Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy w LoanMe!

Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy w LoanMe!

Zima to nie tylko czas gorących promocji w sklepach, ale także moment sporych wydatków na święta Bożego Narodzenia. Jednym z liderów w zasypywaniu klientów prezentami jest pożyczkodawca LoanMe. W sam raz na święta wręcza pierwszą pożyczkę do 6 000 zł za darmo i dorzuca do tego – dodatkowe 300 zł na zakupy!

Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy – witamy w LoanMe!

W okresie świąteczno-noworocznym spore obciążenie domowego budżetu, większości spędza sen z powiek. Gorączkowo robiąc zakupy na kolację wigilijną, kolejne dni świąt – i przede wszystkim prezenty dla najbliższych, często nasz portfel świeci pustkami. Jednak, aby zachować finansową równowagę nie musisz rezygnować z ważnych dla Ciebie rzeczy.

Na stronie LoanMe pojawiła się świąteczna promocja skierowana do nowych klientów, czyli osób, które po raz pierwszy wnioskują o pożyczkę u tego pożyczkodawcy. W ramach promocyjnej oferty: “Pożyczka z bonem” otrzymasz pierwszą pożyczkę z RRSO 0% (gdy spłacisz ją w terminie) i dodatkowo bon o wartości 300 zł na zakupy w dyskoncie. Promocja ważna jest od 4 grudnia 2019 roku do wyczerpania puli zakupionych Bonów bądź w związku z podjęciem przez pożyczkodawcę decyzji o zakończeniu akcji.

Pierwsza darmowa pożyczka dla nowych klientów dostępna jest do 6 000 zł na okres 4 tygodni.

Zasady promocji “Pożyczka z Bonem” – prosto, szybko i wygodnie

Nie trzeba się zbytnio natrudzić, by wziąć udział w ofercie promowanej przez pożyczkodawcę. Najważniejszym wymogiem jest posiadanie statusu nowego klienta. Zanim ochoczo przystąpisz do akcji, spójrz jeszcze na poniższe warunki, które musisz spełnić. Są to:

  • minimum 18 lat
  • polskie obywatelstwo i stałe zamieszkanie na terenie kraju
  • aktualny dowód osobisty, konto w polskim banku, e-mail oraz polski numer telefonu
  • pozytywna ocena zdolności kredytowej
  • stałe źródło dochodu, które pozwoli na spłatę pożyczki w terminie

Ponadto, z oferty możesz skorzystać tylko wtedy, gdy nie wykorzystałeś przysługującego prawa do odstąpienia od umowy w ustawowym terminie. Pamiętaj też, że pierwszą pożyczkę z RRSO 0%, jak i 300-złotowy bon zyskasz, gdy swoje zobowiązanie spłacisz w terminie1.

Oferta może łączyć się z innymi promocjami i ofertami LoanMe, chyba że co innego wynika z regulaminu danej promocji.

Kiedy otrzymam bon?

Zacznijmy od rzeczy bardzo ważnej. LoanMe wysyła bony pocztą tradycyjną po maksymalnie 10 dniach, od czasu weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany przez Ciebie adres i dane osobowe. Dlatego 300 zł bonusu zgarniesz, gdy terminowo spłacisz 4 pierwsze raty pożyczki. W trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem musisz także zgłosić chęć skorzystania z Promocji. Z oferty “Pożyczka z Bonem” możesz skorzystać tylko jeden raz!

Pierwsza pożyczka za darmo w LoanMe to szansa na dodatkowe 300 zł na zakupy. Źródło: loanme.pl

Niestety, regulamin nie określa dwóch równie istotnych kwestii – do jakiego dyskontu przysługuje bon oraz jaki jest jego termin ważności. Naszym zdaniem, przy ogłaszaniu kolejnej akcji, LoanMe powinien wziąć te czynniki pod uwagę.

Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy w LoanMe – jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w świątecznej akcji firmy musisz przejść przez kilka prostych etapów. Dla ułatwienia prezentujemy je w poniższych podpunktach.

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy loanme.pl lub kliknij w przycisk poniżej:

Złóż wniosek o pożyczkę w LoanMe

2. Za pomocą wirtualnego kalkulatora zaznacz potrzebną kwotę wraz z opcją “spłaty pożyczki za 0 zł”. Jako nowy klient masz prawo wnioskować o sumy w wysokości, od 800 zł do 6 000 zł. Okres kredytowania wynosi 4 tygodnie.

3. Zapoznaj się ze wszystkimi kosztami. RRSO, odsetki, prowizja, jak i opłata przygotowawcza powinny być równe 0 zł.

4. Kliknij przycisk: “Zamów kontakt”. Zostaniesz poproszony o pozostawienie swojego numeru telefonu. Przy okazji zaakceptuj Regulamin oraz Politykę prywatności.

5. W trakcie rozmowy telefonicznej podaj konsultantowi dane z dowodu osobistego i podkreśl, że zależy Ci na pierwszej pożyczce wraz z bonem na zakupy. W przypadku braku problemów, pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu 15 minut!

6. Spłać zobowiązanie w ustalonym terminie!

Wirtualny kalkulator pożyczkowy pozwoli dobrać odpowiednią kwotę do Twoich aktualnych potrzeb. Źródło: loanme.pl

Czy warto wziąć udział w promocji?

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług firmy – a szukasz pożyczki na raty to oferta LoanMe jest dobrym rozwiązaniem. Po pierwsze – masz możliwość pożyczyć dość wysoką kwotę – 6 000 zł, co w przypadku pierwszej pożyczki jest mało spotykane. Po drugie – dodatkowo zgarniesz 300 zł, które możesz wykorzystać na nadchodzące świąteczne zakupy oraz Sylwestra.

I po trzecie – jeśli nie jesteś do końca przekonany do tego pomysłu, to możesz zajrzeć do naszego najnowszego rankingu pożyczek na święta przygotowanego przez Czerwoną Skarbonkę. Tam również odnajdziesz atrakcyjne rabaty i promocje, w sam raz skrojone na świąteczne wydatki.

Źródło:

1. Regulamin LoanMe „Pożyczka z Bonem”, https://loanme.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły