Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł w Kuki dla nowych klientów

Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł w Kuki dla nowych klientów

Czy możliwe jest znalezienie chwilówki bez dodatkowych opłat? Jak najbardziej! Pożyczkodawca Kuki wystartował z najświeższą promocją dla nowych klientów. Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł z 30-dniowym terminem spłaty i RRSO – 0% czeka na każdego, kto chce pożyczyć bez odsetek i prowizji. Sprawdź, jak skorzystać z oferty pożyczkodawcy.

Złóź wniosek

Promocyjna pożyczka do 5 000 zł tylko dla nowych klientów!

Odpowiadając na rosnące zainteresowania ofertami pożyczek online, pożyczkodawca Kuki wprowadził na rynek nową promocję dla pierwszych klientów. Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł to rozwiązanie dla osób potrzebujących gotówki na wiele nagłych problemów finansowych.

Dlatego, jeśli jesteś nowym pożyczkobiorcą to możesz wnioskować o Pierwszą promocyjną pożyczkę od 200 zł do 5 000 zł, na okres od 1 do 30 dni. Bez prowizji, odsetek, dodatkowych opłat i całkowicie bezpiecznie. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wnioskujących i zapewnia także brak ukrytych kosztów oraz innych “niespodzianek”, które często czekają na klienta w zapisach umowy.

Atrakcyjna pożyczka całkowicie za darmo – warunki wnioskowania

Kuki potwierdza, że pierwsza darmowa pożyczka to nie pusty slogan. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że sama proponowana wysokość zobowiązania na 5 000 zł dla nowego klienta jest sporym zaufaniem. Jednak w zamian za to, każda osoba wnioskująca musi spełnić kilka podstawowych wytycznych, m.in.:

  • Posiadać status nowego klienta,
  • Mieścić się w przedziale wiekowym: od 20 do 75 lat,
  • Posiadać obywatelstwo polskie oraz stale zamieszkiwać na terenie kraju,
  • Dysponować ważnym dowodem osobistym, numerem telefonu, kontem bankowym oraz e-mailem,
  • Posiadać pełną zdolność do czynności prawnych

Pierwsza darmowa pożyczka w Kuki to szansa na spłatę zobowiązania bez dodatkowych opłat. Warunek jest jeden – terminowa spłata zobowiązania1.

I jeszcze jedno – na darmową pierwszą pożyczkę krótkoterminową w Kuki możesz liczyć pod warunkiem, że dokonasz jej spłaty w określonym terminie. To kwestia najistotniejsza, o której musisz pamiętać!

Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł – pieniądze w 15 minut!

Promocyjna pożyczka do 5 000 zł to oferta miesięczna. Jak jako nowy klient firmy możesz o nią wnioskować? Bardzo prosto! Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie z naszymi wytycznymi!

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy, klikając w przycisk poniżej:

Złóź wniosek

2. Za pomocą suwaka “Wybierz kwotę pożyczki” oraz “Wybierz liczbę dni pożyczki”.

3. Następnie kliknij w przycisk “Weź pożyczkę” po prawej stronie suwaka.

4. W kolejnym etapie zostaniesz przeniesiony do wypełnienia wniosku o pożyczkę. Jako nowy klient musisz podać dane osobowe wraz z informacją o dochodach i zaakceptować zgody, m.in. na przetwarzanie danych osobowych.

5. Później dokonaj weryfikacji tożsamości. Za pośrednictwem konta bankowego przesyłasz na rachunek bankowy opłatę, w wysokości 1 grosza.

6. Kuki autoryzuje profil. Jeśli Twoje dane są prawdziwe to pożyczkodawca poinformuje Cię o przyznaniu pożyczki SMS-em lub wiadomością e-mail. Takie informacje odnajdziesz także na Profilu Klienta.

7. Otrzymasz wpłatę na konto. Pamiętaj tylko, że pieniądze mogą zostać zaksięgowane już w 15 minut, ale też w najbliższy dzień roboczy. Wszystko zależy od sesji Elixir i banku, w jakim posiadasz konto.

Nowi klienci z przedłużeniem terminu spłaty!

Pierwsza promocyjna pożyczka do 5 000 zł dla nowych klientów, w przypadku problemów z krótkim terminem spłaty może zostać dwukrotnie przełożona o 7, 14 lub 30 dni. Dlatego Kuki to dobra odpowiedź, jeśli zależy Ci na otrzymaniu pieniędzy sprawnie, elastycznie i bez żadnego ryzyka finansowego.

Zanim jednak zdecydujesz się na darmową pożyczkę dokładnie sprawdź, czy zdołasz uregulować swoje zobowiązanie w tak krótkim terminie. Pamiętaj że, nie będziesz zwolniony z opłat, jeśli przekroczysz datę ustalonej spłaty!

Źródło:

1. https://www.kuki.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły