mBank: Otwórz eKonto w promocji i odbierz 140 zł premii

mBank: Otwórz eKonto w promocji i odbierz 140 zł premii

Rezygnować z czegoś, co świetnie funkcjonuje? Nic z tych rzeczy! I tego samego zdania są marketingowcy mBanku, który rozpoczął już po raz 7. edycję promocji “eKonto z premią”. Tym razem, nowych klientów ma przyciągać wizja zyskania 140 zł premii oraz 2,5% na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Otwórz eKonto i zgarnij 140 zł!

mBank nie zamierza poprzestać na nagradzaniu swoich nowych konsumentów. Za polecanie banku można zyskać od 50 do 300 zł – a zakładając “eKonto z premią” na rachunek wpłynie dodatkowe 140 zł. Do bieżącej promocji przystąpisz od 31.10.2019 roku do 30.01.2020 roku. Jak zrealizować to w praktyce? Bardzo prosto!

Aby otworzyć eKonto, po pierwsze – musisz być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku, przynajmniej od 1.01.2017 roku. Po drugie – w ciągu 7 dni od założenia rachunku, obowiązkowo “doładuj” je kwotą, w wysokości minimum 1 000 zł. I po trzecie – wykonaj nie mniej niż 5 transakcji kartą lub BLIK-iem w sklepach stacjonarnych.

Pomimo że akcja trwa relatywnie długo to nie warto czekać z jej startem do przyszłego roku. W końcu, im szybciej spełnisz warunki, tym prędzej premia trafi do Twoich rąk!

Wyznaczaj cele z eKontem – dla kogo promocja?

Z pewnością nie zdziwi Cię fakt, że aby wziąć udział w promocji “eKonto z premią” musisz być osobą pełnoletnią. Po za tym, masz szansę ubiegać się o premię, gdy:

 • Przystąpisz do akcji w wyznaczonym terminie – a więc od 31.10.2019 roku do 30.01.2020 roku.
 • Złożysz promocyjny wniosek o otwarcie ROR – eKonto osobiste wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej.
 • Zaakceptujesz oświadczenie, które widoczne jest w części “X Oświadczenia”.
 • Podpiszesz z Bankiem umowę o prowadzenie bankowego rachunku dla osób fizycznych.

Z kolei, jeśli chcesz skorzystać z atrakcyjnego 2,5% oprocentowania w usłudze Moje cele (rachunek do regularnego oszczędzania przypisany do konta osobistego) to od 1.01.2017 roku nie możesz być Posiadaczem lub Współposiadaczem: rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach 1140 2004 oraz 1140 2017. Zwróć uwagę, że wykluczenie tyczy się jedynie dwóch wspomnianych produktów. Posiadanie konta firmowego bądź karty kredytowej nie stanowi więc żadnej przeszkody w ubieganiu się o premiowane środki1.

Otwórz eKonto w promocji i odbierz 140 zł premii w mBank. Wystarczy, że przebrniesz przez dwa proste etapy. Źródło: mbank.pl

Otwórz eKonto i odbierz 140 zł premii – sprawdź, jak tego dokonać!

Przyszedł czas na praktykę. Jak w rzeczywistości otrzymać dodatkowe 140 zł? Podzielmy aktywność na dwa kluczowe etapy. W pierwszym – zyskasz 100 zł, zaś w drugim – 40 zł.

 • Aby zgarnąć 100 zł:

1. Do 30.01.2020 roku złóż wniosek o eKonto wraz z kartą debetową i rachunkiem Moje cele. We wniosku zaakceptuj regulamin oraz wymagane zgody.

Załóż „eKonto z premią” w mBanku


2. Podpisz umowę w wybrany we wniosku sposób
– przez kuriera lub osobiście w placówce Banku. W każdym z przypadków, musisz wstępnie wypełnić wniosek online!

3. W ciągu 7 dni od założenia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ, w wysokości co najmniej 1 000 zł. Przelewem może być nawet transakcja z Twojego konta, ale z innego banku!

4. Do końca miesiąca tuż po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji, wykonaj minimum 5 transakcji kartą bądź BLIK-iem na dowolne sumy. Transakcje nie mogą być anulowane do 15. dnia miesiąca po miesiącu ich wykonania!

 • Aby zgarnąć 40 zł:

Tutaj sprawa ma się identycznie, jak w miesiącu wcześniejszym.

1. Zadbaj o jednorazowy wpływ na konto, w wysokości minimum 1 000 zł.

2. Wykonaj, co najmniej 5 transakcji kartą lub BLIK-iem na dowolne, niewielkie kwoty. Przypomnijmy, że bank poprzez “transakcje kartą” rozumie bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie). Natomiast, przez “transakcje BLIK” rozumie transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z kontem promocyjnym2.

Pamiętaj, by w każdym miesiącu do końca maja 2020 roku – kwota wpływów na rachunku Moje cele była co najmniej 100 zł wyższa niż kwota obciążeń. Dzięki temu, w każdym miesiącu osiągniesz oprocentowanie na atrakcyjnym poziomie 2,5%.

Kiedy wypłata premii?

Jak podkreśla mBank – premia za szybki wpływ naliczana jest po upływie pełnego miesiąca, w którym uczestnik przystąpił do akcji. Przykładowo, jeśli skorzystasz z Promocji pod koniec listopada to przez cały grudzień zobowiązany jesteś do dokonywania transakcji. Dlatego i pierwsza premia 100 zł trafi do Ciebie za grudzień. Kiedy ją otrzymasz?

W kolejnym miesiącu, po którym spełniłeś warunki akcji – zatem w styczniu. Podobnie sytuacja wygląda z kolejnym 40 zł. Premia trafi do Ciebie w kolejnym miesiącu, po którym spełniłeś wszystkie wymogi.

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do Moje cele otrzymasz, od dnia otwarcia rachunku do regularnego oszczędzania do dnia 31.05.2020 w każdym miesiącu kalendarzowym.

Choć same warunki uczestnictwa są bardzo proste – to często zapominamy o najprostszych zasadach. Bonus za “eKonto z premią” otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy założysz konto indywidualne. Z akcji wykluczone są konta wspólne, a także te przekształcone na wspólne, tuż przed wypłatą premii.

Przykład. Jeśli otworzysz konto 15 listopada 2019 roku, zasil je sumą 1 000 zł do 22 listopada 2019 roku. Do końca grudnia dokonaj także 5 transakcji kartą i odbierz od mBanku 100 zł. W styczniu 2020 roku ponownie “doładuj” rachunek kwotą 1 000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji. Odbierz od banku – 40 zł. W ten sposób zyskasz dodatkowe 140 zł.

Darmowe prowadzenie rachunku, wypłaty kartą od 100 zł we wszystkich bankomatach za 0 zł to jedne z głównych parametrów konta. Źródło: mbank.pl

Otwórz eKonto w promocji i zyskaj 140 zł premii oraz … dodatkowe usługi i pakiet 0 zł

Na całokształt kont bankowych wpływa nie tylko możliwość zyskania dodatkowej gotówki. Niezwykle kluczowe są również kryteria, dzięki którym codzienne korzystanie z rachunku jest zwyczajnie wygodne, jak i opłacalne. Spójrzmy zatem, co do zaoferowania swoim klientom ma eKonto z premią.

 • Darmowe wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku

Dodatkowo, rachunek posiada:

 • Usługę wielowalutową – np. płatność w wybranej walucie bez kosztów przewalutowania.
 • Automatyczne odkładanie – za każdym razem, gdy będziesz robił przelewy, płacił kartą lub wypłacał gotówkę z bankomatu, nawet niewielka kwota automatycznie zasili Twój cel.
 • Placówki mBanku rozmieszczone w centrach handlowych i otwarte do późnych godzin, także w soboty.
 • Spersonalizowaną kartę – sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twoja karta!
 • CyberRescue – całodobowy i bezpłatny dostęp do specjalistów, którzy służą pomocą w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu.
 • Wygodną aplikację mobilną – w tym płatności telefonem oraz tymczasowe blokowanie karty, kiedy tego potrzebujesz.
 • Program PolecamBank – zapraszaj znajomych i odbierz 200 zł za polecenie konta3.

Pakiet Korzyści jaki obejmuje „eKonto z premią” w mBanku zawiera wiele cennych funkcjonalności, m.in. usługę wielowalutową oraz konto Saver. Źródło: mbank.pl

Będąc obiektywnym trzeba przyznać, że dużym rozczarowaniem w porównaniu z wcześniejszymi miesiącami jest niższa wartość premii (spadła ze 150 zł do 140 zł). Obniżono także samo oprocentowanie na rachunku Moje cele.

Niemniej jednak, nie wpływa to zbytnio na samą atrakcyjność oferty, bo “eKonto z premią” to interesująca propozycja dla osób pragnących oszczędzać. Chcesz zyskać, a przy tym odłożyć na przyszłość parę groszy? W takim razie skorzystaj z premiowanego rachunku w mBanku!

Źródło:

1. Regulamin Promocji „eKonto z premią – VII edycja” , https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin_promocji_ekonto_z_premia_-_vii_edycja.pdf

2. Strona oficjalna mBanku, https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-z-premia-vii-edycja/

3. https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-z-premia-vii-edycja/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły