Otwórz Konto Pełne Zieleni w BNP Paribas i zyskaj do 300 zł premii

Otwórz Konto Pełne Zieleni w BNP Paribas i zyskaj do 300 zł premii

Z przytupem ruszyła kolejna promocja BNP Paribas. Tym razem będzie dość nietypowo. Dlaczego? Otóż w ramach promocji „Przelew dla przyrody” za założenie Konta Otwartego dla Ciebie wraz z kartą zyskać możesz do 300 zł premii. Co ciekawe – nagrodę możesz pozostawić dla siebie bądź przekazać na konto fundacji wspierającej ochronę przyrody. Pula nagród jest ograniczona – zatem nie czekaj zbyt długo, bo szansa przejdzie Ci obok nosa.

Bank Zielonych Zmian? Tak, otwórz Konto Pełne Zieleni!

„Żyjemy na kredyt pod zastaw Ziemi, a dług ekologiczny drastycznie wzrasta” – tak swoją kampanię promocyjną zapoczątkował BNP Paribas, który oprócz tego, że stara się zagwarantować swoim klientom, jak najlepszy poziom usług, to wykazuje dużą troskę o środowisko naturalne.

23 września 2019 roku rozpoczęła się jedna z najciekawszych promocji bankowych. Jak zdążyliśmy wspomnieć, wystarczy, że założysz Konto dla Ciebie i w umiarkowanie aktywny sposób będziesz korzystać z rachunku. Nagrodą jest 300 zł premii. Co ciekawe – całą pulę możesz albo przeznaczyć dla siebie, albo tylko jej część, albo całość przekazać na konto fundacji. Akcja trwa od 21 września do 31 października. Jednak jak podkreśla bank, pula nagrody jest ograniczona i obejmie pierwsze 2 000 wniosków.

Być może dodatkową zachętą dla Ciebie będzie fakt, że za każde założone Konto Otwarte Dla Ciebie, bank posadzi zielone drzewko tlenowe. To roślina, która pochłania o wiele więcej dwutlenku węgla aniżeli zwykle drzewo.

Konto Pełne Zieleni – dla kogo premia?

Z pewnością nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Zgodnie z regulaminem, BNP Paribas zalicza do tego grona osoby:

 • O pełnej zdolności do czynności prawnych
 • Pełnoletnie
 • Będące obywatelami Polski i stale zamieszkujące na terenie kraju
 • Które potwierdziły regulamin promocji oraz wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 • Które wykazują chęć wzięcia udziału w promocji i jednocześnie nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta lub nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta1.

Ponadto – jako uczestnik promocji, na 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie rachunku, nie mogłeś być posiadaczem lub współposiadaczem ROR w BNP Paribas.

Otwórz Konto Pełne Zieleni w BNP Paribas i posadź jedno drzewo tlenowe. Wspólnie z bankiem przeciwdziałaj zmianom klimatycznym. Źródło: bnpparibas.pl

Przelew dla przyrody lub dla siebie – jak zyskać dodatkowe 300 zł?

Jeśli przygotowana przez bank nagroda zwróciła Twoją uwagę to przyjrzyj się teraz, jak krok po kroku zyskać do 300 zł premii.

1. Do 20 października 2019 roku zarejestruj się na promocyjnej stronie banku. Podaj imię i nazwisko, adres e-mail oraz PESEL.

Załóż „Konto Pełne Zieleni” w BNP Paribas


2. Do 20 października 2019 roku złóż wniosek o Konto Otwarte dla Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, aby dokonać tego za pośrednictwem załącznika, który wyświetli się na ekranie tuż po wypełnieniu formularza.

3. Najpóźniej do 25 października 2019 roku podpisz umowę z bankiem w systemie Autenti z użyciem unikalnego kodu SMS.

4. W listopadzie i grudniu 2019 roku wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł, a także zapewnij wpływ na konto na łączną sumę minimum 1 000 zł. Oba warunki należy spełnić w każdym miesiącu!

5. Do 15 grudnia 2019 roku, BNP Paribas poinformuje Cię o przyznaniu pierwszej premii – 100 zł za warunki spełnione w listopadzie.

Pierwsza nagroda – 100 zł zostanie przelana na rachunek do 31 grudnia 2019 roku. Z kolei do 21 stycznia 2020 roku, bank poinformuje Cię o przyznaniu drugiej premii – 200 zł za warunki spełnione w grudniu.

Warto przy tym wiedzieć, że otrzymanie drugiej nagrody – 200 zł jest możliwe tylko po uzyskaniu pierwszej stuzłotowej premii. Obie nagrody zwolnione są z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Aby wziąć udział w promocji złóż wniosek do 20 października 2019 roku. Źródło: bnpparibas.pl

To ty decydujesz o podziale premii!

Oczywiście już na pierwszym etapie rejestracji sam decydujesz, co zrobisz z premią. Do wyboru masz 4 scenariusze:

 • 300 zł w całości trafia na Twoje konto i wykorzystujesz to na własne potrzeby
 • 300 zł zasili konto jednej z fundacji
 • Decydujesz się na 100 zł, a pozostałe 200 zł przeznaczasz na cele charytatywne
 • „Zadowalasz się” premią 200 zł, a 100 zł przekazujesz fundacji.

Konto Pełne Zieleni – które fundacje możesz wesprzeć?

W stworzonym regulaminie BNP Paribas jasno wskazał fundacje, które z pomocą założonego konta uda się wesprzeć. Ostateczna decyzja należy do Ciebie!

 • Fundacja Dziko – jej celem jest założenie Rezerwatów Obywatelskich, czyli prywatnych terenów objętych ochroną ludzi. Dzięki temu, każdy człowiek posiada realną szansę, by chronić dzikie tereny i zapobiegać wymieraniu gatunków.
 • Jeżurkowo – to Fundacja na Rzecz Ochrony Dzikich Zwierząt Primum. Polega na ochronie jeży oraz gromadzeniu środków na budowę szpitala dla tych zwierzątek.
 • Fundacja Sendzimira – realizuje instalacje oparte na przyrodzie, np. ogrody deszczowe, łąki kwietne, wysepki oczyszczające wodę lub niecki retencyjne2.

Darowizna dla Fundacji to szansa na dodatkowy „zastrzyk gotówki”, ale i pomoc w tworzeniu zdrowego środowiska. Źródło: bnpparibas.pl

Na dzień wypłaty środków nadal musisz aktywnie korzystać z konta, karty debetowej oraz bankowości elektronicznej.

Konto Otwarte Dla Ciebie – czy to się opłaca?

Konto Pełne Zieleni w BNP Paribas to doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Świetna promocja, przy okazji szlachetnej akcji charytatywnej, którą przy odrobinie dobre woli możesz wesprzeć zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych ofert bankowych. Wystarczy, że założysz konto, zapewnisz odpowiednie wpływy na rachunek, a także wykonasz transakcje bezgotówkowe i 300 zł trafia do Ciebie.

Słowem końca – nie zwlekaj, przystąp do akcji czym prędzej i bądź jedną z tych osób, które aktywnie wspierają „zielone zmiany”.

O Koncie Otwartym Dla Ciebie słów kilka

Na koniec jeszcze krótka informacja o tym, co w dalszej perspektywie zyskasz decydując się na rachunek w BNP Paribas. Przede wszystkim jest to dobra opcja, gdy poszukujesz konta taniego bez zbędnych kosztów. Konto Pełne Zieleni to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • Darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce (dotyczy to oddziałów Banku oraz Planet Cash niezależnie od posiadanej karty)
 • Bezpłatne przelewy krajowe
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Apple Pay, Google Pay
 • Dostęp do rachunku o każdej porze dnia i nocy z pomocą aplikacji GOmobile
 • Wspieranie akcji „Wielkie ogrody tlenowe”
 • Dostęp do promocji i akcji społecznych banku
 • Płatności kartą za granicą dla ponad 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania

Konto Pełne Zieleni to nie tylko darmowe wypłaty z bankomatów i prowadzenie konta za 0 zł. To także dostęp do wielu ciekawych promocji i rabatów. Źródło: bnpparibas.pl

Źródło:

1.  Regulamin promocji „Przelew dla Przyrody”, https://przelewdlaprzyrody.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf

2. Strona główna BNP Paribas, https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Altus
04.04.2020
Altus – jak wygrać z tą firmą windykacyjną?
Altus – co to za firma? Altus zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami, pomaga bowiem klientom odzyskać ich należność przy jednoczesnej dbałości o dobre imię firmy i relacje biznesowe z dotychczasowymi kontrahentami. Dlatego, jak możemy przeczytać na stronie samego przedsiębiorstwa, troska o dobro klienta, to podstawa ich strategii. Altus dąży do ograniczenia ryzyka związanego z prowadzoną działalnością, […]
04.04.2020
EOS KSI – dostałeś wezwanie do zapłaty? Przeczytaj, co zrobić!
EOS KSI – co to za firma? EOS KSI oferuje zarządzanie wierzytelnościami zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w windykacji na zlecenie, zakupie należności oraz w outsourcingu procesów biznesowych obiecując „perfekcję w zarządzaniu wierzytelnościami”. Przedmiotem działalności firmy jest także windykacja terenowa. Dane firmy EOS KSI Adres: Bitwy Warszawskiej 1920 […]
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]