Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander z RRSO od 3,99%

Gdy rozmyślamy o kredycie to pewnym i nieodłącznym skojarzeniem jest wysokość raty oraz RRSO. Co powiesz na gwarancję stałego oprocentowania przez cały okres spłaty zobowiązania? Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander Consumer Bank z RRSO od 3,99% to możliwość pożyczki nawet do 50 000 zł. Sprawdźmy, co faktycznie czyni ten kredyt mistrzowskim.

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander – bądź na bieżąco

Santander Bank Polska to następca doskonale znanej marki BZ WBK. Od tego czasu przyzwyczaił nas do wielu promocji odnoście kont bankowych, kart kredytowych, a także kredytów. Aby odpowiednio uzmysłowić sobie, w czym tkwi sekret mistrzowskiego kredytu gotówkowego, to musimy bliżej przyjrzeć się szczegółom oferty. Na naszą uwagę zasługuje przede wszystkim pięć istotnych aspektów:

 • Wysoka kwota zobowiązania – jeśli posiadasz konto w Banku masz możliwość pożyczyć od 5 000 do nawet 50 000 zł. Jako nowy klient, Twoje widełki kwotowe mieszczą się między 6 000 a 35 000 zł.
 • Atrakcyjne warunki – jako stały bywalec Santander posiadasz oprocentowanie 4,99%, a jako nowy konsument – od 3,99%.
 • Pewność stałego oprocentowania – wysokość RRSO przez cały okres kredytowania jest stała!
 • Bezpieczeństwo i wiarygodność – co 5 kredyt gotówkowy w Polsce udzielany jest przez Santander Consumer Bank. Z tego też powodu z jego usług skorzystało już ponad 10 mln Polaków.
 • Okres kredytowania – 84 miesiące dla stałych klientów oraz 60 miesięcy dla nowych klientów.

Promocja trwa do odwołania i skierowana jest zarówno do nowych, jak i stałych konsumentów.

Jak otrzymać Mistrzowski Kredyt? To nic trudnego!

Aby skorzystać z promocji oferowanego kredytu gotówkowego możesz skorzystać z różnych dróg dostępu. To Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz podpisać umowę!

 • Bez wychodzenia z domu, całkowicie online. Wystarczy do tego kilka kliknięć, a pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu 24 godzin od dnia zawarcia umowy.
 • W oddziale banku. Kredyt otrzymasz od ręki w 15 minut, w dowolnej placówce Banku.
 • Infolinia. Jeśli masz pytanie bądź chcesz doprecyzować pewne niejasności – zadzwoń na infolinię. Szybka pomoc konsultanta powinna rozwiązać Twoje wątpliwości. Telefon: 195 00**.

O Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander z RRSO 3,99% możesz wnioskować na 3 sposoby: online, telefonicznie oraz osobiście w placówce Banku. Źródło: santanderconsumer.pl

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy – jak wygląda procedura?

Proponowany przez Santander, Mistrzowski Kredyt Gotówkowy to połączenie korzyści dla dwóch segmentów klientów. Jako dotychczasowy konsument masz możliwość zaciągnąć wyższą kwotę zobowiązania. Natomiast jako nowy – posiadasz lepsze warunki cenowe.

Przyjrzyjmy się teraz bliżej etapom aplikowania o pożyczkę gotówkową w Santander.

1. Wypełnij formularz kredytowy (jako nowy klient) lub Zaloguj się do bankowości internetowej (jako obecny klient Santander). Link do wniosku podsyłamy poniżej:

Kliknij po Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander

2. Uzupełnij wniosek o dane osobowe: imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu, e-mail i kwotę zobowiązania (jako nowy klient). W bankowości internetowej przejdź do zakładki: „Oferty banku” i wypełnij wniosek (jako obecny klient Santander).

3. Oczekuj na telefon konsultanta, który przedstawi ofertę wraz ze szczegółowymi warunkami umowy.

4. Wybierz sposób dostarczenia dokumentacji. Masz do wyboru dwa możliwości:

 • Zaloguj się do aplikacji internetowej i zaakceptuj warunki umowy, a także wykonaj przelew weryfikacyjny potwierdzający Twoją tożsamość.
 • Bezpłatnie zamów kuriera, który wszystkie dokumenty dostarczy pod wskazany adres.

7. Ciesz się z dodatkowej gotówki! Otrzymasz ją przelewem bankowym lub przekazem pocztowym.

Przyjdź do oddziału i otrzymaj gotówkę nawet w 15 minut.

Mistrzowski Kredyt w Santander – dla każdego?

Zdążyliśmy już wspomnieć, że z oferty mogą skorzystać wszyscy – nowi i stali bywalcy Santander. Jednak, jak każda instytucja posiada specjalne kryteria, na podstawie których weryfikuje wnioskodawców. Są to:

 • Pełnoletność
 • Pełna zdolność do czynności prawnych
 • Minimalny dochód 2 500 zł netto
 • Minimum 5-miesięczna historia kredytowa w raporcie BIK, która na dzień zawarcia umowy o kredyt gotówkowy nie łączy i nie łączyła żadna umowa: pożyczki/kredytu gotówkowego, pożyczki/kredytu konsolidacyjnego, karty kredytowej, kredytu ratalnego z Santander Consumer Bankiem lub Santander Consumer Finanse S.A. lub AIG Bank Polska S.A1.

Ponadto, Santander wymaga przedstawienia dokumentów potwierdzających tożsamość.

 • Dowód osobisty – ewentualnie Bank uznaje kartę pobytu lub paszport i zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE lub ID Card (karta identyfikacyjna/dowód osobisty/dokument tożsamości – odpowiednik polskiego dowodu osobistego) i Zaświadczenie o zarejestrowaniu pobytu obywatela UE.
 • Zaświadczenie o dochodach – Santander honoruje dochody nie tylko w PLN, ale również w EUR, GBP, USD, CZK, CHF. Co więcej, akceptowane dochody mogą pochodzić z różnych źródeł: umowa o pracę, renta/emerytura, gospodarstwo rolne, działalność gospodarcza (w tym rolnicy prowadzący rachunkowość rolną oraz działy specjalne produkcji rolnej), pozostałe umowy cywilno-prawne.

 

4 etapy prostego wnioskowania w Santander do łatwy sposób na „zastrzyk gotówki”. Źródło: santanderconsumer.pl

Ubezpieczenie na życie w ramach Kredytu – czas na dodatkowe usługi

Santander Consumer Bank to jeden z największych banków w kraju, w którym rachunki posiada ponad 4 mln Polaków. Co więcej, decydując się na Mistrzowski Kredyt Gotówkowy z RRSO od 3,99% możesz skorzystać również z atrakcyjnej oferty indywidualnego ubezpieczenia na życie. W ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie” zyskasz też możliwość profesjonalnego wsparcia medycznego i technicznego.

W zależności od wybranej opcji otrzymasz:

 • Darmowy dostęp do dokumentacji kredytowej – w tym zaświadczenia, kopię dokumentów, wysyłkę dodatkowych blankietów wpłat zgodnych z polską normą.
 • Przypomnienia SMS – m.in. o dacie i wysokości najbliższej raty, potwierdzenia wpłat na umowę oraz jej spłatę.
 • Wydruk raz na 12 miesięcy Raportu BIK Pass Plus – raport zawiera kwoty Twoich kredytów, wysokość spłacanych rat, a także ocenę punktową Twojej historii kredytowej.

Ile kosztuje Kredyt gotówkowy w Santander?

Na sam koniec – przyjrzyjmy się kosztom i opłatom wliczonym w Mistrzowski Kredyt. Samo oprocentowanie w dużej mierze zależy od Twojej osobistej zdolności kredytowej. Minimalne RRSO wynosi 3,99% w skali roku – i co najważniejsze jest niezmienne przez cały okres spłaty zobowiązania! Oznacza to, że jeśli weźmiesz kredyt na 3 lata to płacisz identyczne raty – nawet wtedy, gdy sytuacja na rynku ulegnie zmianie.

Santander Consumer Bank to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce.  W swojej ofercie posiada kredyty, konta, ale i zakupy na raty w sklepach internetowych i stacjonarnych. Źródło: santanderconsumer.pl

Spójrzmy na przykład reprezentatywny Kredytu w Santander na dzień 1.10.2019 roku skierowanego do nowych klientów.

Stała stopa oprocentowania kredytu: 5,99%, całkowity koszt kredytu: 7 156,27 obejmuje: prowizję: 2 717,38 zł, odsetki: 4 427,90 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 25 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 32 156,27 zł; wysokość 59-miesięcznych rat 540,93 zł, wysokość ostatniej 60 raty 540,80 zł.

A teraz, propozycja Mistrzowskiego Kredytu skierowanego dla obecnych klientów. Oto przykład reprezentatywny wyliczony na dzień 15.06.2019 roku.

Stała stopa oprocentowania kredytu: 4,99%, całkowity koszt kredytu: 1973,12 zł obejmuje: prowizję: 1087,67 zł, odsetki: 874,46 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 12,79%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 11973,12 zł; wysokość 35-miesięcznych rat 337,58 zł, wysokość ostatniej 36 raty 337,46 zł.

Mistrzowski Kredyt Gotówkowy w Santander z RRSO od 3,99% możesz wziąć  online do 25 000 zł (jako obecny klient) i do 15 000 zł (jako nowy klient).

 

Źródło:

1. Strona Santander Consumer Bank, https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/mistrzowski-kredyt-gotowkowy,5.html

Autor wpisu: Paulina Krupa

30.10.2019|Promocje|
Dodaj komentarz