Kredyt online w Santander Consumer Bank z niższą ratą!

Od teraz na hasło: h2023 możesz skorzystać z niższego oprocentowania i prowizji, wnioskując o kredyt online w Santander Consumer Banku. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku.

kredyt online scb

Kluczowe informacje

 • Do 30 listopada 2023 r. możesz skorzystać z promocyjnego kredytu gotówkowego ze stałą ratą w Santander Consumer Banku;
 • Promocyjne warunki tyczą się niższego oprocentowania i prowizji, dzięki czemu miesięczna rata finansowania jest niższa niż przypadku standardowej oferty;
 • Dostępna kwota kredytu online w promocji wynosi od 10 tys. zł do 60 tys. zł na okres od 36 do 84 rat. Przy wnioskowaniu poniżej tej kwoty, powyższa promocja nie ma zastosowania.

Co ciekawe, na niższą, stałą ratę możesz liczyć, składając wniosek online o zwykły kredyt gotówkowy lub kredyt konsolidacyjny. Masz też dodatkowe 30 dni na zmianę swojej decyzji. I jeśli jednak uznasz, że chcesz odstąpić od umowy kredytowej, to zrobisz to bez żadnych konsekwencji i naliczania kosztów. Promocja potrwa do 30 listopada 2023 r.

Najważniejsze warunki kredytu online w Santander CB

 • Kwota kredytu: od 1 000 zł do 60 000 zł (*promocyjne warunki dla kwot od 10 do 60 tys. zł);
 • Okres kredytowania: od 10 do 84 miesięcy (7 lat);
 • Dostępny przez internet;
 • 30 dni gwarancji na odstąpienie od umowy bez żadnych konsekwencji (Uwaga: z odstąpienia na warunkach promocyjnych możesz skorzystać tylko 1 raz);
 • Stałe oprocentowanie przez cały okres trwania kredytu;
 • Przelew pieniędzy nawet tego samego dnia.

Dla kogo jest to oferta?

Zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów tej instytucji.

Jak wnioskować o kredyt z niższą ratą?

1. Do 30.11.2023 r. skorzystaj z naszego poniższego linku, który odeślę Cię do promocyjnego kredytu. Na stronie powinien automatycznie ukazać się kod h2023, obniżający prowizję i oprocentowanie.

Jeśli jesteś już klientem Santander Consumer Bank wniosek o promocyjny kredyt online, złożysz w swojej bankowości internetowej.

2. Wybierz kwotę gotówki, jaką potrzebujesz i okres rat, na jaki chcesz rozłożyć finansowanie.

3. Kliknij przycisk Dalej i przygotuj dowód osobisty, w tym numer swojego konta osobistego. Wypełnij wniosek, podając m.in. informacje o źródłach dochodu.

4. Bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Jeśli będzie ona pozytywna, zapoznaj się z warunkami umowy i zaakceptuj dokument w eWniosku.

5. Potwierdź tożsamość, robiąc przelew w wysokości 1 zł z numeru konta, który podałeś w eWniosku. Po autoryzacji danych przelana 1 zł powróci na Twój rachunek.

Jeśli otrzymasz pozytywną decyzję kredytową do godz. 13 w dniu roboczym, pieniądze trafią na Twoje konto jeszcze tego samego dnia.

Opinie o Santander Consumer Bank

Bank w swojej ofercie posiada również Mistrzowski Kredyt Gotówkowy.

O szczegółach podobnych ofert, jak i o samej instytucji i opiniach klientów przeczytasz w oddzielnym wpisie.

Recenzja i opinie o Santander Consumer Bank Zobacz

Promocyjny kredyt online warty uwagi

Z uwagi na wszechobecną drożyznę, oczywiście nie namawiamy Cię na łatanie dziur w budżecie za pomocą kredytów i pożyczek. Ale jeśli uznasz, że dodatkowe finansowanie nie zaburzy Twojej równowagi finansowej, to jak najbardziej warto skorzystać z kredytu, który ma w ofercie niższe oprocentowanie i prowizję. Pamiętaj tylko, że to wszystko czeka na Ciebie do końca czerwca.

Więcej informacji odnajdziesz w Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną dla umów
o kredyt gotówkowy, zawieranych w trybie on-line.

Naszym celem jest dostarczanie użytkownikom wartościowych i wiarygodnych treści, które pomogą im podejmować świadome decyzje finansowe. Wszystkie artykuły publikowane na naszym portalu opierają się na sprawdzonych źródłach i są redagowane przez specjalistów z dziedziny finansów.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
5/5 - (4 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • F
  F

  Fan SCB

  09.05.2023, 12:44

  Wyróżniający się komentarz

  Fantastyczna oferta z RRSO 30,19%, to już lepiej chwilówkę wziać. Wonga z Providentem są dużo tansi.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie