Nest Bank infolinia i dane kontaktowe

Nest Bank infolinia

Nest Bank kontakt

Dla klientów indywidualnych
godziny pracy:
pon – sob: 7:00 – 24:00, ndz: 08:00 – 20:00

Zastrzeżenie karty:
godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Polski Bank powstały z przekształcenia Fm Banku i Polskiego Banku Przedsiębiorczości z ofertą dla klientów indywidualnych i firmowych. Jeden z najlepszych banków oferujących obsługę dla klientów detalicznych.

Sprawdź też:

Nest Bank kontakt

Nest Bank to instytucja przeznaczona dla Klientów indywidualnych, rodzin, a także wyjątkowo przyjazna przedsiębiorcom. Charakteryzuje się przejrzystymi warunkami finansowymi oraz urozmaiconą ofertą, która – jak pokazują statystyki – przypada do gustu coraz większej ilości Polaków.

Aktualnie Klienci mogą skorzystać między innymi z konta osobistego czy firmowego. Należy podkreślić, że prowadzenie takiego rachunku nie oznacza żadnych wydatków! Jest to jedna z cech rozpoznawczych tej instytucji. Ciekawą propozycją jest również konto oszczędnościowe, które pozwala zbierać pieniądze na tak zwaną „czarną godzinę”. Nest Bank chce uchodzić za przedsiębiorstwo, które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że mamy tutaj do czynienia z licznymi sposobami na pomnażanie swojego kapitału. Chodzi między innymi o lokaty czy oferty inwestycyjne. Oczywiście, każdy może skorzystać z szerokiej gamy kredytów. Maksymalna kwota, która może być pożyczona to aż 550 000 zł. Nest Bank oferuje bankowość internetową i mobilną, atrakcyjną wymianę walut, a także doradztwo unijne. Ten ostatni wariant pomaga Klientom sięgnąć po środki z Unii Europejskiej na prowadzenie własnego biznesu.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1995 roku. Początkowo funkcjonowało jako FM Bank SA. W 2013 roku nastąpiła fuzja tej instytucji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości. Od listopada 2016 roku w obiegu funkcjonuje nazwa Nest Bank. Nie jest ona przypadkowa. Trzeba bowiem podkreślić, że słowo „nest” z angielskiego oznacza gniazdo i ma kojarzyć się z Klientem jako miejsce bezpieczne i godne zaufania. Sprawdź, jak Nest Bank wypada w naszym rankingu kont osobistych!

Komentarze (27)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • Ł
  Ł
  Łukasz
  23.05.2020, 12:32

  Infolinia nieczynna w soboty i niedziele, a na stronie podają co innego.
  Porażka na całej linii.

 • W
  W
  Wanda
  11.12.2019, 14:06

  Wpłaciłam jednorazowo dwie raty kredytu,licząc na to,że wpłaty zostaną zaksięgowane na dwa miesiące.Nic z tego.Nadpłata pozostaje na koncie banku do końca okresu rozliczeniowego(u mnie jeszcze 2 lata),a przychodzą mi ponaglenia o zapłatę,wraz z odsetkami,które są ogromne.Dzwoniłam do banku,ale robią utrudnienia i twierdzą,że takie mają przepisy.Ciekawe ile odsetek dadzą za 2 lata,pewnie 2 lub 3 złote.Takie żenujące prawo możliwe jest chyba tylko w tym banku.Nigdy więcej.Z daleka od tego banku.

 • A
  A
  Anna
  10.02.2020, 19:30

  Szczerze nie rozumiem czy Wy ludzie zakładając konto w danym banku nie patrzycie nie czytacie? Ja jestem zadowolona i jestem z nimi związana od kilku lat. Jak sie bierze kredyt proponuje poczytać warunku umowy kredytowej a nie mieć pretensje. Nigdy nie miałam z nimi problemu. Mimo iż miałam dwie sprawy do rozwiązania zawsze mila obsługa i chętnie tłumaczą wszystko o co zapytam. Tez maja awarie ( zdarza sie ) też ulepszaja systemy itp. Więc jesli chodzi o mnie polecam Nest Bank.

 • B
  B
  Bogumiła
  24.06.2021, 18:20

  Informacje na stronie są nie aktualne , nie ma infolini po godzinie 18 , do godziny 18 jest niemożliwością dodzwonić się do konsultanta ,likwiduje się stacjonarne placówki i nie daje możliwości kontaktu z Bankiem . Skandal !!! Nest bank jest niewiarygodny !!!

 • I
  I
  Iza
  19.05.2020, 16:16

  Strona internetowa nest banku nie działa już dobre kilka dni. Kiedy w końcu będzie można zrobić przelew?

 • K
  K
  Kamil
  10.02.2020, 18:26

  Nigdy w życiu…. Od 16:45 próbuje się połączyć z Nest Bank już jest godzina 18:24 i oczywiście nieczynne już nie pracują. Aukcja na Allegro już dawno minęła chciałem zrobić prezent dla żony. W tym dziwacznym Nest Bank facet który pracował w tym banku w Biskupcu deklarował swoje pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Bank już nie istnieje w Biskupcu

 • A
  A
  Aleksandra
  02.01.2020, 19:29

  Najgorszy bank z jakim mialam do czynienia w Zyciu same utrudnienia i wydzwanienia ,albo bank dla tepych albo sami idioci pracuja w tym banku,to sa kpiny !!!

 • P
  P
  Pawel
  02.01.2020, 18:43

  Telefon o godz 18:40 infolinia nieaktywna ciekawe czemu piszecie ze aktywna do 24

 • K
  K
  Krzysztof,
  06.12.2019, 10:20

  Od Kilku Dni Nie Można Zalogować Się Do Systemu.
  Prawdopodobnie – NA BANK – Szykuje Się Bankructwo.

 • E
  E
  Ewa
  24.11.2019, 20:42

  Konczy mi się lokata, teraz jeszcze przeprawa z odzyskaniem pieniędzy i nigdy wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedyś byl to fajny bank z życzliwą obsługą, bez problemow..teraz masakra,nie polecam wrogowi!

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x