 100 zł
0 zł/10 zł

* 0 zł bankomaty ING, Planet Cash
0 zł/1 zł/5 zł
* 0 zł: pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą/Blikiem
* 1 zł: bankomaty Santander BP i Planet Cash
* 5 zł: pozostałe, jeśli nie spełnisz warunków
0 zł/2,50 zł

* 0 zł: jeśli aktywujesz korzyść do konta „Bezpłatne wypłaty z bankomatów”
0 zł/5 zł

* 0 zł: min. 5 płatności kartą/Blikiem w poprzednim miesiącu
0 zł/8 zł

* 0 zł: 4 wypłaty w miesiącu
Wpłaty i wypłaty gotówki w kasie10 zł10 zł11 zł0 zł0 zł/10 zł

* 1 wpłata i 1 wypłata w miesiącu za darmo, kolejne za 10 zł każda
30 zł

Przykład opłat za konto osobiste

A teraz policzę, ile nasz testowy Jan Kowalski zapłaciłby za prowadzenie rachunku w każdym z wymienionych banków. Założenia są następujące:

 • Na konto wpływa 3 tys. zł pensji.
 • Pan Jan robi zakupy kartą na średnio 500-600 zł co miesiąc. Transakcji jest wiele, około 15-20.
 • 4 razy w miesiącu pan Jan robi zakupy na targu, więc potrzebuje wypłacić gotówkę. Pobiera po 100 zł w różnych bankomatach (przyjmuję wszystkie urządzenia obcych sieci).
 • Pan Jan ma dodatkową pracę, za którą dostaje gotówkę. Chce wpłacać ją co miesiąc na rachunek, ale w oddziale banku.

mBank = 10 zł

ING = 50 zł

Millennium = 11 zł

Alior Bank = 0 zł (pan Jan ma aktywowaną Korzyść do konta).

VeloBank = 0 zł

Citibank = 30 zł

Zalety i wady konta osobistego w mBank

Zalety eKonta osobistego w mBanku:

 • Sam rachunek jest darmowy.
 • Możesz korzystać z BLIKa zamiast z karty. BLIK nie generuje opłat.
 • Wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo i bez ograniczeń kwotowych.
 • Wiele usług dodatkowych.
 • Darmowe konta walutowe w 10 walutach.
 • Usługa wielowalutowa do karty debetowej.
 • Konto założysz online.
 • Wiele nowoczesnych płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay, Xiaomi Pay, BLIK zwykły i zbliżeniowy, Garmin Pay, FitBit Pay, SwatchPay.

Wady konta osobistego w mBanku:

 • Musisz wydać 350 zł miesięcznie kartą, by za nią nie płacić.
 • Wypłata gotówki kartą z bankomatu jest za darmo pod warunkiem pobrania min. 100 zł.
 • Jeśli jesteś osobą, która lubi obsługiwać się gotówkowo w oddziale, przygotuj się na prowizje: 10 zł za wpłatę i wypłatę (chyba że chciałeś skorzystać z urządzenia, które akurat ma awarię).
 • Wysokie prowizje za przewalutowania.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

Czy konto osobiste oferuje kartę wielowalutową?

Tak, karta wydawana do eKonta osobistego to karta wielowalutowa. Usługę wielowalutową musisz tylko uruchomić w swojej bankowości.

Jak zrezygnować z karty do konta w mBank?

Najprościej będzie to zrobić w aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej. Zaloguj się na konto -> kliknij zakładkę Produkty -> Karty -> wybierz kartę, którą chcesz zamknąć i naciśnij Blokada karty. Tutaj ustal, czy chcesz włączyć czasową blokadę, czy też zastrzec kartę na stałe.

Ile kosztuje utrzymanie konta w mBank?

eKonto osobiste w mBanku jest darmowe, bez żadnych dodatkowych warunków. Opłaty może generować karta debetowa. Jeśli nie dokonasz miesięcznych płatności kartą na min. 350 zł, bank pobierze 7 zł.

Ile kosztuje zamknięcie konta w mBanku?

Zamknięcie konta w mBanku jest darmowe. Obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia. Jak zamknąć konto w mBanku? Możesz zrobić to na jeden z czterech sposobów: w bankowości (Produkty -> Usługi -> Nowa usługa -> Załatw swoje sprawy), na infolinii, w oddziale lub wysyłając wypowiedzenie na adres korespondencyjny banku.

W jakim banku konto za darmo?

Aktualnie dwa banki komercyjne oferują konta i karty debetowe za 0 zł bez żadnych dodatkowych warunków. Jest to bank Citi Handlowy i Citikonto oraz Nest Bank i Nest Konto.

Polecamy:

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.
Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.4/5 - (20 votes)
Komentarze (4)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • E
  E

  Ela

  27.01.2022, 22:45

  Wyróżniający się komentarz

  Bzdura że karta jest za darmo. Trzeba miesięcznie zapłacić nią min. 350 zł. To albo za darmo albo nie.

 • P
  P

  Pani Jola

  30.05.2022, 19:42

  Wyróżniający się komentarz

  Pp blisko 15 latach posiadania ekonta w mBanku czas się pożegnać. Zorientowałam się, że mam jakiś niedopłaty przy przelewach poza mBankiem. Okazało się, że od 2 lat ktoś w mBanku majstruje mi przy koncie… Przelew, który niby miał wyjść np. 2 kwietnia (nie ma po nim śladu w historii ani w wykazie sms zatwierdzających każdorazowo operację) – nagle wyskakuje 27 kwietnia. Na 5 reklamacji odpisują mi jakieś Ole czy Jole i z uporem twierdzą, że robiłam cos na koncie 2 kwietnia. Inne Jole kłamią podczas rozmowy na mlinii, że widzą zdalnie mojego asystenta płatności. na moje oko – ktoś przez ten miesiąc tam w mBanku obraca moimi pieniędzmi. A to JA płacę odsetki za niezapłacone rachunki…

 • L
  L

  Lucas

  26.07.2022, 14:18

  Wyróżniający się komentarz

  Tam nie ma nic za darmo, mnie oszukali na 600 zł. Przy podpisywaniu umowy zapewniano mnie, że będę zwolniony z opłat jeśli zrobię wskazany obrót na karcie. Tymczasem zmienili sobie regulamin, wykreślając tę możliwość dla mojej karty i teraz wspomniane Jole i Ole piszą mi, że się na to zgodziłem. Niby masz opiekuna, ale dba on tylko o siebie, klient mu tylko potrzebny do ściągnięcia kasy. Reasumując, prawie po 20 latach się rozstajemy, dobrze zaczęli kończą naznaczeni.

 • D
  D

  Damian

  28.03.2024, 21:25

  Wyróżniający się komentarz

  Mam od lat konto osobiste w mBanku i jestem zadowolony. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, infolinia odpowiada sprawnie na wiadomości, nie ma żadnych przelewów z autoryzacją i przelewami. Wszystko w mBanku działa tak jak powinno bez żadnego problemu, konto osobiste tak jak trzeba.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
Konto Osobiste mBank
Sprawdź ofertę
Porównywarka ofert
Porównaj ()