Getin Bank kredyt gotówkowy – opinie i szczegóły oferty

Kredyt gotówkowy w Getin Bank - szczegóły:

Nasza ocena
0.0
Ocena użytkowników
3.6
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Okres spłaty3 - 120 miesięcy
RRSO27,50 %
? Produkt standardowy - 27,5 %
Oprocentowanie12,99 %
? zmienne
Prowizja0%
Wymagane konto bankoweTak
Maks. pierwsza pożyczka2 000 - 200 000 zł
Pierwsza pożyczka gratisNie
Wiek pożyczkobiorcy18 - 75 lat
Metoda wypłatyprzelew na konto
Czas wypłaty24 godziny
Kwota2 000 - 200 000 zł

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 28,5%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 33 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 73 966,12 zł, oprocentowanie zmienne 13,74%, całkowity koszt kredytu 40 766,12 zł (w tym: prowizja 5543,35 zł, odsetki 27733,0 zł, koszt ubezpieczenia 7489,77 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 831,08 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.09.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.

Inne produkty Velo Bank

Zastanawiasz się nad kredytem, który pomoże Ci się uporać z codziennymi wydatkami? W takim razie zwróć uwagę na ofertę Getin Banku i jego kredyt gotówkowy. Wśród kilku ofert finansowań znalazł się nawet kredyt ze stałą ratą. Jest to bezpieczna opcja dla tych, którzy nie lubią niespodzianek w domowym budżecie.

Getin Bank to marka detaliczna należąca do Getin Noble Bank S.A. Spółka powstała po połączeniu Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Od tego czasu instytucja była kilkukrotnie karana przez UOKiK za stosowanie niedozwolonych praktyk wobec klientów. Aktualnie jednak z jej usług korzysta ponad 2,4 mln klientów, a oferta instytucji skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również dla małych i średnich firm oraz dużych korporacji.

Kredyt gotówkowy w Getin Bank – szczegóły oferty

Oferta kredytowa banków jest rozbudowana, dzięki czemu klienci indywidualni mogą wybrać konkretne finansowanie, które spełni ich potrzeby. Kredyt dostępny jest bowiem w aż czterech wariantach.

 • Standardowy kredyt gotówkowy. Finansowanie udzielane jest na maksymalną kwotę sięgającą 200 tys. złotych, bez naliczania prowizji. Okres kredytowania wynosi od 3 do 120 miesięcy, czyli do 10 lat. Otrzymaną gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel, a oferta będzie dostępna jedynie dla wnioskujących, którzy:
  • wyrażą zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon),
  • nie podpisywali umowy o kredyt gotówkowy lub kredyt konsolidacyjny w Getin Banku w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
  • posiadają lub założą konto Proste Zasady i zapewnią regularne wpływy wynoszące min. 2 tys. zł na konto,
  • wykonają min. 5 płatności kartą debetową do Konta lub BLIKIEM.
 • Kredyt gotówkowy ze stałą ratą to oferta skierowana dla osób, które w czasie inflacji i częstej zmiany wysokości stóp procentowych, chcą poczuć się bezpiecznie. Finansowanie udzielane jest bez naliczania prowizji na okres do 5 lat. Kwota kredytu nie może przekroczyć 100 tys. złotych. Warto tutaj zapoznać się z aktualnym RRSO.
 • Kredyt EKO to kredyt gotówkowy, który pozwoli Ci sfinansować wybraną inwestycję ekologiczną. Wysokość pożyczki nie może przekroczyć 40 tys. złotych, a czas spłaty zobowiązania może wynosić nawet 10 lat.
 • Kredyt gotówkowy oferta standardowa to oferta, dzięki której możesz pożyczyć nawet 200 tys. złotych na dowolny cel, a spłatę pożyczki rozłożyć nawet na 10 lat. Kredyt udzielany jest bez konieczności spełnienia większych wymagań, wystarczy, że masz odpowiednią zdolność kredytową oraz ukończone 18 lat.
Getin kredyt gotówkowy
https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Getin Bank?

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Getin Bank musisz spełnić takie same warunki, jak te, które obowiązują w większości komercyjnych banków. To oznacza, że kluczowe jest posiadanie zdolności kredytowej. Kredytodawca przed wydaniem decyzji zweryfikuje również Twoje dane w bazach rejestrów dłużniczych, dzięki czemu dowie się, czy nie posiadasz przeterminowanych płatności.

Chcąc skorzystać z kredytowych usług banku, musisz mieć stały dochód. Getin Bank akceptuje jednak różne źródła dochodów. Może to być zarówno umowa o pracę, jak i umowa zlecenie czy umowa o dzieło. Finansowanie otrzymają również samozatrudnieni i osoby prowadzące działalność rolniczą. Do wyliczenia dochodów brane są pod uwagę również otrzymywane diety oraz świadczenia takie jak np. 500+.

Jakie dokumenty będą mi potrzebne przy wnioskowaniu o kredyt gotówkowy?

Bank przed udzieleniem finansowania musi sprawdzić Twoją tożsamość, dlatego potrzebny będzie dowód osobisty lub paszport. Dodatkowo poprosi Cię o przedstawienie dokumentu, który potwierdzi osiągane wpływy. W zależności od źródła dochodu może to być:

 • zaświadczenie o dochodach (w przypadku umów o pracę czy też umowy zlecenia/ o dzieło),
 • deklaracji PIT-11 wraz z potwierdzeniem wpływu wynagrodzenia na rachunek za ostatni miesiąc,
 • ostatni odcinek emerytury lub wyciąg z rachunku potwierdzający wpływ świadczenia (w przypadku emerytów),
 • legitymacja rencisty lub też ostatni odcinek renty w przypadku rencistów.

Getin Bank jakiś czas temu uprościł stosowane procesy bankowe. Teraz, aby potwierdzić wysokość osiąganych dochodów bez dostarczania dodatkowych zaświadczeń, wystarczy skorzystać z usługi AIS.

Jak to zrobić?

 • Wybierz w swojej bankowości elektronicznej opcję potwierdzenia dochodów na podstawie historii rachunku w innym banku.
 • Wyraź zgodę na świadczenie usługi AIS.
 • Udziel zgody na pobranie i wykorzystanie danych.
 • Zatwierdź dyspozycję w swoim banku.

Getin Bank pobierze historię rachunku i na tej podstawie oszacuje Twój dochód.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w Getin Banku?

Klient, który nie posiada konta w Getin Banku, ma do wyboru dwie formy wnioskowania:

 • stacjonarnie, w wybranej placówce banku,
 • online (wypełniając formularz kontaktowy i zamawiając kontakt telefoniczny z doradcą).

Jeśli posiadasz rachunek bankowy w Getin Banku, to wszystkie formalności załatwisz bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek korzystając z bankowości internetowej lub poprzez aplikację Getin Mobile.

Masz dodatkowe pytania? Sprawdź koszty kredytu w Getin Noble Bank S.A

Zanim złożysz wniosek o finansowanie, sprawdź, ile wynosi całkowita kwota kredytu oraz porównaj ofertę banku z innymi propozycjami dostępnymi na rynku. Pomogą Ci w tym finansowe porównywarki oraz aktualny ranking kredytów gotówkowych. Tam znajdziesz jedynie bieżące oferty, które będziesz mógł łatwo porównać i sprawdzić, ile wynosi np. rzeczywista roczna stopa oprocentowania każdego z nich.

Kredyty Getin Bank – opinie

Getin Bank to instytucja finansowa, która co jakiś czas wprowadza do swojej oferty pewne innowacje, ułatwiając tym samym klientom korzystanie z bankowości internetowej. W związku z tym otrzymał również liczne nagrody i odznaczenia. Czy to jednak sprawia, że warto skorzystać z oferty banku i wiązać się z nim na dłużej? Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedzi na to pytanie, zebraliśmy opinie dotychczasowych klientów i przedstawiliśmy je w formie największych zalet i wad oferty.

Zalety oferty Getin Bank kredyt gotówkowy:

 • możliwość otrzymania kredytu na dowolny cel,
 • wysoka kwota maksymalna,
 • długi okres kredytowania,
 • szybka decyzja kredytowa,
 • akceptacja różnych źródeł dochodu (w tym świadczeń takich jak 500+),
 • możliwość skorzystania z usługi AIS, dzięki której nie trzeba dostarczać do banku żadnych dokumentów.

Wady oferty Getin Bank kredyt gotówkowy:

 • bank dokonuje oceny zdolności kredytowej i na tej podstawie dostosowuje warunki oferty kredytowej,
 • chcąc skorzystać z oferty kredytu z niskim RRSO, należy spełnić szereg warunków, w tym zaznaczyć zgody marketingowe.

Warto zauważyć, że Getin Bank, choć boryka się z problemami, to w swojej ofercie posiada bardzo interesujące produkty finansowe.

Sprawdź kredyt gotówkowy w Getin Banku
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły