Pierwsza darmowa pożyczka w Finbo do 5 000 zł dla nowych klientów

Pierwsza darmowa pożyczka w Finbo do 5 000 zł dla nowych klientów

Finbo to jedno z ostatnich odkryć na rynku pożyczek pozabankowych. Choć marka powstała stosunkowo niedawno, bo w 2018 roku, to już zdążyła zaskarbić sobie zaufanie sporej rzeszy klientów. W swoim kolejnym kroku oferuje pierwszą darmową pożyczkę do 5 000 zł dla nowych klientów. Spójrzmy, na jakich zasadach możesz sięgnąć po dodatkową gotówkę.

Pierwsza darmowa pożyczka w Finbo do 5 000 zł na 30 dni

Mamy świetną wiadomość dla nowych klientów, którzy szukają atrakcyjnej oferty pożyczek i nadal zastanawiają się nad wyborem zaufanej firmy pożyczkowej. Pod szyldem marki Finbo możesz pożyczyć nawet 5 000 zł z RRSO 0% już za pierwszym razem! Jest to z całą pewnością jedna z najwyższych kwot na rynku, bo obecnie wielu pożyczkodawców oferuje darmową pożyczkę zazwyczaj do maksymalnie 3 000 zł.

Pierwsza darmowa pożyczka w Finbo do 5 000 zł dla nowych klientów trwa do odwołania i obowiązuje pod warunkiem terminowej spłaty zobowiązania. Przyjrzyjmy się bliżej szczegółom oferty.

Pierwsza Promocyjna Pożyczka w Finbo bez żadnych opłat przeznaczona jest dla nowych klientów. Aby w zamyśle spełniła swoją funkcję musisz ją spłacić w ciągu 30 dni.

Kto może otrzymać darmową pożyczkę w Finbo?

Bycie nowym klientem Finbo to nie jedyny warunek, by móc otrzymać dodatkowe środki. W zanadrzu należy spełnić kilka kryteriów:

  • Wiek od 20 do 75 lat
  • Polski numer telefonu
  • Ważny dowód osobisty
  • Obywatelstwo polskie ze stałym miejscem zamieszkania na terenie kraju
  • Pełna zdolność do czynności prawnych

Jako nowy klient możesz ustalić, jaka kwota Cię interesuje. Oczywiście na samym początku nie musisz wnioskować aż o 5 000 zł. Klikając w aktywny suwak dostępny na stronie internetowej Finbo masz do wyboru sumy od 200 zł do 5 000 zł. Stali bywalcy firmy mogą ubiegać się o kwotę dwukrotnie wyższą – 10 000 zł.

Prosty wniosek pożyczkowy i pieniądze nawet w kilkanaście minut to zalety Finbo. Źródło: finbo.pl

Łatwa i szybka pożyczka tylko w Finbo!

Dodatkowy „zastrzyk gotówki” może przydać się w każdej sytuacji. Dlatego pożyczka w Finbo to nie tylko RRSO 0%. To także minimum formalności. Jedyne, co musisz zrobić to wskazać wysokość dochodów oraz ich źródło. Jest to jednak wyłącznie oświadczenie bez składania dodatkowych zaświadczeń. Ponadto, jak podkreśla pożyczkodawca sama weryfikacja wniosku odbywa się w 3 minuty, a pieniądze na konto mogą trafić nawet w 15 minut.

W samym wniosku pożyczkowym poza najważniejszymi informacjami musisz wskazać dane z dowodu osobistego: numer i serię jego wydania, a także datę ważności. Co ciekawe, pożyczkodawca w razie problemów ze spłatą zobowiązania posiada opcję refinansowania pożyczki, czyli przedłużenia okresu kredytowania o 7, 14 lub 30 dni.

Jak otrzymać darmową pożyczkę do 5 000 zł – oto krok po kroku

Pierwsza darmowa pożyczka w Finbo do 5 000 zł dla nowych klientów to oferta krótkoterminowa. Dlatego, jak przed każdą pożyczką gotówki zastanów się nad tym, czy zdołasz w terminie oddać dług. Poniżej prezentujemy szybki poradnik, jak krok po kroku zaciągnąć zobowiązanie w łatwy i bezproblemowy sposób!

1. Wejdź na stronę internetową Finbo i za pomocą suwaka wybierz kwotę pożyczki oraz okres kredytowania. Następnie kliknij w przycisk: „Weź pożyczkę”. Możesz również skorzystać z linku poniżej:

Złóż wniosek o pożyczkę w Finbo


2. Wykonaj przelew weryfikacyjny w postaci 1 grosza.
Finbo posiada rachunki w aż 7 najpopularniejszych bankach: mBank, Millenium Bank, Getin Bank, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Pekao, PKO BP oraz Alior Bank.

3. Oczekuj na przelanie gotówki przez pożyczkodawcę. Jeśli posiadasz konto w jednym z powyższych banków to otrzymasz pieniądze do 15 minut! Natomiast, jeśli korzystasz z innego banku to czas przelania gotówki zależy od godzin sesji międzybankowych1.

Darmowa pożyczka w Finbo do 5 000 zł – czy to się opłaca?

Bez wątpienia opcja pierwszej darmowej pożyczki w momencie, gdy poszukujesz źródeł finansowania jest warta uwagi. Oddzielną kwestią jest fakt, czy pożyczając środki jesteś w stanie oddać pieniądze w wyznaczonym terminie. W swojej istocie pożyczka z RRSO 0% jest darmowa tylko wtedy, gdy spłacisz ją w czasie ustalonym z Finbo. W przeciwnym razie, firma ma prawo naliczać dodatkowe opłaty za każdy dzień opóźnienia.

Firma Finbo to nie tylko natychmiastowe rozpatrzenie wniosku. To także prosta rejestracja online. Źródło: finbo.pl

Dlatego, pierwsza darmowa pożyczka w Finbo do 5 000 zł dla nowych klientów to ciekawa promocja dla rzetelnych i terminowych klientów. Jeśli do nich należysz – nie czekaj i zawnioskuj o gotówkę!

To, co wyróżnia Finbo to możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Przy Pierwszej Promocyjnej Pożyczce możesz dokonać tego tylko jeden raz.

Źródło:

1. Strona oficjalna Finbo, https://www.finbo.pl/pytania-i-odpowiedzi

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły