Nest Bank: 200 zł premii dla nowych klientów w ramach konta osobistego

Kredyty gotówkowe - ranking kredytów 2020

To już chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Nest Bank po raz kolejny rusza z atrakcyjną promocją i na start oferuje 200 zł premii dla nowych klientów w ramach konta osobistego. Warto się jednak pospieszyć, bo pula wniosków wynosi jedyne 500 sztuk. Pomóż swojemu szczęściu!

*OFERTA NIEAKTUALNA – PROMOCJA TRWAŁA DO 31.07.2019r

200 zł premii dla nowych klientów tylko w Nest Bank!

Szukasz taniego konta osobistego – a do tego masz rychłą nadzieję na mały bonus? Choć brzmi to jak bajka, to Nest Bank w ramach promocji “200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny” oferuje na wstępie dodatkowe 200 zł na własne wydatki. Jest to więc połączenie, jak najbardziej realne i nie ma w tym krzty fantazji!

Podpucha? Nic z tych rzeczy. Wprawdzie znalazłby się jeden mankament. W teorii promocja trwa do 31 lipca 2019 roku. Jednak w praktyce oferta premiowana będzie tylko dla pierwszych 500 osób. Wcześniejsza edycja ogłoszona przez bank zakończyła się zaledwie po dwóch dniach. Zatem czas goni, a biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty nie warto z nią zwlekać! O wyczerpaniu puli i wcześniejszym zakończeniu akcji, bank poinformuje na stronie poświęconej promocji.

Nest Bank: 200 zł premii w ramach konta osobistego? To możliwe!

Nest Bank to bardzo uniwersalny bank, który działa w Polsce stosunkowo od niedawna – bo od 2016 roku. Jednak już zdążył zaskarbić sobie grono stałych klientów. Możemy też prognozować, że pula pierwszych 500 wniosków rozejdzie się w mgnieniu oka. Bo oferta nie dość, że tyczy się darmowego konta osobistego to jeszcze w zanadrzu posiada 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku. No właśnie. Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki należy spełnić, by otrzymać nagrodę?

Zgodnie z regulaminem, 200 zł premii w ramach konta osobistego przysługuje każdej osobie, która w ciągu 24 miesięcy nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w Nest Banku. Z udziału wyklucza się także wcześniejsze złożenie wniosku o wspomniane konto, które jest w trakcie rozpatrywania przez bank. Ba, Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia posiadająca ważny dokument tożsamości/paszport oraz:

 • Mająca pełnie praw do czynności cywilnoprawnych i mieszkająca na terenie kraju.
 • Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku lub do momentu uzyskania 500 zgłoszeń złoży wniosek o konto poprzez stronę Nest Bank.
 • Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku zawrze z bankiem Umowę o prowadzenie rachunku ROR.
 • Nie krócej niż do 30.09.2019 roku zapewni wpływ z wynagrodzenia, w wysokości minimum 500 zł oraz w tym samym miesiącu kalendarzowym wykona płatności kartą na sumę 500 zł1.

200 zł premii, czyli wszystko czego potrzebujesz w prostych krokach!

Aby wziąć udział w akcji Nest Bank i zgarnąć 200 zł premii, na początek złóż wniosek o konto osobiste. Przejdź śmiało na stronę banku, klikając w przycisk poniżej:

Załóż konto w Nest Banku

Cały proces trwa nie dłużej niż 15 minut. Co więcej, możesz wybrać także dogodną dla siebie formę wnioskowania: poprzez rozmowę video, przelew, kuriera lub wizytę w oddziale banku. Teraz wystarczy, że przez kolejne 3 miesiące zapewnisz sobie wpływ na minimum 500 zł w każdym miesiącu! Zlecaj również przelewy i płać kartą na taką samą sumę. Do wyboru masz transakcje kartą online, w sklepach stacjonarnych czy w punktach usługowych. I to wszystko – 200 zł ląduje na Twoim koncie.

Każdy klient Nest Banku wybiera wygodny dla siebie sposób założenia konta. Źródło: nestbank.pl.

Niemniej jednak, Nest Bank dokładnie określa, w jakich sytuacjach 200 zł premii trafi do Ciebie w ramach konta osobistego. Z promocji wykluczone są transakcje:

 • Z tytułu płatności za gry hazardowe
 • U podmiotów świadczących usługi z zakresu wymiany walut, walut wirtualnych oraz środków płatniczych
 • W formie wypłaty gotówki, np. cashback
 • Odwołane lub anulowane, np. zwrot towaru

Konto osobiste w Nest Banku – w jakiej formie otrzymam 200 zł premii?

Nest Bank podzielił premię na trzy części. Pierwszy wpływ, w wysokości 100 zł otrzymasz za wpływy z wynagrodzenia na kwotę minimum 500 zł – wykonane nie później niż do 30.09.2019 roku. Dodatkowy bonus bank wypłaci, najpóźniej do 20 dnia miesiąca, tuż po miesiącu założenia konta.

Druga premia, w wysokości 50 zł trafi do Ciebie w kolejnym miesiącu pod warunkiem wykonania w tym samym miesiącu, co najmniej jednej operacji bezgotówkowej kartą, na minimum 500 zł. Na taką samą kwotę musisz też zapewnić sobie wpływy z wynagrodzenia.

Zaś ostatnie 50 zł zyskasz w trzecim miesiącu, za spełnienie takich samych warunków, jak w miesiącu poprzednim. Premia zostanie Ci przekazana do 20-go dnia miesiąca, tuż po spełnieniu wytycznych promocji.

200 zł premii dla nowych klientów a wpływy z wynagrodzenia

Udział w promocji banku – jak ma to miejsce także w innych konkursach wymaga wnikliwego wczytania się w warunki regulaminu. W przypadku oferty 200 zł premii dla nowych klientów warto zwrócić uwagę na definicję słów: “wpływ z wynagrodzenia”, a także “transakcje kartą”. Co na ich temat mówi sam Nest Bank?

Wypełnij wniosek najpóźniej do 31 lipca 2019 roku. Pamiętaj tylko, że oferta 200 zł premii dla nowych klientów bierze pod uwagę 500 pierwszych zgłoszeń. Źródło: nestbank.pl.

W ramach kampanii, organizator za wynagrodzenie zaliczane do promocji uznaje:

Nest Bank zastrzegł sobie w regulaminie, że może zwrócić się do Uczestnika konkursu o udokumentowanie takowych wpływów. Dlatego, jeśli otrzymasz taką wiadomość – to w ciągu 7 dni musisz przesłać na wskazany adres skan dokumentu, który potwierdza wysokość otrzymywanych dochodów. W przeciwnym razie jest to równoznaczne z tym, że nie spełniłeś warunków umowy.

Zwróć uwagę również na dwie kwestie. Po pierwsze – konto osobiste w Nest Banku nie może realizować płatności związanych z działalnością gospodarczą. I po drugie – do chwili uzyskania premii dla nowych klientów, nie możesz zamknąć konta! Niedopuszczalne jest w tej kwestii nawet samo wypowiedzenie umowy. Gdy dokonasz któryś z powyższych kroków, zostaniesz pozbawiony prawa do nagrody.

Konto osobiste w Nest Banku – to się naprawdę opłaca!

200 zł premii dla nowych klientów w ramach konta osobistego to faktycznie duży atut i łakomy kąsek dla łowców promocji. Jednak jest to dobre rozwiązanie nie tylko z tego jednego powodu. Rachunek osobisty w Nest Bank to także okazja do zyskania:

 • Darmowego prowadzenia konta
 • Bezpłatnej wypłaty gotówki z każdego bankomatu w Polsce
 • Darmowej obsługi karty debetowej
 • 4% na Nest Lokacie “Witaj” dla nowych klientów
 • Do 2,25% na rachunku oszczędnościowym “Nest Oszczędności”
 • Nowoczesnych płatności mobilnych telefonem oraz zegarkiem Garmin Pay
 • Karty VISA z rabatami VISA Oferty

200 zł premii w ramach konta osobistego ma zachęcić klientów do korzystania z usług Nest Bank. Jednak bank posiada w zanadrzu wiele innych zalet. Źródło: nestbank.pl.

Pamiętaj również, że aby skorzystać z dodatkowej premii, konto w Nest Banku musi być aktywne przynajmniej do 30.11.2019 roku.

Źródło:

1. Regulamin promocji „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej Rodziny” /  https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulamin-promocji-200zl-z-nest-kontem-dla-ciebie

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły