Kredyt gotówkowy Credit Agricole – szczegóły oferty i opinie

Szczegóły oferty:

Nasza ocena
5.0
Ocena użytkowników
5.0
Zobacz opinie użytkowników
Wiek pożyczkobiorcy18 - 99 lat
Czas wypłaty24 godziny
Wymagane konto bankoweTak
Metoda wypłatyprzelew na konto
Prowizja0%
RRSO15,35 %
PromocjaTak
? Gotówka bez prowizji-edycja 4" to prowizja 0%, oprocentowanie stałe 7,2% i RRSO 7,45%. Promocja do 30.06.2020 r.
Oprocentowanie7,20 %
Okres spłaty3 - 60 miesięcy
Kwota1 000 - 50 000 zł

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole jeden z najszerzej reklamowanych produktów w ofercie tego banku, a także jednocześnie – jeden z najbardziej konkurencyjnych pod względem szczegółów oferty. Sprawdzamy ją dzisiaj dokładnie, przedstawiając wszystkie niezbędne informacje na jej temat.

Kredyty gotówkowe stanowią jeden z kluczowych elementów ofert banków w Polsce. Wynika to nie tylko z faktu, że stosunkowo to najbardziej przystępne i najłatwiejsze w uzyskaniu produkty, ale i coraz silniej muszą one konkurować z pożyczkami pozabankowymi. Banki motywuje to do działania, klientowi daje konkurencyjne warunki – jak w przypadku recenzowanego dzisiaj kredytu w Credit Agricole.

Pożyczka gotówkowa Credit Agricole – krótko o banku

Credit Agricole to nazwa, która w porównaniu do niektórych konkurentów niewątpliwie jest stosunkowo nowa i świeża. Choć m.in. francuskim klientom jest ona znana od pokoleń, to Polacy po raz pierwszy zetknęli się z nią w 2011 roku. Wcześniejsza historia tej instytucji w naszym kraju sięga jednak początków lat 90., kiedy to powstał poprzednik Alioru – Lukas Bank Świętokrzyski. W ogólnym rozrachunku, za marką Credit Agricole stoi zatem podwójnie długie doświadczenie, zarówno w skali międzynarodowej, jak i lokalnej.

Spośród produktów dostępnych w ofercie tego banku, kredyt gotówkowy to jedno z kluczowych rozwiązań. Wynika to przede wszystkim z szeroko pojętej przystępności tego typu narzędzi, które pozwalają sfinansować szeroką gamę niezliczonych, prywatnych potrzeb. I to właśnie kredyt gotówkowy Credit Agricole dzisiaj wnikliwe prześwietlamy.

Credit Agricole strona kredytu

Czym jest Kredyt gotówkowy Credit Agricole?

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole to od strony formalnej klasyczny przykład kredyt konsumpcyjnego. To oferta skierowana do osób prywatnych, które poszukują elastycznego źródła finansowania na dowolny konsumencki wydatek, który chcą szybko zrealizować. Nie jest to jednocześnie narzędzie dla przedsiębiorców – dla nich Credit Agricole przygotowało dedykowane produkty.

Przyjrzyjmy się teraz kluczowym cechom, które charakteryzują kredyt gotówkowy od Credit Agricole.

 • Kwota kredytu może wynieść maksymalnie 100 tysięcy złotych.
 • Termin spłaty rozłożony jest w miesiącach, umożliwiając rozbicie go nawet na 120 rat.
 • Kredyt gotówkowy do 3 tysięcy złotych oraz przy terminie spłaty wynoszącym maksymalnie 12 miesięcy, jeżeli zaciągany jest przez osobę, która po raz pierwszy korzysta z usług Credit Agricole, jest darmowy i ma 0% RRSO.
 • Środki zaciągnięte poprzez niniejszy kredyt można przeznaczyć na dowolny, konsumencki cel.
 • Wniosek można złożyć w 100% online, a także w razie potrzeby podczas wizyty w stacjonarnej placówce lub łącząc się z infolinią.

Jakie korzyści oferuje kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Znamy już podstawowe cechy oferty banku Credit Agricole na polu kredytu gotówkowego, teraz pora przedstawić garść parametrów, którymi może on się szczególnie wyróżniać na tle konkurencyjnych rozwiązań.

 • Credit Agricole umożliwia zarówno szybką spłatę zaciągniętego kredytu, jak i rozłożyć na wygodne i elastyczne 120 rat.
 • Kredyt można otrzymać w 100% online, bez konieczności wychodzenia z domu. Aby tego dokonać, należy połączyć się z ogólną infolinią lub z doradcą w konkretnej placówce banku.
 • Raty kredytu gotówkowego Credit Agricole są podzielone w sposób równy i nie wzrastają wraz z systematyczną spłatą zadłużenia.
 • Klienci nowi mogą liczyć na promocję w postaci otrzymania darmowego kredytu z 0% RRSO. To rozwiązanie niespotykane wśród banków!
 • Credit Agricole obiecuje, że odpowiedź na złożony wniosek kredytowy może zostać udzielona nawet w 10 minut.

Jak skorzystać z oferty Kredyt gotówkowy Credit Agricole?

Proces wnioskowania o otrzymanie kredytu gotówkowego w banku Credit Agricole jest wyjątkowo prosty. Nie ma zresztą innego wyjścia – takie są realia i wymagania dzisiejszego konsumenta. Przyjrzyjmy się, jakie etapy trzeba przejść, aby z powodzeniem otrzymać kredyt gotówkowy, jaki przedstawiamy dzisiaj w naszej recenzji.

 1. Wybierz metodę, za której pośrednictwem chcesz złożyć wniosek o otrzymanie kredytu gotówkowego.
 2. Wypełnij formularz kredytowy niezbędnymi danymi osobowymi, wskazując np. numer telefonu, a także adres poczty e-mail.
 3. Po złożeniu wniosku, poczekaj na przeprowadzenie weryfikacji zdolności kredytowej, w ramach której zostanie pobrany raport z Biura Informacji Kredytowej, a także zweryfikowane zostaną dochody.
 4. W przypadku wydania pozytywnej decyzji kredytowej, środki zostaną niezwłocznie przesłane na wskazane konto bankowe konsumenta.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole – koszty

Opisując szczegóły kredytu, nie sposób rzecz jasna nie wspomnieć o opłatach, jakie związane są z jego zaciągnięciem. W tym celu przyglądamy się z bliska informacjom przedstawionym na stronie produktu, przedstawiającym reprezentatywny przykład kredytu. Podane niżej wartości to rzecz jasna wyliczenia aktualne w momencie tworzenia recenzji.

 • Całkowita kwota kredyt: 12 900 zł.
 • Całkowita kwota do zapłaty: 18 121,73 zł.
 • Oprocentowanie stałe: 6,84 %.
 • Prowizja: 1 609,92 zł.
 • Odsetki: 2 892,12 zł.
 • Koszt ubezpieczenia kredytu: 719,69 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 5 221,73 zł.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 13,77%.
 • Liczba rat: 61.
 • Wysokość 60 pierwszych rat: 292,29 zł.
 • Wysokość ostatniej raty: 292,04 zł.
Kredyt Gotówkowy Credit Agricole

Warunki skorzystania z oferty i wymagane dokumenty

Zmierzając do końca recenzji kredytu gotówkowego dostępnego w banku Credit Agricole, warto przyjrzeć się jeszcze ogólnym warunkom. Tradycyjnie już dla instytucji bankowych, pamiętać należy o zestawie kilku niezbędnych wymagań, które należy spełnić, by z powodzeniem ubiegać się o uzyskanie kredytu.

 • Wnioskodawca musi być osobą pełnoletnią, która ukończyła co najmniej 21. rok życia.
 • Kredytobiorcą może zostać wyłącznie ta osoba, która posiada pełną zdolność do podejmowania się czynności prawnych (jaką jest podpisanie umowy kredytu).
 • Kredyt gotówkowy w Credit Agricole skierowany jest wyłącznie do osób fizycznych i można go przeznaczyć na dowolne cele konsumpcyjne (a nie związane np. z prowadzoną działalnością gospodarczą).
 • Warunkiem przyznania kredytu jest przejście pomyślnej weryfikacji historii kredytowej na podstawie raportu pobranego z Biura Informacji Kredytowej.
 • Do uzyskania kredytów niezbędne jest również posiadanie stałych dochodów z legalnego źródła, a także przedstawienie dokumenty, który je potwierdza – np. zeznania podatkowego, skanu umowy itd.
 • Kredyt gotówkowy może uzyskać tylko taka osoba, która posiada w Polsce status rezydenta bądź jej obywatelstwo.
 • Wniosek o kredyt można złożyć zarówno poprzez internet, jak i za pośrednictwem połączenia telefonicznego lub spotkania w placówce po uprzednim umówieniu wizyty.

Warto dodać, że Credit Agricole dopuszcza umowę o pracę na czas określony – warunkiem jest jedynie trwanie jej co najmniej tyle, ile minie do spłaty ostatniej raty kredytu.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole opinie i nasza recenzja

Credit Agricole to jeden z najszerzej reklamowanych banków w Polsce, kuszący konsumentów przede wszystkim ofertami przystępnych i konkurencyjnie skonstruowanych kredytów gotówkowych. Choć na stronie produktu zabrakło najbardziej kluczowego elementu, czyli przejrzyście wskazanych kwot i terminu spłaty, na jaki można zaciągnąć kredyt, to i tak całokształt pozostawia bardzo pozytywne odczucia.

Mocnymi stronami jest nie tylko możliwość zaciągnięcia kredytu w 100% online, co w pandemicznych czasach jest ponadprzeciętnie istotne, ale i bardzo przejrzyście rozplanowany proces wnioskowania o otrzymanie środków. Zamiast zawiłych procedur, jakie niektórym kojarzą się z kredytami, konsument może szybko i wygodnie przejść przez kilka niezbędnych etapów do otrzymania środków kredytowych. Credit Agricole robi to dobrze!

Zalety:

 • W razie oczekiwań konsumenta, kredyt dostępny w 100% online bez konieczności wychodzenia z domu.
 • Możliwość otrzymania kredytu także w przypadku posiadania zatrudnienia na umowie o pracę na czas nieokreślony.
 • W połączeniu z otrzymaniem kredytu gotówkowego, Credit Agricole na życzenie klienta oferuje również możliwość założenia konta lub wykupienia dodatkowego ubezpieczenia spłaty od nieoczekiwanych wypadków.
 • Oferta skierowana zarówno do dotychczasowych klientów banku, jak i osób, które z niego wcześniej nie korzystały.
 • Możliwość skorzystania z licznych promocyjnych ofert, na czele z aktualnym w momencie pisania recenzji darmowym kredytem z 0% RRSO dla nowych klientów!

Wady:

 • Brak kalkulatora kredytowego przedstawiającego precyzyjny zakres kwot dostępnych do pożyczenia, jak i terminu spłaty – szkoda!

Credit Agricole – dane kontaktowe

Jako że oferta kredytu gotówkowego w Credit Agricole jest skierowana do klientów indywidualnych, osobom chcącym się skontaktować z obsługą banku przedstawiamy niżej wskazane numery dedykowane dla tej grupy klientów.

 • 19 019
 • +48 71 35 49 009 (dzwoniący z tel. kom. i spoza Polski)

Informacje na temat spółki

Bank Credit Agricole

 

Credit Agricole Bank Polska SA

Rodzaj:
Bank komercyjny
Charakter działalności:
Bank uniwersalny
Utworzony:
1991
Numer REGON:
290513140
Numer KRS:
0000039887
Numer NIP:
6570082274
Adres siedziby:
pl. Orląt Lwowskich 1, 53-680 Wrocław

 

Zastrzeżenie: Informacje o tej ofercie oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 20 października 2020 roku.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x