Łatwe i szybkie 300 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

BNP Paribas po raz -enty uruchamia atrakcyjny bonus za założenie darmowego Konta Otwartego na Ciebie. W promocji „Zdobywaj z kontem” nagrodą jest 300 zł w gotówce. Nie musisz podejmować zbytniego wysiłku w tym kierunku, bo wymaganą (niewielką) aktywność musisz zrealizować w dwóch kolejnych miesiącach od otwarcia rachunku.

Zdobywaj premie z BNP Paribas

BNP Paribas wspólnie ze spółką Hagen nie ustaje w regularnym promowaniu Konta Otwartego na Ciebie. W najnowszej odsłonie akcji „Zdobywaj z kontem” do zdobycia są dwie premie gotówkowe – obie po 150 zł.

Wymagania do odbioru bonusu sprowadzają się do wykonania standardowych aktywności przez dwa kolejne miesiące od otwarcia rachunku. Zakończenie promocji organizator przewidział na 17.04.2021 r., jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że zakończy się ona szybciej – po zarejestrowaniu 3 tys. wniosków.

Sprawdź szczegóły ofert kont osobistych w BNP Paribas.

bnpparibas.pl

Kto może przystąpić do promocji?

Oferta adresowana jest do nowych klientów BNP Paribas, którzy w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w ramach promocji, nie posiadali w tej instytucji rachunku osobistego (również jako współposiadacz).

Poza tym jako uczestnik musisz mieć skończone 18 lat, być obywatelem Polski oraz posiadać ważny dowód osobisty niezbędny do otworzenia konta.

W 2020 r. BNP Paribas zdobył trzecie miejsce w rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka” w kategorii Bankowość Tradycyjna oraz drugie w kategorii Bankowość Zdalna.

Tylko 2 miesiące aktywności

Aby otrzymać 300 zł bonusu rozłożonego w dwóch częściach po 150 zł, wystarczy, że będziesz postępował według poniższych kroków 😊.

1. Do 17.04.2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny, jednocześnie pamiętając, że bank przyjmie tylko 3 tys. wniosków.

WSKAZÓWKA —> Na tym etapie zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora.

2. Po przesłaniu formularza otrzymasz informację o objęciu promocją, w postaci potwierdzenia na ekranie urządzenia, a także w postaci e-maila zawierającego link promocyjny. Również do 17.04.2021 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości.

WSKAZÓWKA —> We wniosku podaj identyczne dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego!

3. Do 5.05.2021 r. podpisz z bankiem umowę o konto osobiste. Do tego dnia koniecznie nadaj też PIN do karty (najlepiej dokonaj tego w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą płatniczą).

Podpisanie umowy nastąpi poprzez użycie unikalnego kodu SMS w systemie Autenti. Z kolei sama weryfikacja może odbyć się na dwa sposoby:

  • poprzez wizytę kuriera,
  • poprzez aplikację GOmobile za pomocą wideoweryfikacji.

4. W miesiącu następującym po tym, w którym zarejestrowałeś się w promocji (kwiecień/maj) wykonaj:

  • min. 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile,
  • min. 3 transakcje BLIK,
  • otrzymaj wpływy na konto na łączną kwotę min. 700 zł.

Pierwszą część premii (150 zł) dostaniesz w maju/czerwcu 2021 r.

5. W drugim miesiącu, licząc po miesiącu, w którym przystąpiłeś do promocji podobnie, jak miesiąc wcześniej zrealizuj min. 1 przelew oraz min. 3 transakcje BLIK. Tym razem wysokość wpływów na rachunek musi wynosić łącznie min. 1 tys. zł.

Drugą część premii (150 zł) otrzymasz do końca czerwca/lipca 2021 r.

WSKAZÓWKA —> Jeśli przystąpisz do promocji jeszcze w marcu 2021 to, aby zgarnąć pierwszą transzę (150 zł), musisz spełnić warunki akcji w kwietniu 2021. Natomiast drugi bonus (150 zł) trafi do Ciebie, gdy wykonasz wymagane aktywności w maju 2021. 150 zł na nowo otwartym rachunku pojawi się do końca czerwca 2021.

Szczegóły promocji

Aby móc cieszyć się z bonusowej premii, do dnia jej przekazania musisz być posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Dodatkowo w celu odbioru pierwszego 150-złotowego bonusu otrzymasz z adresu: zdobywajzkontem@bnpparibasplus.pl wiadomość z linkiem do zalogowania się na wskazanej stronie. Do 26. dnia miesiąca podaj tam numer konta osobistego, na który ma zostać przelana premia.

Wszystkie nagrody przyznane w tej akcji zwolnione są z opodatkowania. W związku z tym nie masz potrzeby rozliczania się z nich z urzędem skarbowym.

Krótko o ofercie BNP Paribas

Skoro wszystko, co najważniejsze już wiemy – czas poznać bliżej produkty oferowane przez BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie jest bezwarunkowo darmowe, a najbardziej interesujące jest w nim to, że sam możesz wybrać jedną z trzech dostępnych kart płatniczych.

Najtańsza i najbardziej uniwersalna wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie. Jednak opłaty da się uniknąć, jeśli wykonasz, chociażby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Konto Otwarte na Ciebie oferuje także darmowe wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash, 0 zł za polecenia przelewów krajowych w PLN, a także wygodne płatności mobilne: BLIK, Apple Pay czy Google Pay.

Szybkie 300 zł do zdobycia

Łatwe warunki do wykonania, krótki okres karencji i przede wszystkim atrakcyjna premia to bardzo mocne argumenty przemawiające za najnowszą promocją Paribas.

Za zachętę możemy też uznać sukcesywnie wypłacaną premię – tuż po każdym miesiącu, w którym spełniłeś aktywność. Decyzja o udziale w akcji oczywiście należy do Ciebie – jednak my ze swojej strony szczerze ją rekomendujemy 😊.

Źródło:

1. Regulamin promocji „Zdobywaj z kontem”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x