Otwórz Konto w BNP Paribas i wybierz 150 zł w gotówce lub 250 zł na paliwo!

Promocja nieaktywna

BNP Paribas z Ad Astra ponownie wykazali się niemałą kreatywnością, przy promowaniu Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem można zdobyć 150 zł w gotówce na rachunek albo 250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN. W zależności od wyboru nagrody warunki aktywności są inne, jednak równie proste i szybkie do zrealizowania.

“Na stacji korzyści” w BNP Paribas – propozycja dla każdego

Zaangażowanie i pomysłowość BNP Paribas w promowaniu Konta Otwartego na Ciebie nie zna granic. Przypuszczamy więc, że nie jest to jedyna szansa wśród klientów na atrakcyjny zastrzyk gotówki. Bank w najnowszej Promocji “Na stacji korzyści” proponuje przyszłym posiadaczom Konta aż dwa rodzaje nagrody. Sam decydujesz, którą z nich chcesz otrzymać. Jeśli zależy Ci na dodatkowej gotówce i niewielkiej aktywności, wybierz 150 zł na Konto. A jeśli często i chętnie podróżujesz, zgarnij 250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN.

Czasu do namysłu nie ma zbyt wiele. Akcja specjalna kończy się z dniem 30.06.2020 r. bądź też do osiągnięcia liczby 3 000 rejestracji w Promocji. Jest więc bardzo możliwe, że pula bonusów zostanie wyczerpana jeszcze przed oficjalnym zakończeniem.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Jeśli zastanawiasz się, który rachunek spełnia Twoje potrzeby, zajrzyj również na ranking kont osobistych przygotowany przez Czerwoną-Skarbonkę.

Konto Otwarte na Ciebie – poznaj pakiet usług

Zachęcając do udziału w Promocji, nie chcemy przybliżać oferty “w ciemno”. Poznajmy zatem wszystkie dodatkowe usługi i opłaty, jakie otrzymasz w pakiecie zakładając Konto Otwarte na Ciebie.

 • 0 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku,
 • darmowe wypłaty gotówki kartą z bankomatów Banku oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • 0 zł za wypłatę gotówki za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz z bankomatów Global Alliance,
 • darmowe wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce przy wyborze Karty Otwartej na Świat, Karty Otwartej na eŚwiat lub Karty Muliwalutowej (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj – 5 zł lub 0 zł dla osób do 26. roku życia),
 • 0 zł za polecenie przelewu krajowego w PLN zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewów natychmiastowych),
 • bezpłatne użytkowanie karty debetowej (dla osób do 26. roku życia lub zrealizowania minimum 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu przy wyborze Karty Otwartej na Dzisiaj),
 • nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • wygodna i bezpieczna aplikacja GOmobile (możliwość założenia rachunku na selfie).

Karta debetowa BNP Paribas dopasowana do potrzeb

Co równie ciekawe, Bank daje klientom dużą swobodę w wyborze idealnej karty debetowej. Tym sposobem możesz zdecydować się na taką, która odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

 • Karta Otwarta na Świat dla kochających podróże: prawie 160 dostępnych walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania, z bezpłatnym ubezpieczeniem “Rezygnacja z podróży” (chroni Ciebie i dodatkowe 4 osoby). Użytkowanie Karty za 10 zł/miesięcznie.
 • Karta Otwarta na eŚwiat dla aktywnych w sieci: bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”. Chroni ono, np. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie czy utraty danych z dysku. Użytkowanie Karty za 6 zł/miesięcznie.
 • Dla ceniących ekonomiczne rozwiązania Karta Otwarta na Dzisiaj: 0 zł opłaty miesięcznej za obsługę Karty (pod warunkiem wykonania 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu na dowolną kwotę). W przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł/miesięcznie.
 • Karta Multiwalutowa dla posiadających rachunki walutowe: możliwość płatności bez prowizji za przewalutowanie z rachunków walutowych w EUR, GBP, USD, CHF. Użytkowanie Karty za 8 zł/miesięcznie.

Kto może uczestniczyć w Promocji?

Przed dylematem wyboru nagrody mogą stanąć jedynie nowi klienci BNP Paribas. Co możemy przez to rozumieć?

 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie, nie był posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u w BNP Paribas,
 • nie jest stroną Umowy ramowej w dniu składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej (według Banku, Umowa ramowa to Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu zawarta z Bankiem. W tym przypadku za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje podczas wizyty kuriera wraz z dostarczeniem Karty).
 • najpóźniej do 30.06.2020 r. (lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków) dokona zgłoszenia na stronie Promocji.

Oczywiście, Uczestnik Promocji musi mieć też skończone 18 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, a także być obywatelem RP i okazać dowód osobisty, który konieczny jest do złożenia wniosku o konto osobiste.

Decyzja o wyborze nagrody nie należy do najłatwiejszych. Pamiętaj, że musisz ją podjąć już na samym początku, przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego!

Jak otworzyć Konto i przystąpić do Promocji?

Skoro przedstawiliśmy już najważniejsze aspekty Konta Otwartego na Ciebie wraz gronem osób, które mogą skorzystać z oferty – czas na harmonogram działania. Spójrzmy, jakie aktywności są wymagane przez Bank, by zdobyć jedną z dwóch nagród.

1. Do 30.06.2020 r. zarejestruj się i przystąp do Promocji “Na stacji korzyści” wypełniając szybki formularz rejestracyjny. Link do akcji specjalnej podsyłamy poniżej:

2. W widocznym formularzu wypełnij puste pola. Wpisz imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz PESEL. Na tym etapie koniecznie wybierz też jedną z nagród: 250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN lub do 150 zł na Konto. Dodatkowo, zaakceptuj regulamin Promocji, a także wyraź niezbędne zgody.

3. Kliknij przycisk: “Zarejestruj się”.

4. Po przesłaniu formularza otrzymasz od Banku informacje o objęciu Promocją, w postaci potwierdzenia na ekranie laptopa/smartfona i wiadomości e-mail przesłanej na adres podany w formularzu.

5. Po dokonaniu rejestracji, złóż wniosek o Konto osobiste wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (zostaniesz automatycznie odesłany na stronę Banku). W tym przypadku zawarcie Umowy ramowej odbywa się za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera BNP Paribas – Autenti. Pamiętaj, że składając wniosek musisz podać identyczne dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

6. Do 15.07.2020 r. zawrzyj Umowę ramową w zakresie Konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (na podstawie wniosku złożonego przez internet). Nie zapomnij o aktywowaniu karty!

Aby otworzyć rachunek w BNP Paribas będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti. Po jej potwierdzeniu, przyjedzie do Ciebie kurier, który wyda kartę do Konta Otwartego na Ciebie.

Jak zdobyć 150 zł na Konto lub 250 zł na paliwo?

Nie przedłużając spójrzmy, jak przedstawia się lista aktywności przy każdej z nagród.

1. Jeśli wybierasz 150 zł gotówką, to nagroda zostanie podzielona na dwie transze (po 75 zł):

 • w lipcu 2020 r. zrealizuj minimum 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • wykonaj minimum 3 transakcje BLIK.

Nagrodę w postaci pierwszej transzy – 75 zł otrzymasz do 31.08. 2020 r.

 • W sierpniu 2020 r. wykonaj identyczną aktywność, co w miesiącu poprzednim. Kolejne 75 zł trafi do Ciebie do 30.09.2020 r.

Gdy zdecydowałeś się na 250 zł na Karcie Paliwowej ORLEN, w sierpniu 2020:

 • wykonaj 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile),
 • zrealizuj co najmniej 5 transakcji BLIK,
 • otrzymaj wpływ/y na Konto na łączną sumę minimum 1 000 zł.

Nagrodę w postaci Karty Paliwowej ORLEN na 250 zł otrzymasz do 30.09. 2020 r.

Wszyscy laureaci nagrody pieniężnej 150 zł do 21.08.2020 r. otrzymają z adresu: nastacjikorzysci@bnpparibasplus.pl wiadomość e-mail, zawierającą dokładną instrukcję uzupełnienia rachunku, na który zostanie przesłana nagroda pieniężna. Z kolei, laureaci Karty Paliwowej ORLEN do 24.09.2020 r. otrzymają z adresu: nastacjikorzysci@bnpparibasplus.pl wiadomość e-mail. Zawierać będzie instrukcję uzupełnienia adresu, na który przesłana zostanie Karta Paliwowa ORLEN.

Zwróć uwagę na szczegóły

Starając się o nagrody bardzo ważne jest, aby nie pominąć żadnego istotnego szczegółu, który może pozbawić Cię premii. Dlatego, by Twój drobny błąd nie przekreślił szans na nagrody, zwróćmy jeszcze uwagę na kilka kwestii.

BNP Paribas za transakcje BLIK uznaje transakcje płatnicze przy użyciu kodów BLIK, generowanych w aplikacji mobilnej z usługą BLIK. Z takich płatności wyłączone są jednak operacje typu: wypłata środków z bankomatów czy przelew BLIK.

Bank za przelewy uznaje polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile). Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz przelewy dokonane za pośrednictwem systemów płatności internetowych, typu: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media oraz BLIK.

W przypadku wpływów na Konto, Bank zezwala na każdy wpływ środków na rachunek, z wyłączeniem wpływów pochodzących z innych rachunków, w których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem (prowadzonych pod marką BGŻ Optima). Wyklucza również wpłaty gotówkowe oraz rachunki kredytowe służące do obsługi kredytów i pożyczek zaciągniętych w BNP Paribas lub dawnym Raiffeisen Polbanku. Wystarczy więc, że dokonasz wpływ z innego banku i warunek zostanie spełniony.

Jeśli nie wskażesz numeru konta, na jaki ma zostać wysłana nagroda pieniężna bądź adresu pocztowego, na który ma zostać przesłana Karta Paliwowa ORLEN, to Bank przekaże nagrodę w innym terminie indywidualnie ustalonym z laureatem. Wskazanie terminu musi nastąpić najpóźniej do 30.04.2021 r.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas otwarte na każdego!

Konto osobiste w BNP Paribas jest ciekawe z wielu względów. Możesz otworzyć je zdalnie, nie ruszając się z domu (Kartę do rachunku otrzymasz pocztą). Co więcej, Bank proponuje minimum formalności oraz swobodny wybór Karty dopasowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo osoby, które nie ukończyły 26 lat mogą zupełnie za darmo korzystać z usług bankowości.

Doceniamy również fakt, że BNP Paribas dość często proponuje nowym, jak i stałym klientom ciekawe oferty. Dzięki czemu można zgarnąć naprawdę niezłe bonusy. Tym razem wybór padł na Promocję “Na stacji korzyści”, w której jedyną bolączką jest wybór samej nagrody. Niestety, nie pomożemy Ci się z nim uporać, bo ostateczna decyzja musi zostać podjęta wyłącznie przez Ciebie. Jednak jedno jest pewne – zarówno 150 zł w gotówce, jak i 250 zł na paliwo to premie, na które zwyczajnie nie można się gniewać.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Na stacji Korzyści”

2. bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-otwarte-na-ciebie

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły