mBank: 300 zł premii + karta VISA Świat Intensive przez pół roku za 0 zł

W III edycji promocji mKonta Intensive, mBank proponuje swoim nowym klientom nawet 300 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku i karty płatniczej. Dorzuca też dodatkowy bonus w postaci karty wielowalutowej VISA Świat Intensive, za którą przez 6 miesięcy nie pobierze żadnych opłat. Nieprzerwanie też kontynuuje Program Poleceń „Polecam mBank”, w którym do zdobycia jest 200 zł bonusu.

mKonto w mBanku – rachunek premium dla aktywnych i z portfelem

Banki posiadają różne pomysły na zainteresowanie swoją ofertą nowych klientów. Najpopularniejszy z nich to oczywiście bonus pieniężny za otwarcie konta i wykonanie określonej aktywności. Jednak konieczność wyróżnienia się na tle konkurencji sprawia, że pojawiają się też inne ciekawe “smaczki”.

mBank rozpoczął kolejną już III edycję Promocji “mKonto Intensive z Premią”, która tym razem nie jest propozycją dla każdego. A przynajmniej dla osób, które poszukują taniego i mało wymagającego rachunku. Aby zdobyć nagrodę w postaci 300 zł musisz aktywnie korzystać z karty i dokonać transakcji bezgotówkowych, na minimum 2 500 zł w każdym z 6 wymaganych miesięcy. Dodatkowo, Uczestnik przez pół roku zostaje zwolniony z wszelkich opłat za kartę VISA Świat Intensive. Promocja trwa do 31.08.2020 r. Jednocześnie przypominamy, że Bank prowadzi II edycję Programu “Polecam mBank”. W jej ramach, za zarekomendowanie założenia rachunku w mBanku, możesz zdobyć od 75 zł do 200 zł premii. Pamiętaj tylko, że jest to oddzielna oferta, która obowiązuje do 2.03.2021 r.

mKonto Intensive – pakiet usług

Rachunek mKonto Intensive to oferta premium dla osób, które intensywnie, przedsiębiorczo i z każdego miejsca na Ziemi chcą zarządzać swoimi finansami. Dlatego w swoim zasięgu posiada naprawdę szeroki zakres usług i możliwości. Przydadzą się one każdemu, kto ceni swój własny czas oraz szybki i wygodny dostęp do pieniędzy.

 • 0 zł za podstawową kartę debetową,
 • Darmowe wypłaty gotówki z każdego bankomatu (w Polsce i za granicą),
 • 0 zł za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu (czwarty i kolejny kosztują 5 zł),
 • Bezpłatna natychmiastowa (priorytetowa) obsługa na mLinii,
 • 0 zł za wsparcie asystenta Concierge. W zakres jego usług wchodzi, np. profesjonalna organizacja podróży (rezerwacja hotelu i biletów lotniczych, znalezienie wycieczki, wynajęcie samochodu), planowanie czasu wolnego i realizację nietypowych atrakcji (skok spadochronem, lot odrzutowcem wojskowym), usługi dla domu i rodziny, a także kreacja wizerunku (zakupy ze stylistką, sesje zdjęciowe, lekcje makijażu),
 • Karta wielowalutowa VISA Świat Intensive za 0 zł przez 6 miesięcy (po okresie Promocji 10 zł/miesięcznie),
 • 0 zł za przewalutowania transakcji walutowych,
 • Kursy walutowe, jak w kantorach online dla ponad 180 walut,
 • Dokumenty na życzenie w ciągu 24 godzin bez dodatkowych opłat,
 • Atrakcyjny Program Poleceń “Polecam Bank”, w którym odbierzesz do 200 zł za polecenie rachunku w mBanku znajomym i rodzinie,
 • Nowoczesne płatności zbliżeniowe: BLIK, Apple Pay, Google Pay,
 • Placówki mBanku otwarte w centrach handlowych do późnych godzin także w soboty,
 • Produkty specjalne dla klientów Intensive: karta kredytowa (RRSO 8.30%, brak prowizji za przewalutowanie, kredyt bez odsetek z zakupami nagradzanymi punktami) czy też kredyt hipoteczny o najniższej marży w mBanku (1,90% lub 2,40% w zależności od wkładu własnego, brak prowizji za udzielenie kredytu).

Co bardzo ważne, mKonto Intensive nie należy do najtańszych rachunków. Owszem, jest bezpłatne, ale pod warunkiem, że zapewnisz na nim wpływ na kwotę minimum 7 000 zł miesięcznie (mogą to być środki przelane z konta firmowego w mBanku na rachunek indywidualny mKonta). Alternatywną opcją jest też zgromadzenie aktywów (depozytów i inwestycji) na łączną kwotę, co najmniej 100 000 zł. Jeśli nie spełnisz żadnego warunku, Bank pobierze co miesiąc kwotę 49,50 zł.

Do kogo skierowana jest Promocja?

Akcja specjalna Banku skierowana jest wyłącznie do nowych klientów o pełnej zdolności do czynności prawnych. Ponadto musi to być osoba, która:

 • od 1.01.2017 r. nie była lub nie jest posiadaczem lub współposiadaczem ROR-u i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych: 1140 2004 albo 1140 2017.
 • najpóźniej do 31.08.2020 r. złoży wniosek o otwarcie rachunku oraz zamówi kartę na tym samym wniosku.
 • przystąpi do Promocji poprzez zaznaczenie we wniosku oświadczenia o treści: „Przystępuję do promocji oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową banku.”
 • zawrze Umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Musi to być umowa indywidualna (nie można otworzyć konta wspólnego)1.

Jeśli posiadałeś już kiedyś konto osobiste w mBanku, lecz zamknąłeś je przed 2017 r., to bez przeszkód możesz skorzystać z oferty.

Jak odebrać 300 zł premii?

Przejdźmy teraz do samej praktyki, w jaki sposób możesz zyskać do 300 zł premii w Promocji. Zadania nie są skomplikowane, aczkolwiek do najłatwiejszych nie należą.

1. Załóż mKonto Intensive. Dla ułatwienia link do oferty specjalnej podsyłamy poniżej:

2. Przygotuj dokument osobisty i w widocznym formularzu wypełnij najważniejsze informacje, jak: imię i nazwisko, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Zatwierdź też zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu wsparcia procesu wnioskowego przez pracownika Biura Obsługi Klienta.

3. W każdym z kolejnych 6 miesięcy (licząc od pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu rachunku), zrealizuj płatności kartą lub BLIK-iem, na łączną kwotę minimum 2 500 zł miesięcznie!

4. Premia w wysokości 50 zł przez 6 miesięcy, będzie wpływała na Twoje Konto za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki.

Przykład: Uczestnik Promocji przystępuje do udziału 15.06.2020 r. Pierwszym pełnym miesiącem kalendarzowym będzie lipiec 2020. Jeśli Uczestnik w lipcu 2020 dokona transakcji kartą i/lub BLIK-iem na łączną sumę minimum 2 500 zł, to w sierpniu 2020 otrzyma zwrot w wysokości 50 zł.

Zwróć uwagę na szczegóły!

W każdej opisywanej przez nas promocji, staramy się uczulić konsumentów na dokładne czytanie regulaminu oraz wymogów stawianych przez instytucje finansowe. W przypadku tej Promocji, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Aby przez pół roku uniknąć wszelkich opłat za kartę VISA Świat Intensive, należy ją wybrać już w trakcie wnioskowania o konto w Promocji! Dodatkowo, Bank liczy okres zwolnienia z miesięcznej wypłaty za kartę VISA Świat Intensive, od momentu przystąpienia do Promocji przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Przykładowo, jeśli przystąpisz do Promocji 22.06.2020 r., to okres 6 miesięcy liczony jest od dnia 1.07.2020 r., a sam brak opłaty będzie obowiązywał do 31.12.2020 r.

mBank w promocyjnej ofercie oprócz wspomnianej karty, proponuje kartę debetową VISA Foto, VISA Intensive, World MasterCard Intensive lub MasterCard Intensive. Ponadto pamiętaj, że mKonto Intensive nie może być rachunkiem wspólnym. Jeśli je na takie przekształcisz lub zmienisz na inny typ rachunku w mBanku, automatycznie przestajesz być Uczestnikiem Promocji.

300 zł premii podlega zwolnieniu z opodatkowania na podstawie Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Transakcje Kartą lub BLIK-iem – co to oznacza?

Przy przyglądaniu się ofercie Banku, zwróćmy uwagę na tak chętnie reklamowane – transakcje kartą i BLIK-iem. Według regulaminu mBanku są to transakcje bezgotówkowe zrealizowane w punktach handlowo-usługowych (płatność Kartą lub telefonem za zakupy w sklepie). Jednak muszą być one dokonane za pomocą karty lub karty kredytowej, której rachunkiem do spłaty jest mKonto Intensive. Co ciekawe, mBank akceptuje również zakupy dokonane w sklepach internetowych.

Nie martw się, jeśli nie uda Ci się wywiązać z transakcji w danym miesiącu. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ubiegał się o dodatkowe 50 zł w kolejnym miesiącu!

mKonto Intensive – propozycja rachunku dla przedsiębiorczych

mKonto Intensive nie jest stworzone dla każdego. To rachunek dla zdecydowanych konsumentów, którzy dysponują niemałym kapitałem, jak i miesięcznymi dochodami na poziomie minimum 7 000 zł. Oczywiście, Konto może otworzyć każdy klient, nawet ten z niższymi przypływami. Jednak wtedy trzeba liczyć z tym, że podstawowe opłaty miesięczne będą graniczyć w kwocie prawie 60 zł (49.50 zł za prowadzenie konta i 10 zł za obsługę karty debetowej).

Za tak wysoką ceną stoi za to wysoka i konkretna jakość. Korzystając z mKonta Intensive posiadasz pierwszeństwo obsługi na mLinii (za 0 zł), bogatą usługę Concierge oraz 3 darmowe przelewy ekspresowe w miesiącu. To nie wszystko. Otrzymujesz również dostęp do ponad 180 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, a także bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą2. Jest to więc wystarczająca motywacja, by spróbować swoich sił i zdecydować się na oferowany rachunek.

Pamiętaj, że karta VISA Świat Intensive jest bezpłatna przez pierwsze 6 miesięcy. Później opłata za jej obsługę wynosi 10 zł/miesięcznie. Jeśli nie interesuje Cię ta oferta, to do mKonta Intensive możesz dobrać inną kartę oferowaną przez Bank. Również posiadają wiele ciekawych usług i w dodatku są darmowe.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „mKonto Intensive z premią – III edycja”

2. mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/mkonto-intensive/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły