Pożyczka na Start 5×0 w Provident dla nowych klientów

Pierwsza pożyczka za darmo bez ukrytych kosztów, z RRSO 0% nawet na 5 miesięcy? Właśnie tak! Trzeba tylko wiedzieć, gdzie jej szukać! W Provident Polska w ramach oferty: “Pożyczka na Start 5×0”, nowi klienci mogą otrzymać dedykowaną darmową pożyczkę na preferencyjnych warunkach. Wystarczy pożyczyć od 500 zł do 2 tys. zł, które możesz spłacić w ciągu najbliższych 5 miesięcy. Jak o nią wnioskować?

Pożyczka na Start 5×0 dla nowych klientów – wygodnie pożycz w Provident!

pozyczka na startFirma Provident przyzwyczaiła nas do oferowania powtarzalnych i jednorazowych promocji z pożyczką w tle. I tym razem stanęła na wysokości zadania. Dla nowych klientów przygotowała promocję “Pożyczki na Start 5×0” spłacanej w 5 miesięcznych ratach – dokładnie na taką samą kwotę, o jaką zawnioskowałeś w formularzu.

Oferta aktywna jest od 6 marca 2019 roku i tyczy się pożyczki samoobsługowej udzielanej w granicach od 500 zł do 2 tys. zł.

Pożyczka aż na 5 miesięcy za 0 zł – warunki wnioskowania

Provident jako marka rozpoznawalna na rynku pożyczkowym stara się wkupić w rosnące potrzeby polskich klientów – i przy okazji wyróżnić się atrakcyjnością ofert na tle mocno konkurencyjnych firm. Dlatego proponowana “Pożyczka na Start 5×0” skierowana jest wyłącznie do osób, które po raz pierwszy chcą skorzystać z usług firmy.

Jakie warunki należy spełnić, by móc wnioskować o szybką pożyczkę od ręki? Jeśli jesteś zainteresowany promocyjną ofertą musisz:

  • Mieć ukończone 18 lat,
  • Mieszkać na stałe w Polsce i być obywatelem RP,
  • Dysponować pozytywną zdolnością kredytową i stałym miesięcznym dochodem, który pozwoli na spłatę zobowiązania – np. pensja, emerytura lub renta,
  • Posiadać ważny dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail.

Pożyczka na Start 5×0 dopasowana do Twoich potrzeb

Zastanawiasz się, jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę? Z góry uprzedzamy, że nie jest to nic skomplikowanego. Oto wnioskowanie w prostych krokach:

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy klikając w poniższy przycisk

Złóź wniosek
2. Na stronie zaznacz przycisk: “Złóż wniosek online”.

3. Zostaniesz przekierowany na podstronę z formularzem “Poznajmy się” do wypełnienia. W pierwszym kroku pożyczkodawca poprosi Cię o założenie konta i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Następnie kliknij: “Przejdź do danych osobowych”.

4. W kolejnym kroku podaj dane dotyczące Twoich finansów: dochodów i wydatków miesięcznych, rachunku bankowego. Musisz także ustalić dzień spłaty rat, a także wyrazić zgodę na dokonanie oceny zdolności kredytowej przez Provident.

5. Na zakończenie, pożyczkodawca dokona weryfikacji tożsamości. Masz do dyspozycji dwa sposoby autoryzacji: poprzez przelew weryfikacyjny za 1 zł z osobistego konta bankowego na rachunek Provident lub weryfikację automatyczną z pomocą aplikacji. Drugie rozwiązanie jest zdecydowanie szybsze i możliwe – nawet przy braku środków na koncie.

6. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze z „Pożyczka na Start 5×0” trafiają na Twoje konto. Pamiętaj jednak, że data zaksięgowania przelewu z Provident zależy od godzin pracy banku oraz sesji Elixir.

Oddajesz tyle, ile pożyczyłeś!

„Pożyczka na Start 5×0” w Provident jest atrakcyjna przede wszystkim dla tych nowych klientów, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, bez poręczycieli i poświadczania swojej sytuacji finansowej stosem dokumentów. Dodatkowo, nowe osoby posiadają dwa sposoby spłaty pożyczki:

  • Bezpośredni przelew na konto pożyczkodawcy
  • Obsługę domową ze spłatą bezpośrednio u Doradcy Klienta

Provident nie pobiera żadnych ukrytych opłat pozaumownych. Pozwala również na zaciągnięcie pożyczki samoobsługowej, przy aktywnej drugiej pożyczce – pod warunkiem, że pozwala Ci na to Twoja zdolność kredytowa. Informacje o kolejnej ofercie otrzymasz na pocztę lub SMS-em.

Oferta za 0 zł na 5 miesięcy – przykład reprezentatywny

„Pożyczka na Start 5×0” w Provident nie jest przykładem klasycznej chwilówki. Dlatego, nie ulega wątpliwości, że taki ratalny system spłaty zobowiązania bez naliczania dodatkowych opłat jest atrakcyjnym rozwiązaniem. Oto reprezentatywny przykład pożyczki na 5 miesięcy za 0 zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1500 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 5 miesięcznych równych raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie1.

 

1. https://www.provident.pl/

 

Autor wpisu: Paulina Krupa

16.07.2019|Promocje|
Dodaj komentarz