Pożyczka na 61 dni w NetCredit – nowa oferta

Pożyczka na 61 dni w NetCredit – nowa oferta

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy kolejną promocję. Tym razem, NetCredit idąc śladem pozostałych firm pożyczkowych udostępnia swoim klientom “przedsmak” szybkiego i prostego rozwiązania. Pożyczka na 61 dni w NetCredit to nowa oferta promocyjna dla osób, które po raz pierwszy korzystają z usług pożyczkodawcy. Czas przedstawić “łańcuszek” korzyści!

Pożyczka na 61 dni w NetCredit – czas zacząć!

Szybka pożyczka bez zabezpieczeń i dodatkowych dokumentów dla każdego? Dlaczego, by nie! Żaden wiarygodny ranking pożyczkowy nie może obyć się bez tego pożyczkodawcy. Nic dziwnego – firma dzięki uproszczonej formie wnioskowania – a i ostatnio z racji atrakcyjnej promocji cieszy się dużą popularnością. Pożyczka na 61 dni to nowa oferta w NetCredit. Maksymalną kwotą, o jaką można wnioskować w ramach promocji jest 3 000 zł z RRSO: 0%.

Na tym jednak dobre wieści się nie kończą! Marka NetCredit to także brak zawiłych formalności i szybka decyzja pożyczkowa, do której niezbędny jest jedynie: ważny dowód osobisty, adres e-mail oraz rachunek bankowy. Istnieje też możliwość refinansowania pożyczki oraz przewidziane są zniżki dla stałych klientów.

Kliknij po szybką pożyczkę:

Złóź wniosek

Jak złożyć wniosek w NetCredit?

Pożyczka na 61 dni udzielana jest w sposób elektroniczny, tuż po rejestracji w serwisie. Samo założenie konta przebiega w 4 prostych krokach:

1. Wypełnij wniosek pożyczkowy z kwotą i okresem kredytowania – pamiętaj, że po raz pierwszy możesz pożyczyć od 300 zł do 3 000 zł, na okres od 14 do maksymalnie 30 dni.

2. Uzupełnij formularz kontaktowy – musi zawierać takie informacje, jak: adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Przy okazji uprzednio wyraź zgody oraz zaakceptuj regulamin.

3. Przejdź do wpisania swoich danych osobowych i finansowych – wypełnij wniosek, m.in. o swoje imię i nazwisko, numer PESEL, kraj urodzenia, serię i numer dowodu osobistego oraz miejsce zamieszkania.

4. Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr lub 1 zł – tym samym potwierdzisz swoją tożsamość i zyskasz możliwość sięgnięcia po pożyczkę online.

W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki, każdy klient może złożyć wniosek o jej refinansowanie z wydłużonym terminem spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Dzięki temu poprzednia pożyczka zostaje spłacona. Źródło: netcredit.pl

Miej na uwadze fakt, że firma przyjmuje wnioski od osób między 20, a 70. rokiem życia, które dysponują pozytywną historią kredytową.

Warunki uczestnictwa w promocji „Pożyczka na 61 dni” w NetCredit

Nowa oferta NetCredit trwa do odwołania. Zaś samym warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniej pożyczki w firmie. Pożyczka na 61 dni udzielona na preferencyjnych warunkach  wymaga terminowej spłaty, w dniu wyznaczonym w umowie. Pamiętaj, że najwyższą kwotą, o jaką możesz wnioskować jest 3 000 zł, a okres kredytowania maksymalnie wynosi 61 dni1.

Promocja nie łączy się z innymi ofertami dostępnymi w NetCredit, chyba że indywidualne warunki promocji stanowią inaczej.

Terminowa spłata to podstawa!

Faktem jest, że propozycja pożyczkodawcy jest naprawdę opłacalna. Jednak tylko w sytuacji, gdy klient również dotrzyma warunków umowy. Każda instytucja pożyczkowa nalicza sobie bowiem dodatkowe opłaty, gdy klient nie dotrzyma dokładnego terminu spłaty zobowiązania. Zgodnie z umową antylichwiarską może narzucić odsetki karne, w wysokości 14% w skali roku, za każdy dzień zwłoki.

Pożyczka na 61 dni w NetCredit to nie jedyna promocja. Pożyczkodawca w  ofercie posiada również sporo rabatów dla stałych klientów. Źródło: netcredit.pl

Dlatego pożyczka na 61 dni jest zdecydowanie dobrą ofertą dla osób, które są w stanie uregulować zwrot pożyczki w wyznaczonym czasie, korzystają z usług pożyczkodawcy po raz pierwszy oraz interesuje ich chwilówka krótkoterminowa nie na 30 dni, a dwa miesiące. Jeśli należysz to tego grona i potrzebujesz “zastrzyku gotówki” to warto spróbować!

Źródło:

1. Regulamin Promocji Pożyczka na 61 dni, https://www.netcredit.pl/support/questions/pozyczka-61-dni/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
06.04.2020
Zostań w domu, otwórz konto firmowe w Pekao S.A. i zgarnij 1 000 zł premii!
Jakie konto firmowe jest najlepsze? Te pytanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Za to łatwo jest odnaleźć promocję, która szybko przykuje naszą uwagę. Bank Pekao S.A. właśnie uruchomił ofertę dla nowych klientów-przedsiębiorców, w której za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności oferuje premię, w wysokości aż 1 000 zł w gotówce. Zostań w […]
06.04.2020
Alior Bank kredyt konsolidacyjny – opinie i recenzja
Kredyty gotówkowe mają to do siebie, że gdy są zaciągnięte w podobnym czasie, mogą spowodować zator finansowy w budżecie domowym. Dlatego kredytem o szczególnym charakterze jest Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku, który pozwala połączyć kilka niespłaconych zobowiązań w jedną, miesięczną ratę. Ile wyniosą opłaty, odsetki oraz dodatkowe koszty? Oto aktualne opinie i recenzja produktu. Kredyt […]
06.04.2020
Santander Consumer Bank Kredyt samochodowy – opinie i recenzja
Dobry kredyt gotówkowy na nowe auto powinien być najtańszy i najlepszy ze wszystkich dostępnych ofert. Dodatkowo formalności powinny być do załatwienia w całości przez internet. Gdzie odnaleźć taki produkt? Ciekawe rozwiązanie dla klientów proponuje na przykład Santander Consumer Bank. Kredyt samochodowy przygotowany przez tę instytucję finansową jest ściśle stargetowany wobec klientów rozglądających się za nowym […]
Bank Pekao
06.04.2020
Bank Pekao – opinie i recenzja
W sferze bankowej można wyróżnić dwa sposoby na kształtowanie tożsamości danej instytucji bankowej. Jedni wybierają chwytliwe nazwy własne, inni wolą skrótowce. Do tego drugiego grona należy Bank Pekao, od niemal 100 lat mający przed sobą trudne zadanie pokazania, że nie ma nic wspólnego z konkurencyjnym bankiem o identycznej w wymowie nazwie. Sprawdzamy, czym wyróżnia się […]
06.04.2020
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 150 zł premii
Darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne użytkowanie karty przy 1 transakcji w miesiącu, a także atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz odebrać nawet 200 zł oraz wiele innych kompleksowych usług. To wszystko czeka na Ciebie pod warunkiem, że skorzystasz z promocji “eKonto z Premią – VIII edycja” i założysz konto osobiste w mBanku. Otwórz eKonto w mBanku […]
04.04.2020
Altus – jak wygrać z tą firmą windykacyjną?
Altus – co to za firma? Altus zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami, pomaga bowiem klientom odzyskać ich należność przy jednoczesnej dbałości o dobre imię firmy i relacje biznesowe z dotychczasowymi kontrahentami. Dlatego, jak możemy przeczytać na stronie samego przedsiębiorstwa, troska o dobro klienta to podstawa ich strategii. Altus dąży do ograniczenia ryzyka związanego z prowadzoną działalnością, […]