Nest Bank infolinia i dane kontaktowe

Nest Bank kontakt

Dla klientów indywidualnych
godziny pracy:
pon – sob: 7:00 – 24:00, ndz: 08:00 – 20:00

Zastrzeżenie karty:
godziny pracy:
24/7

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Polski Bank powstały z przekształcenia Fm Banku i Polskiego Banku Przedsiębiorczości z ofertą dla klientów indywidualnych i firmowych. Jeden z najlepszych banków oferujących obsługę dla klientów detalicznych.

Sprawdź też:

Nest Bank kontakt

Nest Bank to instytucja przeznaczona dla Klientów indywidualnych, rodzin, a także wyjątkowo przyjazna przedsiębiorcom. Charakteryzuje się przejrzystymi warunkami finansowymi oraz urozmaiconą ofertą, która – jak pokazują statystyki – przypada do gustu coraz większej ilości Polaków.

Aktualnie Klienci mogą skorzystać między innymi z konta osobistego czy firmowego. Należy podkreślić, że prowadzenie takiego rachunku nie oznacza żadnych wydatków! Jest to jedna z cech rozpoznawczych tej instytucji. Ciekawą propozycją jest również konto oszczędnościowe, które pozwala zbierać pieniądze na tak zwaną „czarną godzinę”. Nest Bank chce uchodzić za przedsiębiorstwo, które gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że mamy tutaj do czynienia z licznymi sposobami na pomnażanie swojego kapitału. Chodzi między innymi o lokaty w Nest Banku czy oferty inwestycyjne. Oczywiście, każdy może skorzystać z szerokiej gamy kredytów. Maksymalna kwota, która może być pożyczona to aż 550 000 zł. Nest Bank oferuje bankowość internetową i mobilną, atrakcyjną wymianę walut, a także doradztwo unijne. Ten ostatni wariant pomaga Klientom sięgnąć po środki z Unii Europejskiej na prowadzenie własnego biznesu.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1995 roku. Początkowo funkcjonowało jako FM Bank SA. W 2013 roku nastąpiła fuzja tej instytucji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości. Od listopada 2016 roku w obiegu funkcjonuje nazwa Nest Bank. Nie jest ona przypadkowa. Trzeba bowiem podkreślić, że słowo „nest” z angielskiego oznacza gniazdo i ma kojarzyć się z Klientem jako miejsce bezpieczne i godne zaufania. Sprawdź, jak Nest Bank wypada w naszym rankingu kont osobistych!

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
2.6/5 - (29 votes)
Komentarze (30)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • P
  P

  Pawel

  02.01.2020, 18:43

  Wyróżniający się komentarz

  Telefon o godz 18:40 infolinia nieaktywna ciekawe czemu piszecie ze aktywna do 24

 • W
  W

  Wanda

  11.12.2019, 14:06

  Wyróżniający się komentarz

  Wpłaciłam jednorazowo dwie raty kredytu,licząc na to,że wpłaty zostaną zaksięgowane na dwa miesiące.Nic z tego.Nadpłata pozostaje na koncie banku do końca okresu rozliczeniowego(u mnie jeszcze 2 lata),a przychodzą mi ponaglenia o zapłatę,wraz z odsetkami,które są ogromne.Dzwoniłam do banku,ale robią utrudnienia i twierdzą,że takie mają przepisy.Ciekawe ile odsetek dadzą za 2 lata,pewnie 2 lub 3 złote.Takie żenujące prawo możliwe jest chyba tylko w tym banku.Nigdy więcej.Z daleka od tego banku.

 • K
  K

  Krzysztof,

  06.12.2019, 10:20

  Wyróżniający się komentarz

  Od Kilku Dni Nie Można Zalogować Się Do Systemu.
  Prawdopodobnie – NA BANK – Szykuje Się Bankructwo.

 • E
  E

  Ewa

  24.11.2019, 20:42

  Wyróżniający się komentarz

  Konczy mi się lokata, teraz jeszcze przeprawa z odzyskaniem pieniędzy i nigdy wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedyś byl to fajny bank z życzliwą obsługą, bez problemow..teraz masakra,nie polecam wrogowi!

 • K
  K

  Klotylda

  10.10.2019, 19:45

  Wyróżniający się komentarz

  Beznadzieja. Nie wiem kto pracuje w głównym oddziale w Warszawie. Tydzień temu US po przez ogniwo odblokował konto jednocześnie wysłał pismo do banku oraz ja osobiście dostarczyłam do banku pismo z US a konto dalej zajęte. Banda tumanów

 • M
  M

  Magdalena

  02.09.2019, 11:57

  Wyróżniający się komentarz

  Zdecydowanie nie polecam ani Nest banku ani firmy z grupy – Faktoria Sp. z o.o., na podstawie umów na fikcyjne usługi przejmują środki klientów, sprawa zgłoszona do działu policji gospodarczej, US – nieprawidłowe wykazywanie rozliczeń klientów, podawanie nieprawdziwych danych na dokumentach finansowych i KNF.

 • D
  D

  Damian

  23.07.2019, 17:23

  Wyróżniający się komentarz

  Nest Bank bezprawnie blokuje środki… Nie pomagają żadne ponaglenia oraz pisma
  Nie polecam złodziei.
  Kontakt jest utrudniony można dzwonić tylko na infolinię, A w przypadku problemów nie ma żadnej innej drogi kontaktu. Działy pomiędzy sobą kontaktują się przez email co jest śmieszne
  Środki zablokowali dwa tygodnie temu, bez żadnej podstawy zostawili mnie bez pieniędzy.
  Wysłałem do dnia dzisiejszego 47 ponaglen i 27 reklamacji zero odzewu … leci skarga do KNF

  • J
   J

   Julia

   02.08.2019, 05:16

   Wyróżniający się komentarz

   Zablokowali mi wszystkie środki nie ma za co żyć A mam troje dzieci sprawę daje do sądu

  • I
   I

   Iwona

   20.11.2019, 17:00

   Wyróżniający się komentarz

   Nie mogę się dodzwonić. Ciągle mi gada że konsultanci zajęci. A ja chcę tylko poinformować że nie chcę tego konta. Nie dostałam emaila z loginem. Nie mogę się zalogować. Masakra

  • a
   a

   angela

   13.08.2019, 09:25

   Wyróżniający się komentarz

   Mam tak samo, pobrali mi bezpodstawnie już kilkaset złotych, oczywiście odpowiedzi brak od 18 lipca i nie dają gwarancji że jak przyjdzie następny przelew nie pobiorą znów.

 • S
  S

  Sylwester

  07.05.2019, 11:12

  Wyróżniający się komentarz

  39 minut oczekiwania na konsultanta. Nie doczekałem się…

 • K
  K

  Krzysztof

  10.04.2019, 11:14

  Wyróżniający się komentarz

  Bez problemu dodzwoniłem się i wyjaśniłem sprawę

 • B
  B

  Beata

  09.04.2019, 20:37

  Wyróżniający się komentarz

  Wlasnie czekałam na połączenie 23 minuty,zjadło mi to 16 zł…nie doczekałam się :(

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie