Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 140 zł premii

Promocja ważna do 30.09.2020r.

Darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne użytkowanie karty przy 1 transakcji w miesiącu, a także atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz odebrać nawet 200 zł oraz wiele innych kompleksowych usług. To wszystko czeka na Ciebie pod warunkiem, że skorzystasz z promocji “eKonto z Premią – IX edycja” i założysz konto osobiste w mBanku.

Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 140 zł premii!

W ogólnym założeniu – konto osobiste powinno być tanie w obsłudze i maksymalnie proste w użytkowaniu. Nic więc dziwnego, że mBank po raz kolejny uaktywnia ofertę, w której proponuje otwarcie eKonta. Tym razem do zdobycia jest okrągłe 140 zł w gotówce. Pierwszy 100-złotowy bonus zyskasz za otwarcie rachunku i szybki wpływ na konto, w wysokości minimum 1 000 zł. Natomiast kolejne 40 zł trafi do Ciebie za wykonane identycznej aktywności. Dodatkowo, organizator ma najwyraźniej nadzieję, że przystąpisz do promocji, bo oferuje też kolejne 200 zł za polecenie rachunku w Programie Poleceń. Pamiętaj tylko, że jest to odrębna akcja.

Oferta “eKonto z Premią – IX edycja” ważna jest do 31.01.2021 r. Jednak do samej Promocji możesz przystąpić maksymalnie do 30.09.2020 r. spełniając warunki stawiane przez Bank.

eKonto w mBanku dla nowoczesnych klientów

eKonto to przede wszystkim konto dedykowane klientom preferującym szybkie i wygodne płatności bezgotówkowe, chcącym być na bieżąco ze swoimi wydatkami, a także stawiającym na sprawdzone rozwiązania w zakresie oszczędzania, przewalutowania i inwestycji.

Jakie korzyści oprócz pieniężnych bonusów niesie ze sobą założenie eKonta?

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta,
 • Darmowe użytkowanie karty przy zrealizowaniu jednej transakcji w miesiącu (7 zł w przypadku braku transakcji),
 • Bezpłatne wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce (poniżej 100 zł prowizja za wypłaty wynosi 2,50 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

Dodatkowo, mBank oferuje jeszcze inne możliwości, jak:

 • usługę wielowalutową. Płatność w wybranej walucie bez kosztów przewalutowania!
 • spersonalizowaną kartę. Sam zdecydujesz, jak będzie wyglądać Twoja karta debetowa,
 • CyberRescue, czyli bezpłatny i całodobowy dostęp do specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci,
 • oprocentowanie 2,5% na rachunku “Moje cele” (do 20 000 zł),
 • wygodną aplikację mobilną. Płać bezpiecznie telefonem, tymczasowo samodzielnie blokuj lub odblokowuj kartę jednym kliknięciem,
 • program poleceń mBank. Zapraszaj znajomych do Banku i odbierz 200 zł za polecenie rachunku,
 • sieć placówek mBanku. Odziały dostępne, m.in. w centrach handlowych otwarte są do późnych godzin, nawet w soboty1.

Do kogo skierowana jest Promocja?

Oferta Banku niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które jeszcze nie posiadają rachunku osobistego w mBanku. Spójrzmy, jakie warunki musisz spełnić, by skorzystać z premiowanej akcji Organizatora.

 • Pełnoletność,
 • Pełna zdolność do czynności cywilnoprawnych,
 • Posiadanie statusu nowego klienta Banku, czyli osoby, która od 1.01.2017 roku nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem ROR i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach: 1140 2004 oraz 1140 2017.

Ponadto, w ramach promocji:

 • Złóż promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej, najpóźniej do 30 września 2020 roku. IX edycja eKonta z premią trwa do 31 stycznia 2020 roku.
 • Zaakceptuj oświadczenie w części “X – Oświadczenia”,
 • Podpisz Umowę z Bankiem, która musi być umową indywidualną (nie możesz otworzyć konta z drugą osobą).

Jak otworzyć eKonto w mBanku?

Jeśli już jesteśmy przy najważniejszych wytycznych oferty zobaczmy co zrobić, aby zgarnąć 140 zł premii.

1. Najpóźniej do 30 września 2020 roku poprzez stronę dedykowaną promocji, otwórz eKonto w mBanku wraz z kartą debetową. Link do promocji podsyłamy poniżej:

2. Zaakceptuj niezbędne oświadczenia w części: “X – Oświadczenia”.

3. Podpisz z Bankiem Umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Pamiętaj też, że nie możesz założyć rachunku wspólnie z drugą osobą!

4. Jeśli chcesz zyskać 100 zł premii spełnij poniższe wymagania:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta, zasil je sumą minimum 1 000 zł,
 • zrealizuj minimum 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, których nie możesz anulować do 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

5. Kolejne 40 zł bonusu trafi do Ciebie w momencie, gdy:

 • w następnym miesiącu zasilisz rachunek kwotą, minimum 1 000 zł,
 • wykonaj minimum 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, których nie możesz anulować do 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Przykład: Załóż konto 1.06.2020 roku i doładuj je sumą 1 000 zł do 8.06.2020 roku. Do końca lipca 2020 roku wykonaj co najmniej 5 płatności kartą. Odbierz od mBanku 100 zł. W sierpniu 2020 roku ponownie zasil rachunek kwotą 1 000 zł i zrealizuj minimum 5 transakcji. Odbierz od mBanku 40 zł. W taki sposób zyskasz okrągłe 140 zł.

6. Premię za szybki wpływ, w postaci 100 zł i 40 zł wpłyną na konto oddzielnie. Bank naliczy je po upływie pełnego miesiąca licząc od tego, w którym przystąpiłeś do Promocji – czyli w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś wymagane warunki2.

Jak widzisz oferta jest całkiem przystępna. Dlatego, jeśli posiadasz regularne dochody bądź szukasz dodatkowego konta, na którym gromadzić będziesz swoje oszczędności to przy bieżących wydatkach, powinieneś bez problemu przebrnąć przez stawiane wymogi.

Dodatkowe szczegóły oferty

Poznałeś już najważniejsze informacje, które przybliżają Cię do zgarnięcia bonusu. Teraz czas na zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Pewną osłodą dla wnioskujących mogą być transakcje kartą. Pod tym pojęciem Organizator rozumie transakcje bezgotówkowe, w tym płatności telefonem oraz BLIK-iem dokonane w internecie i punktach handlowo-usługowych. Są to również wszystkie płatności przy użyciu karty kredytowej, której rachunkiem do spłaty jest eKonto.

Co ciekawe, w ramach promocji możesz skorzystać też z promocyjnego oprocentowania 2,5% w rachunku do regularnego oszczędzania “Moje cele” (do 20 000 zł). Warunkiem jest jednak konieczność posiadania statusu nowego klienta, który od 1.01.2017 roku nie był i nadal nie jest Posiadaczem bądź Współposiadaczem:

 • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub,
 • rachunku oszczędnościowego o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017.

Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie od dnia otwarcia rachunku przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe. Otrzymasz je w każdym miesiącu kalendarzowym w okresie wskazanym powyżej, jeśli suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń.

Kartę (jeśli została zamówiona) dostaniesz na podany we wniosku adres korespondencyjny. Następnie aktywuj plastik i nadaj mu indywidualny numer PIN.

eKonto przyjazny i darmowy rachunek

Propozycja mBanku to prawdziwa gratka dla osób poszukujących nowoczesnych usług. Wyróżnia się nie tylko brakiem opłat za podstawowe możliwości konta, ale ma też jeszcze jedną, cenną zaletę. Oferta jest bardzo przejrzysta i zrozumiała. Nie ma w niej żadnych ukrytych dodatkowych warunków koniecznych do spełnienia. Nie obowiązuje również żaden próg wiekowy. Cieszy za to atrakcyjny Program Poleceń, w którym w prosty sposób zgarniesz nawet 200 zł. Uważaj tylko, aby podczas wypłaty gotówki z bankomatu sięgać po kwoty nie mniejsze niż 100 zł. W przeciwnym razie Bank naliczy prowizję 2,50 zł.

Zajrzyj na pozostałe Promocje bankowe dostępne na Czerwonej-Skarbonce i bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami na rynku.

Źródło:

1. Strona oficjalna mBank,

2. Regulamin Promocji „eKonto z premią – IX edycja”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły