Pożyczka na Start 5×0 w Provident dla nowych klientów

Pożyczka na Start 5x0 w Provident dla nowych klientów

Pierwsza pożyczka za darmo bez ukrytych kosztów, z RRSO 0% nawet na 5 miesięcy? Właśnie tak! Trzeba tylko wiedzieć, gdzie jej szukać! W Provident Polska w ramach oferty: “Pożyczka na Start 5×0”, nowi klienci mogą otrzymać dedykowaną darmową pożyczkę na preferencyjnych warunkach. Wystarczy pożyczyć od 500 zł do 2 tys. zł, które możesz spłacić w ciągu najbliższych 5 miesięcy. Jak o nią wnioskować?

Pożyczka na Start 5×0 dla nowych klientów – wygodnie pożycz w Provident!

Firma Provident przyzwyczaiła nas do oferowania powtarzalnych i jednorazowych promocji z pożyczką w tle. I tym razem stanęła na wysokości zadania. Dla nowych klientów przygotowała promocję “Pożyczki na Start 5×0” spłacanej w 5 miesięcznych ratach – dokładnie na taką samą kwotę, o jaką zawnioskowałeś w formularzu.

Oferta aktywna jest od 6 marca 2019 roku i tyczy się pożyczki samoobsługowej udzielanej w granicach od 500 zł do 2 tys. zł.

Pożyczka aż na 5 miesięcy za 0 zł – warunki wnioskowania

Provident jako marka rozpoznawalna na rynku pożyczkowym stara się wkupić w rosnące potrzeby polskich klientów – i przy okazji wyróżnić się atrakcyjnością ofert na tle mocno konkurencyjnych firm. Dlatego proponowana “Pożyczka na Start 5×0” skierowana jest wyłącznie do osób, które po raz pierwszy chcą skorzystać z usług firmy.

Jakie warunki należy spełnić, by móc wnioskować o szybką pożyczkę od ręki? Jeśli jesteś zainteresowany promocyjną ofertą musisz:

  • Mieć ukończone 18 lat,
  • Mieszkać na stałe w Polsce i być obywatelem RP,
  • Dysponować pozytywną zdolnością kredytową i stałym miesięcznym dochodem, który pozwoli na spłatę zobowiązania – np. pensja, emerytura lub renta,
  • Posiadać ważny dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail.

Pożyczka na Start 5×0 dopasowana do Twoich potrzeb

Zastanawiasz się, jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę? Z góry uprzedzamy, że nie jest to nic skomplikowanego. Oto wnioskowanie w prostych krokach:

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy klikając w poniższy przycisk

Złóź wniosek

2. Na stronie zaznacz przycisk: “Złóż wniosek online”.

3. Zostaniesz przekierowany na podstronę z formularzem “Poznajmy się” do wypełnienia. W pierwszym kroku pożyczkodawca poprosi Cię o założenie konta i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Następnie kliknij: “Przejdź do danych osobowych”.

4. W kolejnym kroku podaj dane dotyczące Twoich finansów: dochodów i wydatków miesięcznych, rachunku bankowego. Musisz także ustalić dzień spłaty rat, a także wyrazić zgodę na dokonanie oceny zdolności kredytowej przez Provident.

5. Na zakończenie, pożyczkodawca dokona weryfikacji tożsamości. Masz do dyspozycji dwa sposoby autoryzacji: poprzez przelew weryfikacyjny za 1 zł z osobistego konta bankowego na rachunek Provident lub weryfikację automatyczną z pomocą aplikacji. Drugie rozwiązanie jest zdecydowanie szybsze i możliwe – nawet przy braku środków na koncie.

6. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pieniądze z „Pożyczka na Start 5×0” trafiają na Twoje konto. Pamiętaj jednak, że data zaksięgowania przelewu z Provident zależy od godzin pracy banku oraz sesji Elixir.

Oddajesz tyle, ile pożyczyłeś!

„Pożyczka na Start 5×0” w Provident jest atrakcyjna przede wszystkim dla tych nowych klientów, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, bez poręczycieli i poświadczania swojej sytuacji finansowej stosem dokumentów. Dodatkowo, nowe osoby posiadają dwa sposoby spłaty pożyczki:

  • Bezpośredni przelew na konto pożyczkodawcy
  • Obsługę domową ze spłatą bezpośrednio u Doradcy Klienta

Provident nie pobiera żadnych ukrytych opłat pozaumownych. Pozwala również na zaciągnięcie pożyczki samoobsługowej, przy aktywnej drugiej pożyczce – pod warunkiem, że pozwala Ci na to Twoja zdolność kredytowa. Informacje o kolejnej ofercie otrzymasz na pocztę lub SMS-em.

Oferta za 0 zł na 5 miesięcy – przykład reprezentatywny

„Pożyczka na Start 5×0” w Provident nie jest przykładem klasycznej chwilówki. Dlatego, nie ulega wątpliwości, że taki ratalny system spłaty zobowiązania bez naliczania dodatkowych opłat jest atrakcyjnym rozwiązaniem. Oto reprezentatywny przykład pożyczki na 5 miesięcy za 0 zł:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1500 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1500 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 5 miesięcznych równych raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie1.

1. https://www.provident.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
06.04.2020
Zostań w domu, otwórz konto firmowe w Pekao S.A. i zgarnij 1 000 zł premii!
Jakie konto firmowe jest najlepsze? Te pytanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Za to łatwo jest odnaleźć promocję, która szybko przykuje naszą uwagę. Bank Pekao S.A. właśnie uruchomił ofertę dla nowych klientów-przedsiębiorców, w której za wywiązanie się ze wszystkich warunków i aktywności oferuje premię, w wysokości aż 1 000 zł w gotówce. Zostań w […]
06.04.2020
Alior Bank kredyt konsolidacyjny – opinie i recenzja
Kredyty gotówkowe mają to do siebie, że gdy są zaciągnięte w podobnym czasie, mogą spowodować zator finansowy w budżecie domowym. Dlatego kredytem o szczególnym charakterze jest Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku, który pozwala połączyć kilka niespłaconych zobowiązań w jedną, miesięczną ratę. Ile wyniosą opłaty, odsetki oraz dodatkowe koszty? Oto aktualne opinie i recenzja produktu. Kredyt […]
06.04.2020
Santander Consumer Bank Kredyt samochodowy – opinie i recenzja
Dobry kredyt gotówkowy na nowe auto powinien być najtańszy i najlepszy ze wszystkich dostępnych ofert. Dodatkowo formalności powinny być do załatwienia w całości przez internet. Gdzie odnaleźć taki produkt? Ciekawe rozwiązanie dla klientów proponuje na przykład Santander Consumer Bank. Kredyt samochodowy przygotowany przez tę instytucję finansową jest ściśle stargetowany wobec klientów rozglądających się za nowym […]
Bank Pekao
06.04.2020
Bank Pekao – opinie i recenzja
W sferze bankowej można wyróżnić dwa sposoby na kształtowanie tożsamości danej instytucji bankowej. Jedni wybierają chwytliwe nazwy własne, inni wolą skrótowce. Do tego drugiego grona należy Bank Pekao, od niemal 100 lat mający przed sobą trudne zadanie pokazania, że nie ma nic wspólnego z konkurencyjnym bankiem o identycznej w wymowie nazwie. Sprawdzamy, czym wyróżnia się […]
06.04.2020
Otwórz eKonto w mBanku i odbierz 150 zł premii
Darmowe prowadzenie rachunku, bezpłatne użytkowanie karty przy 1 transakcji w miesiącu, a także atrakcyjny Program Poleceń, w którym możesz odebrać nawet 200 zł oraz wiele innych kompleksowych usług. To wszystko czeka na Ciebie pod warunkiem, że skorzystasz z promocji “eKonto z Premią – VIII edycja” i założysz konto osobiste w mBanku. Otwórz eKonto w mBanku […]
04.04.2020
Altus – jak wygrać z tą firmą windykacyjną?
Altus – co to za firma? Altus zajmuje się zarządzaniem wierzytelnościami, pomaga bowiem klientom odzyskać ich należność przy jednoczesnej dbałości o dobre imię firmy i relacje biznesowe z dotychczasowymi kontrahentami. Dlatego, jak możemy przeczytać na stronie samego przedsiębiorstwa, troska o dobro klienta to podstawa ich strategii. Altus dąży do ograniczenia ryzyka związanego z prowadzoną działalnością, […]