“Polecaj mBank” i zyskaj od 50 zł do 300 zł

“Polecaj mBank” i zyskaj od 50 zł do 300 zł

Ostatnio pisaliśmy o premii 150 zł dla nowych klientów za założenie eKonta w mBanku. A teraz klienci mają kolejną okazję do zdobycia dodatkowej gotówki. Jeśli jesteś zadowolony z usług banku i z “czystym sumieniem” chcesz polecić go znajomym, weź udział w najnowszej edycji “Polecaj mBank” i zyskaj od 50 zł do 300 zł. Oferta trwa od 2.09.2019 roku do 1.03.2020 roku.

“Polecaj mBank” – razem można więcej!

Jak w prosty sposób zarobić pieniądze? Pomysłów na to znajdzie się z pewnością kilka – my proponujemy jeden konkretny. “Polecaj mBank” to najświeższa odsłona programu poleceń na wrzesień 2019. W zależności komu i jaki rachunek zaproponujesz możesz zyskać 50, 100, 200 i 300 zł za jedno polecenie.

W “Polecaj mBank” może wziąć udział każda osoba, która posiada dowolne konto osobiste z oferty banku. Samo zaś otwarcie rachunku należy zrekomendować wyłącznie nowym klientom, tzn. takim, którzy w mBanku nie posiadali żadnego produktu finansowego po 1.01.2017 roku.

Powyższe stawki premii za polecenie mBanku obowiązują w czasie trwania edycji 2/2019 od 2.09.2019 roku do 1.03.2020 roku.

Sprawdź inne promocje w mBanku:

“Polecaj mBank” i zyskaj od 50 zł do 300 zł!

Jeśli należysz do grona osób, które zadowolone są z usług mBanku to z Programu Poleceń możesz korzystać bez ograniczeń. Możesz rekomendować zarówno rachunki osobiste, jak i firmowe. Objęte kampanią są następujące konta:

 • eKonto możliwości
 • eKonto
 • mBank Intensive
 • mBiznes konto
 • mBiznes konto z usługą mKsięgowość

Warto przy tym podkreślić, że mBank wprowadził odgórny limit premii. Wynosi ona 2 000 zł w każdym miesiącu trwania akcji. Nadwyżka jest więc spora, co oznacza, że konta można polecać dowolnej liczbie osób i wielokrotnie powiększać swój zysk z promocji.

Osoba otwierająca konto nie otrzymuje z tego tytułu żadnej premii. Nie zmienia to jednak faktu, że po założeniu rachunku ma prawo z powodzeniem polecać mBank innym osobom!

Polecany produktZyskWarunki
eKonto możliwości (za pierwszego poleconego Nowego Klienta, który nie skończył 18 lat w dniu składania wniosku)50 zł
 •  W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta, Twój znajomy musi wykonać minimum 5 transakcji w placówkach handlowo-usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatów).
 • Jeśli jest to rachunek wspólny, każdy współposiadacz rachunku musi wykonać 5 płatności oddzielnie.
eKonto100 zł
 • W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta, Twój znajomy musi wykonać minimum 5 transakcji w placówkach handlowo-usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatów).
 • Jeśli jest to rachunek wspólny, każdy współposiadacz rachunku musi wykonać 5 płatności oddzielnie.
mKonto Intesive200 zł
 • W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta, Twój znajomy musi wykonać minimum 5 transakcji w placówkach handlowo-usługowych (nie dotyczy wypłat z bankomatów).
 • Jeśli jest to rachunek wspólny, każdy współposiadacz rachunku musi wykonać 5 płatności oddzielnie.
mBiznes konto200 zł
 • W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta, Twój znajomy musi wykonać transakcje kartą debetową na łączną kwotę 200 zł.
mBiznes konto z usługą mKsięgowość300 zł
 • W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta, Twój znajomy musi wykonać transakcje kartą debetową na łączną kwotę 200 zł.

Kto może polecać konto, a kto otworzyć rachunek z polecenia?

Jak już wspomnieliśmy na początku – w zabawie “Polecaj mBank” i zyskaj od 50 zł do 300 zł mogą uczestniczyć posiadacze dowolnego konta osobistego w mBanku. Niestety z programu wyłączone są osoby, które korzystają z rachunku firmowego.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku nowych konsumentów. Polecać konto możesz każdemu, kto po 1.01.2017 roku nie posiadał w mBanku żadnego produktu.

Jak polecić konto, by zarobić? Oto 3 proste kroki!

Włączenie się do programu “Polecaj mBank” nie jest wyjątkowo skomplikowane. Można by rzec, że jest to banalnie proste. Oto instrukcja, jak skutecznie zarekomendować bank!

1. W okresie trwania promocji zarejestruj się w Programie. W tym celu wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny w serwisie bankowości internetowej. Podaj w nim swoje dane, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także zaakceptuj regulamin.

2. Stwórz swój własny identyfikator poleceń i przekaż go osobom poleconym. Możesz tego dokonać z poziomu serwisu transakcyjnego, przesyłając identyfikator w wiadomości e-mail lub SMS. Zgodnie z wytycznymi mBanku musi zawierać od 3 do 20 znaków.

3. Aktywnie korzystaj ze swojego konta osobistego. Ważne jest to, abyś w miesiącu poprzedzającym wypłatę premii spełnił przynajmniej jeden z poniższych warunków:

 • Wykonaj minimum 1 przelew z konta mBanku na rachunek w innym banku,
 • Dokonaj minimum 1 płatności kartą lub wypłaty z bankomatu,
 • Przelej na swoje konto w mBanku dowolną kwotę pochodzącą z rachunku w innym banku.

4. Przekaż identyfikator znajomemu i “trzymaj kciuki”, by spełnił wszystkie kryteria postawione przez organizatora. Pamiętaj, aby polecenie miało sens – zakładający konto musi podać Twój identyfikator we wniosku o rachunek!

“Polecaj mBank” – kiedy wypłata premii?

Zanim przejdziemy do kwestii tego, jakie warunki musi spełnić wnioskujący o konto w mBanku, mamy dla Ciebie jeszcze kilka cennych informacji. Wypłata premii, czyli najprzyjemniejszy moment zwieńczenia akcji nastąpi po 20. dniu miesiąca, który następuje po miesiącu spełnienia warunków – lecz nie później niż na koniec tego miesiąca. Brzmi to dość zawile? Otóż chodzi o to, że jeśli wszystkie warunki spełnisz w październiku, to premia zasili Twoje konto między 20, a 30 listopada 2019 roku.

“Polecaj mBank” zwolnione jest z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Warunki dla nowego klienta – co musisz wiedzieć?

Premię za polecenie konta otrzymasz nie tylko wtedy, gdy wypełnisz wszystkie stawiane przez mBank warunki. Równie istotne jest to, by osoba polecona także dostosowała się do wyznaczonych standardów. Co to dokładnie oznacza?

1. Osoba polecona musi złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego lub firmowego przez stronę banku1, za pośrednictwem infolinii lub udając się do placówki. Kliknij po nowe konto:

Załóż konto

2. Wskazać we wniosku utworzony przez Ciebie identyfikator poleceń.

3. Polecający w trakcie 60 dni od założenia konta spełnić warunki aktywności:

 • Dla rachunku osobistego – 5 dowolnych transakcji. Mogą to być płatności kartą, BLIK-iem, mTransferem, przelewy wychodzące i wypłaty/wpłaty z bankomatu.
 • Dla rachunku firmowego – transakcje kartą debetową dołączoną do konta i zrealizowane w placówkach handlowo-usługowych na kwotę minimum 200 zł.

Czy warto otwierać i polecać w mBank?

Podsumowując – warto polecać, bo nawet niewielkim kosztem możesz zyskać dodatkową gotówkę. Najważniejszym jest jednak fakt, by bez krzty fałszu zarekomendować znajomemu lub rodzinie rachunek w banku, z którego sam korzystasz i jesteś zadowolony.

Powyższe polecenie to nie jedyna promocja mBanku. Oferuje on także premię za założenie eKonta, mKonta Intensive czy mBiznes konta. Źródło: mbank.pl

W programie “Polecaj mBank” i zyskaj od 50 zł do 300 zł do wyboru masz aż 5 rachunków. Zaś samo odnowienie akcji specjalnej świadczy o tym, że jest to z pewnością atrakcyjna rekomendacja. Choć co prawda, minusem może być brak premii dla osoby otwierającej konto z polecenia. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by tuż po otwarciu konta i ona natychmiast stała się polecającym. Na osłodę wspomnimy też, że bank zezwala na łączenie edycji z innymi organizowanymi w tym czasie konkursami.

Źródło:

1. https://www.mbank.pl/indywidualny/programy/polecambank/


Komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sortuj wg
 • W
  Wiesiek
  22.05.2020, 20:21

  Polecam uzyc kodu Wiesmo

  0
 • b
  bankowiec
  05.01.2020, 12:20

  Aktualny kod do założenia konta w mbanku do 01.03.2020r. należy wpisać identyfikator na wniosku samodzielnie albo podać go pracownikowi mBanku czyli – WYKOPBANK

  0
Podobne artykuły