Pożyczka na selfie w Alior Banku w ramach #BankujZDomu

Wraz z pojawieniem się FinTech i nowych technologii, dziś pożyczać pieniądze możemy na wiele różnych sposobów. Od teraz w Alior Bank dostępna jest tzw. pożyczka na selfie, która w ramach akcji #bankujzdomu pozwoli całkowicie zdalnie wypełnić formalności oraz otrzymać gotówkę wprost na konto bankowe. Jest to obecnie gorące “must have” na rynku bankowym!

Pożyczka na selfie w Alior Banku – dla nowych i obecnych klientów

Alior Bank tuż obok Pekao, Santander Bank Polska oraz Banku Milenium wprowadza możliwość zakładania konta osobistego za pomocą selfie. W swoich działaniach idzie jeszcze o krok dalej i do usług dodaje zupełnie nowy produkt bankowy, w ramach niedawno udostępnionego rozwiązania z wykorzystaniem FOTO ID.

Od teraz zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów Banku dostępna jest tzw. pożyczka na selfie, która proponuje bezpieczną i wygodną identyfikację tożsamości za pomocą zdjęcia zrobionego w aparacie telefonu. Możemy tylko przypuszczać, że jeszcze szybszy rozwój bankowości elektronicznej i dopasowanie wielu możliwości do zdalnego trybu pracy, to odpowiedź na walkę ze skutkami COVID-19. I tym sposobem – bez wizyty w oddziale, bez konieczności przekazywania dokumentów kurierowi, podpiszesz umowę o pożyczkę nie ruszając się z domu. Promocja trwa do odwołania!

Nowość od Alior Banku – dla kogo?

Nowa propozycja od Banku nie wprowadza żadnych ograniczeń w stosunku do klientów. Pożyczka na selfie skierowana jest do osób posiadających konto bankowe w Alior Banku, ale i konsumentów, którzy dotychczas nie mieli okazji skorzystać z jego usług.

Oczywiście mamy tutaj na myśli wszystkie pełnoletnie osoby posiadające pełnie praw do czynności cywilnoprawnych. Ponadto klient, który zdecyduje się na pożyczkę na selfie, musi uprzednio wyrazić zgodę na taki proces weryfikacji tożsamości. Oprócz tego konieczne jest wykonanie zdjęcia dowodu osobistego i przesłanie ich w trakcie wnioskowania.

Każda osoba, która wyrazi zgodę na udział w procesie kredytowym, otrzyma na swój telefon SMS z linkiem niezbędnym do przejścia procesu autoryzacji.

Pożyczka na selfie – najważniejsze parametry

Autorska metoda weryfikacji Alior Banku z całą pewnością przyczyni się do jeszcze większej popularności pożyczki na selfie. Zanim jednak zdecydujesz się na taki krok, spójrzmy na jej najistotniejsze elementy.

  • Maksymalna kwota pożyczki: do 150 000 zł,
  • Okres kredytowania: od 3 miesięcy do 120 miesięcy (10 lat),
  • RRSO: 17,81% (maksymalne RRSO: 412,23%). RRSO zostało wyliczone na 10.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie,
  • Oprocentowanie: 7,49%,
  • Zdalne zawarcie umowy,
  • Dla nowych i obecnych klientów Banku.

Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki, a także daty płatności pierwszej raty.

Jak wnioskować o pożyczkę na selfie? Krok po kroku

Sam proces weryfikacyjny jest intuicyjny i bardzo prosty w działaniu. Nie powinien on sprawić problemu nawet osobie, która jest nieobeznana z technologią. I co najważniejsze – samo złożenie wniosku zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

W skrócie przyjrzyjmy się wszystkim etapom, na jakie musisz się przygotować ubiegając się o pożyczkę na selfie w Alior Banku.

1. Wypełnij prosty formularz kontaktowy na stronie dedykowanej ofercie. Uzupełnij go o imię i nazwisko, numer telefonu, a także adres e-mail. Link do promocji podsyłamy poniżej:

W tym kroku koniecznie wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank i BIK!

2. Kliknij przycisk “Zamów rozmowę” i oczekuj na telefon od doradcy Banku.

3. W trakcie rozmowy z doradcą kredytowym otrzymasz na swój telefon SMS z linkiem, który potrzebny Ci będzie w trakcie procesu autoryzacji. Bankier przekaże Ci również kod autoryzacyjny (niezbędny podczas początkowego etapu).

4. Wykonaj zdjęcie dowodu osobistego, a także kilka poleceń wskazanych przez doradcę, nagrywając je aparatem w swoim smartfonie.

5. Oczekuj na szybki przelew gotówki na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Przy okazji pamiętaj, że maksymalna kwota o jaką możesz wnioskować wynosi 150 000 zł, a maksymalny okres kredytowania – 10 lat1.

BankujZDomu to akcja w pełni bezpieczna, która pozwoli Ci na załatwienie wielu bieżących spraw z domowego fotela. Warto z niej skorzystać tak samo, jak z naszej porównywarki kredytów gotówkowych, która gromadzi najnowsze i najciekawsze oferty na rynku.

Zwróć uwagę na produkty towarzyszące!

Sama możliwość sięgnięcia po szybki zastrzyk gotówki, ograniczając się przy tym do kilku prostych czynności ma swoje zalety. Jednak Alior Bank słynie również z innych ciekawych produktów. Chociażby Konto Jakże Osobiste, z którym otrzymujesz 3% na Koncie Oszczędnościowym, zwrot środków za zakupy, a także pakiet nowoczesnych korzyści (w tym dwie do wyboru za 0 zł).

Ciekawą opcją jest również iKonto Biznes lub rachunek 4×4 dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Za aktywne korzystanie z wybranego konta, Bank naliczy premię do 1 500 zł. Warto przemyśleć i te propozycje, bo w naszej opinii prezentują się naprawdę korzystnie i to nie tylko ze względu na oferowane bonusy pieniężne.

Pożyczka na selfie w Alior Banku – rozwiązanie warte uwagi

W takiej sytuacji, niewiele już mamy do dodania. Warunki samej pożyczki na selfie są jasne i konkretne – w tym dla osoby, która na pierwszy rzut oka może mieć problem z rozpracowaniem terminu “selfie” ? Wykonanie zdjęcia dowodu osobistego oraz kilku poleceń podanych przez doradcę też nie wydaje się być kłopotliwe (a nawet jeśli, to telefoniczna rozmowa z bankierem powinna rozwiać wszelkie wątpliwości). Wszystko więc zależy od Ciebie, czy zechcesz skorzystać z nadarzającej się okazji.

Źródła:

1. aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka.html

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły