Pożyczka do 200 000 zł z Mikrokosztami w Alior Banku

Snujesz plany o niezapomnianej przygodzie? Potrzebujesz na ten cel niemałej gotówki? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie. Pożyczka do 200 000 zł z Mikrokosztami w Alior Banku to pieniądze, które możesz przeznaczyć na dowolny cel – w tym konsolidację innych zobowiązań. Zapoznajmy się bliżej z nową ofertą Alior Banku.

Pożyczka z Mikrokosztami w Alior Banku – przygodę czas zacząć!

W ostatnim czasie Alior Bank przyzwyczaił nas do swoich atrakcyjnych zestawów promocji. Niedawno pisaliśmy o możliwości otrzymania 200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobiste – a teraz poszedł o krok dalej. W swojej „paczce z bonusami” proponuje też korzystne kredyty online. Pożyczka z Mikrokosztami to oferta promowana pod szyldem: „Przygoda – Makro. Koszty pożyczki – Mikro”. Zastępuje dotychczasową „Pożyczkę Nietypową” i dostępna jest całkowicie przez Internet – bez konieczności wizyty w placówce bankowej.

Na czym polega? Otóż za każdy pożyczony 1 000 zł zapłacisz średnio 6 zł miesięcznie. Maksymalna kwota, o jaką masz prawo wnioskować to nawet 200 000 zł rozłożone na okres kredytowania od 2 do 5 lat. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel – jesienną przygodę „last minute”, remont mieszkania, ale i konsolidację innych kredytów. Promocja trwa do odwołania.

Nie masz jeszcze konta w Alior Banku? Załóż darmowe Konto Internetowe z wachlarzem korzyści do wyboru!

Załóż Konto Internetowe w Alior Banku

Pożyczka do 200 00 zł z Mikrokosztami – dla kogo jest przeznaczona?

Na początek bardzo dobra wiadomość. Z promocji banku mogą skorzystać zarówno nowi, jak stali klienci. Mówiąc jeszcze bardziej szczegółowo, akcja przeznaczona jest dla osób:

 • Pełnoletnich
 • Mających stałe zamieszkanie na terenie Polski
 • Posiadających pełnie praw do czynności cywilnoprawnych
 • Dysponujących zdolnością kredytową
 • Wyróżniających się dobrą historię kredytową1

Podobnie, jak pozostałe banki – Alior weryfikuje chętnych w Biurze Informacji Kredytowej. Jeśli zatem posiadasz spore zaległości w bazach informacji gospodarczej to zdecyduj się na popularne chwilówki bez BIK.

Przy składaniu wniosku o „Pożyczkę z Mikrokosztami” przydatne będzie zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów, w tym te na umowę zlecenie/o dzieło.

Jak wziąć Mikropożyczkę?

Jak zdążyliśmy napomknąć, w odróżnieniu od klasycznego kredytu w banku – „Pożyczkę z Mikrokosztami” podpiszesz w całości online. Cały proces prezentuje się dość przystępnie i przejrzyście.

1. Wypełnij prosty wniosek online – w pierwszym kroku zostaniesz poproszony o podanie danych kontaktowych: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, wnioskowaną kwotę i wybrany okres spłaty. Pamiętaj: do wyboru masz kwoty od 500 zł do aż 200 000 zł na okres od 24 do 60 miesięcy.

Złóż wniosek o „Pożyczkę z Mikrokosztami” w Alior Bank

2. Oczekuj na telefon od konsultanta banku
– wszystkie szczegółowe formalności dokonasz podczas rozmowy telefonicznej.

3. Gotowe! Po szybkiej weryfikacji Alior Bank przekaże środki na Twoje konto nawet w 1 dzień od podpisania umowy.

Faktycznie – jeśli preferujesz formę „twarzą w twarz” wniosek o Pożyczkę z Mikrokosztami złożysz także w najbliższej placówce lub dzwoniąc na infolinię: 19 502. Jeśli jesteś Klientem banku to zawnioskujesz też za pomocą bankowości internetowej. Więcej odnajdziesz w zakładce „Oferty specjalne” lub w zakładce „Oferty–> Kredyty i pożyczki”.

Pożyczkę w Alior Banku możesz zaciągnąć na 3 proste sposoby: przez Internet, infolinię oraz w oddziale banku. Źródło: aliorbank.pl

Pożyczka do 200 000 zł z Mikrokosztami – ile tak naprawdę kosztuje?

Wydawać, by się mogło, że takie oferty nie istnieją, bo za każdy pożyczony tysiąc oddajesz średnio 6 zł miesięcznie. Aby nie być gołosłownym przyjrzyjmy się bliżej przykładowi reprezentatywnemu, który widoczny jest na stronie głównej banku.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla Pożyczki z Mikrokosztami wynosi 13,7%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 17 900 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 591,26 zł, oprocentowanie stałe: 9,43%, całkowity koszt pożyczki: 5691,26 zł (w tym prowizja: 1326,64 zł (6,9%), odsetki: 4364,62 zł), 53 równe, miesięczne raty w wysokości 445,12 zł. Kalkulacja została dokonana na 6.03.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Okres kredytowania: minimalny 24 miesiące, maksymalny 60 miesięcy. 6 zł to średni koszt miesięczny w całym okresie kredytowania za każdy pożyczony 1000 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji w placówkach i na www.aliorbank.pl2.

Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,03%.

Jaka jest Pożyczka z Mikrokosztami? Jeśli zaciągniesz 1 000 zł, miesięczny koszt pożyczki wyniesie 6 zł! Źródło: aliorbank.pl

Mikropożyczka w Alior Banku – czy to się opłaca?

Pożyczka do 200 000 zł z Mikrokosztami w Alior Banku to z pewnością ciekawa propozycja dla osób, które poszukują niebyt wysokiej kwoty zobowiązania. Co prawda, kredytodawca proponuje kwotę nawet do 200 000 zł, jednak z maksymalnym 5-letnim okresem spłaty. Przy tak wysokiej sumie jest dość krótki czas. Przykładowo, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę na 200 000 zł ze spłatą na 60 miesięcy, to szacunkowa miesięczna rata wyniesie 4 533,76 zł.

Dla wielu osób pozytywnym faktem jest za to możliwość wzięcia pożyczki całkowicie online, przy szybkiej wypłacie środków do 1 dnia.

Zalety:

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Wniosek można złożyć na 3 sposoby: przez Internet, w placówce banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Konsolidacja innych zobowiązań
 • Wniosek w całości online
 • Dostępny kalkulator pożyczkowy
 • Minimum formalności
 • Pieniądze na koncie nawet do 1 dnia bez względu na wnioskowaną kwotę

Wady:

 • Spłata pożyczki rozłożona maksymalnie na 5 lat

 

N sam koniec prezentujemy krótki spot reklamujący Pożyczkę z Mikrokosztami.

 

Źródło:

1. Strona główna Alior Bank, https://pozyczka.aliorbank.pl/

2. https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-online.html

Autor wpisu: Paulina Krupa

22.10.2019|Promocje|
Dodaj komentarz