Kredyty Alior Bank – szczegóły oferty i opinie

Pożyczka na selfie w Alior - szczegóły:

Nasza ocena
0.0
Ocena użytkowników
5.0
Zobacz opinie użytkowników
Czas wypłaty24 godziny
Wymagane konto bankoweTak
Wiek pożyczkobiorcy18 - 99 lat
Metoda wypłatyprzelew na konto
RRSO17,81 %
Kwota500 - 150 000 zł
Oprocentowanie7,49 %
Okres spłaty3 - 120 miesięcy
Prowizjaod 16,9%

Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wyliczona na 10.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 178,3%.

Inne produkty Alior Bank

Kredyty w Alior Bank to jeden ze sztandarowych produktów tego wyjątkowo medialnego i popularnego banku. Mają one przy tym stanowić kompromis między atrakcyjnymi kwotami i łatwością uzyskania pieniędzy, będąc odpowiedzią na wszechobecne pożyczki pozabankowe. Sprawdzamy, czy jest tak w praktyce.

Alior Bank to jeden z lepszych przykładów na to, jak wymierne efekty może przynieść intensywna praca u podstaw. Choć ten wyjątkowo młody bank nie dorównuje wiekiem praktycznie żadnemu z komercyjnych gigantów, to szybko stał się on graczem najcięższej wagi, a jednym z narzędzi zapewniających sukces jest recenzowana dziś oferta kredytów. To właśnie ten typ produktów cieszy się szczególną popularnością wśród konsumentów korzystających z usług bankowych, dlatego warto go wnikliwie opisać.

Kredyty Alior Bank – krótko o banku, który je oferuje

Choć Alior Bank na dobre zadomowił się zarówno w świadomości polskich konsumentów, jak i w przekazach reklamowych, to jednak porównując do konkurencyjnych banków, mamy do czynienia z instytucją wyjątkowo młodą stażem. Historia Alior Banku rozpoczyna się bowiem w 2008 roku, co czyni go jednym z najkrócej, ale i najszybciej rozwijających się banków w Polsce. Co więcej – Alior jest też marką polską, z 32% udziałem Grupy PZU.

Jak przystało na sektor usług bankowych, produkty kredytowe stanowią jeden z jej podstawowych filarów. Szczególne znaczenie ma tutaj kredyt gotówkowy, który z racji swojej specyfiki jest rozwiązaniem najbardziej przystępnym i zarazem wyjątkowo elastycznym. Czym chce się wyróżnić Alior Bank na tle konkurencji? Sprawdzamy to w naszej recenzji.

Kredyt Gotówkowy Alior Bank

Kredyty Alior Banku – czym są?

Kredyty w Alior Bank to modelowy przykład zdefiniowanego w prawie kredytu konsumpcyjnego, czyli produktu finansowego opracowanego z myślą o osobach prywatnych, które szukają finansowania na dowolne, osobiste wydatki. W takim samym celu zaciągnąć można każdy ze skierowanych do klienta prywatnego produktów kredytowych w Alior Banku, a aby lepiej je poznać – warto przedstawić kluczowe, wyróżniające je cechy.

 • Kwota kredytu w maksymalnym wymiarze może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych.
 • Termin spłaty w wymiarze comiesięcznych rat może objąć nawet 10 lat.
 • Oferta została skierowana do nowych klientów banku, którzy dotychczas nie posiadali w nim np. kredytu albo konta osobistego, jak i osób współpracujących z tym bankiem.
 • Kredyt zaciągnąć można na dowolny, konsumpcyjny cel bez konieczności wskazywania go we wniosku.

Na co można przeznaczyć kredyty w Alior Banku?

 • Remont mieszkania.
 • Zakup nowych mebli.
 • Zakup nowego sprzętu RTV lub AGD.
 • Urlop wypoczynkowy.
 • Naprawa lub zakup samochodu.
 • Inne, pilne osobiste wydatki, niezwiązane jednocześnie z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Sprawdź Pożyczkę z Mikrokosztami od Alior Banku

Jakie korzyści oferują kredyty Alior Bank?

Kredyty Alior Banku pod wieloma aspektami wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów. Przyjrzyjmy się kluczowym cechom, które mogą stanowić siłę tej oferty i przekonać do skorzystania właśnie z niej przez potencjalnych klientów.

 • Pożyczka internetowa to rozwiązanie stworzone z myślą o osobach, które nie mają czasu na odwiedzanie placówek i wolą załatwiać większość rzeczy w 100% online.
 • Wniosek o kredyty złożyć można również w internecie, jak i poprzez połączenie telefoniczne i wizytę stacjonarną.
 • Oferta stworzona została myślą o nowych klientach, jak i o tych stałych.
 • W stosunku do dostępnych parametrów, kredyty Alior Banku oferują bardzo atrakcyjne koszty ze stosunkowo niskim RRSO.

Jak skorzystać z kredytu w Alior Bank?

Proces wnioskowania o dowolny kredyt w Alior Banku jest przejrzysty i bardzo łatwy do rozrysowania. Sprawdź, jak prosto można pozyskać to zobowiązanie!

 1. Wejdź na stronę internetową Alior Banku, kliknij w stronę produktu, który Cię zainteresował, a następnie kliknij ciemnofioletowy przycisk „Złóż wniosek”.
 2. Wypełnij formularz niezbędnymi danymi osobowymi, w których wskażesz swoją tożsamość, a także dane dotyczące m.in. adresu poczty e-mail, numeru telefonu komórkowego i adresu domowego. Konieczne będzie też przedstawienie szczegółów dotyczących sytuacji finansowej oraz zawodowej, która pozwoli lepiej ocenić, czy kredyt, o który wnioskujesz nie jest ponad Twoje możliwości.
 3. Po złożeniu formularza pożyczkowego, bank przeprowadzi weryfikację Twojej zdolności kredytowej pobierając raport z BIK oraz sprawdzi sytuację związaną z dochodami.
 4. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności weryfikacyjnych, konsultant Alior Banku oddzwoni do Ciebie z informacjami na temat decyzji w sprawie ewentualnego przyznania pożyczki oraz przedstawi szczegóły zaproponowanej oferty, jeżeli decyzji będzie pomyślna.
 5. Ostatnim krokiem pozostaje już tylko zawarcie z bankiem umowy w sprawie przyznania pożyczki, a następnie poczekanie na przelew ze środkami.
 6. Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim rachunku bankowym jeszcze tego samego dnia!

Kredyty Alior Bank – koszty

Sprawdźmy teraz wymiar kosztów na przykładzie pożyczki internetowej w Alior Banku. Przedstawienie obszernej kalkulacji ze wszystkimi składnikami całkowitego kosztu to obowiązek banku, dlatego tradycyjnie już dla naszych recenzji produktów bankowych przedstawiamy reprezentatywny przykład kredytu. Podane niżej wartości są aktualne w dniu tworzenia niniejszej recenzji.

 • Całkowita kwota kredytu: 19 335 zł.
 • Całkowita kwota do zapłaty: 23 377,12 zł.
 • Oprocentowanie zmienne: 7,19%.
 • Prowizja: 870,08  zł.
 • Odsetki: 3172,04 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 4042,12 zł.
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 9,86%.
 • Liczba rat: 48.
 • Wysokość 47 pierwszych rat: 477,09 zł.
 • Wysokość ostatniej raty: 476,80 zł.
Kredyt Gotówkowy Alior Bank

Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych i porównaj, jak wypada oferta Alior Bank na tle innych ofert kredytowych

Warunki skorzystania z oferty i wymagane dokumenty

Sprawdźmy jeszcze, z jakimi niezbędnymi wymaganiami musi się spotkać klient, aby mieć jak największe szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji w sprawie kredytu. Choć tego typu zapisy zazwyczaj są niemal identyczne w przypadku większości banków, to i tak warto przypomnieć jak brzmi ich treść – nie każdy klient w końcu ją zna.

 • Wnioskujący o otrzymanie kredytu musi być osobą co najmniej pełnoletnią.
 • Do otrzymania środków konieczne jest posiadanie statusu osoby fizycznej – nie można zatem wnioskować o środki jako przedsiębiorca.
 • Pożyczkobiorcą może też zostać wyłącznie osoba o pełnej zdolności do podejmowania się czynności prawnych, jak choćby podpisanie umowy.
 • Złożenie wniosku o pożyczkę wiąże się też z wyrażeniem zgody na przeprowadzenie weryfikacji zdolności kredytowej widniejącej w BIK, zastrzegając, że musi ona być dobra – czyli pozbawiona informacji o zaległościach finansowych.
 • Do otrzymania kredytu konieczne jest też posiadanie udokumentowanego, stabilnego dochodu na np. umowie o pracę na czas nieokreślony.
 • Wniosek kompletny jest tylko w przypadku, jeżeli posiadamy dowód osobisty.
A może kredyt konsolidacyjny? Sprawdź ofertę Alior Banku!

Kredyty Alior Bank opinie i nasza recenzja

Kredyty gotówkowe to produkt, który można określić jako skrojony na miarę potrzeb dzisiejszego konsumenta. Jeszcze w czasach sprzed pandemii korzystanie z konsumenckich usług przez internet stawało się coraz popularniejsze przez wygodę, a w dobie ograniczania kontaktów i wyjść z domu środowisko dla takich rozwiązań jest jeszcze bardziej sprzyjające. Możliwość zawoskowania o wsparcie finansowe 100% online to bezpieczne i godne uwagi rozwiązanie.

Warto docenić Alior Bank za stosunkowo atrakcyjne i elastyczne warunki, polegające nie tylko na dużej sumie pieniędzy do otrzymania oraz długim terminie spłaty, ale i relatywnie mało wygórowanych kosztach. Gdy dodać, że potencjalnie przyznane środki pożyczkowe mogą znaleźć się na koncie bankowym klienta jeszcze tego samego dnia, kiedy otrzymał on pozytywną decyzję kredytową, kształtuje nam się produkt, który może stanowić poważne zagrożenie nie tylko dla innych kredytów w bankach, ale i nawet pożyczek pozabankowych.

Zalety:

 • Atrakcyjne i elastyczne kwoty do pożyczenia w wysokości nawet 150 tysięcy złotych na 10 lat.
 • Możliwość zawnioskowania o środki w 100% online.
 • Relatywnie niewielkie koszty.
 • Prosty formularz wnioskowania i banalny proces ubiegania się o środki.
 • Przejrzyście przedstawiona oferta.

Wady:

 • Brak informacji o minimalnej kwocie oraz dolnej wartości terminu spłaty – przydałby się pełen zakres parametrów kredytu!

Alior Bank – dane kontaktowe

Opisywana w dzisiejszej recenzji oferta kredytu gotówkowego została skierowana z myślą o klientach indywidualnych, dlatego w razie potrzeby nawiązania kontaktu z infolinią przedstawiamy poniższe numeru skierowane do tego grona klientów.

 • +48 12 370 70 00
 • 19 502

Informacje na temat spółki

Alior Bank

 

Alior Bank SA

Rodzaj:
Bank komercyjny
Charakter działalności:
Bank uniwersalny
Utworzony:
Listopad 2008
Numer REGON:
141387142
Numer KRS:
0000305178
Numer NIP:
1070010731
Adres siedziby:
ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

 

Zastrzeżenie: Informacje o tej ofercie oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 23 października 2020 roku.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x