Nowe eKonto w mBanku i 150 zł premii dla nowych klientów

Nowe eKonto w mBanku i 150 zł premii dla nowych klientów

Już po raz kolejny z rzędu mBank w ramach VI edycji: “eKonto z premią” oferuje zgarnięcie dodatkowej gotówki. Nowe eKonto w mBanku i 150 zł premii brzmi kusząco zważywszy, że warunki promocji są bardzo atrakcyjne. Oprócz pieniężnego bonusu klient otrzymuje w pakiecie oprocentowanie 2,6% na koncie oszczędnościowym “Moje cele”. Ale to nie wszystko!

Nowe eKonto w mBanku – 150 zł premii dla nowych klientów za zasilenie konta

mBank już niejeden raz pokazał, że stara się jak najlepiej dbać o potrzeby i oczekiwania swoich klientów. W najnowszej odsłonie proponuje założenie konta osobistego, za które możesz zyskać sporo gotówki. Tym razem jest to 150 zł premii dla nowych klientów, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz promocyjne oprocentowanie na dodatkowym rachunku oszczędnościowym “Moje cele”, w wysokości 2,6%. Co należy zrobić?

Wystarczy, że dwukrotnie zasilisz swoje konto kwotą 1 000 zł i zrobisz 5 transakcji kartą w dowolnej sumie. Po tym zabiegu możesz spodziewać się bonusu wprost od mBanku. Promocja trwa od 9 sierpnia 2019 roku do 30 października 2019 roku.

To wszystko wiąże się z nowy produktem bankowym, jakim jest eKonto z premią.

Złóź wniosek

eKonto z premią – jakie są warunki promocji?

Parametry uczestnictwa w ofercie tak, jak w poprzednich edycjach nie uległy zmianie. Z promocyjnych 150 zł premii dla nowych klientów skorzystasz, gdy:

  • Jesteś nowym klientem mBanku – bank przez to rozumie osobę, która począwszy od 1.01.2017 roku nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta w mBanku o numerach rozliczeniowych: 1140 2004 lub 1140 2017.
  • W okresie promocyjnym złożysz wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto osobiste, zwane eKontem promocyjnym wraz z wydaniem karty debetowej,
  • Zaakceptujesz we wniosku oświadczenia o treści wskazanej w części “X. Oświadczenia”.
  • Zawrzesz umowę o prowadzenie osobistego rachunku bankowego. Pamiętaj, że musi to być umowa indywidualna – nie możesz założyć konta wspólnie z drugą osobą!
  • W ramach promocji nowe eKonto w mBanku i 150 zł dla nowych klientów, masz prawo skorzystać z promocyjnego oprocentowania: 2,6%, gdy otworzysz przypisany do konta osobistego – rachunek regularnego oszczędzania “Moje cele”1.

Pamiętaj: w promocji możesz założyć jedynie rachunek indywidualny – za konta zakładane wspólnie nie przysługują bonusy!


150 zł premii dla nowych klientów mBanku – pierwszy “strzał”

Jak już wspomnieliśmy – nagrodą w promocji jest bonus główny, czyli dodatkowe 150 zł. Jednak organizator wręcza je laureatom w dwóch mniejszych częściach. Pierwszą część premii – czyli 100 zł otrzymasz za wykonanie pierwszego zadania, a kolejne 50 zł – za zrealizowanie drugiego. Na czym polegają?

Doładowanie konta  na minimum 1 000 zł oraz 5 transakcji w ciągu miesiąca to najważniejsze parametry, by zyskać dodatkowe 150 zł. Źródło: mBank.pl

W pierwszym kroku musisz zwyczajnie założyć eKonto osobiste i w ciągu 7 dni od otwarcia promocyjnego eKonta, zasilić je jednorazową kwotą o wartości minimum 1 000 zł. UWAGA: Nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem bądź współwłaścicielem.

Ponadto wykonaj minimum 5 transakcji kartą promocyjną – mogą to być płatności telefonem lub transakcje BLIK-iem. Ów płatności nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś. W przeciwnym razie, mBank nie zaliczy ich do wymaganej puli. Premia w wysokości 100 zł trafi na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.

50 zł nagrody – drugi “strzał” dla nowych klientów mBanku

Kolejna część premii – czyli 50 zł zostanie przekazane, jeśli wypełnisz drugie zadanie promocyjne. Tutaj – czas na powtórkę – czyli, jak w punkcie powyżej w nowym miesiącu musisz dokonać zasilenia rachunku o kolejny wpływ 1 000 zł oraz wykonać 5 transakcji kartą/BLIK-iem. Oczywiście muszą być powiązanie z nowym kontem.


Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym wykonaną: kartą promocyjną lub kartą kredytową, której rachunkiem do spłaty jest eKonto promocyjne.


W gwoli ciekawostki możemy dodać, że podobnego zasilenia na rachunek możesz dokonać z drugiego konta w innym banku bądź z rachunku osoby trzeciej. Nie muszą to być wpływy z wynagrodzenia lub tym podobne. Premia w wysokości 50 zł trafi na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego. Oba bonusy zwolnione są z opodatkowania.

Przykład – nowe konto w mBanku i 150 zł premii dla nowych klientów

Premia za nowe konto w banku zgodnie z założeniami przebiega w dość prosty i mało skomplikowany sposób. Zaprezentujemy to na przykładzie:

Przystąpiłeś do promocji 1 września – po czym zakładasz konto i w ciągu 7 dni, czyli do 8 września zasilasz je kwotą minimum 1 000 zł. Następnie do końca października wykonujesz z eKonta co najmniej 5 transakcji. Bank przelewa pierwszą turę premii do końca listopada. W listopadzie ponownie doładowujesz konto sumą 1 000 zł i realizujesz minimum 5 transakcji. W grudniu odbierasz kolejny bon na 50 zł.

Prosty wniosek o założenie konta możesz złożyć online lub w placówce banku. Źródło: mBank.pl

150 zł premii dla nowych klientów mBanku to nie wszystko!

Pozytywnym aspektem promocji jest również rachunek “Moje cele”, na którym masz możliwość zyskać dodatkowe 2,6% w skali roku dla kwot do 20 000 zł. Powyższe oprocentowanie będzie obowiązywało do 29.02.2020 roku i po tym okresie przyjmie stawkę zgodną z Tabelą oprocentowania.

Warto wspomnieć, że program oszczędnościowy “Moje cele” to automatyczne odkładanie przy każdorazowej płatności kartą, wypłacie pieniędzy z bankomatów czy zlecaniu przelewów. Jednym słowem – program wspiera Twoje oszczędności i pozwala osiągać wyznaczone cele, dla których chcesz gromadzić pieniądze. Dlatego przy obecnym niewysokim oprocentowaniu lokat bankowych jest to z całą pewnością duża zaleta konta oszczędnościowego2.

Konto osobiste w mBanku – nowa jakość bankowości

Patrząc na ogólny wizerunek instytucji bankowej trzeba przyznać, że mBank prezentuje się całkiem korzystnie na tle konkurencji. Zasługuje na to jego daleko idąca funkcjonalność – darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku, 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł we wszystkich bankomatach w kraju. Jednak to nie wszystko. Bank oferuje także:

  • Spersonalizowaną kartę – to klient decyduje, jak ma wyglądać jego karta do rachunku.
  • Wygodną aplikację mobilną – płatności telefonem, tymczasowe blokowanie karty, kiedy potrzebujesz.
  • Usługę wielowalutową – płatności w wybranej walucie bez kosztów przewalutowania.
  • Program PolecamBank – 200 zł za polecenie konta, mOkazje, czyli zbieraj pieniądze na popularne produkty i marki dostępne w serwisie transakcyjnym.
  • Placówki mBanku – otwarte w centrach handlowych do późnych godzin, także w weekendy.

Dodatkowe premie dla nowych klientów to nie jedyne, co ma do zaoferowania mBank. W zanadrzu posiada wiele ciekawych ofert. Źródło: mbank.pl

150 zł premii dla nowych klientów w mBanku – czy to się opłaca?

Propozycja mBanku dla nowych klientów niewątpliwie może być lubiana przez łowców okazji bankowych. Nagrody w formie pieniężnej, rabaty do popularnych marek oraz atrakcyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym to pakiet nowoczesny, który przy okazji zachęca do oszczędzania. Jedynym minusem oferty jest konieczność doglądania terminów wszystkich warunków stawianych przez bank.

Jednak pomimo pewnych niedogodności warto zwrócić uwagę na nowe eKonto w mBanku i dodatkowe 150 zł premii dla nowych klientów. Ostatecznie może to być niezła oferta.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „eKonto z premią – VI edycja”, https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-vi-edycja-29-02-2020.pdf

2. https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/promocje/ekonto-z-premia-vi-edycja/


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły