“Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole

“Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole

Credit Agricole uruchomił kolejną odsłonę bankowych “korzyści”! Obecnie smaczkiem są “Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie”, w których do zgarnięcia jest 200 zł dodatkowej gotówki. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że przeniesiesz swoje konto do Credit, który w zamian za fatygę wypłaci 200 zł premii. Prościej być nie mogło! Sprawdźmy, czy bonus jest warty uwagi, a zamiana rachunku opłacalna.

Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie w Credit Agricole – na Dzień Dobry 200 zł!

Credit Agricole to jeden z liderów na polskim rynku kredytowym, który budzi się z promocyjnego letargu! W ofercie dla nowych klientów reklamuje premię, w której do zgarnięcia jest 200 zł w zamian za zmianę dotychczasowego banku. Decydując się na konto bankowe wraz z kartą debetową w Credit, możesz zasilić swój budżet jeszcze o kolejne 50 zł, korzystając z Programu Poleceń.

Promocja “Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” trwa do 31.08.2019 roku. Można z niej skorzystać zarówno w placówkach banku, oddziałach partnerskich, poprzez stronę internetową: credit-agricole.pl1 lub dzwoniąc do serwisu telefonicznego CA24.

Przenieś konto i zyskaj dodatkową gotówkę – zasady promocji

Co zrobić, by móc skorzystać z dodatkowej premii? Wystarczy, że w ramach “Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” zawrzesz umowę w Credit Agricole, a także:

 • Upoważnisz bank do przeniesienia rachunku,
 • Założysz Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP klikając w link poniżej:
Załóż konto >>
 • Przez minimum 3 miesiące zapewnisz regularne wpływy na konto, w kwocie przynajmniej 3 000 zł miesięcznie dla premii 200 zł lub 1 000 zł miesięcznie dla premii 100 zł2.

Pierwszy wpływ na rachunek musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca, który przypada po dniu otwarcia konta.


Przy okazji, regulamin promocji dokładnie wyszczególnia klientów wykluczonych z promocji. Są to osoby, które:

 • Już wcześniej korzystały z promocji banku przyznającej premię za przeniesienie konta,
 • Od 1.04.2018 roku do dnia przystąpienia do promocji byli posiadaczami konta w banku.

Promocja “Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” – jak zyskać 200 zł?

Oferta Credit Agricole skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania Umowy o otwarcie konta, przekażą podpisane przez siebie Upoważnienie banku do przeniesienia rachunku wraz z wnioskiem.

W wypełnionym wniosku muszą odnaleźć się informacje, jak:

 • Nazwa dotychczasowego banku,
 • Pełny numer rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w dotychczasowym banku,
 • Dyspozycja do zamknięcia “starego” konta,
 • Nazwa oraz pełny adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, którą Credit ma powiadomić o zmianie rachunku bankowego,
 • Podpis klienta na upoważnieniu oraz wniosku musi być zgodny ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku!

Takim sposobem dzieli Cię krok od zgarnięcia dodatkowych 200 zł. Miej tylko świadomość tego, że to jak wysoką jednorazową premię otrzymasz zależy od wysokości wpływów, które trafiają na konto!


Premia w wysokości 100 zł trafi na Twoje konto, gdy zapewnisz wpływy na minimum 1 000 zł miesięcznie przez 3 miesiące kalendarzowe. Z kolei, bonus 200 zł zyskasz, gdy wpływy na koncie będą osiągały, co najmniej 3 000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe.


Konto otwarte, a kiedy nagroda?

W ramach “Letnie korzyści z Kontem Dla Ciebie” – pełny bonus 200 zł wpłynie na Twój rachunek bankowy nie później niż na koniec kolejnego miesiąca, w którym zapewnisz sobie trzeci wpływ z wynagrodzenia.

Jeśli założyłeś Konto dla Ciebie i wypełniłeś wszelkie niezbędne dokumenty do końca sierpnia 2019 roku, to zarówno w sierpniu, wrześniu i październiku musisz zasilić swoje konto kwotą przynajmniej 3 000 zł miesięcznie. Wówczas obiecana premia, w wysokości 200 zł trafi do Ciebie do końca listopada 2019 roku.

W zależności od  wpływów na konto możesz uzyskać 200 zł albo 100 zł bonusu. Źródło: credit-agricole.pl

200 zł do zgarnięcia – czy warto?

Podsumowując: “Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” w Credit Agricole to z całą pewnością propozycja dla osób, które rozmyślają o zmianie konta i jednocześnie uzyskują stałe, miesięczne dochody. Ich wysokość również nie jest bez znaczenia, bo to od nich zależy możliwość sięgnięcia po premię. Miłą niespodzianką jest też Program Poleceń, który łączy się z bonusem 200 zł lub 100 zł do zgarnięcia. Wystarczy, że polecisz bank swojemu znajomemu bądź bliskiej osobie, a otrzymasz w prezencie 50 zł. Warunek jest jeden – nowy rachunek lub transakcje kartą muszą być aktywne przez kolejne 3 miesiące.

Co jeszcze w zanadrzu kryje Konto dla Ciebie?

 • 0 zł za prowadzenie rachunku.
 • 0 zł za kartę wielowalutową do konta.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce.
 • Karta płatnicza z wizerunkiem ponad 70 kart do wyboru.
 • Oszczędzanie z CAsaver.
 • Uczestnictwo w klubie rabatowym w Credit Agricole i zniżki do ponad 10 000 miejsc w całej Polsce.
 • Korzystanie z Programu Poleceń z maksymalną kwotą premii do 500 zł.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole daje dużo korzyści, m.in. rabaty 15% do RTV Euro AGD czy 10% do ezebry. Źródło: klubrabatowy.credit-agricole.pl

Krótko mówiąc – Credit Agricole daje Ci wybór. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz tę szansę. Dlatego, jeśli nie chcesz zbyt długo związać się z bankiem to lepiej zrezygnuj z tego rozwiązania.

Źródło:

1. https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni

2. Regulamin promocji „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie”, https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-letnie-korzysci-z-kontem-dla-ciebie_16667.pdf

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły