Pożycz i wygraj! Konkurs dla klientów Pożyczka Plus

Pożycz i wygraj! Konkurs dla klientów Pożyczka Plus

Wakacje nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Dla większości z nas oznacza to czas wzmożonych wydatków. Kupno niezbędnych przyborów szkolnych czy organizacja ostatniego wypadu w lato zawsze wiąże się z pewnymi kosztami. Pożyczka Plus wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oto konkurs dla klientów Pożyczka Plus, w którym do wygrania są cenne nagrody w wysokości 3 000 zł. Ot, po prostu pożycz i wygraj!

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus – pożycz i wygraj wymarzone nagrody!

Planujesz zaciągnięcie pożyczki? W takim razie, świetnie się składa! Pożyczka Plus po raz kolejny pozytywnie zaskakuje swoich klientów, organizując wakacyjny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Na czym polega?

Łącząc pożyteczne z wygrywaniem – pożyczkodawca ruszył z nową promocją, w której wystarczy wziąć pożyczkę na dowolną kwotę, wykonać zadanie konkursowe i następnie oddać pożyczone środki w terminie. Zwycięzcy wygrają jedną z ośmiu ekstra nagród! Oferta promocyjna trwa od 29.07-31.08.2019 roku.

Może czas sięgnąć po pożyczkę? Kliknij w link poniżej:

Złóź wniosek

Kasa na wymarzone wakacje – Pożyczka Plus rozdaje bonusy

Któż z nas nie lubi wygrywać? Chyba nie ma takiej osoby – dlatego chętnie bierzemy udział w różnego rodzaju konkursach. Teraz masz jeszcze jedną możliwość. Pożycz i wygraj kasę na wymarzone wakacje! Zasady oferty są bardzo proste.

1. Zaciągnij pożyczkę w terminie od 29.07 do 31.08.2019 roku

2. Spłać zobowiązanie w wyznaczonym okresie

3. Pokaż pożyczkodawcy, o jakich wakacjach marzysz!

4. Do formularza konkursowego dołącz zdjęcie, obrazek lub rysunek – forma zależy od Twojej kreatywności i ochoty

5. Wygraj jedną z ośmiu nagród!

Ogłoszenie wyników nastąpi 10 września 2019 roku. Z kolei same nagrody zostaną wysłane tuż po terminowej spłacie pożyczki.

Pieniądze na wymarzone wakacje? Czemu nie! A przy okazji moc nagród do wygrania. Źródło: pozyczkaplus.pl

Kto może zostać uczestnikiem konkursu w Pożyczka Plus?

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus “Pożycz i wygraj!” skierowany jest do każdej osoby, która spełnia warunki udzielenia pożyczki oraz:

  • Jest konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego1– a więc posiada pełnie praw do czynności cywilnoprawnych, niezwiązanych z działalnością gospodarczą lub zawodową.
  • Posiada obywatelstwo polskie i stale zamieszkuje na terenie kraju,
  • Nie ma nieopłaconych zobowiązań względem Pożyczka Plus oraz nie wykazuje długów w bazach prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej.
  • Jest zdolna do spłaty przyznanego zobowiązania.
  • Spłaciła pożyczkę w wyznaczonym terminie.
  • Pozytywnie przeszła weryfikację oraz ocenę zdolności kredytowej.
  • Złożyła wniosek o udzielenie pożyczki potwierdzony opłatą rejestracyjną, przy wykorzystaniu aplikacji Kontomatik2 lub przelewu rejestracyjnego w wysokości 0,01 zł.

Pożycz i wygraj! – kto może wziąć udział?

Najważniejszym warunkiem wzięcia udziału w konkursie Pożyczka Plus – jak już wspomnieliśmy – jest wzięcie pożyczki. Nie ma najmniejszego znaczenia fakt, czy jesteś nowym klientem, czy stałym bywalcem pożyczkodawcy. W losowaniu może wziąć udział każdy! Co równie istotne – firma nie określa minimalnej wysokości zobowiązania ani okresu spłaty. Sam decydujesz – ile potrzebujesz i w jakim okresie chcesz oddać środki.

Aby wziąć udział w konkursie Pożyczka Plus musisz zaciągnąć pożyczkę na dowolną kwotę oraz spłacić ją w terminie. Źródło: pozyczkaplus.pl

Pamiętaj tylko, że samo zaciągnięcie chwilówki nie wystarczy. Dodatkowo musisz wypełnić prosty formularz, w którym pokażesz o jakich wakacjach marzysz. Nagrodzonych zostanie 8 najlepszych odpowiedzi – najbardziej kreatywnych i pomysłowych.

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus – co można wygrać?

Choć firma specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych to nagrody, jakie oferuje z pewnością nie mają krótkiego terminu ważności. Osoba, która w całości spełni wszystkie warunki promocji i najlepiej wykona zadanie konkursowe wygra Segway XIAOMI Ninebot 5. Jest to popularny elektryczny monocykl bez siodełka, który może osiągnąć prędkość do 16 km/h i na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać 22 km. Ponadto sprzęt posiada nowoczesny żyroskop zapewniający bezpieczną jazdę, a także wbudowane tryby – w tym dla początkujących. A to z pewnością ułatwi zapoznanie się z pojazdem.

Jednak konkurs “Pożycz i wygraj” to także inne nagrody. Kolejne 3 osoby mogą zgarnąć elektryczną hulajnogę Motus Scooty 8.5. Model posiada duże 8.5 calowe koła, oświetlenie LED oraz wyświetlacz pokazujący poziom naładowania baterii i prędkość. Hulajnoga osiąga maksymalnie 25 km/h i na jednym ładowaniu przejedzie nawet 30 km.

Ostatnia kategoria nagród trafi do 4 kolejnych osób – a jest nią tzw. hoverboard, czyli elektryczna deska Smart Balance Wheel T10. Maksymalna prędkość deski to 15 km/h, a na jednym ładowaniu zdoła przejechać 25 km.

Bonusy przygotowane przez Pożyczka Plus sprawdzą się szczególnie wśród miłośników ciekawych i oryginalnych gadżetów elektronicznych. Jeśli jesteś jednym z nich i jednocześnie planujesz zaciągnąć pożyczkę pozabankową to przyjrzyj się tej ofercie!


Zwycięzcy nie przysługuje prawo przeniesienia nagrody na osoby trzecie.


Przykład reprezentatywny pożyczki w Pożyczka Plus

Oto kilka z reprezentatywnych przykładów klasycznej pożyczki opracowany na dzień 1.06.2018 roku.

Maksymalna kwota pożyczki online to 10 000 zł. Warunkiem otrzymania pierwszej pożyczki jest uiszczenie opłaty rejestracyjnej w kwocie 0,01 zł albo weryfikacja przy użyciu aplikacji Kontomatik. Pierwsza pożyczka na 3000 zł wybrana na okres 5, 10, 15, 20, 25 i 30 dni kosztuje tylko 0 zł.

Pierwsza pożyczka w firmie to szansa na dodatkową gotówkę do 3 000 zł z RRSO: 0%. Źródło: pozyczkaplus.pl

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

Reprezentatywny przykład pożyczki nieobjętej promocją:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus „Pożycz i wygraj” – prosto, wygodnie i bezpiecznie!

Organizator promocji, a więc Pożyczka Plus liczy na kreatywność swoich konsumentów – ale zgodną z wyznaczoną tematyką. Wyniki konkursu “Pożycz i wygraj” pojawią się 10 września 2019 roku na stronie: https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl/3 oraz na profilu pożyczkodawcy na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco z wszelkimi nowościami na rynku pożyczkowym? Śledź dział „Promocje” na Czerwonej Skarbonce!

Źródło:

1. art. 22 „Pojęcie konsumenta”, https://www.arslege.pl/pojecie-konsumenta/k9/a1001/

2. Regulamin konkursu pozyczkaplus.pl: „Kasa na wymarzone wakacje”, https://admin.pozyczkaplus.pl/images/doc/KONKURS-plus-wymarzone-wakacje.pdf

3. https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły