Nest Bank infolinia i dane kontaktowe

Nest Bank kontakt

Dla klientów indywidualnych
godziny pracy:
pon – sob: 7:00 – 24:00, ndz: 08:00 – 20:00

Zastrzeżenie karty:
godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Polski Bank powstały z przekształcenia Fm Banku i Polskiego Banku Przedsiębiorczości z ofertą dla klientów indywidualnych i firmowych. Jeden z najlepszych banków oferujących obsługę dla klientów detalicznych.

Sprawdź też:

Nest Bank kontakt

Nest Bank to instytucja przeznaczona dla Klientów indywidualnych, rodzin, a także wyjątkowo przyjazna przedsiębiorcom. Charakteryzuje się przejrzystymi warunkami finansowymi oraz urozmaiconą ofertą, która – jak pokazują statystyki – przypada do gustu coraz większej ilości Polaków.

Aktualnie Klienci mogą skorzystać między innymi z konta osobistego czy firmowego. Należy podkreślić, że prowadzenie takiego rachunku nie oznacza żadnych wydatków! Jest to jedna z cech rozpoznawczych tej instytucji. Ciekawą propozycją jest również konto oszczędnościowe, które pozwala zbierać pieniądze na tak zwaną „czarną godzinę”. Nest Bank chce uchodzić za przedsiębiorstwo, które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że mamy tutaj do czynienia z licznymi sposobami na pomnażanie swojego kapitału. Chodzi między innymi o lokaty w Nest Banku czy oferty inwestycyjne. Oczywiście, każdy może skorzystać z szerokiej gamy kredytów. Maksymalna kwota, która może być pożyczona to aż 550 000 zł. Nest Bank oferuje bankowość internetową i mobilną, atrakcyjną wymianę walut, a także doradztwo unijne. Ten ostatni wariant pomaga Klientom sięgnąć po środki z Unii Europejskiej na prowadzenie własnego biznesu.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1995 roku. Początkowo funkcjonowało jako FM Bank SA. W 2013 roku nastąpiła fuzja tej instytucji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości. Od listopada 2016 roku w obiegu funkcjonuje nazwa Nest Bank. Nie jest ona przypadkowa. Trzeba bowiem podkreślić, że słowo „nest” z angielskiego oznacza gniazdo i ma kojarzyć się z Klientem jako miejsce bezpieczne i godne zaufania. Sprawdź, jak Nest Bank wypada w naszym rankingu kont osobistych!

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
2.6/5 - (29 votes)
Komentarze (30)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • Ł
  Ł

  Łukasz

  23.05.2020, 12:32

  Wyróżniający się komentarz

  Infolinia nieczynna w soboty i niedziele, a na stronie podają co innego.
  Porażka na całej linii.

 • M
  M

  Marcin

  05.11.2019, 10:57

  Wyróżniający się komentarz

  Beznadziejna infolinia!!!!! Zero możliwości kontaktu!!! 8 razy próbowałem się dodzwonić i straciłem ponad godzinę wisząc i słuchając tej tępej gadki maszyny. Nikt nie odebrał telefonu i nie chce mi się wierzyć ze wszyscy „ pseudo konsultanci” byli zajęci….
  Po prostu żenada!!!!!!!!!!!

 • B
  B

  Bogumiła

  24.06.2021, 18:20

  Wyróżniający się komentarz

  Informacje na stronie są nie aktualne , nie ma infolini po godzinie 18 , do godziny 18 jest niemożliwością dodzwonić się do konsultanta ,likwiduje się stacjonarne placówki i nie daje możliwości kontaktu z Bankiem . Skandal !!! Nest bank jest niewiarygodny !!!

 • M
  M

  Matek

  27.05.2022, 18:26

  Wyróżniający się komentarz

  Nie mogę się zalogować nią mam umowy ramowej

 • J
  J

  Jerzy

  07.04.2022, 08:38

  Wyróżniający się komentarz

  Dlaczego Bank nie poinformował o zmianie grafiki i ogólnie kolorystyki? Od kilku dni boję się wejść bo nie wiem czy to nie jest jakaś podrobiona strona Banku.

 • n
  n

  niezadowolony

  28.09.2021, 13:05

  Wyróżniający się komentarz

  Od dnia 24- do 28 września 2021 chciałem się zalogować niestety nie mogłem . Z zadzwoniłem w poniedziałek na info co trzeba swoje odczekać jak kiedyś co było łączone przez centrale w PRL .Po wyjaśnieniu Pani sprawdziła dane i oznajmiła ze mam problem w komp. myślę ze możne i fakt wiec pojechałem do pracy i próbowałem w pracy to samo . Na drugi dzień rano znów próbowałem się zalogować niestety wiec poszedłem do kafejki internetowej i sprawdziłem to samo na drugim komp to samo . Zadzwoniłem ponownie na info swoje znów odczekałem i opowiedziałem zdarzenie procedura taka sama i pan oznajmił ze jest dostęp a później coś się zaczęło dziać i brak słyszalność pewnie taki system pozbycia się klienta . W dzisiejszych czasach TO TRAGEDIA TO LATA 60 brak tel placówki brak i każdy to ma w nosie dramat

 • I
  I

  Iza

  19.05.2020, 16:16

  Wyróżniający się komentarz

  Strona internetowa nest banku nie działa już dobre kilka dni. Kiedy w końcu będzie można zrobić przelew?

 • A
  A

  Anna

  10.02.2020, 19:30

  Wyróżniający się komentarz

  Szczerze nie rozumiem czy Wy ludzie zakładając konto w danym banku nie patrzycie nie czytacie? Ja jestem zadowolona i jestem z nimi związana od kilku lat. Jak sie bierze kredyt proponuje poczytać warunku umowy kredytowej a nie mieć pretensje. Nigdy nie miałam z nimi problemu. Mimo iż miałam dwie sprawy do rozwiązania zawsze mila obsługa i chętnie tłumaczą wszystko o co zapytam. Tez maja awarie ( zdarza sie ) też ulepszaja systemy itp. Więc jesli chodzi o mnie polecam Nest Bank.

 • K
  K

  Kamil

  10.02.2020, 18:26

  Wyróżniający się komentarz

  Nigdy w życiu…. Od 16:45 próbuje się połączyć z Nest Bank już jest godzina 18:24 i oczywiście nieczynne już nie pracują. Aukcja na Allegro już dawno minęła chciałem zrobić prezent dla żony. W tym dziwacznym Nest Bank facet który pracował w tym banku w Biskupcu deklarował swoje pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Bank już nie istnieje w Biskupcu

 • A
  A

  Aleksandra

  02.01.2020, 19:29

  Wyróżniający się komentarz

  Najgorszy bank z jakim mialam do czynienia w Zyciu same utrudnienia i wydzwanienia ,albo bank dla tepych albo sami idioci pracuja w tym banku,to sa kpiny !!!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie