Kuki.pl: pierwsza darmowa pożyczka od 3 tys. do 5 tys. zł z RRSO 0%

Tym, którym znudziły się już „tradycyjne” promocje bankowe dotyczące, np. kart kredytowych, mają coraz więcej okazji, by pożyczyć pozabankowo – i w dodatku za darmo. Kuki.pl wystartowało z promocyjną pożyczką dla nowych klientów, w dość oryginalnym wydaniu. Firma oferuje darmową pożyczkę z RRSO 0% w przedziale od 3 tys. do 5 tys. zł. Czas spłaty zobowiązania standardowo wynosi 30 dni.

Pierwsza promocyjna pożyczka tylko dla nowych klientów

Na rynku pożyczkowym znowu mocno „zawrzało”, bo co pewien czas pojawiają się na nim oferty, obok których po prostu nie można przejść obojętnie. Na ogół dostrzegamy propozycje darmowych pożyczek, za pomocą których możemy pożyczyć pewną sumę pieniędzy, i oddać dokładnie taką samą.

Właśnie pojawił się kolejny pożyczkodawca Kuki.pl, który oferuje pierwszą pożyczkę za darmo, w kwocie co najmniej 3 tys. z maksymalnym limitem do 5 tys. zł. Nie jest to więc standardowa oferta, do jakiej przywykliśmy. Zwykle firmy proponują bezkosztową pożyczkę do określonej sumy, np. od 200 zł do 1 tys. albo od 500 zł do 3 tys. zł. Promocja skierowana jest do nowych klientów Kuki i trwa do odwołania.

Kuki.pl to pozabankowa instytucja finansowa oferująca pożyczki krótkoterminowe w 15 minut (od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej). W przypadku pierwszej chwilówki możesz wnioskować od 500 zł do 5 tys. zł, natomiast po raz kolejny limit ten wzrasta już do 15 tys. zł.

Więcej przeczytasz —> Kuki – opinie klientów i recenzja

Kto będzie mógł ubiegać się o pożyczkę z zerowym RRSO?

W akcji mogą wziąć udział wszystkie osoby, które w dniu składania wniosku, nie miały jeszcze aktywnej pożyczki w Kuki.pl. Oczywiście konieczne jest też zawnioskowanie na kwotę nie niższą niż 3 tys. zł i nie wyższą niż 5 tys. zł.

Kuki.pl oferuje finansowanie każdej pełnoletniej osobie, która:

 • ma od 20 do 75 lat,
 • posiada własny numer telefonu komórkowego,
 • jest obywatelem RP z tutejszym miejscem zamieszkania,
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • ma ważny dowód osobisty oraz konto osobiste.

Abyś mógł skorzystać z promocyjnych warunków, musisz oddać zobowiązanie w określonym terminie, czyli w ciągu kolejnych 30 dni. Nawet 1. dzień opóźnienia w spłacie oznacza utratę premiowanych przywilejów. A to będzie się wiązało z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów …

Bezkosztowe dobranie dodatkowej sumy

Jako pożyczkobiorca możesz skorzystać, z tzw. prawa pobrania. Chodzi nam tutaj przede wszystkim o możliwość dobrania do pierwszej przyznanej pożyczki, dodatkowej kwoty.

Przykład:

Jeśli złożyłeś wniosek o pierwszą pożyczkę na co najmniej 3 tys. zł i stwierdziłeś, że jest to niewystarczająca kwota na Twoje wydatki, to Kuki przyzna Ci dodatkową sumę w ramach całkowitego limitu pożyczki, wynoszącego 5 tys. zł. W ramach promocji za złożenie kolejnego wniosku i dobranie środków nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Te same zasady nie dotyczą niestety pierwszej pożyczki w kwocie poniżej 3 tys. zł. W tym przypadku, jeśli będziesz chciał dobrać środki lub pozostać przy wnioskowanej sumie, poniesiesz standardowe opłaty widniejące w tabeli opłat i prowizji.

Pożyczka w Kuki.pl w kilku prostych krokach

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji skorzystać z usług Kuki, to musisz liczyć się również z tym, że środki zostaną Ci przyznane tylko wtedy, gdy uzyskasz pozytywną decyzję kredytową. W tym celu możesz zostać zbadany w BIK, KRD, KBIG oraz BIG Infomonitor.

Spójrzmy na szybkie kroki, które pozwolą Ci sięgnąć po promocyjną pożyczkę.

1. Wejdź na stronę kuki.pl albo kliknij na przycisk poniżej i złóż wniosek pożyczkowy.

Zawnioskuj o darmową pożyczkę w Kuki

2. Wybierz kwotę pożyczki, pamiętając, że promocyjne warunki tyczą się finansowania od kwoty 3 tys. do 5 tys. zł.

3. We wniosku wpisz swoje dane osobowe i kontaktowe. Następnie wyślij przelew weryfikacyjny, w wysokości 1 gr na rachunek bankowy Kuki. Lista dostępnych rachunków pożyczkodawcy znajduje się na stronie kuki.pl w zakładce „Kontakt”.

4. Poczekaj kilka minut na weryfikację wniosku.

5. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w trybie natychmiastowym, czyli w ciągu 15 minut. Warunkiem jest tylko posiadanie rachunku w jednym z poniższych banków.

 • PKO BP/Inteligo,
 • Pekao,
 • mBank,
 • Santander BP,
 • Millennium Bank,
 • Getin Bank,
 • Alior Bank.

W momencie, gdy korzystasz z usług innej instytucji, czas przelewu pożyczki zależy od sesji księgowań międzybankowych.

6. Spłać terminowo zobowiązanie w ciągu kolejnych 30 dni.

kuki.pl

Dodatkowe informacje

Pożyczając pieniądze w ramach pierwszej promocyjnej pożyczki, nie zapłacisz Kuki ani grosza prowizji czy odsetek. Pożyczysz 3 tys. zł, oddasz 3 tys. zł. Proste.

Jak to wygląda na przykładzie reprezentatywnym?

 • Pożyczka 3000 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty),
 • RRSO: 0,00%,
 • Jednorazowa opłata rejestracyjna: 0,01 zł,
 • Całkowita kwota pożyczki: 3000 zł,
 • Oprocentowanie: 0,0%,
 • Całkowity koszt pożyczki: 0,00 zł, w tym: prowizja: 0,00 zł, odsetki: 0,00 zł,
 • Okres obowiązywania umowy: 30 dni,
 • Całkowita kwota do spłaty: 3000,00 zł.

Szybka pożyczka bez wychodzenia z domu

Nie ma co ukrywać, że jest to oferta kusząca, ale skierowana jedynie do rozważnych i zdyscyplinowanych osób, które pożyczą środki w ramach akcji i oddadzą je w terminie. Zanim więc złożysz wniosek skuszony promocyjnymi warunkami, zastanów się, czy się na to stać.

Przedstawiliśmy Ci tę propozycję, byś zobaczył, że darmowe pożyczki dla klientów mają różne oblicza. Decyzja, czy zechcesz z niej skorzystać, zależy więc tylko od Ciebie 😊.

Zawnioskuj o darmową pożyczkę w Kuki

Źródło:

1. Regulamin Promocji „Pierwsza Promocyjna Pożyczka”

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.4/5 - (9 votes)
Komentarze (1)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

 • I
  I

  Inwestor

  05.10.2022, 17:19

  Wyróżniający się komentarz

  no niestety, pierwsza pozyczka niby darmowa zamieniła się na pozyczke z oprocentowaniem – strata czasu

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie