mBiznes konto Standard: 350 zł premii + 2 lata bez opłat za podstawowe usługi

Promocja nieaktywna

mBank wystartował z kolejną promocją „Konto firmowe z gwarancją 0 zł”, w której oferuje darmowy przez 24 miesiące rachunek – mBiznes konto Standard. Możesz też otrzymać dodatkowe 350 zł premii, gdy zdecydujesz się na otwarcie firmy i konta firmowego (wraz z kartą Mastercard Debit Business) za pośrednictwem mBanku.

mBiznes konto Standard z gwarancją braku opłat

Nowoczesne, wygodne i wielofunkcyjne – tak w skrócie możemy opisać konto firmowe w mBanku. Rachunek posiada w zanadrzu wiele ciekawych usług i jest dedykowany przedsiębiorcom, którzy prowadzą działalność w różnych formach, m.in. JDG, właściciele spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, a także stowarzyszeń rejestrowych, fundacji czy spółdzielni mieszkaniowych.

Dodatkowo w ramach najnowszej promocji bank oferuje 2 lata zwolnienia z opłat za konto, bankomaty, przelewy i kartę. Możesz też otworzyć mBiznes konto pomocnicze, za które nic nie zapłacisz przez 24 miesiące – podobnie zresztą, jak za pakiet 10 przelewów internetowych w PLN miesięcznie oraz wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronet.

mBank przekonuje, że warto „rozkręcać” biznes z jego pomocą – bo w jednym miejscu dokonasz rejestracji firmy, założysz rachunek firmowy, a nawet otrzymasz darmową konsultację księgową. Na dodatek zgarniesz jeszcze atrakcyjny bonus – 350 zł w gotówce i oczywiście zwolnienie z podstawowych opłat przez 2 lata 😊

Promocja trwa do 31.03.2021 r. Zobaczmy, kto może wziąć udział w akcji i jakie są jej dokładne warunki.

mbank.pl

Co otrzymasz za udział w promocji?

Pamiętaj, że jeśli już posiadasz firmę, to nadal masz możliwość otworzyć mBiznes konto Standard i zyskać gwarancję braku opłat przez 2 lata. Niestety, ominie Cię sama premia gotówkowa. Przedstawmy więc nagrody, jakie są do zdobycia:

1. 350 zł premii w gotówce – za otwarcie konta firmowego wraz z kartą debetową Mastercard Debit Business i wykonanie transakcji bezgotówkowych na min. 1 000 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy,

2. 2-letnie zwolnie z podstawowych opłat za:

 • otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • internetowe przelewy krajowe w PLN,
 • pierwszą kartę debetową,
 • wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Euronetu, Cashline,
 • wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander Bank Polska,
 • internetowe przelewy w EUR do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii,
 • prowadzenie mBiznes konta pomocniczego (w jego ramach za pakiet 10 przelewów internetowych w PLN miesięcznie oraz wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline i Euronetu).

W 2019 r. mBank został uznany za „Najlepszy bank dla firm” w rankingu Bankowej Innowacji Roku zorganizowanego przez magazyn „Forbes”. Bank został również laureatem w kategoriach „Bank oferujący konto firmowe” oraz „Kredyty/pożyczki dla firm”.

Kto może otworzyć firmę w promocji?

Wniosek o założenie rachunku bieżącego mBiznes konto Standard może złożyć każda pełnoletnia osoba z polskim obywatelstwem, dowodem osobistym i stałym adresem zamieszkania na terenie Polski.

Nie ma znaczenia, czy jesteś już klientem mBanku, czy dopiero zamierzasz nim zostać. Jeśli z kolei otwierasz firmę i liczysz na 350 zł premii, to nie mogłeś wcześniej prowadzić jednoosobowej działalności gospodarczej.

Z 2-letniej gwarancji braku opłat mogą za to skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, a także:

 • wspólnicy spółek cywilnych,
 • spółki jawne albo partnerskie,
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji,
 • fundacje,
 • spółki komandytowe,
 • stowarzyszenia rejestrowe lub stowarzyszenia zwykłe,
 • spółdzielnie,
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe,
 • kościoły i parafie,
 • związki wyznaniowe,
 • szkoły niepubliczne,
 • przedszkola publiczne i niepubliczne,
 • publiczne jednostki oświatowe.

Jak zgarnąć 350 zł premii?

Krótko mówiąc – zdobycie premii jest szybkie i bezproblemowe. Przypomnijmy, że o dodatkowe 350 zł możesz ubiegać się wtedy, gdy jednocześnie otworzysz firmę i konto firmowe za pomocą mBanku. Czas na szczegóły:

1. Do 31.03.2021 r. złóż wniosek promocyjny o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej za pośrednictwem mBanku wraz z rachunkiem – mBiznes konto Standard. Do powyższej daty musisz też wypełnić wszystkie niezbędne formalności.

mbank.pl

2. W ciągu 30 dni od podpisania umowy zrób transakcje bezgotówkowe na łączną sumę min. 1000 zł.

3. Premia zostanie wypłacona do ostatniego dnia miesiąca następującego po tym, w którym upłynął 30-dniowy termin spełnienia warunków aktywności. W praktyce więc bonus otrzymasz najpóźniej do końca maja 2021.

Nagroda stanowi przychód firmy, dlatego musisz ją ująć w rocznym rozliczeniu podatkowym.

Przykład. Jeśli otworzysz rachunek 20 lutego 2021, czas na spełnienie warunków aktywności, czyli wykonanie płatności bezgotówkowych masz do 22 marca 2021. Premię otrzymasz do 30 kwietnia 2021.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Jak już wspomnieliśmy, rachunek przez 24 miesiące jest zwolniony z podstawowych opłat. Trudno ocenić, jakie koszty będziesz ponosić po zakończeniu okresu promocyjnego. Na pewno będą one zgodne z Taryfą opłat i prowizji – weź tylko pod uwagę, że obecne stawki mogą się zmienić w ciągu najbliższych 2 lat 😊

Atrakcyjna oferta dla przyszłych przedsiębiorców

Bank przygotował szereg udogodnień, zarówno dla początkujących przedsiębiorców, mikroprzedsiębiorstw, właścicieli planujących instalację terminala, jak i dla przedsiębiorców, którzy wykonują niewielką liczbę przelewów miesięcznie.

Jednak jest to także świetna propozycja adresowana do osób, które przymierzają się do otwarcia jednoosobowej działalności gospodarczej. Bonus w postaci 350 zł w gotówce może nie pozwoli na zakup podstawowego wyposażenia firmy czy rozkręcenia kampanii promocyjnej, ale z pewnością będzie miłym dodatkiem na sfinansowanie mniejszych potrzeb.

Nadal nie wiesz, jaką podjąć ostateczną decyzję? Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, porównaj ofertę mBanku z innymi rachunkami. Wejdź na nasz ranking kont firmowych i spójrz, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Załóż firmę i konto firmowe z gwarancją 0 zł ”

2. Regulamin Promocji „Konto firmowe z gwarancją 0 zł”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x