PKO BP infolinia i dane kontaktowe

PKO BP kontakt

Dla klientów indywidualnych:
godziny pracy:
24/7

Małe i średnie firmy:
godziny pracy:
24/7

Korporacje i samorządy:
godziny pracy:
pon-pt: 8:00-19:00

Opłata za wszystkie połączenia zgodna z taryfą operatora.

Najbardziej popularny i najstarszy bank w Polsce z największa bazą klientów i najwyższymi aktywami wśród banków funkcjonujących w naszym kraju. Realizuję obsługę klientów indywidualnych oraz firmowych.

Sprawdź też:

PKO BP informacje

Mający blisko 100 lat PKO BP niezmiennie cieszy się popularnością wśród Klientów. Badania pokazują, że jest ich tak naprawdę z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Dlaczego ten polski bank uniwersalny jest tak często wybierany?

Wpływ na występowanie tego zjawiska ma bez wątpienia kilka czynników. Trzeba podkreślić, że PKO BP kieruje swoją ofertę do różnych grup. Z produktów finansowych mogą bowiem korzystać Klienci indywidualni, małe, średnie oraz duże firmy, wielkie korporacje, a także samorządy. Polacy doceniają to, że PKO BP idzie z duchem czasu. Dzięki temu mogą swobodnie korzystać z produktów poprzez rozwiniętą bankowość elektroniczną czy mobilną. W ofercie znajdują się konta osobiste, karty płatnicze, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia czy produkty skarbowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainwestować również swoje oszczędności, które będą w tym banku w 100% bezpieczne. Nie brakuje też ciekawych rozwiązań dla przedsiębiorców. Dodatkowo mogą oni korzystać z faktoringu, leasingu, produktów rozliczeniowych czy obsługi handlowej. Dużą popularnością cieszą się również świadczone usługi maklerskie.

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1919 r. Od 2004 roku spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Trzeba zaznaczyć, że w tym momencie jest to największy bank na terenie naszego kraju. Warto dodać, że przedsiębiorstwo posiada grubo ponad 1000 oddziałów detalicznych, kilkadziesiąt centrali korporacyjnych, a także ponad 3000 bankomatów. W tym momencie ma ponad… 9 mln Klientów.

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
3.7/5 - (6 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie