Pożyczka na święta w Hapipożyczki. Zacznij spłacać nawet za 2 miesiące!

Pożyczka na święta w Hapipożyczki. Zacznij spłacać nawet za 2 miesiące!

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla wielu osób. Jednak coraz większe wydatki związane z planowaniem świątecznych przyjemności, często odbierają prawdziwą radość ze wspólnego biesiadowania. Pożyczka na święta w Hapipożyczki może zaradzić wielu problemom. Dlaczego? Bo została stworzona wprost na grudniowe wyzwania!

Pożyczka na święta w Hapipożyczki – specjalna oferta dla nowych klientów!

Banki, jak i firmy pożyczkowe już od dobrych kilku miesięcy “zalewają” nas falą promocyjnych ofert pożyczek i kredytów. Niektóre z nich faktycznie posiadają wiele atrakcyjnych atutów – zaś inne “przykrywają” jedynie rzeczywiste koszty skorzystania z oferty. Tym razem pod lupę wzięliśmy propozycję firmy pożyczkowej – Hapipożyczki.

Pożyczkodawca oferuje świąteczną pożyczkę na raty, w kwocie od 800 zł do 25 000 zł na okres do maksymalnie 48 miesięcy dla nowych klientów. Co bardzo istotne, firma proponuje także opcję spłaty zobowiązania dopiero po 2 miesiącach, od podpisania umowy. Dzięki czemu biorąc pożyczkę dzisiaj, nie musisz oddawać jej po 30 czy 40 dniach. Masz na to zdecydowanie więcej czasu, bo aż 60 dni.

Zobacz także przygotowany przez porównywarkę Czerwona-Skarbonka, ranking najlepszych pożyczek na święta!

Pożyczka na święta w Hapipożyczki – warunki udzielenia promocji

Świąteczne pożyczanie zawsze musi być bardzo rozsądne – podobnie zresztą, jak w pozostałe dni w roku. Dlatego dzisiejsza promocja poddana została naszej dokładnej weryfikacji. W przypadku, gdy jesteś nowym klientem masz możliwość skorzystania z poniższych parametrów pożyczki:

 • wysokość pożyczki – od 800 zł do 25 000 zł
 • okresu spłaty – od 3 do 48 miesięcy
 • RRSO – 0%

Promocyjna pożyczka na święta w Hapipożyczki to głównie prezent dla nowych klientów, którzy:

 • mają ukończone minimum 18 lat
 • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
 • w trakcie trwania promocji złożą w Hapipożyczki wniosek o udzielenie pożyczki
 • w dniu wnioskowania o zobowiązanie nie posiadają aktywnej umowy o pożyczkę
 • dysponują pozytywną oceną zdolności kredytowej
 • mają stałe dochody – co ważne, mogą pochodzić z różnych źródeł, np. umowa o pracę, zlecenie/o dzieło, emerytura/renta lub świadczenia socjalne.
 • posiadają aktualny dowód osobisty, e-mail, konto w banku oraz numer telefonu

Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług firmy.

Hapipożyczki to tanie pożyczanie?

Świąteczna promocja pożyczki to nie jedyna niespodzianka, jaką dla swoich konsumentów przygotował pożyczkodawca. Firma Hapipożyczki zatroszczyła się w szczególności o osoby, które w natłoku bożonarodzeniowych wydatków mogą mieć spory problem ze spłatą zobowiązania. Wyszła więc z inicjatywą zwrotu środków, dopiero po dwóch miesiącach od zawarcia umowy pożyczki.

Jak to wygląda w praktyce? Przykładowo, jeśli pożyczysz pieniądze w grudniu, na sumę 8 300 zł z 48-miesięcznym okresem spłaty, to pierwszą ratę zapłacisz w lutym. Dokładne opłaty prezentują się następująco:

 • kwota pożyczki – 8 300 zł
 • okres kredytowania – 48 miesięcy
 • wysokość miesięcznych równych rat – 207,78 zł
 • RRSO – 9,72%
 • odsetki – 0 zł
 • opłata przygotowawcza – 418,36 zł
 • prowizja – 1 255,08 zł

Jak wnioskować o pożyczkę na święta w Hapipożyczki?

Sam proces wnioskowania o promocyjną pożyczkę dla nowych klientów jest standardowy – i zbytnio nie różni się od reszty konkurencyjnych ofert. Dla szybkiego rozeznania prezentujemy podstawowe kroki w prawidłowym aplikowaniu o dodatkową gotówkę.

1. Przejdź na stronę pożyczkodawcy wchodząc na stronę: hapipozyczki.pl lub kliknij w link bezpośrednio odsyłający do witryny:

Pożyczka na święta w Hapipożyczki

2. Na dostępnym kalkulatorze pożyczkowym dopasuj kwotę oraz okres pożyczki. Pamiętaj, by pożyczyć wyłącznie tyle, ile potrzebujesz.

3. Kliknij przycisk: “Chcę pożyczkę”.

4. W formularzu rejestracyjnym “Poznajmy się” zostaniesz poproszony o wypełnienie podstawowych danych. Wpisz w nim: imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu, PESEL, a także zdefiniuj hasło do Strefy Klienta. Następnie, kliknij przycisk: “Zapytaj o ofertę”.

5. Oddzwoni do Ciebie konsultant firmy, który telefonicznie potwierdzi Twoje dane.

6. Po pozytywnej weryfikacji, Hapipożyczki błyskawicznie przekaże pieniądze na Twój rachunek bankowy.

7. Spłać zobowiązanie w terminie! Za każdy dzień opóźnienia pożyczkodawca nalicza dodatkowe odsetki karne1.

Prosty formularz rejestracyjny poprzedza kalkulator, na którym wybierasz kwotę i okres kredytowania pożyczki. Źródło: hapipozyczki.pl

Zacznij spłacać nawet za 2 miesiące!

Pożyczka świąteczna w Hapipożyczki to bez wątpienia ciekawa opcja, jeśli potrzebujesz gotówki rozłożonej na dłuższy okres kredytowania. Dodatkowo, masz więcej czasu na zgromadzenie określonej kwoty na spłatę pierwszej raty.

Pożyczka na święta w Hapipożyczki skierowana jest do osób pełnoletnich. Do pełni szczęścia potrzebny jest jedynie dowód osobisty. Źródło: hapipozyczki.pl

Z drugiej strony podejdź odpowiedzialnie do tematu. Chodzi tutaj głównie o fakt oddania środków w wyznaczonym terminie. Gdybyś nie spłacił zobowiązania w danym dniu, Hapipożyczki naliczy odsetki karne – a w razie dalszych problemów może nawet dochodzić zwrotu gotówki na drodze postępowania windykacyjnego lub egzekucyjnego. Ma również prawo przekazać informacje o Twoim zadłużeniu do BIK oraz BIG “Infomonitor”. Na przyszłość nie wróży to dla Ciebie najlepiej. Dlatego, jeśli korzystasz z możliwości pożyczek i chwilówek to tylko z głową!

Źródło:

1. Strona główna Hapipożyczki, https://www.hapipozyczki.pl/


Komentarze (0)
Dodaj komentarz

Podobne artykuły