Kredyt gotówkowy Getin Bank – opinie i szczegóły oferty

Kredyt gotówkowy w Getin Bank - szczegóły:

Nasza ocena
0.0
Ocena użytkowników
3.3
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Okres spłaty3 - 120 miesięcy
Kwota2 000 - 200 000 zł
RRSO24,09 %
? Produkt standardowy - 24,09 %
Oprocentowanie11,49 %
? zmienne
Prowizja0%
Wymagane konto bankoweTak
Maks. pierwsza pożyczka2 000 - 200 000 zł
Pierwsza pożyczka gratisNie
Wiek pożyczkobiorcy18 - 75 lat
Metoda wypłatyprzelew na konto
Czas wypłaty24 godziny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,9%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 23 100 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 337,38 zł, oprocentowanie zmienne 11,49%, całkowity koszt kredytu 25 237,38 zł (w tym: prowizja 3856,97 zł, odsetki 16169,16 zł, koszt ubezpieczenia 5211,25 zł), 91 miesięcznych rat równych w wysokości po 531,18 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 04.04.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

Inne produkty GetIn Bank

Szukasz oferty kredytu gotówkowego? W takim razie przyjrzyj się bliżej propozycji Getin Banku. Możesz otrzymać w nim nawet do 200 000 zł z elastycznym okresem kredytowania do 10 lat. Z kolei, jeśli masz już konto bankowe w instytucji, proces ten będzie jeszcze szybszy i łatwiejszy!

Kredyt gotówkowy Getin Bank – szczegóły oferty i opinie

Jak tanio pożyczać? Na to pytanie wielu z nas chciałoby znać dobrą odpowiedź. Jednym ze skutecznych sposobów jest przyjrzenie się kilku elastycznym propozycjom produktowym, które oferują preferencyjne warunki kredytu gotówkowego dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Spójrzmy, jak w tym względzie prezentuje się kredyt gotówkowy na dowolny cel w Getin Banku. Jakie są wymagania wobec konsumentów? Ile wynosi RRSO i oprocentowanie? Jak przedstawiają się pozostałe koszty kredytu? Oto szczegółowa recenzja oferty kredytowej tej instytucji.

Kredyt gotówkowy Getin Bank RRSO

Getin Bank uplasował się na 1. miejscu zestawienia kredytów gotówkowych według porównywarki finansowej comperia.pl. Został wyróżniony za najkorzystniejsze RRSO na rynku.

Oferta kredytowa w Getin Banku

Kredyt gotówkowy w instytucji dostępny jest w dwóch wariantach.

 • Kredyt gotówkowy z RRSO 7,40% (maksymalna kwota kredytu: 200 000 zł, okres kredytowania: 10 lat). Oferta aktywna tylko przy otwarciu Konta Proste Zasady i pod warunkiem, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem!
 • Kredyt gotówkowy z RRSO 22,4% (maksymalna kwota kredytu: 200 000 zł, okres kredytowania: 10 lat). Oferta standardowa Getin Banku. Do otrzymania tej produktu wymagana jest niższa zdolność kredytowa. Środki mogą otrzymać osoby, które aktualnie spłacają nawet dwie pożyczki pozabankowe.

Pozyskane środki z obu kredytów możesz przeznaczyć na dowolny cel. Pamiętaj tylko, że udzielenie finansowania zależy przede wszystkim od wyniku badania Twojej oceny zdolności kredytowej.

Najlepsze kredyty na rynku dostępne są w naszym najnowszym rankingu kredytów gotówkowych. Zestawienie aktualizujemy od razu, gdy tylko zajdą zmiany w ofercie banków.

Warunki otrzymania kredytu gotówkowego w Getin Banku

Jakie są dokładne wymagania Banku względem klientów? W praktyce nie różnią się one od warunków stawianych przez pozostałe instytucje. Kluczową podstawą jest posiadanie zdolności kredytowej.

Dodatkowo, aby ubiegać się o kredyt gotówkowy musisz spełnić poniższe warunki:

 • Wiarygodność kredytowa,
 • Ukończone 18 lat,
 • Dowód osobisty bądź paszport,
 • Obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
 • Zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu (dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło),
 • PIT-11 wraz z potwierdzeniem wpływu wynagrodzenia na rachunek za ostatni miesiąc,
 • Potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na rachunek za ostatnie 3 miesiące,
 • Ostatni odcinek emerytury/wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury (w przypadku emerytów) albo legitymacja rencisty/ostatni odcinek renty (w przypadku rencistów).

Jeśli chodzi o minimalną kwotę posiadanych dochodów jest to kwestia indywidualna. Wiele zależy od sytuacji finansowej kredytobiorcy.

Mając konto bankowe w Getin Banku, możesz liczyć na zdecydowanie prostszy i szybszy proces kredytowania. O dodatkowe środki zawnioskujesz z poziomu bankowości internetowej lub aplikacji Getin Mobile. Procedura odbywa się bez zaświadczeń z gotówką na rachunku do 15 minut. Bank może również zaproponować Ci lepsze warunki kredytowania.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w Getin Banku?

Do wyboru masz dwie formy wnioskowania o potrzebne środki.

 • W oddziale Banku (w najbliższej placówce Getin Banku).
 • Online (wypełniając formularz kontaktowy i zamawiając kontakt telefoniczny z doradcą Banku).

Z kolei, jeśli posiadasz rachunek bankowy w Getin Banku, to wszystkie formalności załatwisz online – poprzez bankowość internetową lub aplikację Getin Mobile.

Koszty kredytu gotówkowego i najważniejsze informacje

Zastanawiasz się, jak prezentują się parametry kredytu gotówkowego w Getin Banku? Aby poznać szczegółowe koszty, spójrzmy na przykład reprezentatywny Oferty standardowej kredytu gotówkowego z RRSO 22,4%. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021 r.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 22,40%,
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 31 300 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 60 876 zł,
 • Oprocentowanie zmienne: 9,49%,
 • Całkowity koszt kredytu: 29 576 zł (w tym: prowizja: 5 226,11 zł, odsetki: 17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia: 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł,

Zalety i wady

Zalety:

 • Środki na dowolny cel,
 • Maksymalna kwota kredytu do 200 000 zł,
 • Elastyczny okres kredytowania dopasowany do potrzeb klientów,
 • Szybka decyzja kredytowa,
 • Akceptowane różne źródła dochodu,

Wady:

 • Wysokość kredytu i jego warunki uzależnione są od oceny zdolności kredytowej,
 • Lepsze warunki kredytowe dla klientów mających konto bankowe w Getin Banku,
 • Przy skorzystaniu z Oferty kredytu gotówkowego z RRSO 7,4% musisz spełnić określone warunki (otworzyć Konto Proste Zasady, zadeklarować na nim comiesięczny wpływ w wysokości min. 1 500 zł oraz dokonać min. 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK-iem w miesiącu).
Sprawdź kredyt gotówkowy w Getin Banku

3.3/5 - (14 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły