Online Gotówka – opinie klientów i recenzja

Złóż wniosek

Szczegóły pożyczki

Przykład reprezentatywny

Złóż wniosek
Szczegóły pożyczki
Kwota
400 - 15 000 zł
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
Pierwsza pożyczka gratis
Nie
Sposób weryfikacji
wiele możliwości
? Wourmie - bez przełewanie śriodków, Blue media - przełew 1 zł
Metoda wypłaty
na konto bankowe
Czas wypłaty
15 minut
? w dniach poniedziałek - sobota
Godziny pracy w sobotę
24/7
Okres spłaty
30 - 65 dni
Maks. kolejna pożyczka
400-15000 zł
Maks. pierwsza pożyczka
400 - 5 000 zł
Oprocentowanie
19 %
RRSO
119 %
? W przypadku pierwszej darmowej pożyczki 0%.

Wymagania:

Konto w banku
Zaświadczenie o zarobkach
Wszelkie dane i koszty przedstawione w porównywarce mają charakter poglądowy. Całkowity koszt zobowiązania jest uzależniony od zdolności kredytowej klienta oraz indywidualnego wniosku.

Reprezentatywny przykład pożyczki: W przypadku pożyczki w wysokości 10 000 zł na okres 65 dni RRSO wynosi 119%, stopa oprocentowania 19,0% rocznie, a prowizja 1 160,25 zł. Całkowita kwota do zapłaty to 11 498,90 zł.

Nasza ocena:

5.0/5

Ocena klientów:

2.8/5

Siedziba firmy

Compare Group LLC
Office 10, Level 1, Sharjah Media City

Dane firmy

NIP: 1803608

Oferta chwilówek z jednej strony daje ogromny wybór, z drugiej strony bywa przytłaczająca. Przydałoby się więc to wszystko zebrać w jednym miejscu. Tutaj z pomocą przychodzi broker Online Gotówka – wystarczy złożyć wniosek, a on zajmie się resztą. Czy w praktyce jest to równie atrakcyjne?

Pożyczki online to sposób na szybkie zasilenie swojego budżetu niezbędnymi środkami, bez formalności i wychodzenia z domu. Jak to jednak często bywa z tego typu usługami, są one w założeniach tak obiecujące i odpowiadają na potrzeby tak wielu ludzi, że z czasem trudno zliczyć firmy, które się w internetowych pożyczkach specjalizują.

Szukając pożyczki pozabankowej online, wybór jest tak ogromny, że chwilówka zamiast bycia błyskawiczną – przyprawia nas o ból głowy, bo nie wiemy którą wybrać. Jaka jest na to recepta? Platformy pożyczkowe takie jak Online Gotówka, które oferują nam nie tylko atrakcyjne pożyczki internetowe, ale i oszczędność czasu i preferencyjne warunki. Zbierają one oferty nawet od kilkudziesięciu firm w jednym miejscu, wysyłając jeden wniosek do każdej z nich!

online gotówka
onlinegotowka.pl

Podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Online Gotówka to pośrednik pożyczkowy, który sam w sobie nie jest podmiotem, który pożycza nam pieniądze i nie zawiera z nami umowy. Jak przystało na brokera, platforma ta współpracuje z firmami pożyczkowymi, pozwalając na przekazanie do nich wniosku poprzez jedno kliknięcie.

Na stronie internetowej Online Gotówki wybieramy, ile chcemy pożyczyć, na jak długo i składamy wniosek. Niebawem otrzymujemy odpowiedź, potem zawieramy umowę z pożyczkodawcą, który zgadza się na przedstawione warunki, a najpóźniej do kolejnego dnia środki są na naszym koncie bankowym.

Skąd wzięła się Online Gotówka? Jest to nowy gracz na rynku usług pozabankowych, który pojawił się z inicjatywy holenderskiego Compare Group LLC, które swoją siedzibę i miejsce rejestracji działalności posiada w egzotycznej Szardży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ta organizacja wystartowała w 2018 roku i cieszy się już międzynarodowym zasięgiem swoich usług. W 2021 roku polski rynek stał się kolejnym punktem w portfolio usług Compare Group.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Aby szybko zapoznać się z niezbędnymi do spełnienia warunkami, wystarczy skierować się do zakładki z pytaniami i odpowiedziami. Już na samym wstępie klikając w sekcje „Kto może otrzymać pożyczkę?” oraz „Kto nie może otrzymać pożyczki?” rozwiewane są wszystkie wątpliwości.

 • Z usług platformy Online Gotówka mogą korzystać osoby, które ukończyły co najmniej 18. rok życia.
 • Konieczne jest okazanie i zweryfikowanie dowodu tożsamości.
 • Należy posiadać stałe źródło dochodu, które jest udokumentowane.
 • Online Gotówka oferuje pożyczki pozabankowe wyłącznie dla klientów z obywatelstwem polskim.
 • Aby otrzymać pożyczkę, konieczne jest też posiadanie konta w jednym z działających w Polsce banków.
 • Do rozpatrzenia wniosku konieczne jest też wskazanie swojego aktualnego numeru telefonu komórkowego oraz adresu poczty e-mail.

Warto wyodrębnić też wymagania dotyczące kwestii historii oraz zdolności kredytowej wnioskującego o pożyczkę.

 • Kluczowym warunkiem otrzymania pozytywnej odpowiedzi na złożony przez nas wniosek jest brak zaległości w spłacie jakichkolwiek kredytów czy pożyczek.
 • Wnioskujący o pożyczkę nie może być wpisany do żadnego z rejestrów dłużników.
 • Jeżeli ponownie wnioskujemy o pożyczkę w Online Gotówka, to nie możemy posiadać nieuregulowanych poprzednich pożyczek.

Warto pamiętać, że niekiedy potrzebne może być okazanie dodatkowych dokumentów przy wniosku pożyczkowym, jak np. potwierdzenie dochodu.

Jakie bazy sprawdza Online Gotówka?

Klient ubiegający się o pożyczkę za pośrednictwem brokera Online Gotówka nie może posiadać zaległości w spłacie zobowiązań. Co za tym idzie, zostanie to zweryfikowane w gromadzących tego typu dane rejestrach. Nie zostały one wyodrębnione z nazwy, dlatego pozostaje nam jedynie wskazać przykładowe bazy, do których firmy pożyczkowe z reguły zaglądają w celu otrzymania informacji o historii kredytowej klienta.

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej.
 • BIG InfoMonitor.
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów
 • ERIF
 • KBIG – Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej.

Warto pamiętać, że pośrednicy pożyczkowi, tacy jak Online Gotówka, nie sprawdzają bezpośrednio informacji np. w KRD. Robią to pożyczkodawcy, do których przekazywany jest wniosek.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Jak przystało na platformę internetową, złożenie wniosku w Online Gotówka jest bardzo proste i przejrzyste. Przyjrzyjmy się jak wygląda to krok po kroku.

 1. Wejdź na stronę internetową Online Gotówka i przyjrzyj się kalkulatorowi pożyczkowemu znajdującemu się po prawej stronie.
 2. Za pomocą pierwszego suwaka wybierz dogodną kwotę pożyczki, a następnie odrobinę niżej w ten sam sposób ustal, jaki termin spłaty pożyczki będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.
 3. Rzuć okiem na automatycznie obliczone koszty pożyczki i RRSO, a także podaną łączną kwotę do spłaty.
 4. Teraz pora wybrać przycisk „Weź swoją pożyczkę” i przejść dalej.
 5. Wypełnij wniosek o pożyczkę podając swoje podstawowe dane osobowe jak m.in. imię, nazwisko, numer PESEL czy numer i seria dowodu osobistego. Ponadto podaj też numer telefonu i adres poczty e-mail, i zaakceptuj politykę prywatności.
 6. Po uzupełnieniu pozostałych niezbędnych informacji i złożeniu formularza wraz z dokonaniem potwierdzenia kodem SMS, co łącznie zajmuje ok. 10 minut, nasz formularz zostanie przekazany partnerom platformy Online Gotówka.
 7. Zaczekaj na odpowiedź, co potrwa również do kilkunastu minut.
 8. Teraz pozostaje już tylko oczekiwać przelewu środków wprost na nasze konto bankowe.
Przejdź na stronę Online Gotówka

Partnerzy platformy Online Gotówka mogą przekazać przelew z przyznaną pożyczką tradycyjnym lub szybkim przelewem – oznacza to, że środki znajdą się na naszym koncie od kilku minut do najpóźniej kolejnego dnia roboczego.

Parametry pożyczek w Online Gotówka

Pamiętając o tym, co od lat jest już standardem w branży internetowych pożyczek, Online Gotówka starannie przedstawia informacje na temat dostępnych parametrów pożyczek zarówno pod kątem wysokości, jak i terminu spłaty. Wszystko za pomocą wspomnianego już wyżej kalkulatora.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość dostępnej pożyczki w Online Gotówka to już 400 złotych. Kwotę tę można systematycznie zwiększać co 100 złotych aż do maksymalnej dostępnej wartości w postaci 5000 złotych. To nie wszystko – klienci zarejestrowani, którzy korzystali już w przeszłości z usług Online Gotówka, mogą liczyć na jeszcze większą kwotę pożyczki, nawet do 15 000 złotych.
 • Termin spłaty.
  W przypadku terminu spłaty, niezależnie od kwoty pożyczki oraz tego, który raz korzystamy z usług Online Gotówka, zawsze wynosi on od 30 do 65 dni.

Pożyczasz po raz pierwszy? Otrzymujesz całkowicie darmową pożyczkę!

Online Gotówka – nasza opinia

Jeżeli nie posiadamy szczególnie kosztownych wydatków do sfinansowania, a planujemy np. remont mieszkania czy wyjazd wakacyjny, to oferta platformy pożyczkowej Online Gotówka brzmi jak bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie że długość spłaty jest dość elastyczna – wynosi od 30 do 65 dni. Dodatkowo spotkamy tu liczne bonusy w pakiecie takie jak programy lojalnościowe, opcja wcześniejszej spłaty czy dostępność obsługi przez 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem niedzieli. Nie jest to oczywiste w przypadku platform pożyczkowych – i za to duży plus!

Online Gotówka wyróżnia się możliwością refinansowania pożyczki nieograniczoną ilośc razy na 7 lub 30 dni!

Dane kontaktowe dla klientów

Telefon:

 • 799 393 685 

Fax:

 • +48 22 350 78 44

Poczta e-mail:

 • info@onlinegotowka.pl

Informacje na temat spółki

 

Compare Group LLC

Rodzaj prezentowanej firmy:
Pośrednik pożyczkowy
Lokalny rejestr:
Registrar of Corporations
Numer rejestru:
1803608
Adres: 

Office 10, Level 1, Sharjah Media City, Szardża, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie pożyczkowej oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 10 czerwca 2021 roku.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
2.8/5 - (6 votes)
Komentarze (3)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • T
  T

  Tadek

  18.06.2022, 09:57

  Wyróżniający się komentarz

  Oferują pierwszą za gratis a w końcu dają kontroferte po prostu Oszuści tak samo ja Szybka Gotówka!!!

 • D
  D

  Daro

  23.02.2022, 01:26

  Wyróżniający się komentarz

  Uważajcie na tą firmę bo to zwykła lichwa która skończy w sądzie nałożą na nich karę predzej czy później bo nie ma możliwości naliczania tak kolosalnych odsetek w tak krótkim czasie z tym że od początku są na to przygotowani mając pod innymi nazwami kilka innych wyłudzają żywnie gotowke np. Pożyczasz 2000 zł za 2 miesiące już masz 3200 zł pisząc że pożyczyłeś 2550 zł i nakładają kolejne 600 to nie jest zgodne z żadnym prawem a jeszcze to jest w tabeli pożyczek powinno być z nagłówkiem uwaga na czerwonej skarbonce tą firmą i do niej przynależące ja czekam teraz dojdzie 600 zł i nic nie oddaje niech sobie idą do sądu sram na nich wyłudzają jawnie pieniadze i zamiast im to płacić lepiej isc za te pieniądze do prawnika i z tym coś robić jeżeli zrobił by każdy w ten sposób tego by wogole dawno nie było …

 • M
  M

  Mika

  16.09.2021, 08:49

  Wyróżniający się komentarz

  Sa beznadziejni i tyle w temacie

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie
OnlineGotówka
Złóż wniosek