Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy w LoanMe!

Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy w LoanMe!

Zima to nie tylko czas gorących promocji w sklepach, ale także moment sporych wydatków na święta Bożego Narodzenia. Jednym z liderów w zasypywaniu klientów prezentami jest pożyczkodawca LoanMe. W sam raz na święta wręcza pierwszą pożyczkę do 6 000 zł za darmo i dorzuca do tego – dodatkowe 300 zł na zakupy!

Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy – witamy w LoanMe!

W okresie świąteczno-noworocznym spore obciążenie domowego budżetu, większości spędza sen z powiek. Gorączkowo robiąc zakupy na kolację wigilijną, kolejne dni świąt – i przede wszystkim prezenty dla najbliższych, często nasz portfel świeci pustkami. Jednak, aby zachować finansową równowagę nie musisz rezygnować z ważnych dla Ciebie rzeczy.

Na stronie LoanMe pojawiła się świąteczna promocja skierowana do nowych klientów, czyli osób, które po raz pierwszy wnioskują o pożyczkę u tego pożyczkodawcy. W ramach promocyjnej oferty: “Pożyczka z bonem” otrzymasz pierwszą pożyczkę z RRSO 0% (gdy spłacisz ją w terminie) i dodatkowo bon o wartości 300 zł na zakupy w dyskoncie. Promocja ważna jest od 4 grudnia 2019 roku do wyczerpania puli zakupionych Bonów bądź w związku z podjęciem przez pożyczkodawcę decyzji o zakończeniu akcji.

Pierwsza darmowa pożyczka dla nowych klientów dostępna jest do 6 000 zł na okres 4 tygodni.

Zasady promocji “Pożyczka z Bonem” – prosto, szybko i wygodnie

Nie trzeba się zbytnio natrudzić, by wziąć udział w ofercie promowanej przez pożyczkodawcę. Najważniejszym wymogiem jest posiadanie statusu nowego klienta. Zanim ochoczo przystąpisz do akcji, spójrz jeszcze na poniższe warunki, które musisz spełnić. Są to:

  • minimum 18 lat
  • polskie obywatelstwo i stałe zamieszkanie na terenie kraju
  • aktualny dowód osobisty, konto w polskim banku, e-mail oraz polski numer telefonu
  • pozytywna ocena zdolności kredytowej
  • stałe źródło dochodu, które pozwoli na spłatę pożyczki w terminie

Ponadto, z oferty możesz skorzystać tylko wtedy, gdy nie wykorzystałeś przysługującego prawa do odstąpienia od umowy w ustawowym terminie. Pamiętaj też, że pierwszą pożyczkę z RRSO 0%, jak i 300-złotowy bon zyskasz, gdy swoje zobowiązanie spłacisz w terminie1.

Oferta może łączyć się z innymi promocjami i ofertami LoanMe, chyba że co innego wynika z regulaminu danej promocji.

Kiedy otrzymam bon?

Zacznijmy od rzeczy bardzo ważnej. LoanMe wysyła bony pocztą tradycyjną po maksymalnie 10 dniach, od czasu weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany przez Ciebie adres i dane osobowe. Dlatego 300 zł bonusu zgarniesz, gdy terminowo spłacisz 4 pierwsze raty pożyczki. W trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem musisz także zgłosić chęć skorzystania z Promocji. Z oferty “Pożyczka z Bonem” możesz skorzystać tylko jeden raz!

Pierwsza pożyczka za darmo w LoanMe to szansa na dodatkowe 300 zł na zakupy. Źródło: loanme.pl

Niestety, regulamin nie określa dwóch równie istotnych kwestii – do jakiego dyskontu przysługuje bon oraz jaki jest jego termin ważności. Naszym zdaniem, przy ogłaszaniu kolejnej akcji, LoanMe powinien wziąć te czynniki pod uwagę.

Pierwsza pożyczka za darmo i 300 zł na zakupy w LoanMe – jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w świątecznej akcji firmy musisz przejść przez kilka prostych etapów. Dla ułatwienia prezentujemy je w poniższych podpunktach.

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy loanme.pl lub kliknij w przycisk poniżej:

Złóż wniosek o pożyczkę w LoanMe

2. Za pomocą wirtualnego kalkulatora zaznacz potrzebną kwotę wraz z opcją “spłaty pożyczki za 0 zł”. Jako nowy klient masz prawo wnioskować o sumy w wysokości, od 800 zł do 6 000 zł. Okres kredytowania wynosi 4 tygodnie.

3. Zapoznaj się ze wszystkimi kosztami. RRSO, odsetki, prowizja, jak i opłata przygotowawcza powinny być równe 0 zł.

4. Kliknij przycisk: “Zamów kontakt”. Zostaniesz poproszony o pozostawienie swojego numeru telefonu. Przy okazji zaakceptuj Regulamin oraz Politykę prywatności.

5. W trakcie rozmowy telefonicznej podaj konsultantowi dane z dowodu osobistego i podkreśl, że zależy Ci na pierwszej pożyczce wraz z bonem na zakupy. W przypadku braku problemów, pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu 15 minut!

6. Spłać zobowiązanie w ustalonym terminie!

Wirtualny kalkulator pożyczkowy pozwoli dobrać odpowiednią kwotę do Twoich aktualnych potrzeb. Źródło: loanme.pl

Czy warto wziąć udział w promocji?

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług firmy – a szukasz pożyczki na raty to oferta LoanMe jest dobrym rozwiązaniem. Po pierwsze – masz możliwość pożyczyć dość wysoką kwotę – 6 000 zł, co w przypadku pierwszej pożyczki jest mało spotykane. Po drugie – dodatkowo zgarniesz 300 zł, które możesz wykorzystać na nadchodzące świąteczne zakupy oraz Sylwestra.

I po trzecie – jeśli nie jesteś do końca przekonany do tego pomysłu, to możesz zajrzeć do naszego najnowszego rankingu pożyczek na święta przygotowanego przez Czerwoną Skarbonkę. Tam również odnajdziesz atrakcyjne rabaty i promocje, w sam raz skrojone na świąteczne wydatki.

Źródło:

1. Regulamin LoanMe „Pożyczka z Bonem”, https://loanme.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]
Ranking pożyczek ratalnych: luty 2020. Najlepsze pożyczki na raty
02.04.2020
Ranking pożyczek ratalnych: kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki na raty
Legitymując się dowodem osobistym i spełniając niewygórowane kryteria, można otrzymać pozabankowe pożyczki na raty. Są to pożyczki długoterminowe, gdyż suma do spłaty zostaje rozłożona na dłuższy czas. To atrakcyjna alternatywa dla kredytów bankowych. Brak wystarczającej gotówki na większe wydatki to nie koniec świata. Jak widać, pozabankowe pożyczki ratalne na kwiecień nie kosztują tak wiele, jak przed […]
pozyczki prywatne
01.04.2020
Pożyczki prywatne – czy pożyczka prywatna jest bezpieczna? Opinie
Poza kredytami udzielanymi przez banki oraz pożyczkami, w których specjalizują się profesjonalne firmy pozabankowe, leży mroczne królestwo pożyczek prywatnych. Czym charakteryzuje się ten typ finansowania? I najważniejsze – czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Przemierzając miasto, możemy natknąć się na karteczki z napisem „prywatne pożyczki od ręki” na tablicach ogłoszeń. Otwierając lokalną gazetę, często ujrzymy dużą […]