mKonto Intensive: 100 zł w bonie na Allegro i pakiet Allegro Smart na rok za darmo!

Promocja ważna do 31.01.2021r.

mBank przygotował kolejną, świetną akcję dotyczącą konta osobistego. Tym razem pierwsze skrzypce odgrywa mKonto Instensive, w którym nagrodami są: 100 zł w bonie podarunkowym na Allegro oraz roczny dostęp do usługi Allegro Smart za darmo. Oferta skrojona w sam raz dla miłośników zakupów internetowych.

mKonto Intensive w mBanku dla segmentu premium

Banki posiadają różne pomysły na zainteresowanie swoją ofertą nowych klientów. Najpopularniejszy z nich to oczywiście bonus pieniężny za otwarcie konta i wykonanie określonej aktywności. Jednak konieczność wyróżnienia się na tle konkurencji sprawia, że pojawiają się też inne ciekawe “smaczki”.

Załóż mKonto Intensive w mBanku i zgarnij nagrody

mBank rozpoczął właśnie Promocję “mKonto Intensive z Allegro”, w której nagrodami są: kod uprawniający do darmowego, rocznego abonamentu Allegro Smart, a także karta podarunkowa na Allegro o wartości 100 zł. Aby otrzymać bonusy musisz wykazać się niemałą aktywnością, bo Bank wymaga, m.in. zrealizowania kartą lub BLIK-iem transakcji bezgotówkowych na kwotę, co najmniej 2 000 zł. Oferta trwa do 31.01.2021 r.

Jakie nagrody zgarniesz?

Dla uściślenia faktów przedstawmy nagrody, których możesz stać się właścicielem. Za otwarcie mKonta Intensive oraz wykonanie wskazanej aktywności (operacji bezgotówkowych na min. 2 000 zł) otrzymujesz darmowe Allegro Smart na rok. Obecnie, jeśli wykupisz dostęp do usługi na rok, to z góry musisz zapłacić 49 zł. Dzięki temu korzystasz z bezpłatnych dostaw paczek do paczkomatów i punktów odbioru (przy zakupach na min. 40 zł) lub kurierem (przy zakupach na min. 100 zł), a także posiadasz pakiet darmowych zwrotów.

Drugą nagrodą, jaka trafi do Ciebie jest bon podarunkowy na Allegro o wartości 100 zł, który wykorzystasz na zakup dowolnych towarów i usług na platformie. Zanim jednak dostaniesz voucher, musisz w każdym z 3 kolejnych miesięcy (po pierwszym miesiącu otwarcia rachunku) wykonać transakcje bezgotówkowe – również na łączną kwotę min. 2 000 zł.

Przypominamy, że mBank kontynuuje 2. edycję Programu “Polecam mBank”, w którym za zarekomendowanie wybranego rachunku zdobędziesz od 75 zł do 200 zł premii! Akcja potrwa do 2.03.2021 r. Więcej pisaliśmy o niej pod linkiem.

Kto może skorzystać z Oferty?

W Promocji mKonta Intensive mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci o pełnej zdolności kredytowej, którzy od 1.01.2017 r. nie byli i nadal nie są posiadaczami lub współposiadaczami:

a) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

b) rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych: 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli posiadałeś już kiedyś konto osobiste w mBanku, lecz zamknąłeś je przed 2017 r. to bez przeszkód możesz skorzystać z oferty.

Co oferuje mKonto Intensive?

Nawet najszerszy zakres usług czy priorytetowe połączenia na infolinii nikogo nie uszczęśliwią, gdy nie będzie można korzystać z nich w razie potrzeby. Zobaczmy, czym mKonto Intensive zwraca swoją uwagę.

 • 0 zł za 3 ekspresowe przelewy w miesiącu (nawet w weekend. Maksymalna kwota przelewu to 5 000 zł),
 • Bezpłatne wypłaty z każdego bankomatu na świecie,
 • 0 zł za podstawową kartę debetową (Mastercard Intensive lub Visa Intensive),
 • Darmowe wsparcie asystenta concierge (np. pomoc w organizacji podróży, w realizacji nietypowych atrakcji lub usług dla domu i rodziny czy kreacji wizerunku),
 • Wsparcie osobistego eksperta w placówce,
 • Priorytetowe połączenie z konsultantem na mLinii,
 • Dodatkowa eKarta wirtualna (stworzona do płatności internetowych jako osobna, bezpieczna “kieszonka”. Oferuje także płatności po korzystnym kursie w USD i EUR),
 • Dostęp do karty kredytowej World Mastercard Intensive (bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie, RRSO 7,84%),
 • 2% na lokacie z funduszem (na 6 miesięcy przy minimalnej wpłacie: 5 000 zł),
 • Dokumenty na życzenie (w ciągu 24 godzin bez opłat),
 • Dostęp do inwestycji i usług maklerskich,
 • Program “Polecam mBank” (do 200 zł za polecenie konta),
 • Produkty specjalne (w tym kredyt gotówkowy, RRSO 19,28% z prowizją niższą o 50% oraz kredyt hipoteczny o najniższej marży, 2,10% lub 2,70% w zależności od wkładu własnego, brak prowizji za udzielenie kredytu).

Ile kosztuje mKonto Intensive?

mKonto Intensive skierowane jest przede wszystkim do klientów premium, którzy żyją intensywnie, rozwijają się, realizują swoje pasje i marzenia, a także oczekują zdecydowanie więcej w bankowości. Toteż są w stanie ponosić wyższe opłaty za prowadzenie takiego rachunku. Szereg korzyści, jakie oferuje wiąże się więc z miesięczną opłatą, w wysokości 49,50 zł.

Co bardzo ciekawe, równie dobrze możesz uniknąć opłaty za prowadzenia mKonta Intensive, gdy spełnisz jeden z dwóch warunków:

 • zapewnisz na Koncie miesięczny wpływ w wysokości minimum 7 000 zł lub
 • łączna suma Twoich depozytów i inwestycji wyniesie minimum 100 000 zł.

Jak odebrać nagrody?

Skro mBank twierdzi, że jest to rachunek dla osób, które oczekują więcej od bankowości – sprawdźmy, jak dokładnie przebiega harmonogram działania.

1. Najpóźniej do 31.01.2021 r. złóż wniosek o otwarcie mKonta Intensive. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

Załóż mKonto Intensive w mBanku i zgarnij nagrody

Pamiętaj, aby we wniosku zaznaczyć oświadczenie o przystąpieniu do Promocji oraz do Programu mOkazji.

2. W pierwszym, pełnym miesiącu po otwarciu rachunku, wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę minimum 2 000 zł.

3. Za powyższe działanie otrzymasz kod uprawniający Cię do rocznego abonamentu Allegro Smart. Będzie on dostępny poprzez wiadomość w serwisie transakcyjnym, na koniec drugiego miesiąca. Bonus będzie widoczny przez 3 miesiące, ale możesz go aktywować do 31.12.2021 r.

4. W każdym z 3 kolejnych miesięcy (po pełnym pierwszym miesiącu) zrealizuj kartą transakcje na łączną sumę minimum 2 000 zł.

5. Za wykonanie tej aktywności zgarniesz bon o wartości 100 zł do Allegro. Nagroda będzie dostępna w wiadomości w serwisie transakcyjnym, na koniec piątego miesiąca. Również musisz go pobrać w ciągu 3 miesięcy, choć jest ważny do końca 2021 r.

W harmonogramie działań nie obowiązują żadne konkretne daty dotyczące realizacji aktywności. Dlatego, możesz posłużyć się poniższym przykładem.

Jeśli otworzyłeś mKonto Intensive 19.11.2020 r., to pierwszy warunek aktywności musisz wykonać do końca grudnia 2020. Tym samym dostęp do Allegro Smart otrzymać do końca stycznia 2021. Następnie, od stycznia 2021 do marca 2021, wykonaj transakcje na łączną kwotę min. 2 000 zł. Tym sposobem, w kwietniu 2021 trafi do Twoich rąk bon na sumę 100 zł do Allegro.

Zwróć uwagę na szczegóły?

W każdej opisywanej przez nas akcji, staramy się uczulić konsumentów na dokładne czytanie regulaminu oraz wymogów stawianych przez banki. W przypadku tej Promocji, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów

 • Transakcje kartą. To bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność Kartą lub telefonem za zakupy w sklepie) przy użyciu Karty lub karty kredytowej, której rachunkiem do spłaty jest mKonto Intensive.
 • Transakcja BLIK. To transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym przy użyciu usługi BLIK (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie), która jest powiązana z rachunkiem założonym w Promocji.

I co równie ważne. Powyższe płatności bezgotówkowe nie mogą zostać anulowane do 15. dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je zrealizowano. W trakcie trwania akcji, nie możesz również zmienić mKonta Intensive na inny typ rachunku z oferty mBanku. W przeciwnym razie, Bank wykluczy Cię jako uczestnika Promocji. Podobnie się stanie, gdy dodasz do swojego rachunku drugiego współwłaściciela.

Mamy dobrą wiadomość – premia zwolniona jest z opodatkowania i nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym 😊

mKonto Intensive dla przedsiębiorczych

Prawdą jest, że mKonto Intensive nie jest stworzone dla każdego. To rachunek dla zdecydowanych konsumentów, którzy dysponują niemałym kapitałem, jak i miesięcznymi dochodami na poziomie minimum 7 000 zł. Oczywiście wcale to nie oznacza, że posiadając mniejsze wpływy nie możesz otworzyć mKonta Intensive. Musisz się wtedy liczyć z dodatkową opłatą za prowadzenie Konta (49.50 zł). Miłą niespodzianką jest za to darmowa karta debetowa, za którą jeszcze do niedawna mBank pobierał prowizję w wysokości 10 zł.

Za tak wysoką ceną stoi wysoka i konkretna jakość. Korzystając z rachunku posiadasz pierwszeństwo obsługi na mLinii (za 0 zł), bogatą usługę concierge oraz 3 darmowe przelewy ekspresowe w miesiącu. Otrzymujesz również dostęp do ponad 180 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, a także bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą. Jedynym problemem może się okazać wydanie kartą minimum 2 000 zł w każdym z 4 miesięcy. Dlatego przemyśl Ofertę i podejmij na spokojnie właściwą decyzję.

Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z innymi promocjami, to zerknij okiem na nasz najnowszy ranking kont osobistych. Jest on na bieżąco aktualizowany o najnowsze oferty z atrakcyjnymi bonusami.

Żródło:

1. Regulamin Promocji „mKonto Intensive z Allegro”

2. Strona mBanku, mbank.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły