„Polecam mBank”: od 75 do 200 zł za polecenie konta osobistego lub firmowego w mBanku

mBank promocja firmowe
Promocja nieaktywna

Przed nami edycja 2/2020 sztandarowego Programu “Polecam mBank” i kolejne miłe rozdanie. mBank za rekomendację rodzinie i znajomym któregokolwiek rachunku wręcza od 75 do 200 zł. Sama kwota premii zależy od rodzaju konta, które polecisz. Sprawdźmy, co musisz zrobić, by otrzymać nagrodę pieniężną.

Kto rekomenduje, ten zyskuje w mBank!

mBank doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda okazja jest dobra do tego, by zaprezentować swoje usługi w jak najlepszym świetle. Dlatego od września wystartował z nową edycją Programu “Polecam mBank”, do którego mogą przystąpić obecni klienci instytucji.

Załóż eKonto osobiste w mBanku i zgarnij 160 zł premii

W najnowszej odsłonie Programu rekomendacyjnego wystarczy więc, że jako posiadacz rachunku osobistego w mBanku zapiszesz się do nowej edycji i zaczniesz polecać instytucję wśród swoich bliskich. Zgarnąć możesz zarówno 75 zł, ale i 200 zł. Wysokość premii zależy bowiem od rodzaju poleconego konta i wynosi:

 • 75 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto możliwości (od 13 do 24 lat),
 • 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto osobiste (powyżej 18. roku życia),
 • 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto Intensive (rachunek premium),
 • 200 zł za polecenie rachunku bieżącego dla firm,
 • i ostatnie 200 zł za polecenie założenia rachunku bieżącego dla firm (w ramach procesu otwarcia firmy z mBankiem).

Co ciekawe, mBank nic nie mówi o ograniczeniach, co do liczby rekomendacji lub wysokości maksymalnej premii, jaką możesz otrzymać jako Polecający. Dzięki czemu, możesz polecać bez ograniczeń! Obecna edycja “Polecam mBank” trwa aż do 2.03.2021 r.1

Polecający i Polecony – warunki uczestnictwa w Programie

Zacznijmy od opisania warunków, które pozwolą zarówno Tobie, jak i osobie zaproszonej przystąpić do Programu. Tak więc Polecającym może być pełnoletnia osoba fizyczna, która:

 • posiada dowolny rachunek w mBanku. W Programie nie mogą brać udziału osoby, które posiadają wyłącznie rachunek firmowy w mBanku!
 • ma PESEL,
 • poleci nowemu klientowi mBanku, jakiekolwiek konto osobiste lub firmowe.

Z kolei, w przypadku konta wspólnego, wszyscy jego posiadacze traktowani są przez Bank za jednego Uczestnika bądź Nowego Klienta. Co do wymagań stawianych zaproszonemu, to musi być przede wszystkim Nowym Klientem, który nie posiadał po 1.01.2017 r. żadnego rachunku w mBanku.

Zaznaczamy jeszcze raz, że mBank nie zastosował żadnych ograniczeń, co do liczby rekomendacji oraz wysokości maksymalnej premii. Co oznacza, że to, ile ostatecznie uda Ci się zarobić w Programie zależy od Twojego daru przekonywania i motywacji do zarobku.

Co zrobić, aby zgarnąć premię?

Jako klient Banku musisz nie tylko znaleźć chętnego na założenie konta, ale również wykonać kilka prostych działań. Pamiętaj, by zrealizować je z zachowaniem poniższej kolejności.

1. Do 2.03.2021 r. zarejestruj się w obecnej edycji Programu “Polecam mBank” poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 • Formularz dostępny jest na stronie mBanku oraz w aplikacji mobilnej,
 • Nadaj identyfikator poleceń, którym będziesz się posługiwał. Musi się on składać od 3 do 20 znaków – cyfr i/lub liter (za wyjątkiem znaków specjalnych, spacji, polskich znaków, słów obraźliwych oraz frazy ‘mBank’).

Prawidłowo wypełniony formularz rejestracyjny musi także posiadać Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych (e-mail, imię i nazwisko, identyfikator poleceń, PESEL) przez mBank, w tym akceptację Regulaminu.

2. Poleć co najmniej jeden rachunek mBanku innej osobie i przekaż jej swój identyfikator poleceń.

3. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym Polecony otworzył konto w mBanku, wykonaj jeszcze 5 transakcji kartą debetową w placówkach handlowych/usługowych. W tym przypadku, Bank nie uwzględni wypłat gotówki, transakcji, które nie stanowią zapłaty za zakup towarów/usług oraz płatności kartami rejestrowanymi za pomocą ręcznego, mechanicznego terminala (tzw. imprintera).

Przykład. Jeśli Nowy Klient otworzy konto we wrześniu, to jako Uczestnik Programu masz czas do końca października, by zapłacić 5 razy kartą.

4. Premię za polecenie konta osobistego lub firmowego otrzymasz w miesiącu, w którym warunki jej otrzymania zostały spełnione albo w następnym miesiącu kalendarzowym.

Ważne informacje dla Polecającego

Abyś był w pełni świadomy wszystkich niezbędnych działań, warto przyjrzeć się bliżej wszystkim wytycznym Banku. Przede wszystkim jako Uczestnik Programu możesz wziąć udział tylko raz w danej edycji. Ponadto, masz możliwość zarekomendować rachunek swojemu znajomemu lub rodzinie na jeden z wybranych sposobów:

 • poprzez aplikację mobilną,
 • ustnie (przekazując identyfikator poleceń),
 • wysyłając do Nowego Klienta e-mail lub SMS za pośrednictwem narzędzia poleceń w serwisie transakcyjnym. W tym przypadku, musisz poinformować osobę, do której kierujesz wiadomość, że jej nadawcą jest Uczestnik Programu. Wspomnij też o fakcie, że dane w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu będą przechowywane przez mBank do czasu zakończenia edycji (do 2.03.20201 r.).

Odebrana premia za uzyskane polecenia jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Zadania stawiane przed Poleconym

1. Do 2.03.2021 r. Polecony musi złożyć wniosek o otwarcie wybranego (premiowanego przez mBank) rachunku. Link do jednego z premiowanych kont – eKonta możliwości podsyłamy poniżej:

Załóż eKonto możliwości w mBanku i zgarnij 160 zł premii

Pamiętaj tylko, że Polecony we wniosku online, w polu “Identyfikator polecenia” – musi umieścić Twój identyfikator polecenia, który mu przekazałeś!

2. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, jak Polecony otworzył konto, musi zrealizować wymagane aktywności:

 • co najmniej 5 transakcji kartą wydaną do rachunku osobistego w placówkach handlowo-usługowych,
 • minimum 1 transakcję BLIK powiązaną z rachunkiem osobistym.

Przykład. Jeśli Nowy Klient otworzy rachunek we wrześniu, to ma czas do końca października, by spełnić oba warunki.

3. Z kolei, jeśli Nowy Klient założy jeden z rachunków firmowych to jego zadaniem jest wykonanie minimum 1 przelewu do ZUS.

Przykład. Jeśli Nowy Klient otworzy konto we wrześniu, to ma czas do końca października, aby wykonać przelew do ZUS.

Objaśnienie pojęć

Bez względu na to, w jakiej roli wystąpisz – Poleconego lub Polecającego za zadanie masz wykonanie transakcji kartą. Według Regulaminu mBanku, pod tym pojęciem kryją się płatności bezgotówkowe w punktach handlowo-usługowych. Są to zatem płatności kartą lub telefonem za zakupy w sklepach stacjonarnych.

Dodajmy też, że w przypadku płatności BLIK-iem, Bank uznaje transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym, internecie, przelew na telefon albo wypłatę gotówki w bankomacie przy użyciu usługi BLIK. Aby zrealizować tego typu transakcje, niezbędne jest pobranie aplikacji mobilnej mBanku.

Na jakie konto się zdecydować?

Nie da się ukryć, że wymagania stawiane przez mBank są dość rozbudowane, a finalne zdobycie premii zależy od chęci i motywacji do spełnienia aktywności przez obie strony. Cieszy nas za to fakt, że bonusy za polecenie Banku nie są w żaden sposób ograniczone. Stąd też możesz polecać bez ograniczeń.

Dlatego, jeśli Twój znajomy bądź członek rodziny zastanawia się nad założeniem konta, to w mBanku możesz mu zaproponować aż 4 dostępne opcje: eKonto osobiste, eKonto możliwości, mKonto Intensiwe, rachunek bieżący dla firm, a także zakładanie firmy z rachunkiem bieżącym. Wszystkie propozycje odnajdziesz w naszym rankingu kont osobistych oraz rankingu kont firmowych.

Źródło:

1. Regulamin Programu „PolecamBank – edycja 2/2020”

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
NOWOŚĆ
pobierz-pwa

Pobierz aplikacje

czerwona-skarbonka.pl

x