Loteria Blikomania “HAJ-SI-WO” do wygrania w Alior Banku!

Loteria Blikomania “HAJ-SI-WO" do wygrania w Alior Banku!

Podobno trening czyni mistrza. Dlatego klienci Alior Banku płacący BLIK-iem mogą wziąć udział w kolejnym konkursie, w którym do wygrania są pieniądze. Loteria Blikomania “HAJ-SI-WO”  do wygrania w Alior Banku codziennie oferuje  moc nagród: 1 x 1 000 zł i 47 x 100 zł. Co zrobić, by wziąć w niej udział? Wystarczy, że posiadasz lub założysz konto w Alior Bank, a w finale konkursu masz okazję zgarnąć nawet 100 000 zł.

Codzienne “HAJ-SI-WO” do wygrania w loterii Blikomania!

Można powiedzieć, że wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku. Pogoda iście letnia, temperatury “przygrzewają”, przyroda budzi się do życia – a wraz z nią banki, które zaskakują co rusz lepszymi ofertami. Tym razem przyszła kolej na Alior Bank. Loteria Blikomania “HAJ-SI-WO” zaprasza do udziału wszystkie osoby, które używają BLIK-a przy codziennych płatnościach i jednocześnie posiadają konto w banku.

Codziennie do wygrania:

  • 47 x 100 zł
  • 1 x 1 000 zł

Moc nagród do wygrania w „HAJ-SI-WO” to doskonała okazja również do tego, by pomyśleć o założeniu konta osobistego, np. w Alior Banku. Źródło: blikomania.pl

Nie masz jeszcze konta w Alior Banku? Nic straconego. Teraz zakładając Konto “Jakże Osobiste” otrzymasz 150 zł premii w gotówce. Promocja twa do 22 lipca 2019 roku.

Załóż konto w Alior


A na sam koniec prawdziwa “wisienka na torcie” – w HAJ-SI-WO do wygrania jest nagroda główna, w wysokości 100 000 zł. Całkowita pula, jaka przeznaczona jest na loterię to 1 00 000 zł. Zgłoszenia można przesyłać do 21 sierpnia 2019 roku.

Loteria Blikomania “HAJ-SI-WO” – szczegóły oferty

W loterii Blikomania bez wątpienia słyszalny jest młodzieżowy styl bycia. W samej kampanii reklamowej wziął udział słynny MC Silk – znany jako najszybszy raper w Polsce. I takie same są płatności BLIK-iem: szybkie, a przy okazji – proste i bezpieczne. Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

  • Zarejestruj się w serwisie blikomania.pl1 wypełniając formularz oraz akceptując regulamin i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  • Potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny.
  • Płać za towary i usługi w Internecie, sklepach stacjonarnych, punktach sprzedaży automatycznej, wpłacaj/wypłacaj gotówkę, a także dokonuj przelewów BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego Użytkownika BLIK-a.
  • Jeśli wygrasz, otrzymasz powiadomienie na adres e-mail.

Zasady skorzystania z promocji „HAJ-SI-WO” są przejrzyste i proste dla każdego BLIK-o maniaka. Źródło: blikomania.pl

Co równie ważne – wszystkie transakcje BLIK rejestrowane są w systemach bankowych każdego dnia kalendarzowego. Zaś sam Uczestnik konkursu ma szansę zwyciężyć więcej niż jeden raz. Z tym zastrzeżeniem, że może wygrać tylko jedną nagrodę w jednym losowaniu!

Szybka kasa z “HAJ-SI-WO” – dla kogo?

Zawsze przy okazji różnych loterii i konkursów pojawia się zasadnicze pytanie: kto może zostać uczestnikiem promocji? Odpowiedź jest prosta – w tym przypadku każdy, kto dokonuje płatności BLIK-iem! Jeśli więc przystajesz na powyższe warunki i jesteś zainteresowany szybkim zgarnięciem dodatkowej gotówki podczas robienia zakupów, spójrz jeszcze na dodatkowe wymogi, jakie musisz spełnić, by wziąć udział w Blikomanii.

  • Pełnoletność i pełna zdolność do czynności prawnych. Mogą to być także osoby, które ukończyły 13 lat i przesłały do organizatora zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w “HAJ-SI-WO”.
  • Korzystaj z BLIK-a podczas codziennych płatności.
  • Prześlij do organizatora formularz rejestracyjny. Uzupełnij go o: imię i nazwisko, numer PESEL/numer paszportu wraz z datą urodzenia, numerem telefonu, a także wskaż aplikację Alior Banku, którą wykorzystujesz podczas płatności BLIK-iem.
  • Zaakceptuj postanowienia regulaminu2.

Organizatorem loterii promocyjnej jest Polski Standard Płatności.

Płać BLIK-iem i wygrywaj HAJ-SI-WO z Alior Bankiem!

Z perspektywy osoby dokonującej transakcji BLIK-iem, loteria Blikomania “HAJ-SI-WO” to niezły sposób na wygranie dodatkowych pieniędzy. Oprócz codziennych płatności wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie – i być może wygrasz jedną z nagród.

Loteria Blikomania „HAJ-SI-WO” to szansa na wygranie dodatkowej gotówki. Przed tym jednak zainstaluj na smartfonie aplikację „Alior Banku”, która dostępna jest w sklepie Google Play lub App Store. Źródło: aliorbank.pl

Zatem zgodnie z maksymą Blikomanii:“Trening czyni mistrza. Dlatego, mistrz czyni treningi codziennie, używając BLIK-a, kiedy tylko może i gdzie chce” – korzystaj z opcji szybkich płatności i wygrywaj gotówkę. Przy okazji zerknij na nasz ranking kont osobistych oraz w aktualne promocje z rynku bankowego i szybkich pożyczek.

Link do reklamy:

Źródła:

1. https://www.blikomania.pl/

2. Regulamin loterii promocyjnej pod nazwą “Blikomania”:  https://www.blikomania.pl/download/Regulamin_Loterii_Blikomania.pdf

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły