Nest Bank – opinie i recenzja

Nasza ocena

5.0/5

Ocena klientów

2.9/5

Siedziba firmy

Nest Bank SA
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Dane firmy

KRS: 0000030330
NIP: 5261021021
REGON: 010928125

Jak różni są ludzie i określone grupy konsumentów, tak zróżnicowane są i także usługi bankowe. Dobrze widać to także po rynku bankowym, który wbrew pozorom potrafi za pomocą różnych rozwiązań skrajnie różnić się od innych, konkurencyjnych instytucji. Dobrym przykładem jest tutaj Nest Bank, który opracował swój wyjątkowy sposób na bankowość dla klientów indywidualnych, a także – a raczej przede wszystkim – przedsiębiorców. Przyglądamy się dzisiaj dokładnie ich ofercie.

Nest Bank to jedna z tych instytucji bankowych, która choć wyraźnie wykazuje ambicje konkurowania z największymi, komercyjnymi bankami, to stara się on podchodzić do prowadzenia tego typu usług w zgoła inny sposób. Wyraża to nie tylko stonowaną estetyką swojego serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej wraz z kampanią reklamową, ale i pakietem świadczonych usług, w których nacisk stawia się na oferowanie kont i lokat oszczędnościowych. Na ile atrakcyjna jest oferta Nest Banku i z czego dokładnie się ona składa? Sprawdzamy to w niniejszej recenzji.

Sprawdź najnowsze promocje bankowe

Nest Bank – historia i podstawowe informacje

Historia opisywanego dziś banku rozpoczyna się w 1995 roku, kiedy to niemiecki Westdeutsche Landesbank utworzył polską filię pod nazwą Westdeutsche Landesbank Polska SA. Pod tą nazwą, oferując szeroki pakiet usług dla przedsiębiorców, ugruntował on swoją działalność na polskim rynku przez kolejne lata, kiedy to w 2003 roku doszło do pierwszej zmiany nazwy na WestLB Bank Polska SA. Pod tym szyldem bank ten funkcjonował przez kolejne lata pierwszej dekady XXI wieku, kolejnych ważnych przemian doczekując się między 2010 a 2011 rokiem.

Niemiecki Westdeutsche Landsebank w ramach restrukturyzacji zdecydował się sprzedać wszystkie swoje polskie operacje, znajdując kupca w Wielkiej Brytanii. Chęć wyraził brytyjski fundusz Abris Capital Partners, któremu transakcję zakupu udało się sfinalizować w grudniu 2010 roku. Od nowego, 2011 roku, w ramach zmiany właściciela zdecydowano się dokonać kolejnej zmiany nazwy na Polski Bank Przedsiębiorczości SA. W listopadzie 2012 roku rozpoczął on świadczyć swoje usługi także dla przedsiębiorców, a rok później doszło do pierwszej w historii tego banku fuzji z FM Bank Polska SA. Przyniosła ona kolejną zmianę nazwy – na FM Bank BPB SA.

Historia nazwy, pod jaką opisywany bank działa do dziś, zaczyna się stosunkowo niedawno, bo w 2016 roku, kiedy to zarząd banku podjął decyzję o obraniu bardziej przystępnego i łatwiejszego do zapamiętania szyldu. W ten sposób, w październiku tamtego roku powołano do życia nazwę Nest Bank. Pod nią, stara się on konkurować na zatłoczonym rynku polskiej bankowości, oferując usługi stawiające głównie na lokaty i konta oszczędnościowe, a także wsparcie dla przedsiębiorców.

Nest Bank opinie

Szeroka reprezentacja banków w internecie, które chętnie rozwijają tutaj różne usługi, pozwala również na kompleksowe pozyskanie wszystkich niezbędnych informacji na temat danego banku właśnie za pośrednictwem tego medium. W ten sposób, bez wychodzenia z domu, w ciągu kilku minut przy użyciu np. telefonu czy komputera, możemy porównać interesujące oferty. Dobrym dopełnieniem do tego coraz częściej staje się także pozyskanie informacji o odczuciach dotychczasowych klientów na temat danych usług czy produktów finansowych. W tym przypadku, pomocne okazuje się hasło „Nest Bank opinie”.

W ten sposób możemy się dowiedzieć, że konsumenci cenią omawiany bank za stosunkowo niskie i przejrzyste koszty bankowych transakcji, a także bogatą ofertę lokat oszczędnościowych i kont osobistych. Doceniane są też obszerne pakiety różnych usług kierowane do drobnych przedsiębiorców i posiadaczy własnych, niewielkich biznesów. Z drugiej strony, z krytycznymi słowami spotyka się projekt wizualny i sposób działania aplikacji mobilnej, a także nieporozumienia związane z obsługą w niektórych placówkach stacjonarnych.

Z czego składa się oferta tego banku?

Nest Bank posiada bogatą ofertę zróżnicowanych usług, które kierowane są zarówno do przedsiębiorców i osób posiadających różnej wielkości rodzinne biznesy, jak i osób prywatnych potrzebujących wygodnych rozwiązań dla ich samych. Sprawdźmy, na jakie rozwiązania można liczyć, zwracając się do tego banku o pomoc.

 1. Konta osobiste.
 2. Konta oszczędnościowe.
 3. Lokaty oszczędnościowe.
 4. Podstawowe rachunki płatnicze.
 5. Kredyty dla firm.
 6. Faktoring dla firm.
 7. Konta dla nastolatków.
 8. Lokaty inwestycyjne.
 9. Konta walutowe.
 10. Fundusze inwestycyjne.
 11. Obsługa 500+.
 12. Finansowanie firmy.
 13. Konta dla podróżujących.
Nest Bank

Przegląd świadczonych usług – klienci indywidualni

Po pobieżnym opisaniu podstawowych rozwiązań i produktów finansowych, jakie składają się na ofertę Nest Banku dla wszystkich przewidzianych grup odbiorców docelowych, pora teraz obszernie scharakteryzować każdą ze świadczonych usług. Na początek, posiłkując się najświeższymi informacjami ze strony internetowej Nest Banku, przedstawiamy informację o pełnym pakiecie usług dla klientów indywidualnych.

 1. Konta.
  – Osobiste (Nest Konto).
  – Dla podróżujących (Nest Konto Waluta).
  – Dla nastolatka (Nest Konto Samodzielne).
  – Oszczędnościowe (Nest Skarbonka, Nest Oszczędności, Nest Rodzinne Oszczędności).
  – Podstawowy rachunek płatniczy (Nest Konto PRP).
 2. Oszczędności.
  – 4% dla nowych klientów (lokata).
  – 2,40% dla obecnych klientów (lokata).
  – 2,30% dla obecnych klientów (lokata).
  – 1,50% bez dodatkowych warunków (lokata).
  – 1,59% bez dodatkowych warunków (lokata).
  – 1,30% bez posiadania konta w Nest Banku (lokata).
  – 2,10% bez posiadania konta w Nest Banku (lokata).
  – 1,39% bez posiadania konta w Nest Banku (lokata).
  – Rachunki oszczędnościowe (Nest Skarbonka, Nest Rodzinne Oszczędności, Nest Oszczędności).
 3. Inwestycje.
  – Zabezpieczenie przyszłości (Nest Bezpieczna Perspektywa, Nest Spokojne Lata).
  – Inwestowanie (Nest Invest, Nest Solidne Inwestycje, Nest Przejrzyste Obligacje).
  – Fundusze inwestycyjne (Fundusze Inwestycyjne Otwarte).
  – Oszczędzanie (Plan Systematycznego Oszczędzania, Celowy Plan Inwestycyjny).
  – Lokaty inwestycyjne.
  – Agent firmy inwestycyjnej.
 4. Usługi.
  – Dla rodziny (Rodzina 500+ i Dobry Start – 300 plus).
  – Do kont bankowych (Usługi walutowe, płatności mobilne, bankomaty i wpłatomaty).
 5. Bankowość elektroniczna.
  – Bankowość internetowa.
  – Bankowość mobilna.

Przegląd świadczonych usług – przedsiębiorcy

Po obszernym opisaniu usług, jakie uzyskać w ramach Nest Banku mogą klienci detaliczni, nie sposób nie wspomnieć także o drugiej, równie ważnej grupie odbiorców – przedsiębiorcach i przedstawicielach małych firm. Poniżej przedstawiamy informacje o wszystkich narzędziach finansowych kierowanych do tego grona, również w oparciu o aktualne informacje prosto ze strony internetowej opisywanego banku.

