Pobierz aplikację mobilną i pożyczaj tu i teraz w Pożyczka Plus

Pobierz aplikację mobilną i pożyczaj tu i teraz w Pożyczka Plus

Coraz częściej korzystamy ze smartfonów i aplikacji mobilnych. Nie da się ukryć, że jest to dość wygodne rozwiązanie, które pozwala na załatwienie wielu spraw praktycznie na „wyciągnięcie ręki”. Pożyczka Plus, aby jeszcze bardziej uczynić życie prostszym i zdecydowanie komfortowym stworzyła aplikację mobilną, dzięki której zyskasz błyskawiczny dostęp do dodatkowej gotówki.

Pobierz aplikację mobilną i pożyczaj tu i teraz!

Pożyczanie pieniędzy niekiedy jest niezbędne, dlatego warto zdawać sobie sprawę z tego, gdzie szukać pomocy. Teraz masz szansę otrzymać pierwszą darmową chwilówkę bądź kolejną w nietypowy sposób – ale za to bezpieczny, sprawdzony i rzetelny. Jeden z najbardziej znanych pożyczkodawców, Pożyczka Plus wprowadził do swoich usług nowe udogodnienie.

Zamiast tradycyjnej formy aplikowania o pożyczkę wystarczy, że ze sklepu Google Play pobierzesz aplikację pożyczkodawcy, a dostęp do dodatkowej gotówki zyskasz w mgnieniu oka, w każdym miejscu i czasie.

Nie posiadasz jeszcze aplikacji mobilnej Pożyczka Plus? Zawnioskuj o pieniądze, klikając w link poniżej:

Złóż wniosek w Pożyczka Plus

Jak złożyć wniosek o pożyczkę przez aplikację?

Aby otrzymać „zastrzyk gotówki” w zaledwie kilka chwil, nie musisz przechodzić przez szereg wielu formalności. Wniosek składasz w trzech prostych krokach:

1. Wybierz kwotę zobowiązania oraz okres spłaty za pomocą suwaków

2. Wypełnij prosty formularz i dokonaj natychmiastowej weryfikacji swojego konta bankowego.

3. W przypadku pozytywnej decyzji ciesz się gotówką!

To jednak nie jedyne zalety nowego wymiaru mobilności Pożyczka Plus. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej, pierwszą pożyczkę w ramach: „pożyczaj tu i teraz” zaciągniesz do 3000 zł całkowicie za darmo! Co więcej – jeśli jesteś stałym klientem pożyczkodawcy to o kolejne pożyczki możesz ubiegać się ze specjalnymi VIP rabatami. Dzięki aplikacji masz również kontrolę nad swoimi zobowiązaniami 24/7.

Warunkiem skorzystania z promocji Pożyczka Plus jest spłata zobowiązania w terminie. W innym przypadku instytucja nalicza normalny koszt pożyczki zgodny z cennikiem.

Pożyczaj tu i teraz w Pożyczka Plus – kto może się ubiegać?

Udogodnienia oferowane przez pożyczkodawcę z całą pewnością zainteresują klientów, którzy w zależności od potrzeb chcą pożyczyć większą lub mniejszą sumę na 5, 10, 15, 30, 35, 40 lub 45 dni. W ramach przypomnienia, spójrzmy jakie warunki musisz spełnić, by szybko „pożyczać tu i teraz”!

  • Wiek – od 19 do 73 lat
  • Obywatelstwo polskie
  • Stały, udokumentowany dochód
  • Brak wpisów w rejestrach dłużników, m.in. w BIG, CRIF1.

Aplikacja mobilna Pożyczka Plus to szansa na szybki „zastrzyk gotówki” praktycznie w każdej chwili. Źródło: pozyczkaplus.pl

Pożyczka Plus docenia każdego klienta

To już kolejny śmiały krok pożyczkodawcy w kierunku zadowolenia klientów. Przypomnijmy, że w Pożyczka Plus wnioskujący mogą starać się też o refinansowanie pożyczki, a wysokość kwoty przy kolejnym pożyczaniu sięga nawet 10 000 zł. Wraz z sumą zwiększa się także okres spłaty zobowiązania do 45 dni.

W „Pożyczaj tu i teraz” wystarczą zaledwie 3 kroki, by uzyskać pożyczkę przez Internet. Źródło: pozyczkaplus.pl

Jednak, jak przy każdym zobowiązaniu pamiętaj o rozsądnym pożyczaniu. Wbrew pozorom i wbrew temu, co większość myśli – każdy pożyczony grosz musi trafić z powrotem na konto firmy pożyczkowej. Pożyczka Plus stawia więc na rzetelnych i lojalnych klientów. Jeśli należysz do tego grona i jednocześnie aplikujesz często o dodatkowe środki to aplikacja mobilna zdecydowanie przyda się w Twoim telefonie.

Źródło:

1. Strona główna Pożyczka plus „Pytania i Odpowiedzi”, https://pozyczkaplus.pl/pytania-i-odpowiedzi/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły