Pożyczcovo – opinie klientów i szczegóły oferty

Nasza ocena
5.0
Ocena użytkowników
3.8
Zobacz opinie użytkowników
Wymagania
Konto w banku
Maks. pierwsza pożyczka
1 000 - 200 000 zł
Złóż wniosek w Pożyczcovo

Zalety i wady firmy Pożyczcovo

Zalety
 • Jeden wniosek dla wszystkich ofert bankowych i pozabankowych
 • Wysoka przyznawalość
 • Oferty dopasowane do możliwości klienta
 • Szybki proces, minimum formalności
Wady
 • Sprawdzane bazy BIK, Erif, KRD, Crif, BIG w przypadku przedsiębiorstw

Siedziba firmy

Adres:

NewCommerce Services sp. z o.o.

Łopuszańska 38D

02-232 Warszawa

Dane kontaktowe

Dane firmy

KRS: 570731
NIP: 522-30-35-475
REGON: 362235866
Wiek firmy 12 miesięcy
Forma prawna firmy JDG
Maks. kolejna pożyczka 200000 zł
Maks. pierwsza pożyczka 1 000 - 200 000 zł
Pierwsza pożyczka gratis Nie
Prowizja 13,22%
? szczegóły kosztów i prowizji dostępne będą przed podpisaniem umowy u konkretnego pożyczkodawcy
Cel dowolny
Zabezpieczenie Nie
Promocja Tak
? Atrakcyjne warunki prowizyjne dla Nowych Klientów
Czas wypłaty od 60 minut
Sposób weryfikacji wiele możliwości
? w zależności od wybranego produktu: przelew lub Kontomatik lub rozmowa telefoniczna z selfie
Metoda wypłaty przelew lub w oddziale
Wiek pożyczkobiorcy 18 - 80 lat
RRSO 9,59 %
? szczegóły kosztów i prowizji dostępne będą przed podpisaniem umowy u konkretnego pożyczkodawcy
Oprocentowanie 1,64 %
? szczegóły kosztów i prowizji dostępne będą przed podpisaniem umowy u konkretnego pożyczkodawcy
Okres spłaty 3 - 120 miesięcy
Kwota 1 000 - 200 000 zł

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Bancovo to jedna z tych platform finansowych, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzięki wyjątkowo skutecznej kampanii reklamowej ta stosunkowo młoda marka szybko zbudowała rozpoznawalność. Choć już teraz jej usługi przewidywały zarówno pomoc z uzyskaniu kredytu bankowego, jak i pożyczki, to Bancovo uruchomiło nową platformę, która może pomóc w szybkim znalezieniu finansowania. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o Pożyczcovo.

Usługi platform pośrednictwa pożyczkowego cieszą się niesłabnącą popularnością. Z jednej strony oferują one funkcjonalności pożyczek online, umożliwiając złożenie wniosku bez wychodzenia z domu za pomocą kilku prostych kroków. Z drugiej jednak otwierają klientom drogę do znacznie bardziej zróżnicowanych produktów. Wniosek klienta przekierowywany jest bowiem do jednego z kilkunastu partnerów. Teoretycznie i często także w praktyce znacznie zwiększa to szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę, która będzie lepiej dostosowana do naszych oczekiwań. Sprawdźmy dzisiaj, co ma do zaoferowania swoim klientom nowa marka Pożyczcovo.

Podstawowe informacje o pożyczkodawcy

Nazwa platformy Pożyczcovo nie bez powodu przypomina Bancovo – to bowiem usługa, która niedawno została uruchomiona właśnie przez tego usługodawcę. Podobnie jak on, specjalizuje się ona w pośrednictwie przy udzielaniu pożyczek pozabankowych – składając tutaj wniosek, klient otrzymuje propozycję skorzystania z usług jednej z wielu współpracujących marek, a potem sam wybiera, z której pożyczki chce skorzystać.

Platforma Pożyczcovo umożliwia otrzymanie pożyczki pozabankowej od kilkunastu znanych marek na preferencyjnych warunkach. Przykładowo warto tutaj wymienić poniższe firmy.

 • TakTo Finanse.
 • Wonga.
 • Smartney.
 • Hapi Pożyczki.

Co ciekawe, pomimo nazwy Pożyczcovo i ścisłej współpracy z firmami pozabankowymi, ten pośrednik wysyła wnioski także do tradycyjnych banków. Na liście znajdziemy Alior Bank i TF Bank. Te oferty są jednak przeznaczone dla osób z lepszą sytuacją kredytową.

Zarządzająca Pożyczcovo platforma Bancovo należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych, co niewątpliwie umacnia jej wiarygodność.

https://www.bancovo.pl/pozyczcovo

Jakie warunki trzeba spełnić?

Jako że do czynienia mamy z pośrednikiem pożyczkowym, to z reguły trudno określić jednoznaczne warunki do spełnienia na tego typu platformach. Poszczególni partnerzy udzielający pożyczek mogą w końcu inaczej zapatrywać się na aspekty dotyczące zdolności kredytowej lub wieku. Pożyczcovo stara się jednak ułatwić swoim klientom przygotowanie się do złożenia wniosku.

Macierzysta platforma Bancovo określa ogólny zakres warunków, na jaki należy się przygotować, aby z powodzeniem otrzymać pożyczkę także w Pożyczcovo. Znając poniższe informacje, łatwiej dostosujemy ofertę do naszych możliwości.

 • Klient musi być w wieku od 18 do 80 lat.
 • Konieczne jest posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Niezbędny jest adres zamieszkania na terenie Polski.
 • Należy mieć zdolność do czynności prawnych i status konsumenta.
 • Ważna jest też dobra zdolność kredytowa.
 • Nie można mieć na koncie nieuregulowanych zobowiązań w Bancovo.

Jakie bazy weryfikuje Pożyczcovo?

Jak przystało na pośrednika – Pożyczcovo bezpośrednio nie udziela pożyczek, i przez to nie zajmuje się weryfikacją danych klienta w sposób bezpośredni. Jedyne działanie z tym związane to weryfikacja danych osobowych za pomocą usługi Kontmatik, która polega na weryfikacji tożsamości przez rachunek bankowy.

A gdzie nasze dane na temat historii kredytowej mogą sprawdzić partnerzy Pożyczcovo? Tutaj spodziewać się należy najpopularniejszych rejestrów z tej kategorii.

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej).
 • BIG InfoMonitor.
 • KRD (Krajowy Rejestr Długów).
 • ERIF.
 • KBIG (Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej).

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Pożyczcovo?

Proces składania wniosku o pożyczkę w Pożyczcovo jest bardzo prosty i odbywa się w 100% online, bez wychodzenia z domu i bez długich formalności. Analizując wszystkie etapy, przedstawiamy krok po kroku drogę, jaką musi przejść klient.

 1. Znajdując się na stronie usługi Pożyczcovo, zwróć uwagę na umieszczony po prawej stronie wyjątkowo prosty i czytelny kalkulator, za pomocą którego można dobrać kwotę pożyczki.
 2. Wybierz opcję „oferta dla nowych klientów”, jeżeli korzystasz z usługi Pożyczcovo po raz pierwszy, lub „inne oferty”, jeżeli wnioskujesz o pożyczkę przy pomocy tej platformy po raz kolejny.
 3. Należy teraz wybrać dogodną wartość pożyczki suwakiem, określając zaokrągloną wartość pożyczki w przedziale od 1000 do 200 000 złotych.
 4. Następnie do wybrania jest termin spłaty pożyczki – wskazywany jest on w miesiącach, a przedział dostępnych wartości zależy od wysokości oczekiwanego finansowania.
 5. Sprawdź przy dolnej krawędzi kalkulatora, jaką ratę za wskazane parametry pożyczki będzie trzeba zapłacić oraz ile wynosi RRSO dla określonej konfiguracji. Gdy wszystko jest jasne, wybierz przycisk „złóż wniosek”.
 6. Teraz pora na wypełnienie formularza pożyczkowego, co podzielone jest na cztery etapy już w ramach usług głównego dostawcy – Bancovo. W pierwszym należy podać swoje podstawowe dane osobowe z dowodu osobistego, a także numer telefonu oraz adres poczty e-mail.
 7. Następnie Pożyczcovo przedstawia nam propozycję oferty pożyczki, która odpowiada wcześniej przedstawionym parametrom. To my wybieramy, z usług której firmy pożyczkowej chcemy skorzystać, przechodząc do kolejnego etapu.
 8. Kolejny etap to weryfikacja – przechodzimy do potwierdzenia naszej tożsamości za pomocą usługi Kontomatik oraz wskazania tego, że jesteśmy w stanie spłacić pożyczkę. Niezbędna będzie wspomniana już wyżej weryfikacja zdolności kredytowej.
 9. Pora wreszcie na ostatni etap wnioskowania – jest to zaakceptowanie warunków, jakie przedstawia nam pożyczkodawca, co pozostaje zwieńczyć już tylko poprzez podpisanie umowy.
 10. Gotowe! Teraz pora poczekać na przelew środków pożyczkowych, który może trwać zaledwie 15 minut!

Pożyczcovo – dostępne parametry pożyczek

Zapoznanie się z dostępnymi warunkami pożyczek w Pożyczcovo jest niezwykle proste i przebiega w typowy dla tego typu usług sposób – wystarczy rzucić okiem na znajdujący się po prawej stronie kalkulator pożyczkowy. Za pomocą interaktywnego suwaka pozwala on dobrać elastyczny zakres nie tylko samej kwoty pożyczki, ale i związanego z nią terminu spłaty. Sprawdzamy, na jakie parametry może liczyć klient Pożyczcovo.

 • Kwota pożyczki.
  Minimalna wartość pożyczki dostępnej w Pożyczcovo startuje już od 1000 złotych, z kolei kolejne wartości można powiększać o kolejne 100 złotych. Maksymalna wartość pożyczki kończy się na wyjątkowo obiecującej wartości – 200 000 złotych.
 • Termin spłaty.
  Jeśli mowa o terminie spłaty, to Pożyczcovo przewiduje tutaj opcje wyjątkowo ściśle powiązane z samą kwotą pożyczki – zawsze jest ona jednak wyrażana w miesiącach, gdyż opisywana platforma specjalizuje się w pożyczkach ratalnych.

  – 1000-1900 złotych: termin spłaty 3-24 miesiące.
  – do 3900 złotych: termin spłaty 12-48 miesięcy.
  – do 13 000 złotych: termin spłaty 24-60 miesięcy.
  – do 29 000 złotych: termin spłaty 36-90 miesięcy.
  – do 200 000 złotych: termin spłaty 60-120 miesięcy.

  Reasumując – w zależności od potrzeb finansowych klienta może on zaciągnąć relatywnie niewielką pożyczkę na kilka miesięcy, za to maksymalnie może to być nawet długoterminowe zobowiązanie z terminem spłaty do 10 lat!

Windykacja Pożyczcovo

Niestety, jak to bywa często w przypadku platform pośredniczących w uzyskaniu pożyczki – obowiązują nas sztywne zasady co do terminu spłaty zaciągniętej pożyczki, zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie. W ten sposób, nie ma odórnie określonej możliwości refinansowania lub wydłużenia terminu spłaty znanego jeszcze niedawno z ofert wielu firm pozabankowych na rynku. Jednakże, w razie kłopotów z terminowym uregulowaniem raty należy jak najszybciej skontaktować się z obsługą firmy pożyczkowej, z którą zawarliśmy bezpośrednio umowę.

Warto spróbować przedstawić swoją sytuację i próbować negocjować np. odroczenie uiszczenia raty. W przeciwnym razie, zwłoka w opłaceniu każdej z raty pożyczki niesie ze sobą opłakane skutki – pożyczkodawca wszczyna postępowanie windykacyjne, zaczynajac od skierowania wezwań do zapłaty i ponagleń. Jeżeli nie przynoszą one skutków, sprawa kierowana jest do firmy windykacyjnej, która przechodzi do prób egzekucji długu. Warto pamiętać, że zarówno postępowanie windykacyjne jak i każdy dzień opóźnienia to dodatkowe koszty.

Co sprawia, że szansa na finansowanie w Pożyczcovo jest wysoka? Wstępna weryfikacja przy pomocy systemu Kontomatik. Dopiero po jej pozytywnym przejściu, Pożyczcovo wysyła wniosek do swoich partnerów.

Nasza opinia

Sukces platformy Bancovo zachęcił jej twórców do rozbudowania usług o dedykowany produkt skierowany do osób, które rozglądają się za pozabankową pożyczką, choć może być to także kredyt bankowy. Pożyczcovo opracowane zostało według czytelnej i prostej formuły, która pozwala szybko zorientować się w dostępnych kwotach pożyczek, terminie spłaty i potrzebnych informacjach do otrzymania pozytywnej decyzji. Warto docenić też relatywnie szybki czas wypłaty środków i szeroki zakres współpracujących firm pożyczkowych.

Dane kontaktowe Pożyczcovo

Infolinia dla dotychczasowych klientów:

 • 22 100 43 44

Godziny pracy infolinii:

 • Poniedziałek-piątek, od 8:00 do 19:00.

NewCommerce Services sp. z o. o.
ul. Łopuszańska 38D
02-232 Warszawa

Zastrzeżenie: Informacje o ofercie pożyczkowej oraz jej szczegółowych parametrach przedstawiają stan aktualny w momencie powstawania tekstu, tzn. 23 marca 2021 roku.

Komentarze (0)

Odpowiadasz na komentarz:

Komentarz zostanie opublikowany pod tą nazwą

Adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany

Treści, które udostępniasz w serwisie są weryfikowane

Podobne artykuły
Sprawdź ofertę!