Pożyczka na święta w Hapipożyczki. Zacznij spłacać nawet za 2 miesiące!

Pożyczka na święta w Hapipożyczki. Zacznij spłacać nawet za 2 miesiące!

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla wielu osób. Jednak coraz większe wydatki związane z planowaniem świątecznych przyjemności, często odbierają prawdziwą radość ze wspólnego biesiadowania. Pożyczka na święta w Hapipożyczki może zaradzić wielu problemom. Dlaczego? Bo została stworzona wprost na grudniowe wyzwania!

Pożyczka na święta w Hapipożyczki – specjalna oferta dla nowych klientów!

Banki, jak i firmy pożyczkowe już od dobrych kilku miesięcy “zalewają” nas falą promocyjnych ofert pożyczek i kredytów. Niektóre z nich faktycznie posiadają wiele atrakcyjnych atutów – zaś inne “przykrywają” jedynie rzeczywiste koszty skorzystania z oferty. Tym razem pod lupę wzięliśmy propozycję firmy pożyczkowej – Hapipożyczki.

Pożyczkodawca oferuje świąteczną pożyczkę na raty, w kwocie od 800 zł do 25 000 zł na okres do maksymalnie 48 miesięcy dla nowych klientów. Co bardzo istotne, firma proponuje także opcję spłaty zobowiązania dopiero po 2 miesiącach, od podpisania umowy. Dzięki czemu biorąc pożyczkę dzisiaj, nie musisz oddawać jej po 30 czy 40 dniach. Masz na to zdecydowanie więcej czasu, bo aż 60 dni.

Zobacz także przygotowany przez porównywarkę Czerwona-Skarbonka, ranking najlepszych pożyczek na święta!

Pożyczka na święta w Hapipożyczki – warunki udzielenia promocji

Świąteczne pożyczanie zawsze musi być bardzo rozsądne – podobnie zresztą, jak w pozostałe dni w roku. Dlatego dzisiejsza promocja poddana została naszej dokładnej weryfikacji. W przypadku, gdy jesteś nowym klientem masz możliwość skorzystania z poniższych parametrów pożyczki:

 • wysokość pożyczki – od 800 zł do 25 000 zł
 • okresu spłaty – od 3 do 48 miesięcy
 • RRSO – 0%

Promocyjna pożyczka na święta w Hapipożyczki to głównie prezent dla nowych klientów, którzy:

 • mają ukończone minimum 18 lat
 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
 • w trakcie trwania promocji złożą w Hapipożyczki wniosek o udzielenie pożyczki
 • w dniu wnioskowania o zobowiązanie nie posiadają aktywnej umowy o pożyczkę
 • dysponują pozytywną oceną zdolności kredytowej
 • mają stałe dochody – co ważne, mogą pochodzić z różnych źródeł, np. umowa o pracę, zlecenie/o dzieło, emerytura/renta lub świadczenia socjalne.
 • posiadają aktualny dowód osobisty, e-mail, konto w banku oraz numer telefonu

Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług firmy.

Hapipożyczki to tanie pożyczanie?

Świąteczna promocja pożyczki to nie jedyna niespodzianka, jaką dla swoich konsumentów przygotował pożyczkodawca. Firma Hapipożyczki zatroszczyła się w szczególności o osoby, które w natłoku bożonarodzeniowych wydatków mogą mieć spory problem ze spłatą zobowiązania. Wyszła więc z inicjatywą zwrotu środków, dopiero po dwóch miesiącach od zawarcia umowy pożyczki.

Jak to wygląda w praktyce? Przykładowo, jeśli pożyczysz pieniądze w grudniu, na sumę 8 300 zł z 48-miesięcznym okresem spłaty, to pierwszą ratę zapłacisz w lutym. Dokładne opłaty prezentują się następująco:

 • kwota pożyczki – 8 300 zł
 • okres kredytowania – 48 miesięcy
 • wysokość miesięcznych równych rat – 207,78 zł
 • RRSO – 9,72%
 • odsetki – 0 zł
 • opłata przygotowawcza – 418,36 zł
 • prowizja – 1 255,08 zł

Jak wnioskować o pożyczkę na święta w Hapipożyczki?

Sam proces wnioskowania o promocyjną pożyczkę dla nowych klientów jest standardowy – i zbytnio nie różni się od reszty konkurencyjnych ofert. Dla szybkiego rozeznania prezentujemy podstawowe kroki w prawidłowym aplikowaniu o dodatkową gotówkę.

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy wchodząc na stronę: hapipozyczki.pl lub kliknij w link bezpośrednio odsyłający do witryny:

Pożyczka na święta w Hapipożyczki

2. Na dostępnym kalkulatorze pożyczkowym dopasuj kwotę oraz okres pożyczki. Pamiętaj, by pożyczyć wyłącznie tyle, ile potrzebujesz.

3. Kliknij przycisk: “Chcę pożyczkę”.

4. W formularzu rejestracyjnym “Poznajmy się” zostaniesz poproszony o wypełnienie podstawowych danych. Wpisz w nim: imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu, PESEL, a także zdefiniuj hasło do Strefy Klienta. Następnie, kliknij przycisk: “Zapytaj o ofertę”.

5. Oddzwoni do Ciebie konsultant firmy, który telefonicznie potwierdzi Twoje dane.

6. Po pozytywnej weryfikacji, Hapipożyczki błyskawicznie przekaże pieniądze na Twój rachunek bankowy.

7. Spłać zobowiązanie w terminie! Za każdy dzień opóźnienia pożyczkodawca nalicza dodatkowe odsetki karne1.

Prosty formularz rejestracyjny poprzedza kalkulator, na którym wybierasz kwotę i okres kredytowania pożyczki. Źródło: hapipozyczki.pl

Zacznij spłacać nawet za 2 miesiące!

Pożyczka świąteczna w Hapipożyczki to bez wątpienia ciekawa opcja, jeśli potrzebujesz gotówki rozłożonej na dłuższy okres kredytowania. Dodatkowo, masz więcej czasu na zgromadzenie określonej kwoty na spłatę pierwszej raty.

Pożyczka na święta w Hapipożyczki skierowana jest do osób pełnoletnich. Do pełni szczęścia potrzebny jest jedynie dowód osobisty. Źródło: hapipozyczki.pl

Z drugiej strony podejdź odpowiedzialnie do tematu. Chodzi tutaj głównie o fakt oddania środków w wyznaczonym terminie. Gdybyś nie spłacił zobowiązania w danym dniu, Hapipożyczki naliczy odsetki karne – a w razie dalszych problemów może nawet dochodzić zwrotu gotówki na drodze postępowania windykacyjnego lub egzekucyjnego. Ma również prawo przekazać informacje o Twoim zadłużeniu do BIK oraz BIG “Infomonitor”. Na przyszłość nie wróży to dla Ciebie najlepiej. Dlatego, jeśli korzystasz z możliwości pożyczek i chwilówek to tylko z głową!

Źródło:

1. Strona główna Hapipożyczki, https://www.hapipozyczki.pl/

Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły
Vindix
03.04.2020
Vindix wzywa do zapłaty długu? Zobacz, jak się bronić!
Vindix – co to jest? Vindix jako firma windykacyjna skupia się przede wszystkim na zakupach portfeli wierzytelności na własny rachunek. Dlatego też, jak możemy przeczytać na stronie firmowej Vindix, spółka oferuje kompleksowe usługi windykacyjne na każdym etapie prowadzenia postępowania. Do usług znajdujących się w portfolio Vindix zalicza się także budowa strategii windykacyjnej, wycena wierzytelności oraz […]
02.04.2020
BEST – czym się zajmuje i jak traktuje dłużników?
BEST – co to za firma? BEST S.A. to jeden z największych podmiotów windykacyjnych, działających na polskim rynku. Firma założona została w 1994 roku i początkowo funkcjonowała pod nazwą BEST Przedsiębiorstwo Handlowe S.A. Zajmowała się wówczas sprzedażą ratalną i doradztwem w zakresie pośrednictwa kredytowego. W 2002 roku firma BEST przeszła zmiany reorganizacyjne, których pokłosiem było […]
Ranking chwilówek
02.04.2020
Ranking chwilówek – kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki online
Pożyczki pozabankowe cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów jako wygodne i szybko dostępne źródło wsparcia finansowego. Poszukując najlepszej oferty, warto skorzystać z zestawień gromadzących tylko te, które zasługują na zaufanie konsumenta. Przedstawiamy nasz najnowszy ranking chwilówek, który pozwoli szybko znaleźć bezpieczne pożyczki. Ranking chwilówek – kwiecień 2020 Chwilówki online cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów na przestrzeni […]
02.04.2020
Arvato do mnie wydzwania. Co robić?
Arvato – co to za firma? Arvato Financial Solutions to międzynarodowa firma windykacyjna świadcząca m.in. takie usługi jak monitoring płatności, windykacja należności, skup wierzytelności czy globalna platforma windykacyjna. Polski oddział firmy mieści się w Poznaniu. Arvato Polska obsługuje m.in. klientów z sektora finansowego, w tym tak znanych pożyczkodawców jak Hapipożyczki, MoneyMan czy Vivus. Podmiot ten […]
Ranking pożyczek ratalnych: luty 2020. Najlepsze pożyczki na raty
02.04.2020
Ranking pożyczek ratalnych: kwiecień 2020. Najlepsze pożyczki na raty
Legitymując się dowodem osobistym i spełniając niewygórowane kryteria, można otrzymać pozabankowe pożyczki na raty. Są to pożyczki długoterminowe, gdyż suma do spłaty zostaje rozłożona na dłuższy czas. To atrakcyjna alternatywa dla kredytów bankowych. Brak wystarczającej gotówki na większe wydatki to nie koniec świata. Jak widać, pozabankowe pożyczki ratalne na kwiecień nie kosztują tak wiele, jak przed […]
pozyczki prywatne
01.04.2020
Pożyczki prywatne – czy pożyczka prywatna jest bezpieczna? Opinie
Poza kredytami udzielanymi przez banki oraz pożyczkami, w których specjalizują się profesjonalne firmy pozabankowe, leży mroczne królestwo pożyczek prywatnych. Czym charakteryzuje się ten typ finansowania? I najważniejsze – czy pożyczki prywatne są bezpieczne? Przemierzając miasto, możemy natknąć się na karteczki z napisem „prywatne pożyczki od ręki” na tablicach ogłoszeń. Otwierając lokalną gazetę, często ujrzymy dużą […]