 1. Konta.
  – Dla firm (BIZnest Konto).
  – Walutowe (BIZnest Konto Waluta).
 2. Oszczędności.
  – 1,50% BIZnest Lokata.
  – 1,59% BIZnest Lokata WIBOR®.
  – Rachunki oszczędnościowe (BIZnest Oszczędności).
  – Inwestycje (Nest Bezpieczna Perspektywa).
  – Fundusze Inwestycyjne Otwarte.
 3. Kredyty.
  – Kredyty dla firm (ratalny, ratalny profesjonalny, na rozwój).
  – Płynność finansowa (limit na koncie).
  – Rodzinna firma (kredyt dla rodzinnych firm).
  – Usługi Faktoria.
 4. Moja firma.
  – Finansowanie firmy.
  – Zarządzanie finansami.
  – Rozwój firmy.
  – Dodatkowe usługi (negocjowanie kursu walut, weryfikacja kontrahentów).
 5. Usługi.
  – Usługi walutowe.
  – Terminale płatnicze.
  – Płatności mobilne.
  – Bankomaty i wpłatomaty.
 6. Bankowość elektroniczna.
  – Bankowość internetowa.
  – Bankowość mobilna.

Nest Bank – przykład kredytu

Tradycyjnie dla naszych recenzji usług bankowych, pora obszernie scharakteryzować jeden z najpopularniejszych produktów finansowych, który dużym powodzeniem cieszy się także w przypadku Nest Bank. W przeciwieństwie jednak do wielu banków konkurencyjnych, tutaj usługi kredytowe świadczone są tylko dla przedsiębiorców. Co za tym idzie, prezentowane ogólne warunki możliwego do uzyskania kredytu pt. „BIZnest Kredyt w Ratach” wybraliśmy tylko w tej taryfie, w jakiej takie usługi są przewidziane. Co warto dodać – parametry kredytowe przedstawiamy w celu informacyjnym, by pokazać przykładowe wartości aktualne w momencie tworzenia tego tekstu.

 • Produkt bankowy: BIZnest Kredyt w Ratach.
 • Oprocentowanie kredytu: 3,3%..
 • Maksymalny okres spłaty: do 96 miesięcy.
 • Maksymalna kwota kredytu: do 550 000 zł.
 • Bez zabezpieczeń majątkowych.
 • Decyzja kredytowa do 5 minut.
 • Pieniądze na koncie do 24 godzin od wydania decyzji ws. kredytu.
 • Możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych do 3 miesięcy.
 • Możliwość wydłużenia okresu kredytowania do 6 miesięcy.

Jak pobrać wyciąg z konta Nest Bank?

Posiadacz rachunku bankowego w Nest Bank może za pomocą swojego internetowego konta do bankowości elektronicznej szybko pozyskać historię transakcji. Tłumaczymy jak to działa.

Na początku należy wejść na stronę główną Nest Banku i wybrać brązowy, prostokątny przycisk umieszczony w górnym prawym rogu, za którego pomocą należy przejść do logowania.

wyciąg nest bank

Uzyskując dostęp do okna logowania, należy wpisać najpierw swój login, a następnie hasło dostępu do konta.

wyciąg nest bank

Po wczytaniu się pulpitu bankowości online, należy już tylko wybrać podstronę „Konta”, a następnie wybrać tam podstronę „Szczegóły konta”.

wyciąg nest bank

W ten sposób przechodzimy do ostatniego kroku – klikając w „operacje na koncie”, otwiera nam się opcja „wyciągi”. Teraz pozostaje już tylko pobrać ten wyciąg, którego poszukiwaliśmy.

Nest Bank w liczbach

 • 319 357 000 – tyle złotych wynosi kapitał własny spółki Nest Bank SA.
 • 2016 – od tego roku Nest Bank funkcjonuje pod tą nazwą.
 • 1995 – w tym roku powstał Westdeutsche Landesbank Polska SA, pierwowzór dzisiejszego Nest Banku.
 • 183 – tyle placówek na terenie Polski posiada Nest Bank.
 • 181 – w tylu polskich miastach Nest Bank posiada swoje stacjonarne oddziały.
 • 100 – tyle procent udziału w Nest Banku posiada brytyjski fundusz AnaCap Financial Partners LLP.
 • 7 – tyle prestiżowych nagród i wyróżnień podczas pierwszych 3 lat działalności otrzymał Nest Bank.
 • 4 – tyle razy w ciągu pierwszych 21 lat działalności opisywany bank zmienił swoją nazwę.
 • 2 – w tylu miastach, w Warszawie i Gdańsku, Nest Bank posiada swoje główne centrale.

Nest Bank – czym się wyróżnia?

Nest Bank to przykład komercyjnego banku, który pod wieloma względami stara się podkreślić swoją oryginalność i podążać własną ścieżką. Jednak nie tylko przy przyglądaniu się dostępnym usługom za pośrednictwem minimalistycznej strony internetowej można dostrzec ciekawe aspekty, pod których względem wyróżnia się Nest Bank. Przyjrzyjmy się także mniej oczywistym i mniej znanym zagadnieniom. Sprawdźmy, pod jakimi aspektami jeszcze wyróżnia się opisywany dzisiaj bank.

 • W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych banków, Nest Bank oferuje kredyty tylko dla przedsiębiorców lub przedstawicieli rodzinnych biznesów.
 • W 2017 i 2018 roku Nest Bank został wyróżniony nagrodą serwisu internetowego Bankier.pl za najtańsze konto osobiste.
 • Jednym z podstawowych elementów, którymi Nest Bank się szczyci na tle konkurencji, jest bezwarunkowy brak opłat za wykonywanie przez klientów podstawowych operacji bankowych.
 • Spółką zależną Nest Bank jest Faktoria – firma, która zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu faktoringu dla przedsiębiorstw.
 • Właścicielem wszystkich akcji w Nest Bank jest brytyjski fundusz kapitałowy AnaCap Financial Partners LLP, do którego należy kilka europejskich banków komercyjnych, brokerów ubezpieczeniowych i firm zarządzających wierzytelnościami.
 • Zanim Nest Bank trafił pod skrzydła brytyjskiego funduszu, należał on do niemieckiego Westdeutsche Landesbank z Düsseldorfu.
 • W 2018 roku Nest Bank został nagrodzony wyróżnieniem Laur Pośredników Finansowych.
 • Obecna nazwa Nest Bank, wywodzi się z języka angielskiego, w którym słowo nest oznacza gniazdo. Ma to wywoływać skojarzenia z zaufaniem, rodzinnym ogniskiem oraz bezpieczeństwem.
Nest Bank

Nest Bank – nasza opinia

Nest Bank jest instytucją, która zwraca uwagę swoim nieszablonowym podejściem do usług bankowych. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się on nienachalnymi, gustownie wykonanymi reklamami, dzięki którym konsumenci usłyszeli na masową skalę o tej stosunkowo młodej marce i szybko zaczęli poszukiwać więcej informacji na jej temat. Także i po bliższym przyjrzeniu się, prosta i minimalistyczna stylistyka strony internetowej może naprawdę się podobać, dodatkowo przyciągając uwagę przejrzystym i prostym rozplanowaniem informacji.

->Sprawdź też: Nest Bank konta oszczędnościowe opinie

Nietypowym rozwiązaniem jest skierowanie oferty kredytowej wyłącznie do klientów z sektora przedsiębiorstw i małych firm – ogranicza to grono potencjalnych klientów korzystających z tego, bądź co bądź, bardzo popularnego sposobu finansowania, z którego szeroko korzystają przecież także i klienci prywatni. Nest Bank stara się to jednak im zrekompensować poprzez postawienie na rozbudowaną ofertę kont oszczędnościowych oraz kont osobistych. Pod tym względem, faktycznie, rozumiemy, dlaczego to sztandarowy produkt tej instytucji. Uwagę zwraca np. brak opłat za podstawowe operacje.

Nest Bank to zatem młoda bankowa marka, która pod wieloma aspektami łamie utarte bankowe schematy, niekiedy stosując wręcz ekscentryczne rozwiązania (jak brak kredytów konsumenckich). Nie da się jednak ukryć, że jego oferta jest nasycona wieloma interesującymi rozwiązaniami, które powinny zwrócić uwagę szczególnie tych, którzy szukają dobrego konta oszczędnościowego lub pewnego finansowania dla swojego biznesu.

Dane kontaktowe dla klientów

Infolinia dla klientów indywidualnych:

 • 22 438 41 41

Infolinia dla przedsiębiorców:

 • 22 438 41 41

Zastrzeganie kart:

 • 22 438 41 41

Informacje na temat spółki

Nest Bank

 

Nest Bank SA

Rodzaj:
Bank komercyjny
Charakter działalności:
Bank uniwersalny
Utworzony:
1995
Numer REGON:
010928125
Numer KRS:
0000030330
Numer NIP:
5261021021
Adres siedziby:
ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa

 

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie banku i jej elementach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 14 kwietnia 2020 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
2.9/5 - (29 votes)
Komentarze (37)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • a
  a

  aleksandra

  07.04.2021, 12:52

  Wyróżniający się komentarz

  Nest Bank. Nie polecam. Z konta znikneło prawie 20 tyś. Stwierdzili ze ich zabezppieczenia były ok. Ktos wkradł sie na konto i ustanowił siebie zaufanym zleceniobiorca i przez kilka przelewów oczyscił konto. Mimo ze nie dostałam informacji o przelewach – było ok. Sprawca ustalony ale nie odnaleziony. Postepwanie umozone. To było 2 lata temu do dziś bank nie oddał pieniedzy , mimo ze według prawa bankowego mięli obowiązek oddac juz w pierwszym dniu roboczym ale tego nie zrobili. Mimo kilku reklamacji pieniadze nie odzyskane. Bedziemy sie sądzic.

 • m
  m

  mar

  15.03.2021, 21:17

  Wyróżniający się komentarz

  zablokowali mi karte, bo nie poodbala im sie jedna transakacja. Przez caly dzien nie moge jej SKUTECZNIE odblokowac. Rozmawialam juz z 8 osobami na infolinii, z tego 3 twierdzily, ze wlasnie mi karte odblokowują. I kazda mowila, ze do tej pory nadal byla zablokowana. Skutek taki, ze karta nadal zablokowana. Dodzwonienie sie do zywej osoby tez wymaga duzo cierpliwosci, bo system automatycnzie rozlacza, jesli jest kolejka dluzsza niz 10 minut.

 • P
  P

  Piotr

  17.02.2021, 23:18

  Wyróżniający się komentarz

  nie polecam , zadzwonił przedstawiciel Nest Banku , zaproponował kredyt , przemyśleliśmy , oddzwonił za kilka dni i podaliśmy wszystkie dane do wniosku + dokumenty na maila do wniosku . Powiedział że do 5 dni analityk będzie analizował i przedstawią ofertę . Zero odzewu ze strony banku co mają dla nas za ofertę po przeanalizowaniu dokumentów firmowych. Napisałem po 7 dniach do konsultanta wiadomość email po co głowę zawracał skoro nawet nie raczył przedstawić nam wyliczonej oferty, odpisał mailowo że już tej oferty o którą wnioskowaliśmy nie ma i w tej sprawie informował nas mailowo. Przejrzałem spam , kosz , skrzynkę odbiorczą i nie znalazłem żadnej informacji z jego strony . Najbardziej mnie denerwuje niekompetencja pracownika i dodatkowo mój skoring w BIK ucierpiał punktowo gdyż wnioskując sprawdzał naszą historię . W chwili obecnej dzięki panu z nest banku mam skoring 73% tj średnia a miałem 74% bardzo dobrą a i tak nie dowiedziałem się co mają do zaoferowania. Brak słów !!!

 • D
  D

  Dariusz

  11.12.2020, 21:18

  Wyróżniający się komentarz

  Daremny bank .
  Jak ktoś chce się denerwować współpraca z tym bankiem to proponuje współpracować i powierzyć im pieniądze.
  Natomiast bank zatrudnia osoby nie czytając że zrozumieniem i nie umiejace korzystać z telefonów służbowych.
  Więcej przykładów podam w najbliższym czasie .

 • E
  E

  EWelina

  21.10.2020, 15:31

  Wyróżniający się komentarz

  Kpina i tyle!!! Konto zakladalam przez internet, przechodzilam trzy razy weryfikacje bo ciagle cos bylo nie tak… ponad dwie godziny spedzilam przed komputerem pokazujac dowod osobisty ze wszystkich stron bo ciagle byl problem a to przerwane polaczenie a to kody sms ktore nie dochodza… po hmm dwoch i pol miesiaca uzytkowania nagle dostaje maila ze dostep do bankowosci elektronicznej i mobilnej zostal zablokowany poniewaz osoby trzecie podjely probe logowania… w rzeczywistosci zalogowal sie maz i wyslal zapytanie o konto maklerskie i podpisal sie swoim imieniem czyli coz nei byla to proba zalogowania sie a zalogowanie sie i skontaktowanie z bankiem. Przy polaczeniu z infolinia kazali mi sie zglosic do oddzialu z dowodem – mieszkam za granica ekhem fajnie… zalozylam konto przez neta zeby nie musiec latac do oddzialu a tu nagle chca mnie widziec z dowodem gdzie konto moglam zalozyc przez kamerke internetowa. Na infolinii maja w dupie nie szukaja rozwiazania tylko odsylaja do oddzialu i zadne tlumaczenia nie pomagaja…. a co smieszniejsze wniosek o odblokowanie moge zlozyc przez neta… i odpowiedz otzymam mailem o tym jak sie zalgowac na swoje konto…. smiech na sali….

 • P
  P

  Przedsiębiorca

  22.09.2020, 18:08

  Wyróżniający się komentarz

  Niestety bank i to przez małe „b” jest to bardziej pseudo bank,pełen pracowników nie kompetentnych,olewających swoją pracę, nietrzymających się procedur a szczególnie olewających prawo bankowe,już nie wspominając o prezesie i radzie nadzorczej,która jest zbieraniną oszustów mamiących ludzi i pracowników przez których upadają firmy i ludzie tracą firmy. Jest szereg dokumentów potwierdzających błędy proceduralne i łamanie prawa bankowego. Proszę uważajcie zanim będziecie zaczynali współpracę z tą szemraną instytucją. Jeszcze chwila i wiele dokumentów podpisanych i wystawionych przez nich i przez prezesa i potwierdzone jeszcze przez KNF i inne finansowe instytucje znajdzie się na rynku i oby prezes dzięki tym działaniom musiał podać się do dymisji i reszta ludzi którzy stoją za wieloma sprawami gdzie zostały złamane wszelkie zasady i prawa bankowe a już nie wspomnę o łamaniu praw człowieka.

  • L
   L

   Lubicz

   09.11.2020, 09:27

   Wyróżniający się komentarz

   A moze jakies szczegoly, przyklady? Bo taki wylew pomyj – nie twierdze, ze nieuzasadniony, bo tego
   nie moge wiedziec – wyglada wrecz na probe oczernienia, zamiast pomoc w wyrobieniu sobie opinii. Prosze o jakies fakty.
   Pozdrawiam

  • D
   D

   Dariusz

   12.12.2020, 07:01

   Wyróżniający się komentarz

   Konkret
   1 przelewy do komornika wszystkie banki do 7 dni od daty wplywu srodkow (komornicy nie kwestionują bo zawsze
   może być jakaś reklamacja ) A nest bank w tym samym dniu wysyła
   2 korespondencję wysłane od innych do dnia dzisiejszego nie wyjaśnione
   3 komornik oddał pieniądze bo dostał ugodę to jakiś nie czytaty pracownik z powrotem odsyła pieniądze temu samemu komorników
   4 brak jakiegokolwiek logicznego podejścia pracowników do klientów
   ( ani nie racza oddzwonić ani poinformować)

  • W
   W

   Wiktoria

   08.04.2022, 08:06

   Wyróżniający się komentarz

   Przestrzegam przed podjęciem współpracy z bankiem .Doradca finansowy(chyba tylko z nazwy) uporczywie dzwonił ,żeby nakłonić mnie do zakupu obligacji,obiecał duży zysk,tymczasem już go .nie ma ,a moje ciężko zarobione pieniądze zamiast obiecanego dwucyfrowego zysku,topnieją w oczach.Dzwoniłam do centrali,pani obiecała skontaktować z doradcą,ponoć specjalista,odezwał się raz ,miał zapoznać się ze sprawą i oddzwonić.Mija miesiąc i cisza!!! Kogo oni tam zatrudniają??Noszę się z zamiarem napisania skargi do KNF

 • a
  a

  anerianna

  21.09.2020, 08:45

  Wyróżniający się komentarz

  Ja naprawdę nie rozumiem dlaczego w tym banku księgowanie płatności kartą, tak żeby pobrać potwierdzenie transakcji trwa 4 dni !!!!! A przekazujący pieniądze jeszcze pobiera za to złotówkę opłaty!!! Nie dość, że muszę czekać to jeszcze jestem stratna. Nie podoba mi się chyba czas zamknąć konto.

 • P
  P

  Pomoc drogowa

  18.08.2020, 18:08

  Wyróżniający się komentarz

  Za przelew do instytucji 24.20 oplata rzekomo w Nest banku 150 zł to jest kpina nigdy więcej nie polecę nikomu tego czegoś i zamykam konta

  • o
   o

   onyx

   25.04.2023, 18:00

   Wyróżniający się komentarz

   Zamknięcie konta to najmniejszy dla tych lichwiarzy wymiar kary.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie