mBank: otwórz eKonto i wybierz 1 prezent lub mKonto Intensive i wybierz 2 prezenty!

Promocja nieaktywna

Magia Świąt zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią w mBanku przedświąteczna kumulacja prezentów. Już teraz za otwarcie rachunku osobistego – eKonta osobistego lub mKonta Intensive, sam wybierasz wymarzony upominek. Może to być głośnik bezprzewodowy, walizka kabinowa, torba sportowa albo karta podarunkowa o wartości 100 zł. Oprócz tego czekają na Ciebie dodatkowe bonusy!

eKonto osobiste i mKonto Intensive z premią i nagrodami

W tym roku co do poniektórych Mikołaj może przyjść nieco szybciej, bo mBank przygotował wystrzałowe prezenty dla nowych klientów. Teraz od Ciebie zależy, jaki upominek wybierzesz dla siebie bądź podarujesz go bliskiej Ci osobie na Boże Narodzenie.

W ramach Promocji “Wyprzedzamy Mikołaja prezentowo”, mBank oferuje jeden prezent za otwarcie eKonta osobistego lub dwa prezenty za założenie mKonta Intensive. Do wyboru są:

  • karta podarunkowa o wartości 100 zł (dostępne są różne opcje kart w placówkach Banku, np. do Rossmanna, Biedronki lub Media Markt),
  • torba sportowa,
  • walizka kabinowa,
  • głośnik bezprzewodowy.

Powyższe podarunki odbierzesz w każdej placówce mBanku, tuż po tym jak podpiszesz umowę i otworzysz rachunek. Czas nagli, bo Promocja ważna jest tylko do 30.11.2020 r.

Upominki od Mikołaja to nie jedyne, co czeka Ciebie po założeniu Konta. Przypomnijmy, że za otwarcie eKonta osobistego i aktywność otrzymasz 160 zł premii. Z kolei, za założenie mKonta Intesive trafi do Ciebie roczny abonament Allegro Smart, a także bon podarunkowy na Allegro o wartości 100 zł.

Adresaci świątecznego rozdania

W zależności od tego, na jaki rachunek osobisty zdecydujesz się ostatecznie, koniecznie spełnij wymagane przez Bank warunki. Przede wszystkim musisz być pełnoletnim, nowym klientem mBanku o pełnej zdolności do czynności cywilnoprawnych. Ponadto:

  • od 1.01.20217 r. nie możesz posiadać (również jako współposiadacz) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych: 1140 2004 oraz 1140 2017.

Jeśli miałeś już kiedyś konto osobiste w mBanku, lecz zamknąłeś je przed 2017 r. to bez przeszkód możesz skorzystać z Promocji!

Czas na zyski!

Po przyjemnej dawce informacji, przyszedł czas na konkretne działania. Pora przedstawić wymagane aktywności niezbędne do zdobycia prezentu/prezentów.

1. Najpóźniej do 30.11.2020 r. złóż wniosek o wybrany rachunek:

  • eKonto osobiste (160 zł premii za aktywność + 2% na rachunku “Moje cele”) albo,
  • mKonto Intensive (100 zł na Allegro + roczny pakiet Allegro Smart + 2% na lokacie z funduszem).

Link do wspólnej Oferty podsyłamy poniżej:

2. Udaj się do najbliższej placówki mBanku, aby podpisać umowę o wybrane konto osobiste wraz z kartą debetową.

3, Wśród dostępnych prezentów, wybierz jeden z nich (przy otwarciu eKonta osobistego) bądź dwa (gdy zdecydujesz się na mKonto Intensive).

4. Zrealizuj warunki promocji związane z wybranym rachunkiem, aby cieszyć się z dodatkowych bonusów ?

W trakcie składania wniosku online, zostaniesz poproszony o zaakceptowanie regulaminu promocji związanego z danym rachunkiem. Będziesz musiał również wskazać placówkę mBanku, w której zamierzasz podpisać umowę.

Nowoczesne rachunki do wyboru

Same świąteczne podarunki to tylko “kropla” w morzu korzyści, które dołączone są do eKonta osobistego oraz mKonta Intensive. Obie promocje rachunków zdążyliśmy już dokładnie opisać we wcześniejszych artykułach. Dlatego teraz, tylko krótko przedstawiamy najważniejsze informacje.

  • eKonto osobiste. To podstawowy, darmowy rachunek z oferty instytucji. Aktualnie trwa akcja “eKonto z Premią – X edycja”, w której otrzymasz 160 zł za wykonanie wymaganej aktywności oraz promocyjne oprocentowanie 2% na rachunku do regularnego oszczędzania “Moje cele”. Dostępna jest także atrakcyjna usługa wielowalutowa (bez kosztów przewalutowania) czy też darmowe wypłaty z bankomatów za granicą.
  • mKonto Intensive. To z kolei jest rachunek z kategorii premium – dla bardziej wymagających, ale i nieco zamożniejszych klientów. W obecnej Promocji “mKonto Intensive Allegro”, do zgarnięcia jest 100 zł do wydania w serwisie Allegro i bezpłatny pakiet Allegro Smart na okrągły rok. Do rachunku dołączone są też inne usługi, m.in. 3 darmowe przelewy ekspresowe w miesiącu, darmowe wypłaty z każdego bankomatu na świecie czy 2% na lokacie z funduszem.

Niezależnie od tego, na jaki rachunek ostatecznie się zdecydujesz, możesz zapisać się do Programu Poleceń. Za rekomendację konta osobistego lub firmowego zgarniesz od 75 do nawet 200 zł. Więcej o Programie pod linkiem.

Jedna okazja – tyle korzyści!

Akcja “Wyprzedzamy Mikołaja prezentowo” bez wątpienia jest warta rozważenia. W tym przypadku nie musisz liczyć na łut szczęścia – wystarczy tylko, że zawnioskujesz o jedno z dwóch premiowanych kont. Decydujesz zatem o wyborze rachunku i dołączonej do niego premii, ale także o upominku, który chciałbyś odebrać w placówce Banku.

No właśnie. Jedynym problem, na jaki napotykamy jest konieczność podpisania umowy w oddziale mBanku (samo wniosek o konto złożysz przez internet). Jednak i w takim przypadku znajdujemy pozytywy. Prezent dostaniesz od razu “do ręki”, bez zbędnego oczekiwania na jego wysyłkę i dostawę od kuriera. Przemyśl tę Ofertę, lecz nie poświęcaj na to zbyt dużo czasu, bo aktualna jest jedynie do końca listopada 2020. Ewentualnie zajrzyj jeszcze na nasz ranking kont osobistych i spójrz, co oferuje konkurencja ?

Źródło:

1. Strona Promocji „Wyprzedzamy Mikołaja prezentowo”

2. Regulamin Promocji „eKonto z premią – X edycja”

3. Regulamin Promocji „mKonto Intensive z Allegro”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły