Pożycz i wygraj! Konkurs dla klientów Pożyczka Plus

Pożycz i wygraj! Konkurs dla klientów Pożyczka Plus

Wakacje nieuchronnie zbliżają się ku końcowi. Dla większości z nas oznacza to czas wzmożonych wydatków. Kupno niezbędnych przyborów szkolnych czy organizacja ostatniego wypadu w lato zawsze wiąże się z pewnymi kosztami. Pożyczka Plus wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom. Oto konkurs dla klientów Pożyczka Plus, w którym do wygrania są cenne nagrody w wysokości 3 000 zł. Ot, po prostu pożycz i wygraj!

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus – pożycz i wygraj wymarzone nagrody!

Planujesz zaciągnięcie pożyczki? W takim razie, świetnie się składa! Pożyczka Plus po raz kolejny pozytywnie zaskakuje swoich klientów, organizując wakacyjny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Na czym polega?

Łącząc pożyteczne z wygrywaniem – pożyczkodawca ruszył z nową promocją, w której wystarczy wziąć pożyczkę na dowolną kwotę, wykonać zadanie konkursowe i następnie oddać pożyczone środki w terminie. Zwycięzcy wygrają jedną z ośmiu ekstra nagród! Oferta promocyjna trwa od 29.07-31.08.2019 roku.

Może czas sięgnąć po pożyczkę? Kliknij w link poniżej:

Złóź wniosek

Kasa na wymarzone wakacje – Pożyczka Plus rozdaje bonusy

Któż z nas nie lubi wygrywać? Chyba nie ma takiej osoby – dlatego chętnie bierzemy udział w różnego rodzaju konkursach. Teraz masz jeszcze jedną możliwość. Pożycz i wygraj kasę na wymarzone wakacje! Zasady oferty są bardzo proste.

1. Zaciągnij pożyczkę w terminie od 29.07 do 31.08.2019 roku

2. Spłać zobowiązanie w wyznaczonym okresie

3. Pokaż pożyczkodawcy, o jakich wakacjach marzysz!

4. Do formularza konkursowego dołącz zdjęcie, obrazek lub rysunek – forma zależy od Twojej kreatywności i ochoty

5. Wygraj jedną z ośmiu nagród!

Ogłoszenie wyników nastąpi 10 września 2019 roku. Z kolei same nagrody zostaną wysłane tuż po terminowej spłacie pożyczki.

Pieniądze na wymarzone wakacje? Czemu nie! A przy okazji moc nagród do wygrania. Źródło: pozyczkaplus.pl

Kto może zostać uczestnikiem konkursu w Pożyczka Plus?

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus “Pożycz i wygraj!” skierowany jest do każdej osoby, która spełnia warunki udzielenia pożyczki oraz:

  • Jest konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego1– a więc posiada pełnie praw do czynności cywilnoprawnych, niezwiązanych z działalnością gospodarczą lub zawodową.
  • Posiada obywatelstwo polskie i stale zamieszkuje na terenie kraju,
  • Nie ma nieopłaconych zobowiązań względem Pożyczka Plus oraz nie wykazuje długów w bazach prowadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej.
  • Jest zdolna do spłaty przyznanego zobowiązania.
  • Spłaciła pożyczkę w wyznaczonym terminie.
  • Pozytywnie przeszła weryfikację oraz ocenę zdolności kredytowej.
  • Złożyła wniosek o udzielenie pożyczki potwierdzony opłatą rejestracyjną, przy wykorzystaniu aplikacji Kontomatik2 lub przelewu rejestracyjnego w wysokości 0,01 zł.

Pożycz i wygraj! – kto może wziąć udział?

Najważniejszym warunkiem wzięcia udziału w konkursie Pożyczka Plus – jak już wspomnieliśmy – jest wzięcie pożyczki. Nie ma najmniejszego znaczenia fakt, czy jesteś nowym klientem, czy stałym bywalcem pożyczkodawcy. W losowaniu może wziąć udział każdy! Co równie istotne – firma nie określa minimalnej wysokości zobowiązania ani okresu spłaty. Sam decydujesz – ile potrzebujesz i w jakim okresie chcesz oddać środki.

Aby wziąć udział w konkursie Pożyczka Plus musisz zaciągnąć pożyczkę na dowolną kwotę oraz spłacić ją w terminie. Źródło: pozyczkaplus.pl

Pamiętaj tylko, że samo zaciągnięcie chwilówki nie wystarczy. Dodatkowo musisz wypełnić prosty formularz, w którym pokażesz o jakich wakacjach marzysz. Nagrodzonych zostanie 8 najlepszych odpowiedzi – najbardziej kreatywnych i pomysłowych.

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus – co można wygrać?

Choć firma specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych to nagrody, jakie oferuje z pewnością nie mają krótkiego terminu ważności. Osoba, która w całości spełni wszystkie warunki promocji i najlepiej wykona zadanie konkursowe wygra Segway XIAOMI Ninebot 5. Jest to popularny elektryczny monocykl bez siodełka, który może osiągnąć prędkość do 16 km/h i na jednym ładowaniu jest w stanie pokonać 22 km. Ponadto sprzęt posiada nowoczesny żyroskop zapewniający bezpieczną jazdę, a także wbudowane tryby – w tym dla początkujących. A to z pewnością ułatwi zapoznanie się z pojazdem.

Jednak konkurs “Pożycz i wygraj” to także inne nagrody. Kolejne 3 osoby mogą zgarnąć elektryczną hulajnogę Motus Scooty 8.5. Model posiada duże 8.5 calowe koła, oświetlenie LED oraz wyświetlacz pokazujący poziom naładowania baterii i prędkość. Hulajnoga osiąga maksymalnie 25 km/h i na jednym ładowaniu przejedzie nawet 30 km.

Ostatnia kategoria nagród trafi do 4 kolejnych osób – a jest nią tzw. hoverboard, czyli elektryczna deska Smart Balance Wheel T10. Maksymalna prędkość deski to 15 km/h, a na jednym ładowaniu zdoła przejechać 25 km.

Bonusy przygotowane przez Pożyczka Plus sprawdzą się szczególnie wśród miłośników ciekawych i oryginalnych gadżetów elektronicznych. Jeśli jesteś jednym z nich i jednocześnie planujesz zaciągnąć pożyczkę pozabankową to przyjrzyj się tej ofercie!


Zwycięzcy nie przysługuje prawo przeniesienia nagrody na osoby trzecie.


Przykład reprezentatywny pożyczki w Pożyczka Plus

Oto kilka z reprezentatywnych przykładów klasycznej pożyczki opracowany na dzień 1.06.2018 roku.

Maksymalna kwota pożyczki online to 10 000 zł. Warunkiem otrzymania pierwszej pożyczki jest uiszczenie opłaty rejestracyjnej w kwocie 0,01 zł albo weryfikacja przy użyciu aplikacji Kontomatik. Pierwsza pożyczka na 3000 zł wybrana na okres 5, 10, 15, 20, 25 i 30 dni kosztuje tylko 0 zł.

Pierwsza pożyczka w firmie to szansa na dodatkową gotówkę do 3 000 zł z RRSO: 0%. Źródło: pozyczkaplus.pl

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

Reprezentatywny przykład pożyczki nieobjętej promocją:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958,47%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki kapitałowe), całkowity koszt to 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Konkurs dla klientów Pożyczka Plus „Pożycz i wygraj” – prosto, wygodnie i bezpiecznie!

Organizator promocji, a więc Pożyczka Plus liczy na kreatywność swoich konsumentów – ale zgodną z wyznaczoną tematyką. Wyniki konkursu “Pożycz i wygraj” pojawią się 10 września 2019 roku na stronie: https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl/3 oraz na profilu pożyczkodawcy na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco z wszelkimi nowościami na rynku pożyczkowym? Śledź dział „Promocje” na Czerwonej Skarbonce!

Źródło:

1. art. 22 „Pojęcie konsumenta”, https://www.arslege.pl/pojecie-konsumenta/k9/a1001/

2. Regulamin konkursu pozyczkaplus.pl: „Kasa na wymarzone wakacje”, https://admin.pozyczkaplus.pl/images/doc/KONKURS-plus-wymarzone-wakacje.pdf

3. https://pozyczkaplus.ekstrapromocja.pl

Podobne artykuły
27.03.2020
Zostań w domu i zyskaj nawet 900 zł z Kontem Proste Zasady!
Co możesz przyrządzić z bonów podarunkowych do Allegro, Decathlonu i Empiku, tak aby było modnie, wygodnie i ekonomicznie? W dobie panującego kryzysu epidemiologicznego te dość niecodzienne pytanie jest, jak najbardziej na czasie. Wystarczy, że bezpiecznie w domowym zaciszu założysz Konto Proste Zasady w Getin Banku. Do zgarnięcia jest nawet 900 zł w e-bonach na zakupy […]
Skarga na czynności komornika
25.03.2020
Skarga na czynności komornika – jak napisać? Wzór do pobrania
Komornik sądowy, który przeprowadza na danym dłużniki egzekucję należności, musi przestrzegać ściśle określonych przepisów prawa. Jeżeli posiada się uzasadnione podejrzenia, że w toku postępowania przekroczył on swoje obowiązki, warto działać. Podpowiadamy, jak powinna wyglądać skarga na czynności komornika. Objęcie działaniami komornika to stresująca i problematyczna okoliczność, która jest konsekwencją nieregulowania różnego rodzaju finansowych zobowiązań. Wierzyciel, […]
raty kredytow hipotecznych
25.03.2020
Narodowy Bank Polski obniżył stopy procentowe – o ile zmniejszą się raty kredytów hipotecznych?
18 marca 2020 roku NBP (Narodowy Bank Polski) zdecydował się na obniżkę stóp procentowych, aby rozkręcić, dotkniętą koronawirusem, gospodarkę. Ta informacja na pewno zainteresowała kredytobiorców oraz pożyczkobiorców. Szczególnie jednak zadowolone mogą być osoby z kredytem hipotecznym. Sprawdź, o ile potaniały miesięczne raty spłaty hipoteki. Rada Polityki Pieniężnej 18 marca 2020 zdecydowała się na następujące obniżki […]
jak zamknąć konto w idea banku
25.03.2020
Jak zamknąć konto w Idea Banku?
Idea Bank to polski instytucja finansowa działająca od 1991 roku. Jej domeną jest obsługiwanie małych podmiotów gospodarczych, wobec których przygotowane zostały specjalne usługi i narzędzia finansowe. Sprawdźmy, w jaki sposób zamknąć konto w Idea Banku. Aby zlikwidować swój rachunek w tej polskiej instytucji finansowej, można wybrać jeden z trzech sposobów. Są to: kontakt z infolinią, […]
jak zamknąć konto w plus banku
25.03.2020
Jak zamknąć konto w Plus Banku?
Plus Bank to polska instytucja finansowa, specjalizująca się w udzielaniu kredytów oraz współpracy z klientami korporacyjnymi. Ta firma z siedzibą w Poznaniu jest ściśle powiązana z siecią komórkową Plus, na co wskazuje już samo logo, oraz polskim miliarderem Zygmuntem Solorzem-Żakiem. Sprawdzimy dzisiaj, czy zamknięcie konta w Plus Banku to trudne zadanie oraz w jak najłatwiejszy […]
jak zamknąć konto w ING
24.03.2020
Jak zamknąć konto w ING Banku Śląskim?
ING Bank Śląski to bank komercyjny z siedzibą w Katowicach. Znany jest on przede wszystkim ze współpracy z dużą ilością klientów korporacyjnych oraz spójnym marketingiem, w którym swojego wizerunku udziela od lat znany polski aktor Marek Kondrat. Sprawdźmy, w jaki sposób zamknąć konto w ING Banku Śląskim. Zamknięcie swojego rachunku w ING możliwe jest tylko […]
Komentarze (0)
Dodaj komentarz