Pożyczka na 61 dni w NetCredit – nowa oferta

Pożyczka na 61 dni w NetCredit – nowa oferta

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy kolejną promocję. Tym razem, NetCredit idąc śladem pozostałych firm pożyczkowych udostępnia swoim klientom “przedsmak” szybkiego i prostego rozwiązania. Pożyczka na 61 dni w NetCredit to nowa oferta promocyjna dla osób, które po raz pierwszy korzystają z usług pożyczkodawcy. Czas przedstawić “łańcuszek” korzyści!

Pożyczka na 61 dni w NetCredit – czas zacząć!

Szybka pożyczka bez zabezpieczeń i dodatkowych dokumentów dla każdego? Dlaczego, by nie! Żaden wiarygodny ranking pożyczkowy nie może obyć się bez tego pożyczkodawcy. Nic dziwnego – firma dzięki uproszczonej formie wnioskowania – a i ostatnio z racji atrakcyjnej promocji cieszy się dużą popularnością. Pożyczka na 61 dni to nowa oferta w NetCredit. Maksymalną kwotą, o jaką można wnioskować w ramach promocji jest 3 000 zł z RRSO: 0%.

Na tym jednak dobre wieści się nie kończą! Marka NetCredit to także brak zawiłych formalności i szybka decyzja pożyczkowa, do której niezbędny jest jedynie: ważny dowód osobisty, adres e-mail oraz rachunek bankowy. Istnieje też możliwość refinansowania pożyczki oraz przewidziane są zniżki dla stałych klientów.

Kliknij po szybką pożyczkę:

Złóź wniosek

Jak złożyć wniosek w NetCredit?

Pożyczka na 61 dni udzielana jest w sposób elektroniczny, tuż po rejestracji w serwisie. Samo założenie konta przebiega w 4 prostych krokach:

1. Wypełnij wniosek pożyczkowy z kwotą i okresem kredytowania – pamiętaj, że po raz pierwszy możesz pożyczyć od 300 zł do 3 000 zł, na okres od 14 do maksymalnie 30 dni.

2. Uzupełnij formularz kontaktowy – musi zawierać takie informacje, jak: adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Przy okazji uprzednio wyraź zgody oraz zaakceptuj regulamin.

3. Przejdź do wpisania swoich danych osobowych i finansowych – wypełnij wniosek, m.in. o swoje imię i nazwisko, numer PESEL, kraj urodzenia, serię i numer dowodu osobistego oraz miejsce zamieszkania.

4. Wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr lub 1 zł – tym samym potwierdzisz swoją tożsamość i zyskasz możliwość sięgnięcia po pożyczkę online.

W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki, każdy klient może złożyć wniosek o jej refinansowanie z wydłużonym terminem spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Dzięki temu poprzednia pożyczka zostaje spłacona. Źródło: netcredit.pl

Miej na uwadze fakt, że firma przyjmuje wnioski od osób między 20, a 70. rokiem życia, które dysponują pozytywną historią kredytową.

Warunki uczestnictwa w promocji „Pożyczka na 61 dni” w NetCredit

Nowa oferta NetCredit trwa do odwołania. Zaś samym warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniej pożyczki w firmie. Pożyczka na 61 dni udzielona na preferencyjnych warunkach  wymaga terminowej spłaty, w dniu wyznaczonym w umowie. Pamiętaj, że najwyższą kwotą, o jaką możesz wnioskować jest 3 000 zł, a okres kredytowania maksymalnie wynosi 61 dni1.

Promocja nie łączy się z innymi ofertami dostępnymi w NetCredit, chyba że indywidualne warunki promocji stanowią inaczej.

Terminowa spłata to podstawa!

Faktem jest, że propozycja pożyczkodawcy jest naprawdę opłacalna. Jednak tylko w sytuacji, gdy klient również dotrzyma warunków umowy. Każda instytucja pożyczkowa nalicza sobie bowiem dodatkowe opłaty, gdy klient nie dotrzyma dokładnego terminu spłaty zobowiązania. Zgodnie z umową antylichwiarską może narzucić odsetki karne, w wysokości 14% w skali roku, za każdy dzień zwłoki.

Pożyczka na 61 dni w NetCredit to nie jedyna promocja. Pożyczkodawca w  ofercie posiada również sporo rabatów dla stałych klientów. Źródło: netcredit.pl

Dlatego pożyczka na 61 dni jest zdecydowanie dobrą ofertą dla osób, które są w stanie uregulować zwrot pożyczki w wyznaczonym czasie, korzystają z usług pożyczkodawcy po raz pierwszy oraz interesuje ich chwilówka krótkoterminowa nie na 30 dni, a dwa miesiące. Jeśli należysz to tego grona i potrzebujesz “zastrzyku gotówki” to warto spróbować!

Sprawdź również:

Źródło:

1. Regulamin Promocji Pożyczka na 61 dni, https://www.netcredit.pl/support/questions/pozyczka-61-dni/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły