Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł w Kuki dla nowych klientów

Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł w Kuki dla nowych klientów

Czy możliwe jest znalezienie chwilówki bez dodatkowych opłat? Jak najbardziej! Pożyczkodawca Kuki wystartował z najświeższą promocją dla nowych klientów. Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł z 30-dniowym terminem spłaty i RRSO – 0% czeka na każdego, kto chce pożyczyć bez odsetek i prowizji. Sprawdź, jak skorzystać z oferty pożyczkodawcy.

Złóź wniosek

Promocyjna pożyczka do 5 000 zł tylko dla nowych klientów!

Odpowiadając na rosnące zainteresowania ofertami pożyczek online, pożyczkodawca Kuki wprowadził na rynek nową promocję dla pierwszych klientów. Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł to rozwiązanie dla osób potrzebujących gotówki na wiele nagłych problemów finansowych.

Dlatego, jeśli jesteś nowym pożyczkobiorcą to możesz wnioskować o Pierwszą promocyjną pożyczkę od 200 zł do 5 000 zł, na okres od 1 do 30 dni. Bez prowizji, odsetek, dodatkowych opłat i całkowicie bezpiecznie. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wnioskujących i zapewnia także brak ukrytych kosztów oraz innych “niespodzianek”, które często czekają na klienta w zapisach umowy.

Atrakcyjna pożyczka całkowicie za darmo – warunki wnioskowania

Kuki potwierdza, że pierwsza darmowa pożyczka to nie pusty slogan. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że sama proponowana wysokość zobowiązania na 5 000 zł dla nowego klienta jest sporym zaufaniem. Jednak w zamian za to, każda osoba wnioskująca musi spełnić kilka podstawowych wytycznych, m.in.:

  • Posiadać status nowego klienta,
  • Mieścić się w przedziale wiekowym: od 20 do 75 lat,
  • Posiadać obywatelstwo polskie oraz stale zamieszkiwać na terenie kraju,
  • Dysponować ważnym dowodem osobistym, numerem telefonu, kontem bankowym oraz e-mailem,
  • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

Pierwsza darmowa pożyczka w Kuki to szansa na spłatę zobowiązania bez dodatkowych opłat. Warunek jest jeden – terminowa spłata zobowiązania1.

I jeszcze jedno – na darmową pierwszą pożyczkę krótkoterminową w Kuki możesz liczyć pod warunkiem, że dokonasz jej spłaty w określonym terminie. To kwestia najistotniejsza, o której musisz pamiętać!

Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł – pieniądze w 15 minut!

Promocyjna pożyczka do 5 000 zł to oferta miesięczna. Jak jako nowy klient firmy możesz o nią wnioskować? Bardzo prosto! Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z naszymi wytycznymi!

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając w przycisk poniżej:

Złóź wniosek

2. Za pomocą suwaka “Wybierz kwotę pożyczki” oraz “Wybierz liczbę dni pożyczki”.

3. Następnie kliknij w przycisk “Weź pożyczkę” po prawej stronie suwaka.

4. W kolejnym etapie zostaniesz przeniesiony do wypełnienia wniosku o pożyczkę. Jako nowy klient musisz podać dane osobowe wraz z informacją o dochodach i zaakceptować zgody, m.in. na przetwarzanie danych osobowych.

5. Później dokonaj weryfikacji tożsamości. Za pośrednictwem konta bankowego przesyłasz na rachunek bankowy opłatę, w wysokości 1 grosza.

6. Kuki autoryzuje profil. Jeśli Twoje dane są prawdziwe to pożyczkodawca poinformuje Cię o przyznaniu pożyczki SMS-em lub wiadomością e-mail. Takie informacje odnajdziesz także na Profilu Klienta.

7. Otrzymasz wpłatę na konto. Pamiętaj tylko, że pieniądze mogą zostać zaksięgowane już w 15 minut, ale też w najbliższy dzień roboczy. Wszystko zależy od sesji Elixir i banku, w jakim posiadasz konto.

Nowi klienci z przedłużeniem terminu spłaty!

Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł dla nowych klientów, w przypadku problemów z krótkim terminem spłaty może zostać dwukrotnie przełożona o 7, 14 lub 30 dni. Dlatego Kuki to dobra odpowiedź, jeśli zależy Ci na otrzymaniu pieniędzy sprawnie, elastycznie i bez żadnego ryzyka finansowego.

Zanim jednak zdecydujesz się na darmową pożyczkę dokładnie sprawdź, czy zdołasz uregulować swoje zobowiązanie w tak krótkim terminie. Pamiętaj że, nie będziesz zwolniony z opłat, jeśli przekroczysz datę ustalonej spłaty!

Źródło:

1. https://www.kuki.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
06.04.2020
Zostań w domu, otwórz konto firmowe w Pekao S.A. i zgarnij 1 000 zł premii!
Jakie konto firmowe jest najlepsze? Te pytanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Za to łatwo jest odnaleźć promocję, która szybko przykuje naszą uwagę. Bank Pekao S.A. właśnie uruchomił ofertę dla nowych klientów-przedsiębiorców, w której za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności oferuje premię, w wysokości aż 1 000 zł w gotówce. Zostań w […]
06.04.2020
Alior Bank kredyt konsolidacyjny – opinie i recenzja
Kredyty gotówkowe mają to do siebie, że gdy są zaciągnięte w podobnym czasie, mogą spowodować zator finansowy w budżecie domowym. Dlatego kredytem o szczególnym charakterze jest Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku, który pozwala połączyć kilka niespłaconych zobowiązań w jedną, miesięczną ratę. Ile wyniosą opłaty, odsetki oraz dodatkowe koszty? Oto aktualne opinie i recenzja produktu. Kredyt […]
06.04.2020
Santander Consumer Bank Kredyt samochodowy – opinie i recenzja
Dobry kredyt gotówkowy na nowe auto powinien być najtańszy i najlepszy ze wszystkich dostępnych ofert. Dodatkowo formalności powinny być do załatwienia w całości przez internet. Gdzie odnaleźć taki produkt? Ciekawe rozwiązanie dla klientów proponuje na przykład Santander Consumer Bank. Kredyt samochodowy przygotowany przez tę instytucję finansową jest ściśle stargetowany wobec klientów rozglądających się za nowym […]
Bank Pekao
06.04.2020
Bank Pekao – opinie i recenzja
W sferze bankowej można wyróżnić dwa sposoby na kształtowanie tożsamości danej instytucji bankowej. Jedni wybierają chwytliwe nazwy własne, inni wolą skrótowce. Do tego drugiego grona należy Bank Pekao, od niemal 100 lat mający przed sobą trudne zadanie pokazania, że nie ma nic wspólnego z konkurencyjnym bankiem o identycznej w wymowie nazwie. Sprawdzamy, czym wyróżnia się […]
06.04.2020
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 150 zł premii
Darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne użytkowanie karty przy 1 transakcji w miesiącu, a także atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz odebrać nawet 200 zł oraz wiele innych kompleksowych usług. To wszystko czeka na Ciebie pod warunkiem, że skorzystasz z promocji “eKonto z Premią – VIII edycja” i założysz konto osobiste w mBanku. Otwórz eKonto w mBanku […]
04.04.2020
Altus – jak wygrać z tą firmą windykacyjną?
Altus – co to za firma? Altus zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami, pomaga bowiem klientom odzyskać ich należność przy jednoczesnej dbałości o dobre imię firmy i relacje biznesowe z dotychczasowymi kontrahentami. Dlatego, jak możemy przeczytać na stronie samego przedsiębiorstwa, troska o dobro klienta to podstawa ich strategii. Altus dąży do ograniczenia ryzyka związanego z prowadzoną działalnością, […]