Kredyty gotówkowe w Pekao S.A. – opinie i szczegóły oferty

Kredyt gotówkowy Pekao

Nasza ocena
5.0
Ocena użytkowników
3.9
Zobacz opinie użytkowników Złóż wniosek
Okres spłaty12 - 120 miesięcy
Kwota1 000 - 200 000 zł
RRSO9,92 %
Oprocentowanie9,49 %
? zmienne
Prowizja6%
Wymagane konto bankoweTak
Czas wypłaty24 godziny
Maks. pierwsza pożyczka1 000 - 200 000 zł
Wiek pożyczkobiorcy18 - 99 lat
Metoda wypłatyprzelew na konto
Rodzajpożyczka
? pożyczka
Wkład własny0%
? 0%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 9,92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8578,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 36 miesięcy, oprocentowanie zmienne 9,49% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1 312,58 zł (w tym: odsetki 1 312,58 zł), całkowita kwota do zapłaty 9 890,58 zł płatna w 35 ratach miesięcznych po 274,74 zł, 36. rata wyrównująca 274,68 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8578,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 16.12.2021 r. Oferta specjalna obowiązuje do 30.06.2022 r. i dotyczy Pożyczki Ekspresowej. Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nie posiadający jakichkolwiek czynnych produktów/ umów z Bankiem Pekao S.A. na dzień złożenia wniosku o pożyczkę), którzy w okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A.

Inne produkty PEKAO S.A.

Na spłatę innych zobowiązań, remont mieszkania, na cele ekologiczne albo na dowolnie wybrany cel – tak prezentuje się oferta kredytów gotówkowych w Banku Pekao S.A. W ramach finansowania otrzymasz nawet do 200 tys. zł z okresem kredytowania do 10 lat. Pieniądze trafią na Twoje konto już w 1. dzień od podpisania umowy. Zainteresowany?

Kredyt gotówkowy w Pekao S.A. – opinie i szczegóły oferty

Jeśli doskwiera Tobie brak nadprogramowej gotówki, to być może mamy coś dla Ciebie. Bank Pekao S.A. oferuje szeroką ofertę produktową, biorąc pod uwagę zmieniające się potrzeby klientów i ich coraz większe oczekiwania.

Jakie propozycje kredytów gotówkowych skrywa przed nami Pekao S.A.? Jakie są ich koszty, oprocentowanie, RRSO oraz czy każdy ma szansę na otrzymanie dodatkowych środków? Oto szczegóły ofert.

Bank Pekao S.A. po raz piąty (edycje: 2015, 2017, 2018, 2019, 2020) otrzymał najwyższą, pięciogwiazdkową notę w prestiżowym rankingu bankowości prywatnej magazynu „Forbes”. Jest to wyróżnienie potwierdzające wysoką jakość usług bankowości prywatnej oraz dostępność rozwiązań odpowiadających potrzebom wyjątkowo wymagającej grupy klientów.

Oferta kredytowa w Pekao S.A.

W Banku możesz złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, który dostępny jest w 5 wariantach:

 • Pożyczka gotówkowa na dowolny cel: RRSO 15,77% (pożyczysz od 1 tys. do 200 tys. zł, maksymalny okres kredytowania: 10 lat, opcja karencji po 3 miesiącach od otrzymania pożyczki). Jednocześnie Pekao S.A. nie wymaga konieczności zakładania konta osobistego (jeśli masz rachunek w Pekao S.A. to pieniądze otrzymasz nawet w 1. dzień od podpisania umowy).
 • Pożyczka na remont mieszkania: RRSO 15,77% (pożyczysz od 1 tys. do 200 tys. zł, do 150 tys, zł instytucja nie wymaga faktur za zakupy, maksymalny okres kredytowania: 10 lat, opcja karencji po 3 miesiącach od otrzymania pożyczki). Jednocześnie Pekao S.A. nie wymaga konieczności zakładania konta osobistego (jeśli masz rachunek w Pekao S.A. to pieniądze otrzymasz nawet w 1. dzień od podpisania umowy).
 • Pożyczka na cele ekologiczne: RRSO 7,44% (0% prowizji za udzielenie pożyczki, pożyczysz od 5 tys. do 50 tys. zł pod warunkiem, że 80% kwoty przeznaczysz na cele ekologiczne, maksymalny okres kredytowania: 10 lat). Bank nie wymaga też rachunku w Pekao S.A. (środki z pożyczki przeleje na wskazane przez Ciebie konto).
 • Pożyczka Przekorzystna na dowolny cel: RRSO 11,56% (oprocentowanie 6%, pożyczysz od 1 tys. do 200 tys. zł, maksymalny okres kredytowania: 10 lat). Gdy założysz konto w Pekao S.A. to gotówkę otrzymasz nawet w 1. dzień od podpisania umowy.
 • Pożyczka Ekspresowa: RRSO 13,27% (pożyczysz od 1 tys. do 200 tys. zł, maksymalny okres kredytowania: 7 lat, karencja w spłacie pożyczki o 3 miesiące, możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków i spłata jednej raty zamiast kilku, brak konieczności posiadania konta w Banku Pekao S.A.).

Udzielenie oraz wysokość kwoty pożyczki zależą od Twojej zdolności kredytowej.

Warunki otrzymania kredytu gotówkowego

Do otrzymania kredytu gotówkowego w tej instytucji musisz spełnić szereg warunków. Najważniejszym z nich jest zdolność kredytowa, czyli zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki (wraz z odsetkami) w terminie.

Ponadto musisz spełnić poniższe wymogi:

 • Pełnoletność,
 • Dobra historia kredytowa,
 • Obywatelstwo polskie i zamieszkanie na terenie kraju,
 • Dowód osobisty (jeśli masz konto bankowe w Pekao S.A., na które regularnie wpływa Twoje wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę lub renta/emerytura) albo
 • Dowód osobisty i zaświadczenie o zatrudnieniu/decyzja o przyznaniu emerytury (jeśli nie masz rachunku w Pekao S.A. i jesteś zatrudniony na umowę o pracę/otrzymujesz emeryturę) albo
 • Dokumenty potwierdzające wysokość zarobków (w przypadku innych źródeł dochodu).

Mając rachunek osobisty w Banku Pekao S.A., możesz liczyć na zdecydowanie prostszy i szybszy proces kredytowy. O dodatkowe środki zawnioskujesz z poziomu bankowości elektronicznej oraz serwisu Pekao24. Wówczas pieniądze otrzymasz nawet w 1. dzień od podpisania umowy pożyczki.

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy w Banku Pekao S.A.?

Do dyspozycji masz 2 sposoby wnioskowania o kredyt gotówkowy:

 • w oddziale Banku (udając się do najbliższej placówki),
 • online (wypełniając szybki formularz kontaktowy i zamawiając rozmowę telefoniczną z doradcą Banku).

Natomiast, gdy posiadasz już bądź zamierzasz otworzyć konto w instytucji to wystarczy, że zalogujesz się do serwisu Pekao24 lub do aplikacji PeoPay i złożysz wniosek online.

Koszty kredytu gotówkowego i najważniejsze informacje

Wnioskując o dodatkowe środki, warto poznać wszystkie koszty zobowiązania. Spójrzmy na przykład reprezentatywny Pożyczki Przekorzystnej. Kalkulacja została dokonana na dzień 27.07.2020 r.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 11,56% przy założeniach:
 • Całkowita kwota pożyczki: 8559 zł,
 • Okres spłaty pożyczki: 30 miesięcy,
 • Oprocentowanie zmienne: 6,00% (w stosunku rocznym),
 • Całkowity koszt kredytu: 1 268,98 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki: 546,32 zł (6,00%), odsetki: 722,66 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty: 9 827,98 zł płatna w 29 ratach miesięcznych: 327,60 zł, 30. rata wyrównująca 327,58 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8559 zł.

Sprawdź, jak wypada oferta Pekao w naszym rankingu kredytów gotówkowych!

Zalety i wady

Zalety

 • Bogata oferta kredytowa,
 • Środki na dowolny cel,
 • Wysoka maksymalna kwota kredytu do 200 tys. zł,
 • Długi okres spłaty – do 10 lat,
 • Wypłata kredytu do 1. dnia od podpisania umowy,
 • Akceptowane różne źródła dochodu,
 • Opcja karencji (odroczenia) spłaty pożyczki o 3 miesiące,
 • Możliwość konsolidacji posiadanych zobowiązań w jedną, wygodną ratę.

Wady

 • Konieczność posiadania zdolności kredytowej,
 • Nieco trudniejsze wnioskowanie w przypadku osób z umową zlecenie/o dzieło.
Sprawdź kredyt gotówkowy w Banku Pekao S.A.

3.9/5 - (25 votes)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x