“Piękna premia” do 300 zł na zakupy z Kontem i kartą w BNP Paribas

Promocja nieaktywna

Dzień bez promocji byłby dniem straconym. BNP Paribas zachęca nowych klientów do kolejnej akcji, którą uruchomił wraz z Ad Astra. Oferta pod tajemniczym tytułem: „Piękna premia” umożliwia dodatkowy zysk, w postaci 300 zł w e-kodach na zakupy do Allegro. Warunkiem jest otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Całość formalności zrealizujesz bez wychodzenia z domu!

„Piękna premia” do 300 zł na zakupy w BNP Paribas

Jeśli ktoś się obawiał, że nadejdzie okres gorszy dla ofert bankowych, może się mile zaskoczyć. Banki nie zamierzają rezygnować z walki o klientów. Oprócz ciekawych propozycji kredytów gotówkowych, kont maklerskich – co rusz pojawiają się lepsze okazje kont osobistych.

Na wysokości zadania stanął również BNP Paribas. Wspólnie z Ad Astra wystartował z najnowszą ofertą „Piękna premia” dla nowych klientów, w której nagrodą są e-kody do Allegro o łącznej wartości 300 zł. Każdy pojedynczy bon wynosi 100 zł. Co musisz zrobić, by nagroda trafiła do Twoich rąk? Wystarczy, że założysz Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą debetową dopasowaną do Twoich potrzeb. Musisz też wykonać kilka niewielkich aktywności na rachunku.

Promocja trwa do 26.05.2020 r. bądź do osiągnięcia liczby 3 500 zarejestrowanych użytkowników na stronie. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że „Piękna premia” może zostać wydłużona w czasie.

Konto Otwarte na Ciebie zajęło 1. miejsce w rankingu kont osobistych w lutym 2020r. zrealizowanym przez portal money.pl. Jeśli zastanawiasz się, który rachunek spełnia Twoje potrzeby, zajrzyj również na ranking kont osobistych przygotowany przez Czerwoną-Skarbonkę.

Konto Otwarte na Ciebie – pakiet korzyści

Zanim przedstawimy wszystkie wymagania, które przybliżą Cię do sięgnięcia po upragnioną premię, spójrzmy czy w ogóle warto założyć konto bankowe w BNP Paribas.

Oto najważniejsze korzyści, które otrzymasz wraz z otwarciem rachunku.

 • Brak miesięcznej opłaty za prowadzenie Konta,
 • 0 zł za użytkowanie Karty debetowej (dla osób, które nie ukończyły 26 lat lub posiadaczy, którzy zrealizowali w miesiącu co najmniej 1 transakcję bezgotówkową),
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów z oddziałów Banku oraz Planet Cash (niezależnie od wybranej karty),
 • Darmowa wypłata gotówki za granicą z sieci bankomatów BNP Paribas oraz Global Alliance,
 • Bezpłatne polecenie przelewu krajowego w złotych zlecane w bankowości elektronicznej (nie dotyczy przelewu natychmiastowego),
 • Wygodny dostęp do rachunku z aplikacji GOmobile,
 • Nowoczesne metody płatności: BLIK, Google Pay, Apple Pay,
 • Darmowy wybór wyglądu karty debetowej MasterCard z kobiecym wizerunkiem (edycja limitowana).

Co ciekawe, do Konta dołączona jest Karta Otwarta na eŚwiat, która spodoba się wszystkim aktywnym w sieci. Jej użytkownik może liczyć na dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”, które chroni m.in. od kradzieży środków z konta, kradzieży tożsamości w internecie, a nawet utracie danych z dysku. Dodatkowo za pomocą karty, wypłacisz za darmo gotówkę za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz Grupy Alliance (wypłata gotówki z pozostałych bankomatów to koszt 10 zł). Samo użytkowanie karty kosztuje 6 zł miesięcznie.

Do kogo kierowana jest „Piękna premia”?

Niezmiennie banki kierują większość swoich propozycji do nowych konsumentów. Nie inaczej jest i w tym przypadku. BNP Paribas zaprasza do udziału wszystkie osoby, które dotąd nie skorzystały z jego usług.

Zgodnie z regulaminem, przyszły posiadacz rachunku musi być pełnoletnią osobą:

 • z obywatelstwem RP,
 • posiadającą aktualny dowód osobisty,
 • z pełnią praw do czynności prawnych,
 • która w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o otworzenie Konta Osobistego, nie była posiadaczem ani współposiadaczem ROR-u w BNP Paribas. Nie może też być żadną stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku.

Jak zdobyć 300 zł premii do Allegro?

Organizator nie wymaga od klientów zbyt skomplikowanych warunków. Wystarczy zrealizować kilka przelewów, transakcji bezgotówkowych oraz zapewnić wpływy na rachunku. Na samym wstępie wspomnimy, że zdobycie nagrody podzielone jest na 3 części. Za każdy wykonany etap, do klienta trafia bon w wysokości 100 zł.

Spójrzmy, jak szybko założyć rachunek w Banku.

1. Do 26.05.2020r. zarejestruj się na stronie dedykowanej Promocji. Link do oferty podsyłamy poniżej:

Weź pod uwagę, że limit rejestracji wynosi tylko 3 500 zgłoszeń.

2. W widocznym formularzu wypełnij najważniejsze informacje, jak: imię i nazwisko, adres e-mail, PESEL, numer telefonu komórkowego. Pamiętaj, że konieczne jest też wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także zaakceptowanie regulaminu Promocji „Piękna premia”.

3. Kliknij przycisk „Zarejestruj się”.

4. Po przesłaniu formularza rejestracyjnego, otrzymasz informację zwrotną na podany adres e-mail o objęciu Promocją.

5. W tym samym dniu, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy odbywa za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti.

6. We wniosku podaj identyczne dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie o Konto Osobiste oraz w mailu, po aktywacji rachunku.

7. Do 16.06.2020r. zawrzyj umowę o Konto Osobiste, Kartę i dostęp do Bankowości elektronicznej na podstawie wniosku złożonego przez internet. I w tym przypadku zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti.

8. Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda Kartę do Konta Osobistego Banku BNP Paribas1.

Premia do Allegro – czas na działania!

Organizator nie wymaga od użytkowników skomplikowanych działań. Oto najważniejsze kroki, które przybliżą Cię do zakupów na platformie allegro.pl.

1. Pierwszy e-kod Allegro o wartości 100 zł trafi do Ciebie, gdy wykonasz w czerwcu 2020r.:

 • co najmniej 3 transakcje BLIK oraz,
 • minimum 3 przelewy środków za pomocą bankowości GOonline lub w aplikacji mobilne GOmobile,

2. Drugi e-kod o wartości 100 zł otrzymasz, gdy w lipcu 2020r.:

 • zrealizujesz minimum 4 transakcje bezgotówkowe oraz,
 • otrzymasz wpływ/y na łączną sumę nie mniejszą niż 1 000 zł.

3. Trzeci e-kod o wartości 100 zł trafi do Ciebie, gdy w sierpniu 2020r. wykonasz:

 • minimum 3 transakcje BLIK oraz,
 • co najmniej 3 przelewy środków z rachunku za pomocą GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Pamiętaj, że zdobycie każdego kolejnego bonu podarunkowego wymaga spełnienia wcześniejszych warunków.

Zwróć uwagę na szczegóły!

Jak to bywa przy okazji promocji, warto zwrócić uwagę na wszystkie szczegóły stawiane przez organizatora. W tym przypadku musisz pamiętać, że do momentu otrzymania każdej z nagród Twój rachunek, karta oraz bankowość elektroniczna muszą być aktywne.

W jakim czasie Bank wręczy przyznane e-kody? Wiadomość o przyznaniu pierwszego bonu powinna zostać przesłana użytkownikowi, nie później niż do 19.07.2020r. Z kolei informacja o drugim bonie pojawi się do 25.08.2020r., a o trzecim – do 25.09.2020r. Same nagrody zostaną przyznane kolejno: do 31.07.2020r., 31.08.2020r., a także 30.09.2020r. Niestety regulamin nie wskazuje daty ważności e-kodów do Allegro.

Pierwszy, drugi oraz trzeci e-kod zostaną przesłane za pomocą wiadomości SMS na podany podczas rejestracji numer telefonu.

“Piękna premia” a Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie to z całą pewnością ciekawy i dość oryginalny rachunek na rynku. Założysz go online bez konieczności wizyty w oddziale banku. Za jego prowadzenie Bank nie wymaga również żadnych opłat. Karta dołączona do rachunku posiada nowoczesne i bezpłatne ubezpieczenie “Cyber Pomoc”, które jest bardzo przydatne w niespodziewanych sytuacjach. Dodatkowo, w ramach konta dla młodych, rachunek jest całkowicie bezpłatny dla osób do 26. roku życia2.

Doceniamy również fakt, że BNP Paribas dość często proponuje nowym, jak i stałym klientom ciekawe promocje, dzięki którym mogą zgarnąć naprawdę niezłe nagrody. Dlatego, pomimo że Promocja “Piękna Premia” rozdawana jest w częściach, to na pewno przyda się na wakacyjne i powakacyjne wydatki – szczególnie dla tych, którzy uwielbiają zaglądać do Allegro przy okazji dokonywania zakupów.

Zgodnie z regulaminem Promocji, każdy Uczestnik może skorzystać z oferty tylko 1 raz. Również w Banku możesz założyć tylko jedno konto osobiste.

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Piękna Premia”

2. Strona Banku, bnpparibas.pl

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły