Powitaj jesień! Pierwsza pożyczka do 6 000 zł za 0 zł w Szybka Gotówka

Powitaj jesień! Pierwsza pożyczka do 6 000 zł za 0 zł w Szybka Gotówka

Tania pożyczka to więcej pieniędzy w portfelu. To z kolei przekłada się na większe możliwości wykorzystania dodatkowej gotówki. Już teraz powitaj jesień barwnie! W Szybka Gotówka czeka na Ciebie pierwsza pożyczka aż do 6 000 zł za darmo. Jeśli zatem masz na oku jakiś zakup, na który brakuje Ci środków to pomyśl właśnie o tej okazji.

Promocja goni promocję w Szybka Gotówka!

Jesień zawitała już na dobre. Po letnich szaleństwach – kiedy zdarzało się wydawać znacznie więcej niż powinno, końcówka roku może być nie lada wyzwaniem. Dlatego najwyższy czas, by zaopatrzyć się w ciepły sweter, gorące kakao, parasol i … dodatkową gotówkę.

Na szczęście istnieje wiele opcji, dzięki którym znajdziesz rozwiązanie na codzienne bolączki. Szybki i prosty „zastrzyk gotówki” oferuje Szybka Gotówka. Dla nowych klientów przygotowała ofertę pierwszej pożyczki do 6 000 zł za 0 zł. Oznacza to, że jako klient wnioskujący po raz pierwszy,  oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Firma nie dolicza ani dodatkowych kosztów ani prowizji. Nie ma też ukrytych opłat. Wszystko to czeka na Ciebie pod warunkiem terminowej spłaty zobowiązania, w ciągu wyznaczonych 65 dni. Promocja trwa do odwołania!

Pierwsza pożyczka do 6 000 zł za darmo – warunki promocji

W sytuacji, gdy już rozważasz wzięcie szybkiej pożyczki w Szybka Gotówka, musisz mieć status nowego klienta.  To jednak nie wszystko – oprócz tego, pożyczkodawca zapewnia, że w promocji może wziąć udział każdy, kto:

  • Ukończył 18 lat (firma nie określa górnej granicy wieku)
  • Posiada rachunek bankowy w jednym z polskich banków
  • Ma aktywny numer telefonu
  • Nie posiada zaległości w spłacie
  • Posiada obywatelstwo polskie oraz stale zamieszkuje na terenie kraju1

Oczywiście, niezbędnym krokiem jest przede wszystkim złożenie wniosku o pożyczkę na stronie firmy.

Szybka Gotówka oferuje aplikację, dzięki której wygodnie zaciągniesz pożyczkę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Źródło: szybkagotowka.pl

Jak wziąć udział w promocji Szybka Gotówka?

Jak już wspomnieliśmy, aby skorzystać z pierwszej pożyczki do 6 000 zł za 0 zł, musisz wypełnić prosty wniosek. Jeśli jesteś początkujący, oto krótka instrukcja, dzięki której wnioskowanie przez stronę internetową będzie szybkie i wygodne:

1. W pierwszym kroku wejdź na stronę pożyczkodawcy. Wybierz interesującą kwotę wraz z okresem spłaty. Dla ułatwienia podsyłamy poniższy link:

Złóż wniosek o pożyczkę w Szybka Gotówka


2. Kliknij w przycisk „Weź swoją pożyczkę”.
Zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem do wypełnienia.

3. Uzupełnij formularz pożyczkowy o: imię i nazwisko, e-mail, telefon komórkowy, PESEL, numer dowodu osobistego, wysokość dochodów czy formę zatrudnienia.

4. Dokonaj weryfikacji – najszybszym dostępnym sposobem, jaki oferuje Szybka Gotówka jest przelew za pomocą systemu Blue Media.

5. Teraz oczekuj na decyzję i przelew na konto!

Intuicyjny wniosek online nie powinien sprawić Ci dużego problemu.  Pożyczkodawca wymaga jedynie wpisania podstawowych danych. Źródło: szybkagotowka.pl

Powitaj jesień barwnie! Weź pożyczkę w Szybka Gotówka

Z całą pewnością warto korzystać z darmowych chwilówek. Obecnie taką promocje oferuje coraz większa gama pożyczkodawców. I niezależnie od tego, czy właśnie Twój samochód nagle uległ awarii, w sklepie pojawiła się zniżka na wymarzony ekspres do kawy, planujesz wyjątkowe wydarzenie, czy zwyczajnie musisz „wyjść na prostą” – darmowa pożyczka to dobre rozwiązanie.

Bardzo szybka pożyczka online, pieniądze nawet w 15 minut oraz brak ukrytych kosztów to zalety pożyczek w Szybka Gotówka. Źródło: szybkagotowka.pl

Pożyczaj taniej, sprawdzaj aktualne zniżki i bądź na bieżąco z ofertą firm pożyczkowych. Dowiesz się tego, zaglądając na Czerwoną Skarbonkę! W dziale „Promocje” udostępniamy najkorzystniejsze okazje dostępne na rynku finansowym. Nie daj przejść wyjątkowym promocjom koło nosa!

Źródło:

1.  Oficjalna strona Szybka Gotówka, https://szybkagotowka.pl/Pytania


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły