Plus Bank infolinia i dane kontaktowe

Dla klientów indywidualnych i firm:+48 801 44 55 66
Z telefonów stacjonarnych
+48 61 8 461 461
Z telefonów komórkowych i zagranicy

godziny pracy:
pon.-sob.:
8:00-21:00

Zastrzeżenie karty:+48 801 44 55 66
Z telefonów stacjonarnych
+48 61 8 461 461
Z telefonów komórkowych i zagranicy

godziny pracy:
24/7

Szybki, nieskomplikowany kontakt z Plus Bankiem

Plus Bank, realizujący współpracę z klientami indywidualnymi i biznesowymi, umożliwia łatwy kontakt za pomocą dogodnych dla klienta sposobów. Dla konsumentów oraz osób zainteresowanych ofertą Plus Banku, instytucja przygotowała sprawnie działającą infolinię.

Pod numer  801 445 566 lub dla osób z zagranicy +48 618 461 46, można zadzwonić w celu uzyskania szybkiej, rzetelnej informacji lub odpowiedzi na pilne pytanie.

Infolinia Plus Banku obsługiwana jest przez wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, służących potwierdzonymi informacjami oraz pracujących z zaangażowaniem w pozytywne załatwienie spraw klientów. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty, w godzinach od 8:00 do 21:00.

O Plus Banku

Plus Bank jest jedną z pierwszych, prywatnych instytucji bankowych we współczesnej Polsce. Powstały w 1991 roku, rozwija się na gruncie polskich tradycji finansowych, należąc obecnie do dużej i popularnej grupy kapitałowej Cyfrowego Polsatu i ściśle współpracując z operatorem sieci komórkowej Plus GSM.

Plus Bank angażuje się także w działalność charytatywną, od 1996 roku wspomagając macierzystą Fundację Polsat. Plus Bank działa w oparciu o niezależne oddziały, można spotkać się również z jego ofertą w licznych punktach handlowych.

Regularnie staje się laureatem plebiscytów, w których wyróżnienie otrzymują instytucje finansowe, prowadzące działalność przyjazną klientowi (przykładem może być Certyfikat Jakość Roku 2017 za kredyt konsolidacyjny Jedna Rata). Bank z polskimi tradycjami znakomicie wpisuje się w krajową rzeczywistość, rozwijając się i wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa zinformatyzowanego. Sprawdź nasz ranking kont osobistych aby porównać, jak wypada oferta Plus Banku na tle innych instytucji!

Jak podobała Ci się treść?
5 - ciekawa, 1 - nieciekawa
5/5 - (2 votes)
Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie
Zobacz wszystkie