Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 160 zł premii

Promocja ważna do 27.01.2021r.

Darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne użytkowanie karty przy 1 transakcji w miesiącu, a także atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz odebrać nawet 200 zł oraz wiele innych kompleksowych usług. To wszystko czeka na Ciebie pod warunkiem, że skorzystasz z Promocji “eKonto z Premią – X edycja” i założysz konto osobiste w mBanku. To odbioru czeka 160 zł premii.

Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 160 zł premii!

W ogólnym założeniu – konto osobiste powinno być tanie w obsłudze i maksymalnie proste w użytkowaniu. Dlatego mBank po raz kolejny uaktywnia Promocję, w której proponuje otwarcie eKonta. Tym razem do zdobycia jest 160 zł premii w gotówce.

Nagrodą w akcji jest:

 • 100 zł premii za otwarcie eKonta i szybki wpływ w wysokości minimum 1 000 zł,
 • 30 zł premii za wpływ (co najmniej 1 000 zł) oraz zrealizowanie 5 transakcji bezgotówkowych,
 • 30 zł premii za wpływ (co najmniej 1 000 zł) oraz zrealizowanie 5 transakcji bezgotówkowych,

Na osłodę Bank wręcza także promocyjne oprocentowanie w wysokości 2% do kwoty 10 000 zł na rachunku do regularnego oszczędzania „Moje cele”. Organizator ma najwyraźniej nadzieję, że przystąpisz do akcji, bo oferuje kolejne 200 zł za polecenie rachunku w Programie Poleceń „Polecam mBank”. Pamiętaj tylko, że jest to odrębna oferta!

Oferta “eKonto z Premią – X edycja” ważna jest do 27.01.2021 r. Z kolei, Program Poleceń trwa do 2.03.2021 r. Więcej o „Polecam mBank” pisaliśmy w artykule pod linkiem.

eKonto w mBanku dla nowoczesnych klientów

eKonto to przede wszystkim Konto dedykowane klientom preferującym szybkie i wygodne płatności bezgotówkowe, chcącym być na bieżąco ze swoimi wydatkami, a także stawiającym na sprawdzone rozwiązania w zakresie oszczędzania, przewalutowania i inwestycji.

Jakie korzyści oprócz pieniężnych bonusów niesie ze sobą założenie eKonta?

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • Darmowe użytkowanie karty przy zrealizowaniu jednej transakcji w miesiącu (7 zł/miesięcznie w przypadku braku transakcji),
 • Bezpłatne wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce (za wypłaty poniżej 100 zł prowizja wynosi 2,50 zł),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

Dodatkowo, mBank oferuje jeszcze inne usługi:

 • usługa wielowalutowa (płatność w wybranej walucie bez kosztów przewalutowania),
 • spersonalizowana karta (sam zdecydujesz, jak będzie wyglądać Twoja karta debetowa),
 • CyberRescue (bezpłatny i całodobowy dostęp do specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie bezpiecznego korzystania z sieci),
 • oprocentowanie 2% na rachunku “Moje cele” (do 10 000 zł),
 • wygodna aplikacja mobilna (płać bezpiecznie telefonem, samodzielnie blokuj lub odblokowuj kartę jednym kliknięciem),
 • program poleceń mBank (zapraszaj znajomych do Banku i odbierz 200 zł za polecenie rachunku),
 • sieć placówek mBanku (odziały dostępne, m.in. w centrach handlowych otwarte są do późnych godzin, nawet w soboty)1.

Do kogo skierowana jest Promocja?

Oferta Banku niezmiennie skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które jeszcze nie posiadają rachunku osobistego w mBanku. Spójrzmy, jakie warunki musisz spełnić, by skorzystać z premiowanej akcji Organizatora.

 • Pełnoletność,
 • Pełna zdolność do czynności cywilnoprawnych,
 • Posiadanie statusu nowego klienta Banku, czyli osoby, która od 1.01.2017 roku nie była i nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem ROR i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach: 1140 2004 oraz 1140 2017.

Ponadto, w ramach promocji:

 • Złóż promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto wraz z wnioskiem o wydanie karty debetowej, najpóźniej do 31.01.2021 r.
 • Zaakceptuj oświadczenie w części “X – Oświadczenia”,
 • Podpisz Umowę z Bankiem, która musi być umową indywidualną (nie możesz otworzyć konta z drugą osobą).

Jak otworzyć eKonto w mBanku?

Jeśli już jesteśmy przy najważniejszych wytycznych Promocji zobaczmy co zrobić, aby zgarnąć 160 zł premii.

1. Najpóźniej do 27.01.2021 r. otwórz eKonto w mBanku wraz z kartą debetową. Link do Oferty podsyłamy poniżej:

2. Zaakceptuj niezbędne oświadczenia w części: “X – Oświadczenia”.

3. Podpisz z Bankiem Umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych. Pamiętaj też, że nie możesz założyć rachunku wspólnie z drugą osobą!

4. Jeśli chcesz zyskać 100 zł premii spełnij poniższe wymagania:

 • w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta, zasil je sumą minimum 1 000 zł,
 • zrealizuj minimum 5 transakcji kartą (w tym płatności telefonem, BLIK-iem oraz płatności z usługą mTransfer) na dowolną kwotę. Nie możesz ich anulować do 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

5. Kolejne 30 zł bonusu trafi do Ciebie w momencie, gdy:

 • w następnym miesiącu zasil rachunek kwotą, minimum 1 000 zł,
 • wykonaj minimum 5 transakcji kartą na dowolną kwotę, których nie możesz anulować do 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

6. Aby otrzymać ostatnie 30 zł musisz spełnić identyczne warunki w kolejnym miesiącu!

7. Premię za aktywności w postaci 100, 30 i 30 zł wpłyną na Twoje Konto oddzielnie. Bank przekaże je w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki do otrzymania nagrody2.

Przykład: Jeśli założysz Konto 1.11.2020 r. to do 8.11.2020 r. musisz zapewnić wpływ w wysokości minimum 1 000 zł. Do końca grudnia 2020 masz czas na wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych. Premię otrzymasz w styczniu 2021. W tym samym miesiącu postaraj się o premię 30 zł i wykonaj identyczne aktywności (wpływ 1 000 zł + 5 transakcji). Bonus za działania wpłynie na rachunek do końca lutego 2021. Analogicznie, jeśli w lutym 2021 spełnisz takie same aktywności, to w marcu 2021 otrzymasz drugie 30 zł.

Jak widzisz Oferta jest całkiem przystępna. Dlatego, jeśli posiadasz regularne dochody bądź szukasz dodatkowego Konta, na którym zamierzasz gromadzić swoje oszczędności to przy bieżących wydatkach, powinieneś bez problemu przebrnąć przez stawiane wymogi.

Źródło: mbank.pl

Dodatkowe szczegóły

Poznałeś już najważniejsze informacje, które przybliżają Cię do zgarnięcia nagrody. Teraz czas na zapoznanie się ze szczegółami Promocji.

 • Transakcje kartą. Pod tym pojęciem Organizator rozumie transakcje bezgotówkowe, w tym płatności telefonem oraz BLIK-iem dokonane w internecie i punktach handlowo-usługowych.
 • Transakcje BLIK, czyli płatności BLIK-iem za zakupy w sklepie i internecie (przy użyciu usługi BLIK, która powiązana jest z eKontem promocyjnym).
 • Wpływ. Z akcji wykluczone są przelewy z innego rachunku w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem.

Co ciekawe, w ramach Promocji możesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2% w rachunku do regularnego oszczędzania “Moje cele” (do 10 000 zł). Warunkiem jest jednak konieczność posiadania statusu nowego klienta, który od 1.01.2017 roku nie był i nadal nie jest Posiadaczem bądź Współposiadaczem:

 • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub,
 • rachunku oszczędnościowego o numerach: 1140 2004 lub 1140 2017.

Promocyjne oprocentowanie obowiązywać będzie od dnia otwarcia rachunku przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe. Otrzymasz je w każdym miesiącu kalendarzowym w okresie wskazanym powyżej. Przykładowo, jeśli otworzyłeś rachunek „Moje cele” w październiku 2020 to promocyjne oprocentowanie obowiązuje w listopadzie 2020, grudniu 2020 i styczniu 2021. Po tym okresie oprocentowanie będzie zgodne z aktualnie obowiązującą w Banku Tabelą stóp procentowych.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych!

eKonto przyjazny i darmowy rachunek

Propozycja mBanku to prawdziwa gratka dla osób poszukujących nowoczesnych usług. Wyróżnia się nie tylko brakiem opłat za podstawowe funkcjonalności, ale ma też jeszcze jedną zaletę. Oferta jest bardzo przejrzysta i zrozumiała. Nie ma w niej żadnych ukrytych warunków koniecznych do spełnienia. Nie obowiązuje również żaden próg wiekowy.

Równie mocno cieszy atrakcyjny Program Poleceń, w którym w prosty sposób zgarniesz nawet 200 zł. Uważaj tylko, aby podczas wypłaty gotówki z bankomatu sięgać po kwoty nie mniejsze niż 100 zł. W przeciwnym razie Bank naliczy prowizję 2,50 zł.

Zajrzyj na pozostałe Promocje bankowe dostępne na Czerwonej-Skarbonce i bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami na rynku.

Źródło:

1. Strona oficjalna mBank,

2. Regulamin Promocji „eKonto z premią – X edycja”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły