Pożyczka gotówkowa bez prowizji w Credit Agricole

Jeśli szukasz okazji do znalezienia atrakcyjnej pożyczki gotówkowej na małe i duże życzenia, to zwróć uwagę na ofertę Credit Agricole. Do 29 lutego 2020 roku bank organizuje promocję: “Pożyczka dla Ciebie z ubezpieczeniem w pakiecie podstawowym”. W prezencie proponuje prowizję 0% oraz oprocentowanie stałe 8,99%. Co ważniejsze, dla nowych klientów organizator oferuje też RRSO równe 14,87%.

Pożyczka gotówkowa bez prowizji w Credit!

Ostatni okres jest bardzo łaskawy dla łowców ciekawych promocji. Na co dzień biorąc pożyczkę online u firmy pożyczkowej możesz trafić na zerowe oprocentowanie i prowizję oraz brak dodatkowych kosztów (przy terminowej spłacie zobowiązania). Natomiast w przypadku banków musisz się liczyć z ewentualnymi opłatami.

Teraz Credit Agricole idzie o krok dalej i w swojej promocji: “Pożyczka dla Ciebie z ubezpieczeniem w pakiecie podstawowym” oferuje:

 • prowizję: 0%
 • oprocentowanie stałe: 0%
 • RRSO: 14,87% dla nowych klientów

Pożyczka gotówkowa bez prowizji w Credit Agricole dostępna jest do 29 lutego 2020 roku.

Kto może, a kto nie skorzystać z oferty specjalnej?

Pożyczka gotówkowa w Credit Agricole to dobre rozwiązanie dla osób, które szukają taniego i bezpiecznego dofinansowania. Jednak przed tym, jak złożysz wniosek zwróć uwagę dla kogo przeznaczona jest oferta Pożyczka gotówkowa bez prowizji

Uczestnikiem promocji według regulaminu może być osoba, która spełnia wszelkie wymogi stawiane przez bank. Musisz więc:

 • posiadać zdolność kredytową,
 • w okresie obowiązywania oferty złożyć wniosek o udzielenie zobowiązania,
 • do 4 marca 2020 roku włącznie zawrzeć z Credit Agricole umowę pożyczki,
 • zabezpieczyć spłatę pożyczki poprzez:

-zawarcie Umowy Ubezpieczenia oraz ustanowienie banku uposażonym z tej umowy/ lub,

-zawarcie Zewnętrznego Ubezpieczenia oraz wskazanie banku jako uprawnionego do świadczenia z ubezpieczenia na życie oraz przelew wierzytelności z ubezpieczenia w pozostałej części,

 • zapoznać się z regulaminem, zaakceptować jego warunki i podpisać “Potwierdzenie przystąpienia do Promocji,

Z promocji wyłączeni są klienci, którzy byli już stroną umowy o produkt kredytowy z bankiem!

Pożyczka gotówkowa w Credit Agricole to szybkie sposób, by zyskać środki na pilne środki. Źródło: credit-agricole.pl

Jak działa promocja? Przykład reprezentatywny

Pożyczając pieniądze w ramach akcji spójrzmy na przykład reprezentatywny widniejący na stronie.

 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,87%,
 • Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 16 700 zł,
 • Całkowita kwota do zapłaty 22 685,93 zł, oprocentowanie stałe 8,99%, całkowity koszt pożyczki 5 985,93 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 4 148,93 zł, koszt ubezpieczenia w Pakiecie Podstawowym 1 837 zł), 54 miesięcznych równych rat w wysokości 412,47 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 412,55 zł1.

Jak podkreśla Credit Agricole, pożyczkobiorca zobowiązany jest do zapłaty prowizji za udzielenie pożyczki, a wysokość stałego oprocentowania nominalnego wynosić będzie 8,99% w skali roku.

Wypełnij formularz i czekaj na pożyczkę!

Zanim przejdziemy do praktyki wspomnimy tylko, że na stronie promocji banku nie widnieją widełki kwotowe, ani czas na jaki można zaciągnąć zobowiązanie. Dostępny jest za to formularz informacyjny, który musisz uzupełnić o: imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu. Zatwierdź także wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych i kliknij przycisk: “Wyślij. Na samym końcu oczekuj na kontakt telefoniczny z konsultantem i podaj ewentualną kwotę zobowiązania.

Link do oferty specjalnej dostępny jest poniżej:Pożyczka w Credit Agricole

Pożyczka gotówkowa bez prowizji w Credit Agricole. Brać czy nie brać?

Sama promocja sygnowana przez Credit Agricole to propozycja dla osób o stałych i regularnych dochodach, które przymierzają się do nieco większych wydatków. Nie bez znaczenia jest także wysokość regularnych wpływów, bo to od nich zależy, ile ostatecznie będziesz mógł pożyczyć.

Jak zwykle więc zachęcamy, abyś trzymał rękę na pulsie, a w razie jakichkolwiek rozterek zajrzał do naszego rankingu kredytów gotówkowych, który ułatwi Ci świadome podjęcie decyzji.

Źródło:

1. Regulamin „Pożyczka dla Ciebie z ubezpieczeniem w pakiecie podstawowym”


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły